Įpusėjus Lietuvos čempionatui: dar viena „Kaunas Hockey“ pergalė

Lietuvos ledo ritulio čempionate septintąją pergalę šiame sezone iškovojo Lietuvos čempionato lyderė „Kaunas Hockey“ komanda.

Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse „Kaunas Hockey“ iškovojo septintąją šio sezono pergalę<br> hockey.lt

Dec 11, 2019, 10:53 PM

Trečiadienį kauniečiai namų aikštėje 7:1 nepaliko vilčių jungtinei Kauno ir Klaipėdos „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komandai. Šis triumfas leido „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkams sužaidus pusę reguliaraus sezono išlikti pirmoje čempionato pozicijoje, o jų varžovai ir toliau lieka paskutiniai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kaunas Hockey“ komanda, kuri jau trečią rungtynių minutę įsiveržė į priekį po Povilo Jagelavičiaus įvarčio (02:59, rez. perd. Vytautas Jagelavičius, Remigijus Guoga).

Kėlinio pabaigoje pranašumą padvigubino rezultatyviausias lygos žaidėjas Eduardas Chekmaryovas (16:23, rez. perd. Lukas Žukauskas), bet išlaikyti dviejų įvarčių persvaros ilgai šeimininkai nesugebėjo. Savo įvarčiu atsakė „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ puolėjas Martynas Miliūnas (18:36, rez. perd. Erminas Gutauskas).

Kiek vėliau „Kaunas Hockey“ tris kartus sėkmingai gynėsi mažumoje, o antrajame kėlinyje gavę pirmąją progą daugumos realizacijai ją iš karto pavertė įvarčiu.

Tiksliai į vartus metė Jevgenijus Čugajus (32:02, rez. perd. L. Žukauskas, E. Chekmaryovas). Negana to, kėliniui artėjant prie pabaigos Lietuvos čempionato lyderiai pasižymėjo ir mažumoje, kai varžovus nubaudė Kirylas Danilenka (36:08, rez. perd. Dmitrijus Babičius).

Nepaisant to, jog trečiajame kėlinyje netrūko emocijų ir baudos minučių, „Kaunas Hockey“ sugebėjo dar labiau padidinti savo persvarą. Antruosius savo įvarčius pelnė E. Chekmaryovas (46:36, rez. perd. L. Žukauskas, Artūras Katulis) ir J. Čugajus (54:54, rez. perd. Sevelijus Marozovas), o dar vieną įvartį pridėjo Aleksejus Zubenko (47:15, rez. perd. D. Babičius, S. Morozovas).

Šiame mače „Kaunas Hockey“ vartininko poziciją užėmė pirmąjį kartą šiame sezone ant ledo pasirodęs Maksimas Ponomarenko, o priešingoje aikštės pusėje rungtyniavo Lukas Jakšys.

Rytoj Vilniuje su sužaistos dar vienerios Lietuvos čempionato rungtynės. 20:15 val. „Pramogų“ arenoje tarpusavyje susitiks „Hockey Punks“ ir „Geležinis Vilkas“.