„Lietkabelis“ įveikė Europos taurėje lyderiavusią „Joventut“ ekipą

Panevėžio „Lietkabelis“ (3/3) Europos taurėje iškovojo trečią pergalę. Lietuvos klubas namuose 87:77 (20:13, 21:24, 20:12, 26:28) nugalėjo Badalonos „Juventut“ (4/2) krepšininkus.

„Lietkabelis“ Europos taurėje siekia pergalės prieš grupės lyderius.<br> eurocup nuotr.

Dec 8, 2021, 6:53 PM, atnaujinta Dec 8, 2021, 9:03 PM

„Lietkabelis“ persvarą susikūrė pirmajame kėlinyje. Sužaidus pusė kėlinio 9:10 atsilikinėję šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako, o pirmą kėlinį užbaigė pirmaudami 20:13.

Trečiojo kėlinuko pradžioje Badalonos klubas atsilikimą sugebėjo sumažinti iki 1 taško – 41:40, tačiau panevėžiečiai per nepilnas tris minutes spurtavo 9:0 ir susikūrė dviženklę persvarą, o į lemiamą ketvirtį žengė pirmaudami 61:49.

Ketvirtajame kėlinyje "Lietkabelio" krepšininkai nesubyrėjo ir ilgą laiką didino savo persvarą. Likus rungtyniauti keturias minutes "Lietkabelio" persvara siekė 18 taškų - 77:59. Rungtynių pabaigoje "Joventut" komandai pavyko šiek tiek priartėti, tačiau panevėžiečiai šventė pergalę dviženkliu skirtumu - 87:77.

„Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis 16 (6 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 14 (5 atk. kam.), Nikola Radicevičius 12 (9 rez.per.), Kristupas Žemaitis ir Gabrielius Maldūnas 9.

„Joventut“: Pau Ribas 15, Brandonas Paulas ir Guillemas Vivesas (7 rez. per.) po 11, Pepas Busquetsas 9.

„Lietkabelio“ krepšininkai Euoropos taurėje po šešių rungtynių turėdami tris pergales užima 7 vietą A grupėje.

„Joventut“ klubas po 6 turų yra patyręs 2 pralaimėjimus ir užima trečią vietą A grupėje. Vienintelį kitą pralaimėjimą Badalonos krepšininkai patyrė trečiajame ture, kai išvykoje 67:68 nusileido Belgrado „Partizan“ ekipai.

Į sekantį etapą pateks geriausios aštuonios ekipos.