Pasaulio rankinio čempionėms nepavyko iškovoti pirmosios pergalės

Čempionės vardą ginančiai Prancūzijos moterų rankinio rinktinei nepavyko iškovoti pergalės ir antrajame pasaulio pirmenybių ture. Sekmadienį ilgai pirmavusios prancūzės paskutinėmis sekundėmis neapsigynė nuo varžovių atakos ir sužaidė lygiosiomis su Brazilijos komanda 19:19 (10:7).

Prancūzijos rankininkės pasaulio čempionate iškovojo pirmąjį tašką.<br> Imago Sports/Scanpix nuotr.

Dec 1, 2019, 4:22 PM, atnaujinta Dec 1, 2019, 5:21 PM

Prancūzijos rankininkės bent jau iškovojo pirmąjį tašką. Šeštadienį pirmajame ture pasaulio čempionės pripažino Pietų Korėjos komandos pranašumą.

Sekmadienį korėjietės atėmė tašką iš dar vienos Europos komandos. Permainingoje dvikovoje Azijos čempionės neišsaugojo pirmajame kėlinyje turėtos keturių įvarčių persvaros, bet paskutinėmis minutėmis pavijo dviem įvarčiais pirmavusias varžoves ir sužaidė lygiosiomis su Danijos rinktine 26:26 (13:10).

Kitose ketveriose rungtynėse pergales šventė favoritės.

Didžiausiu skirtumu nugalėjo Vokietijos rankininkės, sutriuškinusios Australijos rinktinę 34:8 (16:4), o rezultatyviausiai žaidė 13 įvarčių įmetusi rumunė Cristina Neagu, kurios atstovaujam komanda nugalėjo Senegalo ekipą 29:24 (15:12).