Persekiojimo lenktynes JAV laimėjo Vokietijos biatlonininkė D. Herrmann

JAV vykstančių pasaulio biatlono taurės aštuntojo etapo varžybų moterų 10 km persekiojimo lenktynes šeštadienį laimėjo vokietė Denise Herrmann.

Denise Herrmann laimėjo persekiojimo lenktynes etape JAV.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 16, 2019, 10:53 PM

Du kartus šaudykloje suklydusi ir du baudos ratus įveikusi vokietė finišavo per 28 min. 3,4 sek. Antrąją vietą užėmė jos tautietė Franziska Hildebrand (+4,2 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – suomė Kaisa Makarainen (+16,5 sek.; 3).

Lenktynėse dalyvavo 54 biatlonininkės.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 18 lenktynių lydere tapo italė Lisa Vittozzi (713 tšk.), kuri aplenkė tautietę Dorothea Wierer (706 tšk.). Trečia yra norvegė Marte Olsbu Roeiseland (640 tšk.).