R. Jokubaitis – naudingiausias sudėtingos „Barcelona“ pergalės kalvis

„Barcelona“ (15/8) penktadienį namuose per didelius vargus iškovojo pergalę Eurolygoje prieš Miuncheno „Bayern“ (9/14) ekipą – 72:70 (21:14, 13:19, 17:14, 21:23).

R. Jokubaitis.<br>Barca Basket twitter nuotr.

Feb 2, 2023, 9:25 PM, atnaujinta Feb 2, 2023, 11:50 PM

Visas rungtynes kontroliavę šeimininikai vos neprisižaidė lemiamu metu.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1 min., Ognjenas Jaramazas pataikė du baudų metimus ir išlygino rezultatą – 70:70.

Kitoje aikštės pusėje „Barcelona“ iš antro karto sugebėjo pelnyti taškus ir įsiveržtį į priekį – 72:70. Tai padarė sudėtingą metimą įmetęs Cory Higginsas.

„Bayern“ dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tam jie turėjo 22 sek. Tačiau visas jas kamuolį savo rankose pralaikęs O.Jaramazas galiausiai išmetė sunkų tritaškį, kuris nebuvo taiklus.

Rokas Jokubaitis aikštėje praleido 19 min., per jas pelnė 7 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis buvo naudingiausias komandos žaidėjas.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 12, Janas Vesely ir Sertačas Šanli po 10, Cory Higginsas 9, Alejandro Abrinesas ir Rokas Jokubaitis po 9.

„Bayern“: Nickas Weileris-Babbas 15, Ognjenas Jaramazas 12, Augustine‘as Rubitas 10.