Sklandymo varžybose Ispanijoje – G. Zubės pergalė

Ispanijoje pasibaigusiose „Open“ klasės sklandymo varžybose „Copa Pirineos“ triumfavo lietuvis Gintas Zubė.

Sklandymo varžybose Ispanijoje triumfavo Gintas Zubė.<br> Facebook/Sklandymas.eu nuotr.

May 26, 2019, 10:06 AM, atnaujinta May 26, 2019, 2:34 PM

Lietuvos sklandytojas per penkias įvykusias užduotis surinko 2678 taškus. G.Zubė laimėjo dvi užduotis, vienoje buvo antras, o dar dvejose – trečias.

Antrąją vietą užėmė prancūzas Gilles'is Navasas (2510 tšk.), trečiąją – lenkas Adamas Czeladzkis (2496 tšk.).

Birželio 1-8 dienomis G.Zubė Ispanijoje dalyvaus FAI „Grand Prix“ varžybų finalo etape.

V. Motūza ir I. Volkovas Europos sklandymo čempionate – devinti

Šeštadienį Lenkijoje pasibaigusio Europos sklandymo čempionato 20 metrų sklandytuvų klasėje Lietuvos komanda Vladas Motūza ir Igoris Volkovas užėmė devintąją vietą.

Dėl prastų oro sąlygų dalyviams per 17 dienų pavyko varžytis tik penkiose užduotyse. Per jas lietuviai surinko 2881 tašką.

Nugalėtojais tapo lenkai Tomaszas Rubajus ir Christophas Matkowskis (3443 tšk.). Šioje klasėje varžėsi 14 komandų.

18 metrų sklandytuvų klasėje triumfavo tituluotas lenkas Sebastianas Kawa (3359 tšk.).

Lietuvis Vytautas Mačiulis su 2580 taškų liko 16-as tarp 28-ių dalyvių.