Startai
2015-01-26 23:01

Naujoji R. Meilutytės varžovė prabilo apie rasizmą baseinuose

17

Naujoji Rūtos Meilutytės konkurente tarptautiniuose baseinuose Alia Atkinson tapo pavyzdžiu visiems juodaodžiams plaukikams. Pasaulio čempionate trumpajame baseine Katare pakartojusi Rūtos Meilutytės planetos rekordą, jamaikietė gruodį laimėjo 100 m plaukimą krūtine ir padovanojo pirmąjį pasaulio pirmenybių auksą ne tik Jamaikai, bet ir juodaodžiams sportininkams. Už jos nugaros liko su sidabro medaliu rankoje likusi R.Meilutytė.

2015-01-26 22:36

Nepasimokęs L. Armstrongas rado pateisinimą dopingo vartojimui

6|2|

Jei tai būtų 1995-ieji, septynių „Tour de France" titulų po dopingo skandalo netekęs dviratininkas Lance‘as Armstrongas vėl darytų tą patį – vartotų dopingą ir bandytų tai nuslėpti.

2015-01-26 22:15

Bronzą nuskynusi A. Sereikaitė nustebino net save pačią

2

Pirmąjį kartą Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato medalį Lietuvai iškovojusi Agnė Sereikaitė pripažino, kad toks rezultatas nustebino ir ją pačią. 20-metė A. Sereikaitė savaitgalį visu gražumu sublizgėjo Olandijoje vykusiose Senojo žemyno pirmenybėse, kuriose laimėjo bronzos medalį 1000 m distancijoje ir buvo ketvirta perpus mažesniame nuotolyje.

2015-01-26 21:53

Į europiečių kovą įsiterpė tik Kataro rankininkai

Į pasaulio vyrų rankinio čempionato ketvirtfinalį pateko septynios Europos šalių komandos. Europiečių ketinimus ir šiose pirmenybėse neatiduoti kitiems žemynams nė vieno medalių komplekto bandys sugriauti tik turnyro šeimininkė Kataro rinktinė. Trečiadienį ketvirtfinalyje katariečiai kovos su vokiečiais, o kitose rungtynėse susirems Kroatija – Lenkija, Prancūzija – Slovėnija ir Ispanija – Danija.

2015-01-26 21:50

„Energijos“ ledo ritulininkai pralaimėjo Vitebsko komandai

Baltarusijos ledo ritulio antrojo diviziono čempionate pirmadienį Elektrėnų „Energija“ namuose 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) pralaimėjo „Vitebsk-2“ ekipai.

2015-01-26 21:27

R. Stanys Rusijoje užėmė ketvirtąją vietą

Volgograde (Rusija) vykusiose „Gubernatoriaus taurės“ lengvosios atletikos varžybose Lietuvos šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys užėmė ketvirtąją vietą.

2015-01-26 21:17

Žiemos festivalyje čiuožėja – devinta, slidininkai nenustebino

1|12

Austrijoje ir Lichtenšteine vykstančio 12-ojo Europos jaunimo olimpinio festivalio varžybose pirmadienį geriausia pasirodė dailiojo čiuožimo atstovė Aleksandra Golovkina. 16-metė vilnietė solisčių varžybose po trumposios programos užima devintąją vietą (42,56 taško).

2015-01-26 18:51

„Volvo Ocean Race“: amerikiečiai veda lietuvius iš proto

2

Po 24 parų varžybų, šiąnakt pirmosios „Volvo Ocean Race“ lenktynių aplink pasaulį jachtos pasieks tarpinį finišą Sanja uoste Kinijoje. Lietuvos buriavimo sirgaliai laiko kumščius – ar pavyks olandų komandai „Team Brunel“ su pirmuoju ir vieninteliu regatoje dalyvaujančiu Roku Milevičiumi iškopti į šio etapo lyderių trejetuką?

2015-01-26 16:54

Lietuvos vandensvydininkams trečioji vieta – po baudinių serijos

Besiruošdama Europos čempionato atrankos varžyboms Lietuvos nacionalinė rinktinė dalyvavo tarptautiniame turnyre Lenkijoje. Kartu su lietuviais turnyre varžėsi Moldovos, Lenkijos ir Ukrainos rinktinės, tai pat besiruošiančios Europos čempionatui.

2015-01-26 16:44

Biatlonininkams Europos dešimtukas neatrodo nepasiekiamas

Sezono rekordą pasiekusi Natalija Kočergina: konkurencija biatlone kaip niekada didelė Artėjant svarbiausiems metų startams, gerėja ir Lietuvos biatlonininkų sportinė forma. Antholze (Italija) vykusiame šeštame pasaulio biatlono taurės etape du lietuviai – Tomas Kaukėnas ir Natalija Kočergina – užėmė aukščiausias vietas šiame sezone.