Stambulo derbį laimėję „Anadolu Efes“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją

[[ge:lrytas:lrytas:12895758]]

Eurolygos pusfinalyje kovoja Stambulo komandos.<br>AFP/Scanpix nuotr.
 Stambulo ekipų akistata: „Fenerbahce“ – „Anadolu Efes“.<br>Zuma Press/Scanpix nuotr.

Dec 12, 2019, 7:41 PM, atnaujinta Dec 12, 2019, 11:54 PM

Stambulo „Anadolu Efes“ (11/2) klubas ketvirtadienį Eurolygoje iškovojo septintąją pergalę paeiliui, kai įveikė Stambulo „Fenerbahce“ (5/8) – 81:73 (20:22, 18:16, 21:11, 22:24).

„Fenerbahce“ krepšininkai du kėlinius lygiai žaidė su Eurolygos lyderiais, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai įrodė pranašumą.

Du kėlinius tylėjęs Shane'as Larkinas antroje rungtynių dalyje galiausiai surinko savo vidurkius, kurie lėmė „Anadolu Efes“ pergalę. Gynėjas mače pelnė 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Fenerbahce“: Derrickas Williamsas 16, Nando De Colo 13, Kostas Sloukas 12, Luigi Datome, Nikola Kaliničius po 10.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 22 (9 atk.k.), Shane'as Larkinas 20, Sertacas Sanli 15, Chrisas Singletonas 9, Vasilije Micičius 6.