Biatlonininkas V. Strolia pasaulio taurės varžybose Norvegijoje – 66-as

Norvegijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės devintojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 66-ąją vietą.

Vytautas Strolia užėmė 66-ąją vietą.<br>A.Ivanovo nuotr.

2019-03-22 19:38

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe – 24 min. 39,9 sek.

Antrąją vietą užėmė italas Lukas Hoferis (+31,7 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – prancūzas Quentinas Fillonas Maillet (+35 sek.; 0).

Tris baudos ratus turėjęs įveikti 26-erių metų V. Strolia nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 48,5 sek.

28-erių metų lietuvis Tomas Kaukėnas (+2.50,6; 1) užėmė 67-ąją vietą, o 27-erių metų Karolis Dombrovskis (+7.59,5; 8) – 112-ąją.

Lenktynėse startavo 113 biatlonininkų.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 23 lenktynių pirmauja 1170 taškus turintis J.T.Boe.

Antrąją vietą užimantis rusas Aleksandras Loginovas turi 828 taškus, o trečias žengia Q. Fillonas Maillet (809 tšk.).

K.Dombrovskis (16 tšk.) tarp 100-o klasifikuotų sportininkų yra 85-as, o V.Strolia (15 tšk.) – 87-as.