NBA Rytų konferencijos finalas dar nebaigtas – Bostono klubas atvėsino „Heat“ įkarštį

NBA burbule Orlande naktį iš penktadienio į šeštadienį sužaistos Rytų konferencijos finalo 5-osios rungtynės, kuriose „Boston Celtics“ krepšininkai 121:108 (18:26, 33:32, 41:25, 29:25) įveikė „Miami Heat“ ekipą ir sušvelnino serijos rezultatą iki 2:3. Šeštasis mačas vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

Jasonas Tatumas (su kamuoliu) pelnė 31 tašką.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2020-09-26 06:48, atnaujinta 2020-09-26 07:28

Pusę taškų nugalėtojams pelnė du žaidėjai: Jaysonas Tatumas surinko 31, o Jaylenas Brownas – 28 taškus.

Galimybę laimėti seriją turėjusi Majamio komanda po dviejų kėlinių turėjo 7 taškų persvarą (58:51), tačiau po pertraukos „Celtics“ greit išlygino rezultatą (60:60), o netruku jau pirmavo 8 taškais (71:63).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Heat“ atsiliko tais pačiais 8 taškai (97:89), tačiau tuomet „Celtics“ laimėjo atkarpą 10:2 ir negrįžtamai nutolo 107:91.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 31 (10 atk. kam.), Jaylenas Brownas 28 (8 atk. kam.), Kemba Walkeris ir Danielis Theisas (13 atk. kam.) po 15, Marcus Smartas 12 (8 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Heat“: Goranas Dragičius 23, Duncanas Robinsonas 20, Jimmy Butleris 17 (8 atk. kam.), Tyleris Herro ir Jae Crowderis po 14.