E. Stankevičius tapo imtynių turnyro Danijoje nugalėtoju

Danijoje vykusiame UWW lygio graikų-romėnų imtynių turnyre aukso medalį iškovojo Eividas Stankevičius. Šalies čempiono titulą prieš savaitę apgynęs kaunietis nesumažino apsukų. Niukiobinge E.Stankevičius iškovojo tris pergales ir pasidabino aukso medaliu. Šiek tiek nuotaiką aptemdė nesėkmė dvikovoje su Emiliu Sandahliu (2:3) iš Švedijos, tačiau galutinėje įskaitoje pagal papildomus kriterijus lietuvis savo svoryje aplenkė visus 16 varžovų.

Eividas Stankevičius tapo varžybų Danijoje nugaėtoju.<br> LIF nuotr.
 Lietuvos imtynininkai dalyvavo varžybose Danijoje.<br> LIF nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 19, 2020, 3:53 PM, atnaujinta Jan 19, 2020, 3:58 PM

Kitose kovose E.Stankevičius įveikė Danijos atstovą Turpalą Bisultanovą (10:1), čeką Petrą Novaką (5:0), o finale parklupdė ir Europos čempionato prizininką švedą Zakariasą Bergą (10:6).

Iki prizininkų pakylos kiek pritrūko Viliui Laurinaičiui. Joniškietis svorio iki 97 kilogramų mažajame finale nusileido austrui Danieliui Gastlui ir liko ketvirtojoje vietoje (18 dalyvių). Apskritai, mūsiškis grūmėsi šešis kartus ir iškovojo keturias pergales.

Ketvirtąją vietą užėmė ir Justas Petravičius (63 kg; 7 dalyviai).

Gana aukštoje pozicijoje turnyrą baigė Arminas Lygnugaris. Jaunajam lietuviui dvikovos klostėsi parankiai, kol burtų valia keliai nesuvedė su Danijai atstovaujančiu Europos čempionu Rajbeku Bisultanovu.

Tituluotas varžovas įrodė savo pranašumą, o lietuvis galutinėje įskaitoje svorio kategorijoje iki 82 kilogramų liko septintojoje pozicijoje (15 dalyvių).

Kur kas aukščiau, nei į dešimtąją vietą, galėjo palypėti Kristupas Šleiva (67 kg; 23 dalyviai).

Pirmajame rate panevėžietis rezultatu 9:0 įveikė pasaulio čempionato 5-osios vietos laimėtoją Danielą Janečičių iš Kroatijos, o kitame etape taip pat aiškia persvara pranoko ukrainietį Bohdaną Koverniuką.

Tiesa, kovoje su Ukrainos atletu K.Šleiva patyrė lengvą sprando traumą, todėl treneriai nutarė patausoti atletą ir neleido jam tęsti varžybų. Šiame svoryje Konstantinas Kešanidis užėmė 13-ąją, o Ričardas Ivanovas – 21-ąją.

Supergaliūnų divizijoje mėginantis apsiprasti Romas Fridrikas (130 kg) iškovojo vieną pergalę ir patyrė du pralaimėjimus bei tenkinosi 10-ąja vieta (16 dalyvių).

Paulius Galkinas svoryje iki 77 kilogramų užėmė 14-ąją vietą (23 dalyviai), o Titas Kerševičius (72 kg; 19 dayvių) liko 17-ojoje vietoje.

Tarptautiniame turnyre Danijoje kovojo 151-as atletas iš 12-os valstybių.