Europos čempionate – puikus S. Bilio pasirodymas ir pelnytas bilietas į finalą

Škotijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate trumpajame 25 metrų baseine Simonas Bilis pateko į 50 metrų laisvuoju stiliumi rungties finalą.

Simonas Bilis pateko į 50 metrų laisvuoju stiliumi rungties finalą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2019-12-06 19:09, atnaujinta 2019-12-06 19:23

Lietuvis antrajame pusfinalyje buvo penktas ir nuotolį įveikė per 21,23 sek. Bendroje įskaitoje jis užėmė 8-ąją vietą ir pateko į finalą.

Rungties finalas vyks 21 valandą Lietuvos laiku.

100 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje startavo Andrius Šidlauskas. Lietuvis savo pusfinalyje nuotolį įveikė per 58,12 sek. bei užėmė 7-ąją vietą. Tokio rezultato neužteko norint patekti į finalą.