Sinsinatyje „Masters“ serijos turnyre niekas nesustabdė ruso D. Medvedevo

Sinsinatyje (JAV) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Masters“ serijos turnyro „W&S Cincinnnati Open“ vienetų varžybų finale sekmadienį aštuntoji planetos raketė 23-ejų metų rusas Daniilas Medvedevas 7:6 (7-3), 6:4 nugalėjo belgą Davidą Goffiną (19-oji pasaulio raketė).

Daniilas Medvedevas Laimėjo turnyrą Sinsinatyje<br> Zumma Pres/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Aug 19, 2019, 6:49 AM

Mačas truko 1 val. 39 min.

28-erių metų D. Goffinas, kuris tapo pirmuoju šalies tenisininku, prasibrovusiu į tokio lygio turnyro finalą, šiame mače padarė septynias dvigubas klaidas, o D. Medvedevas – vieną. Rusas atliko 10 neatremiamų padavimų, o jo varžovas – dvigubai mažiau.

Tai buvo penktasis D. Medvedevo laimėtas ATP serijos turnyras. Už pergalę turnyre jam atiteko daugiau nei 1,114 mln. JAV dolerių ir 1000 ATP reitingo taškų.

Pusfinalyje jis įveikė pirmąją planetos raketę Novaką Džokovičių.

Turnyro prizų fondą sudarė daugiau nei 6 mln. JAV dolerių.