Namuose dominavę „Šiauliai“ nepasigailėjo „Kuršių“

„Šiaulių“ ekipa Palangoje sugebėjo įgyti vos 7 taškų pranašumą prieš vietos „Kuršius“, tačiau namuose nepasigailėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atstovų ir be didesnio vargo žengė į kitą Karaliaus Mindaugo taurės etapą.

Šiaulių klubas sutriuškino palangiškius.<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 22, 2019, 8:48 PM

Net 50 taškų skirtumu vienu metu pirmavę „Šiauliai“ 102:65 (27:16, 24:8, 32:14, 19:27) sutriuškino palangiškius.

„Šiaulių“ gretpse rezultatyviausiai rungtyniavo po 17 taškų surinkę Antanas Udras ir Rokas Gustys. Pastarasis taip pat pridėjo ir 12 atkovotų kamuolių.

Palangiškių gretose su 18 taškų išsiskyrė Mykolas Dieninis.

Žiūrovus dėjimais lepinę šiauliečiai jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 27:16.

Aikštės šeimininkai visus reikalus išsprendė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo trigubai (24:8). Po pirmosios rungtynių dalies „Šiauliai“ jau pirmavo 51:24.

Antroji susitikimo pusė jau buvo tik formalumas, kurio metu „Šiauliai“ buvo įgiję ir 50 taškų persvarą – 90:40.

„Kuršiams“ rekordinio pralaimėjimo KMT istorijoje išvengti pavyko, kuris yra 43 taškų skirtumu. Tokiu skirtumu pergales praėjusį sezoną iškovojo Kauno „Žalgirio“ ir Utenos „Juventus“ ekipos.

Šiauliečiai taip pat buvo arti KMT rezultatyvumo rekordą, kuris iki šiol priklauso po 104 taškus pelniusioms „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ ekipoms.

„Šiauliai“: Antanas Udras (7/7 dvit., 7 atk. kam., 27 n.b.) ir Rokas Gustys (12 atk. kam., 26 n.b.) po 17, Bemas Griciūnas ir Keronas Deshieldsas (6 rez. perd.) po 12, Aurimas Urbonas 11.

„Kuršiai“: Mykolas Dieninis 18 (6/8 dvit.), Quincy Tayloras 12, Rimantas Daunys 11.