Fantastiškai atsitiesęs Lietuvos jaunimas Europos čempionate dramatiškai įveikė kroatus

Skaudų pralaimėjimą Europos jaunimo (iki 20-ies metų) čempionato ketvirtfinalyje patyrę lietuviai šeštadienį stojo į kovą dėl 5-osios vietos.

Lietuviai dramatiškai išplėšė pergalę rungtynėse su kroatais.<br>FIBA com. nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Jul 20, 2019, 2:07 PM, atnaujinta Jul 20, 2019, 5:42 PM

Donaldo Kairio auklėtiniai dramatiškai išplėšė pergalę rungtynėse su kroatais. Lietuviai nugalėjo 94:93 (16:27, 19:18, 31:23, 28:25).

Varžovai kur kas geriau pradėjo rungtynės ir po pirmųjų 10-ies minučių turėjo 11 taškų persvarą. Vis tik lietuviai nepasidavė ir galingai sužaidę trečiąjį kėlinį prisivijo kraotus.

Lemiamas ketvirtis sėkmingiau susiklostė varžovams, tačiau lietuviai kėlinio pabaigoje per 30 sekundžių panaikino 7 taškų deficitą ir baudų metimais likus žaisti vos 3,4 sekundės išplėšė dramatišką pergalę.

Lietuva: Vitalijus Kozys ir Grantas Vasiliauskas po 17, Arnas Velička 15, Lukas Uleckas ir Ignas Sargiūnas po 12 taškų.

Kroatija: Darko Bajo 24, Janas Palokajus 20, Toni Nakičius 14, Antonio Jordano 11 taškų.

Ketvirtfinalyje lietuviai 78:94 pralaimėjo šeimininkų Izraelio komandai ir taip baigė savo kovą dėl medalių. Kroatai ketvirtfinalyje 63:71 neatsilaikė prieš bendraamžius iš Prancūzijos.

Kovą dėl 5-osios vietos Lietuva pratęs rungtynėmis su Jungtinės Karalystės ir Turkijos poros nugalėtoju.