Fantastiškas Domanto Sabonio startas: 27 taškai ir 13 atkovotų kamuolių

Neseniai naują kontraktą sudaręs Domantas Sabonis jau pirmajame NBA reguliaraus sezono mače parodė, kad bus vienas svarbiausių „Indiana Pacers“ žaidėjų. Lietuvis pelnė 27 taškus, atkovojo 13 kamuolių, tačiau Indianos klubas startavo pralaimėjimu. „Indiana Pacers“  namuose 110:119 nusileido „Detroit Pistons“ ekipai.

D.Sabonis sužaidė įspūdingai.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2019-10-24 07:06, atnaujinta 2019-10-24 10:57

Dvikovą starto penkete pradėjęs D.Sabonis per 36 minutes pelnė 27 taškus (11/14 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 5/5 baudų metimai), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo bei 5 kartus prasižengė.

Lietuvis buvo rezultatyviausias Indianos komandos žaidėjas. Jam iki karjeros rezultatyvumo rekordo trūko nedaug:  D.Sabonis yra daugiausiai įmetęs 30 taškų ir atsikovojęs 16 kamuolių.

Tuo tarpu „Pacers“ atsarginiai krepšininkai šiame mače surinko tik 16 taškų. Palyginimui, „Pistons“ ekipoje vienas Luke‘as Kennardas per 28 minutes įmetė 30 taškų. Iš viso Detroito ekipos atsarginiai žaidėjai surinko 57 taškus.

„Jaučiu, kad mums reikėjo įdėti į kovą daugiau energijos, – po mačo sakė D.Sabonis. – Viskas priklauso nuo mūsų, mums reikia kautis iki paskutinės minutės. Net jei varžovas surengia staigų pabėgimą, reikia likti kartu ir kautis“, - kalbėjo D.Sabonis.

Rungtynių išvakarėse D.Sabonis pasirašė didžiausią sutartį Lietuvos sporto istorijoje – jis per 4 metus gaus 79 mln. JAV dolerių.

„Pacers“: Domantas Sabonis 27, Mylesas Turneris 25 (4/7 tritaškiai, 9 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 22 (11 rez. perd.), T.J.Warrenas ir Jeremy Lambas po 10.

„Pistons“: Andre Drummondas 32 (23 atk. kam., 4 bl.), Luke'as Kennardas 30 (6/9 tritaškiai), Derrickas Rose'as 18 (6/7 baudų metimai), Tony Snellas 10.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

„Indiana Pacers“ – „Detroit Pistons“ 110:119 (24:27, 31:27, 31:29, 24:36)

„Miami Heat“ – „Memphis Grizzlies“ 120:101 (24:32, 30:28, 29:24, 37:17)

„Charlotte Hornets“ – „Chicago Bulls“ 126:125 (37:28, 26:27, 33:40, 30:30)

„Orlando Magic“ – „Cleveland Cavaliers“ 94:85 (28:24, 27:17, 16:24, 23:20)

„Philadelphia 76ers“ – „Boston Celtics“ 107:93 (20:25, 29:23, 28:20, 30:25)

„Brooklyn Nets“ – „Minnesota Timberwolves“ 126:127, po pratęsimo (22:33, 34:35, 37:20, 22:27; 11:12)

„Dallas Mavericks“ – „Washington Wizards“ 108:100 (24:25, 38:23, 29:20, 17:32)

„San Antonio Spurs“ – „New York Knicks“ 120:111 (22:15, 37:36, 24:33, 37:27)

„Utah Jazz“ – „Oklahoma City Thunder“ 100:95 (23:12, 26:34, 19:28, 32:21)

„Portland Trail Blazers“ – „Denver Nuggets“ 100:108 (27:24, 23:30, 24:19, 26:35)

„Phoenix Suns“ – „Sacramento Kings“ 124:95 (25:29, 29:30, 32:17, 38:19).

„Nauja diena“: kodėl darbo imigrantai svarbūs Lietuvos ekonomikai?