D. Sabonis buvo arti įspūdingo pasiekimo ir solidžiai prisidėjo prie pergalės

„Indiana Pacers“ (16/9) namuose 122:117 (30:32, 31:25, 23:37, 38:23) nugalėjo „Boston Celtics“ (17/6) krepšininkus. Prie pergalės solidžiu žaidimu prisidėjo Domantas Sabonis, kuris buvo arti trigubo dviženklio.

Domantas Sabonis surinko 20-ąjį dvigubą dviženklį sezone.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Dec 12, 2019, 6:15 AM, atnaujinta Dec 12, 2019, 6:19 AM

Lietuvis per 35 minutes pelnė 15 taškų (5/11 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Be to, D.Saboniui esant aikštėje, „Pacers“ pelnė 21 tašku daugiau nei varžovai ir tai buvo antras geriausias rezultatas komandoje.

D.Sabonio surinktas dvigubas dviženklis jau buvo 20-as šiame sezone.

Po trijų kėlinių „Pacers“ dar atsiliko 84:94, tačiau tuomet lemiamą ketvirtį laimėjo 38:23 ir išplėšė pergalę.

Varžovų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Kemba Walkeris. Įžaidėjas į „Pacers“ krepšį įmetė 44 taškus.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29, Aaronas Holiday 18, Justinas Holiday 17, Domantas Sabonis (14 atk. kam., 8 rez. per.) 15, T.J.Warrenas 14, Mylesas Turneris 11 taškų.

„Celtics“: Kemba Walkeris 44, Jaylenas Brownas 18, Jaysonas Tatumas 16, Bradas Wannamakeris 12, Danielis Theisas 11 taškų.