„Wolves“ su solidžiu naujoku sutriuškino „Pieno žvaigždes“

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Alytaus „Wolves“ (16–8). Rimo Kurtinaičio auklėtiniai savo arenoje be nesklandumų įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5–18) – 94:63 (20:16, 22:17, 30:15, 22:15).

„Wolves“ krepšininkai.<br>G. Šiupario nuotr.

Mar 27, 2023, 6:22 PM, atnaujinta Mar 27, 2023, 8:24 PM

„Vilkams“ ilgai nesisekė įsibėgėti puolime – tik sužaidus pusketvirtos minutės pirmąjį jų metimą „iš žaidimo“ pataikė Jeffery Tayloras (5:4). Solidesniu skirtumu šeimininkai atitrūko tik po Ahmado Cavero dvitaškio pabėgę dviženkle persvara – 27:16.

Itin apmaudžiu epizodu pirmąją mačo dalį uždarė Evaldas Šaulys, prasižengęs prieš tritaškį metusį Adą Juškevičių, o prieštaraudamas šiam teisėjų sprendimui gavęs ir techninę nuobaudą. Tiesa, A. Juškevičius pataikė tik du iš keturių baudų metimų, o Julius Jucikas leido į ilgąją pertrauką išsinešti vienženklį deficitą – 33:42.

Trečiajame kėlinyje „Wolves“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir prie savo persvaros pridėjo dar 15 taškų (72:48). Paskutiniame ketvirtyje triuškinimas tęsėsi, šeimininkų dominavimas perkopė ir 30 taškų ribą (85:54). Vos žengęs į aikštę pasižymėjo ir Juanas Gomezas de Liano – 87:54. Likusios minutės nieko ženkliai nepakeitė.

Tvirtai Alytaus ekipoje debiutavo Rashardas Kelly, iškart įsiverždamas tarp lyderių – 18 minučių, 14 taškų (5/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), 4 atkovoti, perimtas ir 2 prarasti kamuoliai, 3 pražangos bei 12 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“ neturėjo ne tik debiutantų, bet ir didelės dalies įprastos rotacijos. Komandai padėti negalėjo Martynas Pacevičius, Martynas Zigmantavičius ir Jaredas Cunninghamas. „Wolves“ neturėjo Regimanto Minioto ir Vitalijaus Kozio.

„Wolves“ turėdami 16 pergalių po 24 rungtynių užima 3-ąją vietą.

Pasvalio ekipa su 5 laimėjimais po 23 rungtynių rikiuojasi 10-oje pozicijoje.

Abejas tarpusavio rungtynes laimėjo „Wolves“. Pirmose rungtynėse „vilkai“ šventė pergalę 76:69, antrose rungtynėse – 90:71.