Dovydas Redikas šėlsta Kipre

Pirmą pergalę Kipro krepšinio čempionate iškovojo Dovydo Rediko atstovaujama Limasolio AEL komanda. Ji namie 83:79 (21:14, 19:22, 26:15, 17:28) palaužė Engomio ETHA krepšininkų pasipriešinimą ir toliau lieka be pergalių.

D.Redikas žaisdamas Kipre tapo vienu lygos lyderių.<br>R.Stankevičiūtės nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2019-10-21 00:18, atnaujinta 2019-10-21 00:29

D.Redikas per 34 minutes pelnė 22 taškus (3/7 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 4/6 baudų metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 6 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 7 pražangas ir dvikovą baigė su 19 naudingumo balų.

Pirmame čempionato mače lietuvis, kuris garsėja žygdarbiais už aikštės ribų, bandė temti savo komandą, bet nusileido Pafoso APOP 73:78. D.Redikas tame mače per 39 minutes ir 39 sekundes ir pelnė 11 taškų (1/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 6/10 baudos), atliko 14 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 9 pražangas, kartą suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

D.Rediką labiausiai tituluota Kipro ekipa į savo gretas pasikvietė spalio pradžioje. Praėjusį sezoną jis atstovavo kitai Kipro komandai Limasolio „Apollon“. Kipro pirmenybėse 26 metų 192 cm ūgio lietuvis rinko po 12,9 taško ir atliko po 6,4 rezultatyvaus perdavimo.

Per karjerą D.Redikas taip pat yra žaidęs Vilniaus „Ryto“, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“, Latvijos komandose „Barons“ ir „Jekabpils“, o taip pat Jonavos ir Šakių ekipose NKL pirmenybėse.

Jis buvo diskvalifikuotas Lietuvos krepšinio lygos dėl įtarimų dėl sutartų rungtynių, o už aikštės ribų įsivėlęs į daugybę kitų skandalų.