„Olimpia“ pratęsė pergalių seriją iki penkių: „Olympiakos“ nesulaikė K. Punterio

Eurolygos 22-ojo turo rungtynėse antradienį Milane „Olimpia“ (14/7) pratęsė pergalių seriją iki penkių – 90:79 (24:19, 20:15, 21:28, 25:17) įveikė banguojantį Pirėjo „Olympiakos“ (11/11), kuris daugumą savo pergalių iškovojo svečiuose.

„Olympiakos“ dažniau laimi svečiuose.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 26, 2021, 9:11 PM, atnaujinta Jan 27, 2021, 12:09 AM

Šeimininkus į pergalę nuvedė karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs 27 metų atakuojantysis gynėjas Kevinas Punteris, kuris per 32 min. pelnė 27 taškus ir surinko 33 naudingumo balus.

Ketvirtajame kėlinyje likus 3 min. „Olimpia“ turėjo dviženklę persvarą 81:71, tačiau „Olympiakos“ surengė spurtą 8:0 ir priartėjo iki dviejų taškų.

Tačiau tada Milano klubo treneris Ettore Messina paprašė minutės pertraukėlės. Po jos Malcolmas Delaney pataikė tritaškį, o Kevinas Punteris įmetė dvitaškį bei tritaškį ir panaikino visus klaustukus.

„Olympiakos“ laimėjo pirmojo rato tarpusavio akistatą 3-ajame ture Milane 86:75. Tačiau Graikijos komanda atvyko į Milaną po širdį draskančio pralaimėjimo Kaune, kur svečius nužudė (81:79) paskutinėje atakoje perimtas kamuolys ir taiklus metimas likus 0,8 sek.

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 27 (4/4 dvitaškių, 4/8 tritaškių), Malcolmas Delaney 16, Sergio Rodriguezas 14, Luigi Datome 12.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 18 (10 atk. kam.), Kostas Sloukas 17 (5/7 tritaškių.), Aaronas Harrisonas ir Charlesas Jenkinsas po 8.