Laukiamame itin intriguojančiame važiavime dėl pagrindinio 12 tūkstančių litų prizo kovos 8 vadeliotojai, ledo take tramdysiantys pajėgiausius suaugusius „A“ reitingo ristūnus.

Startai
2015-07-05 22:23

TdF: R. Navardauskas – 91-as, antrąjį etapą laimėjo A. Greipelis

7

102-ą kartą vykstančių prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių antrajame etape 91-ą vietą sekmadienį užėmė „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas, kuris bendrojoje įskaitoje iš 141-os pozicijos pakilo į 90-ą.

2015-07-05 21:38

Iššūkis bėgikams – 11,5 kilometro ir 32 laipsniai karščio

5

Prieš patriotinius renginius – rimtas sportas. Taip vilniečius paprakaituoti Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną kviečia vienas seniausių šalyje tradicinis bėgimas „Aplink Žaliuosius ežerus“. Kasmet vis didesnį būrį bėgimo gerbėjų sutraukiantis renginys šiemet vyks jau 26-ąjį kartą. Nusprendusių išbandyti save šį kartą laukia papildomas barjeras – į Lietuvą atplūdęs karštis.

2015-07-05 20:47

Ant įkaitusio Vilniaus smėlio – latvių tinklininkų triumfas

32

Sekmadienį „Credit24 arenoje“ prie Baltojo tilto Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) vyrų etape „Lithuania Open“ nugalėtojais tapo Edgaras Tocis su Rihardu Finsteriu.

2015-07-05 18:34

Baltijos žaidynėse įgijo patirties ir džiaugėsi medaliais

8

Dauguma Lietuvos jaunųjų sportininkų iškovojo medalius savaitgalį Brandeburge (Vokietija) surengtose devintosiose Baltijos jūros jaunių žaidynėse, kuriose varžėsi sportininkai iš septynių šalių ir regionų.

2015-07-05 18:13

L. Asadauskaitė ir J. Kinderis čempionų titulo neapgynė

7|82

Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei ir Justinui Kinderiui nepavyko apginti pasaulio šiuolaikinės penkiakovės mišriųjų estafečių čempionų titulo. Sekmadienį Berlyne Lietuvos sportininkai prieš paskutiniąją – bėgimo ir šaudymo – rungtį turėjo minutės deficitą, kuris buvo per didelis, kad apgintų trofėjų.

2015-07-05 14:59

Per kaitrą sunkiau ne tinklininkams, o žiūrovams

20

Kol per ilgąjį savaitgalį karščio bangos genami lietuviai gelbėjosi ežeruose ar jūroje, Vilniuje deginantiems saulės spinduliams iššūkį metė sportininkai. Kai termometrų stulpeliai siekė 30 laipsnių, Vilniuje prie Baltojo tilto ant įkaitusio smėlio prakaitą liejo paplūdimio tinklinio profesionalai.

2015-07-05 11:06

Kalnų dviračių lenktynėse karštis neįveikė dviratininkų

3

Šeštadienį tęsėsi daugiadienės kalnų dviračių lenktynės „MTB-Šiauliai 2015“. Antroji varžybų diena nepagailėjo alinančio karščio ir smėlio dulkių, gūsingo vėjo ir įtemptos kovos trasoje. Raudonus lyderio marškinėlius šiandien užsivilko Eimantas Gudiškis („Velomanija-Niskama) iš Kauno, jis 66 km trasą įveikė per 2 val.15 min. 49.4 sek. Po dviejų dienų lyderio bendras rezultatas 2 val. 29 min. 25.9 sek. Vakar XC kroso 5 km trasą E. Gudiškis įveikė per 13 min. 36.5 sek. ir buvo trečias.

2015-07-04 21:44

„Tour de France“ pirmuoju lyderiu tapo australas R.Dennis

2|11

„Tour de France“ lenktynių lyderio marškinėlius pirmasis kiek nelauktai apsivilko australas Rohanas Dennis. BMC komandos dviratininkas šeštadienį Utrechte laimėjo pirmąjį prestižinių lenktynių etapą – asmenines atskiro starto lenktynes. 25-erių australas 13,8 km trasą Olandijos miesto gatvėse nuvažiavo per 14 min. 56 sek.

2015-07-04 21:28

Lietuvės Berlyne nusileido D. Rimšaitei ir liko be medalių

10|58

2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate šeštadienį vyko moterų asmeninių varžybų finalas, kuriame dalyvavo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė. Lietuvės liko be medalių.Londono olimpinė čempionė L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė užėmė 11-ąją, o G.Venčkauskaitė – 35-ąją vietą. Pasaulio čempione tapo vokietė Lena Schoneborn, sidabrą laimėjo kinė Qian Chen, bronzą – brazilė Yane Marques, o Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė užėmė ketvirtąją vietą.

2015-07-04 21:08

Lietuviai nesublizgėjo paplūdimio tinklinio čempionate

6

Liepos 4 dieną Vilniuje, „Credit24 arenoje“ prie Baltojo tilto, Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) vyrų etape „Lithuania Open“ į finalinį aštuntuką nepateko nei viena iš keturių Lietuvos komandų.