Prieš 25 metus „Makabi“ atletai pirmieji iškėlė trispalvę

2014-01-08 12:56, atnaujinta 2014-01-08 17:07

Ar žinote, kad „Makabi“ atletai buvo pirmieji, kurie iškėlė Lietuvos trispalvę Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) pripažintose varžybose tuomet, kai dar net nebuvo atkurta šalies nepriklausomybė?

1/1

Prieš 25 metus atkurto Lietuvos sporto klubo „Makabi“ taryba (iš kairės į dešinę sėdi): J.Radis, S.Finkelšteinas, S.Gurvičiūtė, C.Gurvičius, (stovi): F.Finkelis, D. Fligelis, E. Rozentalis, S.Kanovičius, D.Todesas, A.Levinsonas, A.Reitblat, G.Kraves, M.Veksleris, I.Bereznickas, G.Žakas. LSK "Makabi"

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

2|11

„Tour de France“ lenktynių lyderio marškinėlius pirmasis kiek nelauktai apsivilko australas Rohanas Dennis. BMC komandos dviratininkas šeštadienį Utrechte laimėjo pirmąjį prestižinių lenktynių etapą – asmenines atskiro starto lenktynes. 25-erių australas 13,8 km trasą Olandijos miesto gatvėse nuvažiavo per 14 min. 56 sek.

2015-07-04 21:28

Lietuvės Berlyne nusileido D. Rimšaitei ir liko be medalių

8|58

2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate šeštadienį vyko moterų asmeninių varžybų finalas, kuriame dalyvavo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė. Lietuvės liko be medalių.Londono olimpinė čempionė L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė užėmė 11-ąją, o G.Venčkauskaitė – 35-ąją vietą. Pasaulio čempione tapo vokietė Lena Schoneborn, sidabrą laimėjo kinė Qian Chen, bronzą – brazilė Yane Marques, o Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė užėmė ketvirtąją vietą.

2015-07-04 21:08

Lietuviai nesublizgėjo paplūdimio tinklinio čempionate

6

Liepos 4 dieną Vilniuje, „Credit24 arenoje“ prie Baltojo tilto, Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) vyrų etape „Lithuania Open“ į finalinį aštuntuką nepateko nei viena iš keturių Lietuvos komandų.

2015-07-04 20:11

H.Žustautas trečią kartą įveikė olimpinį vicečempioną J. Šukliną

2|2

Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas jau trečią kartą šį sezoną įveikė Londono olimpinį vicečempioną Jevgenijų Šukliną. Dar viena dviejų stipriausių Lietuvos irkluotojų akistata šalies baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Trakuose patvirtino šios sporto šakos mėgėjų lūkesčius.

2015-07-04 17:43

Į dviračių lenktynių pragarą – privačiu amerikiečių lėktuvu

7|13

Pernai „Tour de France“ etapą laimėjęs Ramūnas Navardauskas šįmet vėl tykos savojo šanso. Geriausias Lietuvos dviratininkas šį šeštadienį jau ketvirtą kartą per karjerą stos į startą prestižiškiausiose pasaulio lenktynėse. „Čia – kaip krepšinis. Komandos snaiperiui juk reikia sudaryti sąlygas atlikti metimą – turi statyti užtvaras, laiku perduodi jam kamuolį. Taip yra ir pas mus“, -- prieš startą „Lietuvos rytui“ kalbėjo Ramūnas.

2015-07-04 15:11

Universiadoje S. Pakenytė laimėjo bronzos medalį

3|8

Sėkmingai 28-ąsias vasaros studentų žaidynes pradėjo Lietuvos sportininkai. Dziudo varžybose Lietuvos sporto universiteto studentė Santa Pakenytė laimėjo bronzos medalį svorio kategorijoje virš 78 kilogramų. Kovoje dėl bronzos ji įveikė ukrainietę Anastasiją Sapsai.

2015-07-04 11:52

Baltijos žaidynėse Brandenburge – išbandymas karščiu

2

Iš 2015 metų Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo Lietuvos jaunių, sporto vilčių ir Baltijos jūros šalių žaidynėms LSFS gavo 289 tūkst. 620 eurų. Dar 28 tūkst. eurų buvo skirti LSFS nacionalinių jaunimo ir jaunių rinktinių ekipiruotei. Iš visų šių iš valstybės gautų lėšų dalyvavimui Baltijos žaidynėse LSFS žada skirti apie 30 tūkst. eurų.

2015-07-04 11:04

Šiauliuose – vienintelės kalnų dviračių lenktynės Lietuvoje

2|2

Šiauliuose prasidėjo vienintelės Lietuvoje daugiadienės kalnų dviračių lenktynės „MTB-Šiauliai 2015“. Dėl nugalėtojo titulo ir pagrindinio prizo tris dienas kovos beveik 300 dviratininkų iš Lietuvos, Latvijos, Nyderlandų. Pirmąjį išbandymą sėkmingiausiai išlaikė kauniečiai Šarūnas Pacevičius ir Silvija Latožaitė iš MTBCC komandos.

2015-07-03 20:44

J. Kinderis šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate – 24-as

Lietuvos atstovas Justinas Kinderis Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato vyrų varžybų finale penktadienį užėmė 24-ąją vietą.

2015-07-03 14:59

Penkiakovininkas J. Kinderis pasaulio čempionate kol kas 27-as

2015 metų šiuolaikinės penkiakovės planetos pirmenybėse penktadienį vyksta vyrų asmeninių varžybų finalas, kuriame dalyvauja Justinas Kinderis.