Biatlonininkas V. Strolia persekiojimo lenktynėse liko 51-as

JAV vykstančių pasaulio biatlono taurės aštuntojo etapo varžybų vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį lietuvis Vytautas Strolia užėmė 51-ąją vietą.

V.Strolia buvo 51-as.<br> LBF nuotr.

Feb 17, 2019, 12:01 PM

Nugalėjo be klaidų šaudęs prancūzas Quentinas Fillinas Maillet - 30 min. 55,8 sek. Antrąją vietą užėmė norvegas Vetlė Christiansenas (+25,9 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją - prancūzas Simonas Desthieux (+47,3 sek.; 3).

V. Strolia turėjo įveikti net 9 baudos ratus ir nugalėtojui pralaimėjo 7 min. 35,6 sek.

55 varžybose dalyvavę sportininkai startavo pagal sprinto rungtyje pasiektus rezultatus.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 18 lenktynių pirmauja norvegas Johannesas Thingnesas Boe (979 tšk.). Antrąją vietą užima rusas Aleksandras Loginovas (645 tšk.), trečiąją - S. Desthieux (636 tšk.). Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis (16 tšk.) yra 80-as tarp 95 klasifikuotų sportininkų.