Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Prieš 25 metus „Makabi“ atletai pirmieji iškėlė trispalvę

2014-01-08 12:56, atnaujinta 2014-01-08 17:07

Ar žinote, kad „Makabi“ atletai buvo pirmieji, kurie iškėlė Lietuvos trispalvę Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) pripažintose varžybose tuomet, kai dar net nebuvo atkurta šalies nepriklausomybė?

1/1

Prieš 25 metus atkurto Lietuvos sporto klubo „Makabi“ taryba (iš kairės į dešinę sėdi): J.Radis, S.Finkelšteinas, S.Gurvičiūtė, C.Gurvičius, (stovi): F.Finkelis, D. Fligelis, E. Rozentalis, S.Kanovičius, D.Todesas, A.Levinsonas, A.Reitblat, G.Kraves, M.Veksleris, I.Bereznickas, G.Žakas. LSK "Makabi"

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

45|2

Nesibaigiantis dopingo skandalas vieną po kito toliau šienauja garsiausius Rusijos lengvaatlečius. Netrukus su visais savo titulais turėtų atsisveikinti dėl dopingo įkliuvusi ir 3000 m su kliūtimis bėgikė Julija Zaripova, kuri tapo olimpine čempione 2012 metų Londono žaidynėse.

2015-01-26 00:25

Lietuvos ledo ritulininkai auga prekybos centre

2

Mūsų šalies ledo ritulio ateitis auga prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“. Čia įrengtose ledo arenose, už stiklo stebint picas kemšantiems smalsuoliams, treniruojasi pradinių klasių moksleiviai, rašo „Lietuvos rytas“.

2015-01-25 19:58

Europos bronzą iškovojusi A. Sereikaitė: esu be galo laiminga!

28|6

Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse Olandijoje Agnė Sereikaitė sekmadienį 1000 m rungtyje užėmė trečiąją vietą tarp 35 čiuožėjų bei pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo Senojo žemyno čempionato apdovanojimą – bronzos medalį.

2015-01-25 19:28

Lietuvės suko 8 baudos ratus, aplenkė tik Korėjos biatlonininkes

4

Šeštojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapas sekmadienį Italijoje baigėsi moterų estafetės (4 po 6 km) rungtimi, kurioje Lietuvos biatlonininkių kvartetas tenkinosi devynioliktąja pozicija.

2015-01-25 14:46

Lietuvos džiudžitsu kovotojai Portugalijoje laimėjo 4 medalius

12|7

Lisabonoje sausio 21–25 d. vyko atvirasis Europos džiudžitsu čempionatas. Šiemet jis sulaukė rekordinio skaičiaus dalyvių – Portugalijos sostinėje varžėsi net 3400 sportininkų. Čempionate dalyvavo ir keturis medalius laimėjo Lietuvos atstovai.

2015-01-25 13:55

Austrijai atstovaujantys du lietuviai tęsia kovą dėl medalių

2

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė nedalyvauja planetos pirmenybėse, tačiau šio turnyro rezultatai atspindi ir mūsų šalies vietą pasaulio rankinyje. Rusijos ir Baltarusijos komandos, kurioms lietuviai prieš kelis mėnesius pralaimėjo, pasaulio pirmenybėse smarkiai atsiliko nuo stipriausiųjų ir kovos tik dėl 17-20 vietų.

2015-01-25 11:03

Airinė Palšytė pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje

6

Viena tituluočiausių Lietuvos lengvaatlečių Airinė Palšytė pradėjo 2015 metų žiemos sezoną. Čekijoje vykusiose „Hustopecske skakani“ šuolių į aukštį varžybose 22 metų lietuvė pirmu bandymu peršoko į 192 cm aukštį iškeltą kartelę, užėmė trečią vietą bei pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje!

2015-01-24 23:52

Pasaulio rankinio čempionate baigėsi pirmasis etapas

Katare vykstančiame pasaulio vyrų rankinio čempionate baigėsi pirmasis etapas. Šeštadienį buvo sužaistos paskutinės rungtynės C ir D grupėse, o du paskutinius kelialapius į atkrintamąsias varžybas iškovojo Argentinos ir Islandijos rankininkai. Kitas etapas prasidės be jokios pertraukos – aštuntfinalio rungtynės vyks sekmadienį ir pirmadienį.

2015-01-24 22:46

Plaukikas D. Rapšys Belgijoje pagerino Lietuvos rekordą

Belgijoje vykstančių „Flanders Speedo Cup“ plaukimo varžybų vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje antrąją vietą užėmė ir Lietuvos rekordą pagerino Danas Rapšys.

2015-01-24 20:41

Rankinio lygoje čempionai triuškino varžovus 22 įvarčiais

Lietuvos rankinio čempionate trečioje vietoje nuo galo esantys Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ rankininkai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 29:21 (14:11) nukovė ne bet ką, o Lietuvis vicečempionus – Vilniaus VHC „Šviesa“ atstovus.