„Kibirkštis-MRU“ sezoną Europos lygoje baigė pralaimėjimu, komandos dublerės taip pat patyrė nesėkmę

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda nesėkme baigė Europos moterų krepšinio lygos (EWBL) sezoną. Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės sekmadienį 49:59 (7:22, 17:18, 18:11, 7:8) nusileido Košicės „Young Angels“ komandai iš Slovakijos.

„Kibirkštis-MRU“ pralaimėjo Slovakijos ekipai.<br> A.Didžgalvio nuotr.

2020-01-19 22:39, atnaujinta 2020-01-19 22:45

„Kibirkšties-MRU“ komanda per 7 rungtynes pasiekė 2 pergales ir užėmė šeštąją vietą tarp aštuonių komandų.

Priminsime, kad šeštadienį „Kibirkšties-MRU“ komanda 69:71 nusileido Ostravos SBS komandai iš Čekijos.

Sekmadienį Vilniaus klubas visus reikalus susigadino pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 15 taškų skirtumu. Nors trečiajame kėlinyje pavyko priartėti, tačiau vėl nesėkmingas ketvirtasis, palaidojo visas viltis.

Šiame mače Lietuvos klubui negalėjo padėti Daugilė Šarauskaitė, o be jos vilnietės 24:48 pralaimėjo kovą po krepšiais.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-MRU“ komandoje žaidė Livija Sakevičiūtė. Ji rungtyniavo be keitimų ir pelnė 15 taškų, perėmė 6 ir atkovojo 5 kamuolius.

Justina Kraujūnaitė pelnė 9 taškus, Gabrielė Šulskė – 8, Eglė Zabotkaitė ir Justina Miknaitė – po 5, Kristė Duskytė – 3, Klaudija Serkevičiūtė ir Saulė Mikelionytė – po 2.

„Young Angels“ komandoje Channon Tiara Fluker pelnė 22 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.

Galutinė B grupės turnyro lentelė:

1. Novosibirksko „Dinamo“ (Rusija) 6 pergalės/1 pralaimėjimas;

2. Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) 6/1;

„Kibirkšties-VKM“ komandai pirmos pergalės teks palaukti

Lietuvos moterų krepšinio lygos A divizione pirmąją pergalę pasiekė „Šiauliai“ (1/6). Romualdo Petronio treniruojamos krepšininkės namuose 78:41 (19:12, 20:9, 11:8, 28:12) lengvai įveikė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0/6) ekipą.

„Šiauliai“ po dviejų kėlinių turėjo 18 taškų pranašumą (39:21), o ketvirtajame kėlinyje dar labiau pranoko varžoves – ketvirtį laimėjo 28:12, o rungtynes – 37 taškais.

Šiaulietės suklydo 13 kartų, o vilnietės prarado 25 kamuolius.

„Kibirkštis-VKM“ iš žaidimo įmetė 21 proc. metimų (11/52), o „Šiauliai“ pataikė 34 proc. šūvių (29/83).

Nugalėtojoms Laurita Jurčiūtė įmetė 20 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Vilniaus komandoje nė viena krepšininkė nesurinko dviženklio taškų skaičiaus.

Rezultatai:

„Šiauliai“ (1/6) – „Kibirkštis-VKM“ (0/6) – 78:41 (19:12, 20:9, 11:8, 28:12).

„Šiauliai“: Laurita Jurčiūtė 20 (6/6 baudos, 5 rez. perd.), Urtė Slavickaitė 18 (6/12 metimai), Rusnė Augustinaitė 10 taškų (7 atk. kam.).

„Kibirkštis-VKM“: Audronė Zdanevičiūtė, Gerda Raulušaitytė (13 atk. kam.) ir Emilija Grigaliūnaitė (8 atk. kam.) po 7 taškus.