„Neptūnas“ namuose neatsilaikė prieš Dižono DJA krepšininkus

[[ge:lrytas:lrytas:12300970]]

Klaipėdos komanda pralaimėjo namuose.<br>G.Šiupario nuotr.

2019-10-23 18:47, atnaujinta 2019-10-23 22:26

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai patyrė pirmąją nesėkmę FIBA Čempionų lygoje. Namuose žaidusi uostamiesčio ekipa 75:89 (18:22, 10:22, 21:19, 26:26) nusileido Dižono DJA krepšininkams.

„Neptūno“ komanda pirmajame kėlinyje apylygiai žaidė su varžovais, tačiau antrasis ketvirtis priklausė svečiams. Šie prieš pertrauką susikrovė 16 taškų pranašumą.

Klaipėdos klubui deficito rimčiau sumažinti nepavyko ir svečiai šventė pergalę.

„Neptūno“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs Gytis Masiulis, 18 pridėjo Deividas Gailius.

Varžovų gretose nesulaikomos buvo Davidas Holstonas, įmetęs 19 taškų, o 14 pelnė Jeremy Leloupas.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais spalio 29 dieną svečiuose su Salonikų PAOK krepšininkais.