Kalnų slidininkas A. Drukarovas startuos ir slalomo pagrindinėse varžybose

Švedijoje vykstančio pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato vyrų slalomo rungties atrankoje šeštadienį Lietuvos atstovas Andrejus Drukarovas užėmė 44-ąją vietą ir iškovojo teisę startuoti pagrindinėse varžybose.

Andrejus Drukarovas startuos slalomo pagrindinėse varžybose.<br> Scanpix nuotr.

Feb 16, 2019, 10:12 PM, atnaujinta Feb 16, 2019, 10:14 PM

Greičiausias atrankoje buvo švedas Carlas Jonssonas. Jis du kartus trasą įveikė per 1 min. 33,79 sek.

A.Drukarovas jam pralaimėjo 10,27 sek.

Kitas lietuvis – Vilius Aleksandravičius – buvo diskvalifikuotas po antrojo nusileidimo. Iš atrankoje startavusių 119 sportininkų klasifikuota 80.

Slalomo pagrindinės varžybos vyks sekmadienį. Jose startuos 100 kalnų slidininkų.

Moterų slalomo varžybose lietuvė Ieva Januškevičiūtė užėmė 42-ąją vietą.

Triumfavo amerikietė Mikaela Shiffrin – 1 min. 57,05 sek. 23-ejų metų sportininkė planetos čempione tapo penktą sykį.

Sidabro medalis atiteko švedei Annai Larsson (+0,58 sek.), bronzos – čekei Petrai Vlhovai (+1,03 sek.).

24-erių metų I.Januškevičiūtė nugalėtojai pralaimėjo 23,82 sek. Iš viso klasifikuotos 52 kalnų slidininkės.