Dvi Lietuvos įgulos pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo pusfinalius

Poznanėje (Lenkija) vykstančio pirmojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo keturviečių baidarių 500 metrų distancijos antrajame atrankos plaukime penktadienį Lietuvos įgula finišavo antra ir pateko į pusfinalį.

Aurimas Lankas (pirmas) ir Edvinas Ramanauskas.<br> G.Šiupario nuotr.

2019-05-24 20:18, atnaujinta 2019-05-24 20:25

Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas bei Mindaugas ir Simonas Maldoniai distanciją įveikė per 1 min. 21,865 sek. Iki pirmosios vietos ir tiesioginio kelialapio į finalą mūsiškiams pritrūko 1,028 sek.

Dviviečių baidarių 1000 m distancijos pirmajame atrankos plaukime Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė ketvirtąją vietą ir taip pat tęs kovą pusfinalyje.

Mūsų šalies irkluotojai nuotolį įveikė per 3 min. 16,485 sek.

Dviviečių kanojų 1000 m distancijos antrajame atrankos plaukime Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas liko aštunti ir nepateko į kitą etapą. Jie finišavo per 3 min. 44,198 sek.