Ant istorinio slenksčio stovintys Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai kupini ryžto dar sykį perrašyti klubo istoriją ir pirmuoju bandymu patekti tarp 16 geriausių Eurolygos klubų.

6

Darjušui Lavrinovičiui nesmagu, kad sutartį su juo sudaręs Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas šį sezoną dar neišvydo jo aikštelėje.

Jonas Valančiūnas vedė „Raptors“ į istorinę pergalę

14|9|

NBA Rytų konferencijos lyderė „Toronto Raptors“ (20/6) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Ji savo aikštėje 105:89 (22:30, 31:22, 23:21, 29:16) nugalėjo „Brooklyn Nets“ (10/14) ekipą. Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 27 su puse minutės pelnė 16 taškų (6/7 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo.

D. Motiejūnas – vienas svarbiausių „Rockets“ pergalės kalvių

13|13|

„Houston Rockets“ (18/5) komanda iškovojo 19-ąją pergalę NBA čempionate. „Raketos“ išvykoje po pratęsimo 115:111 (25:29, 30:31, 20:18, 24:21, 16:12) nugalėjo „Denver Nuggets“ (10/14) ekipą. Pratęsimą paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę „Nuggets“ komandai išplėšė A.Afflalo.

2014-12-18 13:57

Darbo laukiantį S. Jasaitį apninka mintys apie karjeros pabaigą

60|

Lietuvos rinktinės puolėjas Simas Jasaitis vis dar laukia tinkamo darbo pasiūlymo. 32 metų 202 cm ūgio krepšininkas neslepia, kartais susimąsto ir apie karjeros pabaigą. „Visko būna. Visokių pamąstymų, susinervini, galvoji, kodėl taip yra. Gal jau užteks, bet viena diena praeina, ir jau vėl kitaip galvoji. Visko būna“, - žurnalistui Tomui Langviniui sakė S.Jasaitis.

2014-12-18 13:11

NBA: didžiausia „Cavs“ nesėkmė ir trys „Spurs“ pratęsimai

18

NBA čempionate „Atlanta Hawks“ (18/7) komanda išvykoje 127:98 (26:34, 39:26, 30:15, 32:23) nepasigailėjo „Cleveland Cavaliers“ (14/10). Tai buvo didžiausias „Cavaliers“ pralaimėjimas šį sezoną. „Mūsų žaidimas buvo apgailėtinas. Labai atsiprašau visų mūsų gerbėjų, kurie atėjo į rungtynes. Tikrai, labai prastas pasirodymas“, - po rungtynių sakė „Cavaliers“ treneris Davidas Blattas.

2014-12-18 11:04

Paaiškėjo beveik visi „Lietuvos ryto“ varžovai kitame etape

5|

Finišavus Europos taurės turnyro reguliariojo sezono kovoms Vilniaus „Lietuvos rytas“ žino du iš trijų varžovų kitame etape. Vilniečiai „Last 32“ etapo L grupėje žais su Ispanijos ir Belgijos komandomis bei greičiausiai sulauks Eurolygos svečių iš Lenkijos.

2014-12-18 10:04

V. Šeškus: „Dabar Kyrylas prie Kšištofo turėtų jausti įtampą“

16

Aštuonios pergalės iš dešimties galimų, pirmoji vieta E grupėje ir tvirtas žingsnis į Europos taurės „Last 32“ etapą – toks buvo Virginijaus Šeškaus Vilniaus „Lietuvos rytas“ tarpiniame turnyro finiše. Jį „Lietuvos ryto“ krepšininkai pasiekė namuose 98:88 nugalėdami Jeruzalės „Hapoel“ ekipą.

2014-12-18 07:53

K. Lavrinovičiaus akivaizdoje – pergalingas vilniečių finišas

23|102|

Kšištofas Lavrinovičiaus su laisvalaikio apranga ir komentatoriaus ausinėmis stebėjo, kaip naujoji jo komanda Vilniaus „Lietuvos rytas“ skina jau eilinę pergalę Europos taurėje. Reguliarųjį sezoną vilniečiai uždarė rezultatyvia pergale prieš Jeruzalės „Hapoel“ krepšininkus – 98:88.

2014-12-17 23:35

Europos taurė: B. Veikalo tritaškiai ir „Lokomotiv“ dominavimas

Trečiadienio vakarą finišavo Europos taurės reguliariojo sezono varžybos. Nuo sausio 6 d. 24 likusios turnyro komandos ir dar aštuonios prasčiausios Eurolygos ekipos tęs kovą dėl trofėjaus.