Turkijos derbyje – V. Micičiaus karjeros rungtynės ir „Anadolu Efes“ dominavimas E. Ulanovas pro šalį metė baudų metimus

Penktadienį krepšinio gerbėjų dėmesį pritraukęs dviejų Stambulo komandų derbis baigėsi „Anadolu Efes“ triumfu.

V.Micičius (centre) sužaidė karjeros rungtynes.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 26, 2021, 7:43 PM, atnaujinta Feb 27, 2021, 12:17 AM

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 106:74 (24:11, 29:28, 28:19, 25:16) sutriuškino „Fenerbahce“ klubą, kuriame rungtyniauja Edgaras Ulanovas.

Po šios nesėkmės nutrūko dešimties iš eilės „Fenerbahce“ pergalių serija Eurolygoje.

Nuo akistatos pradžios į priekį šovę svečiai dviženklį pranašumą susikrovė dar pirmajame kėlinyje. Sėkmingai varžovų lyderius iš žaidimo išjungusi „Anadolu Efes“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 24:11.

Antrajame ketvirtyje „Fenerbahce“ susitvarkė savo problemas puolime, tačiau darė per daug klaidų gynyboje ir tai neleido sušvelninti turimo deficito. Į ilgąją pertrauką aikštelės šeimininkai išėjo atsilikdami 39:53.

Trečiajame kėlinyje „Anadolu Efes“ ir toliau tęsė savo dominavimą. Puolime siautėję E.Atamano auklėtiniai padidino turimą pranašumą ir į lemiamą dvikovos atkarpą išėjo pirmaudama 81:58.

Ketvirtajame ketvirtyje liko tik formalumai – svečiai įtvirtino savo persvarą ir šventė triuškinamą pergalę išvykoje.

Nugalėtojus į priekį vedė savo karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs Vasilije Micičius, kuris per 30 ant parketo praleistų minučių įmetė 37 taškus (4/6 dvit., 6/6 trit., 11/11 baud. metim.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 44 naudingumo balus.

Tuo tarpu „Fenerbahce“ gretose rungtyniaujantis E.Ulanovas per 20 minučių įmetė 8 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit., 1/3 baud. metim.) ir surinko 4 naudingumo balus.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 24, Janas Vesely 18, Kyle'as O'Quinnas 8.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 37, Rodrigue'as Beaubois 14, Sertacas Šanli 13.