M. Gecevičiaus ir J. Mačiulio atstovaujami klubai patyrė nesėkmes Graikijos lygoje

Martynas Gecevičius ir jo atstovaujamas Salonikų „Aris“ klubas (1 pergalė ir 3 pralaimėjimai) Graikijos krepšinio čempionato ketvirtojo turo rungtynėse namuose priėmė Atėnų „Ionikos“ komandą (2/2) ir nusileido varžovams rezultatu 72:77 (21:24, 23:19, 16:18, 12:16).

Martynas Gecevičius yra vienas „Aris“ komandos lyderių.<br> Twitter nuotr.

Oct 19, 2019, 8:31 PM, atnaujinta Oct 20, 2019, 12:55 PM

Lietuvis per 35 minutes pelnė 9 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/4 baudų metimai).

Vilnietis atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko +17 naudingumo balų.

„Aris“ (1/3) – „Ionikos“ (2/2) – 72:77 (21:24, 23:19, 16:18, 12:16).​

„Aris“: Vladimiras Dragičevičius 17, Gary Taltonas 16, Dimitris Flionis 11, Martynas Gecevičius 9 taškai.

„Ionikos“: Stevenas Burttas 24, Loukas Mavrokefalidis 16, Vassilis Charalampopoulos 14 taškų.

Kitame susitikime vyko Atėnų klubų derbis. AEK ekipa (1/3) su Jonu Mačiuliu savo aikštėje rungtyniavo su vienais lygos lyderių „Peristeri“ krepšininkais (4/0) ir pralaimėjo priešininkams tik po atkaklios kovos ir pratęsimo rezultatu 90:91 (19:20, 20:10, 23:30, 17:19, 11:12).

J.Mačiulis žaidė beveik 23 su puse minutės (23:27), pelnė 6 taškus ir atkovojo 5 kamuolius. Mūsiškis pataikė vienintelį mestą dvitaškį (1/1), 1 tritaškį iš 5 (1/5) ir 1 baudą iš 2 (1/2).

Lietuvos rinktinės puolėjas dar perėmė 2 kamuolius, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko +5 naudingumo balus.

AEK (1/3) – „Peristeri“ (4/0) – 90:91 (19:20, 20:10, 23:30, 17:19, 11:12), – po pratęsimo.

AEK: Keithas Langfordas 21, Kendrickas Ray 18 (6 atk. kam., 6 rez. perdav.), Linos Chrysikopoulos 10, Nikos Gikkas ir Charis Giannopoulos po 8, Jonas Mačiulis ir Howardas Sant-Rossas po 6, Marcus Slaughteris 5 taškai.

„Peristeri“: Stevenas Gray 26, Willas Hatcheris 20, Mosesas Kingsley 12, Mike'as Morrisonas 10, Christos Saloustros, Scoochie Smithas ir Ionnis Agravanis po 5 taškus.