Simas Galdikas už smūgį varžovui galva buvo išvytas iš aikštės

LKL čempionato pusfinalio serijos antrosios rungtynės Vilniuje tarp vietos „Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ penktadienį prasidėjo incidentu. Septintąją pirmojo kėlinio minutę klaipėdiečių centras Simas Galdikas po konflikto su priešininkų aukštaūgiu Martynu Echodu smogė varžovui galva į kaktą.

Simas Galdikas už nesportinį elgesį buvo išvytas iš aikštės.<br> M.Ambrazo nuotr.

May 24, 2019, 7:43 PM, atnaujinta May 24, 2019, 9:45 PM

Teisėjai S.Galdikui skyrė diskvalifikacinę pražangą. Nesutikęs su arbitrų sprendimu technine pražanga buvo nubaustas ir „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.

Santykius su S.Galdiku puolęs aiškintis M.Echodas buvo nubaustas nesportine pražanga.

Padėti savo vidurio puolėjui buvo pasirengęs ir vilniečių strategas Dainius Adomaitis, kurį nuo nemalonumų sulaikė Uvis Helmanis.

Po dviejų kėlinių „Rytas“ pirmavo 49:27, o mačą laimėjo 83:70.

Pirmąjį pusfinalio susitikimą uostamiestyje „Rytas“ laimėjo įtikinamu skirtumu 75:46.

Šį sezoną abi komandos LKL tarpusavio mūšiuose jėgas išbandė jau keturis kartus ir pasidalino po dvi pergales. „Neptūnas“ pranoko varžovus 78:66 ir 89:74, o „Rytas“ įrodė savo pranašumą 93:78 ir 70:52.

Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalyje pajėgesni buvo sostinės atstovai (86:72).