J. Daviso debiutą uteniškiai pažymėjo pratęsdami „Šiaulių“ nesėkmių seriją

Pirmadienio vakarą po dviejų nesėkmių į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate sugrįžo Utenos „Juventus“ (15–9) ekipa. Donaldo Kairio auklėtiniai namuose 89:80 (26:19, 18:20, 21:18, 24:23) patiesė „Šiaulius“ (10–14) ir pagal pergalių skaičių pasivijo Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (15–9).

D. Kairys<br>LKL nuotr.

Mar 27, 2023, 6:54 PM, atnaujinta Mar 27, 2023, 9:06 PM

Nors šeimininkai pirmavo kone visas rungtynes, atitrūkti nuo varžovų jiems nepavykdavo – svečiai nuolat kvėpavo į nugarą. Kelis kartus šiauliečiai buvo ir išlyginę rezultatą, o likus kelioms minutėms atsilikinėjo tik vienu tašku, tačiau išsiveržti į priekį jiems taip ir nepavyko – sėkmingiau pabaigą sužaidę Utenos krepšininkai įsirašė pergalę.

Abi komandos itin dažnai klydo – „Juventus“ kamuolį prarado 21, o „Šiauliai“ – 23 kartus.

Uteniškių gretose sėkmingai debiutavo praėjusią savaitę klubą papildęs Jonathanas Davisas. Amerikietis gynėjas buvo rezultatyviausias savo komandoje – per beveik 24 minutes pelnė 16 taškų.

Naudingas buvo ir Gintautas Matulis. Iš žaidimo neprametusio veterano sąskaitoje – 14 taškų.

Šiaulių ekipą į priekį tempė Eimantas Stankevičius ir Antino Jacksonas, atitinkamai surinkę 18 ir 15 taškų.

Penktąją nesėkmę iš eilės patyrę „Šiauliai“ šiuo metu iškrito iš atkrintamųjų varžybų paveikslo, kadangi iki šio turo tiek pat laimėjimų turėjusios Klaipėdos „Neptūno“ (11–13) ir Kėdainių „Nevėžio“ (11–13) ekipos šią savaitę šventė pergales.

Antano Sireikos auklėtinių žaidybinė duobė koreliuoja su komandos lyderio Martyno Varno iškritimu – po gynėjo traumos laimėti dar nepavyko.

„Uniclub Casino – Juventus“: Jonathanas Davisas 16, Gintautas Matulis 14, Reggie Lynchas ir Martynas Gecevičius po 11, Žygimantas Skučas 9, Martynas Paliukėnas 8, Ernestas Sederevičius 7.

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 18, Antino Jacksonas 15, Jonas Zohore 12, Paulius Danusevičius 8, Kyle'as Mangas 7, Arminas Urbutis ir Danielius Baslykas po 6.