Lietuviškoji „Baskonia“ namie sutriuškino „Bayern“ krepšininkus

Vitorijos „Baskonia“ (7/5) krepšininkai su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu Eurolygos namų rungtynėse 78:53 sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (4/8) ekipą.

R. Giedraitis<br>Baskonia twitter nuotr.

Dec 9, 2022, 9:13 PM, atnaujinta Dec 10, 2022, 12:35 AM

Baskai tvirtą pranašumą susikūrė pirmoje rungtynių pusėje. Sėkmingai pirmų dviejų kėlinių pabaigas sužaidė šeiminnikai į pertrauką žengė su 14 taškų pranašumu – 44:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje sėkminga „Bayern“ gynyba leido sumažinti skirtumą iki vienženklio, tačiau susikaupę Vitorijos krepšininkai greitai atstatė pranašumą, o ketvirtojo kėlinio antroje pusėje pradėjo triuškinti varžovus.

T.Sedekerskis per 13 minučių surinko 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), 3 atkovotus kamuolius ir 6 naudingumo balus.

R.Giedraitis per 21 minutę pridėjo 4 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit.), 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 bloką ir 9 naudingumo balus.

„Baskonia“: Pierria Henry ir Matthew Costello po 14, Stevenas Enochas 10.

„Bayern“: Andreas Obstas 12, Cassius Winstonas 10, Freddie Gillesie 8.

„Baskonia“ praėjusiame ture 78:62 įveikė Milano „Olimpia“, o turėdami 7 pergales užima 7-ąją vietą.

„Bayern“ į rungtynes atvykо po pergales 92:89 prieš Tel Avivo „Maccabi“, o turėdami 4 laimėjimus rikiuojasi 14-oje pozicijoje.

Praėjusiame sezone tarpusavio rungtynėse abi komandos pasidalino po pergalę.