Graikijos galiūnų dvikovoje – pratęsimas, rekordai ir K. Kemzūros auklėtinių pralaimėjimas

[[ge:lrytas:lrytas:12823795]]

„Panathinaikos“ šventė pergalę graikiškame mūšyje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 6, 2019, 9:29 PM, atnaujinta Dec 7, 2019, 8:20 AM

Kęstučio Kemzūros vadovaujamai Pirėjo „Olympiakos“ komandai nesėkmingai susiklostė graikiškas derbis Eurolygoje. „Olympiakos“ penktadienį per pratęsimą 93:99 (17:18, 22:28, 22:17, 25:23, 7:13) pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkams.

Lietuvio treniruojamą klubą pražudė 41 tašką įmetęs Tyrese'as Rice'as. Gynėjas per 30 minučių pataikė 5 dvitaškius iš 7, 8 tritaškius iš 16 bei visas 7 baudas. Jis taip pat surinko 33 naudingumo balus.

T.Rice'ui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės Eurolygoje.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Panathinaikos“ išsigelbėjo, kuomet Georgios Papagiannis pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą 86:86. Pratęsime Ricko Pitino auklėtiniai truktelėjo antroje pusėje po keturių T.Rice'o taškų iš eilės.

Beje, šiose rungtynėse OAKA arenoje apsilankė net 17396 sirgaliai.

„Panathinaikos“: Tyrese‘as Rice‘as 41, Nickas Calathes 14, DeShaunas Thomasas 13, Ioannis Papapetrou 11, Kostas Mitoglou 8 taškai.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 18, Brandonas Paulas 17, Nikola Milutinovas 14, Wade‘as Baldwinas 10, Georgios Printezis ir Willas Cherry po 7 taškus.