„Fenerbahce“ tik per pratęsimą palaužė R. Giedraičio tempiamą ALBA

[[ge:lrytas:lrytas:12823794]]

Rokas Giedraitis viešnagė Turkijoje buvo rezultatyvi, bet nesėkminga.<br> V.Ščiavinsko nuotr.

Dec 6, 2019, 7:33 PM, atnaujinta Dec 6, 2019, 11:23 PM

Eurolygoje tęsiasi 12-ojo turo kovos, o Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA (4/8) viešėjo Stambule, kur metė rimtą iššūkį „Fenerbahce“ (5/7) krepšininkams.

Željko Obradovičius auklėtiniai tik per pratęsimą 107:102 (30:16, 11:24, 24:22, 23:26, 19:14) nugalėjo ALBA krepšininkus.

Vokietijos klubas ketvirtojo kėlinio pabaigoje dar pirmavo 83:80, bet tuomet „Fenerbahce“ spurtavo 6:0 ir jau atrodė, kad išplėš pergalę. Tačiau ALBA likus žaisti kelioms sekundėms išlygino rezultatą ir pasiuntė komandas į pratęsimą.

Jame solidžiau atrodė Stambulo krepšininkai, kurie ir iškovojo penktąją pergalę šiame sezone.

ALBA gretose po blankaus mačo su Kauno „Žalgiriu“ apie save vėl priminė R.Giedraitis. Lietuvis per 28 minutes pelnė 19 taškų (1/4 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud.) ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.