D. Rapšys pergalę nuskynė bei medaliais puošėsi ir varžybose Šveicarijoje

Lozanoje (Šveicarija) prasidėjo plaukimo varžybos trumpame 25 metrų baseine „Lausanne Swim Cup 2019“. Jose dalyvauja ir geriausias Lietuvos plaukikas Danas Rapšys. Šeštadienį (gruodžio 14 d.) lietuvis laimėjo 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį.

Danas Rapšys užėmė pirmąją ir trečiąją vietas varžybose Šveicarijoje. <br> Facebook nuotr.

2019-12-14 21:25

Mūsiškis finale nuotolį įveikė per 1 min. 42,69 sek. ir pasiekė naują varžybų rekordą.

Ankstesnis pasiekimas nuo 2016-ųjų priklausė belgui Pieterui Timmersui.

Antrąją vietą užėmė britas Jamesas Guy (1:42,90), o P.Timmersas tenkinosi trečiąja pozicija (1:46,09).

Vėliau D.Rapšys plaukė 50 metrų laisvuoju stiliumi distancijoje ir šiame sprinte panevėžietis finišavo trečias (22,17 sek.).

Nugalėjo P.Timmersas (21,52), aplenkęs brazilą Nicholą Santosą (21,56).