Laukiamame itin intriguojančiame važiavime dėl pagrindinio 12 tūkstančių litų prizo kovos 8 vadeliotojai, ledo take tramdysiantys pajėgiausius suaugusius „A“ reitingo ristūnus.

Komentaras (iki 3000 simbolių)
Startai
2014-12-20 21:20

A. Sereikaitė -- trylikta varžybose Pietų Korėjoje

Seule (Pietų Korėja) vykstančiame 2014-2015 metų planetos čiuožimo varžybų trumpuoju taku taurės ketvirtajame etape Agnė Sereikaitė užėmė tryliktąją vietą tarp 33 dalyvių 1000 m nuotolyje.

2014-12-20 21:06

Kovą tęs Klaipėdos, Vilniaus, Pasvalio ir Kauno klubai

10

Šeštadienį sužaistos trejos atsakomosios 2014-2015 metų Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės vyrų turnyro ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo likusieji finalo ketverto dalyviai - prie Kauno „Granito-Gajos-Kario“ prisijungė Klaipėdos „Dragūnas“, Pasvalio „Rankininkas-SM“ ir Vilniaus HC „Vilnius“.

2014-12-20 20:12

R. Meilutytė Anykščiuose pasiekė tai, ko labiausiai norėjo

4

Rūtos Meilutytės noras Anykščiuose pagerinti bent vieną Lietuvos rekordą tapo realybe: šeštadienį atvirajame Lietuvos plaukimo čempionate 25 m baseine olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė 0,23 sek. pagerino šalies moterų 50 m plaukimo peteliške rekordą.

2014-12-20 16:34

Profesionalų ringe E. Petrauskas įveikė 12 metų vyresnį bulgarą

8

Evaldas Petrauskas šeštadienį Novosibirske iškovojo pergalę profesionalų lygos „AIB Pro Boxing“ (APB) varžybose Novosibirske. Svorio kategorijos iki 64 kg kovoje 22 metų lietuvis penktajame raunde techniniu nokautu nugalėjo 34 metų bulgarą Borisą Georgijevą.

2014-12-20 15:41

Kalėdų tinklinio turnyre mėgėjams aikštėje padės profesionalai

Vilniaus paplūdimio tinklinio aikštynas rengiamas kalėdiniam tinklinio turnyrui. Jo organizatoriai pirmą kartą pasišovė išpildyti dažno tinklinio mėgėjo svajonę – pažaisti kartu su profesionalu.

2014-12-20 12:26

Lietuviškų ristynių ėjo 20 šalių atstovai, nugalėjo gruzinas

Tarptautinio imtynių simpoziumo Vilniuje metu penktadienį surengtos tautinių imtynių didžiojo prizo varžybos, kurių skambiausiu akcentu tapo lietuviškųjų imtynių – ristynių - turnyras. Ristynes, kurios pasižymi aiškiomis taisyklėmis ir didele dinamika, laimėjo gruzinas Georgis Kavtaradzė.

2014-12-20 10:33

Europos moterų rankinio čempionato finale – norvegės ir ispanės

Penkis kartus žemyno čempione tapusi Norvegija ir tik kartą medalius laimėjusi Ispanija sekmadienį žais Europos moterų rankinio pirmenybių finale. Penktadienį pusfinalyje norvegės pranoko kaimynes švedes, o ispanės nukarūnavo užpernai auksą iškovojusias juodkalnietes.

2014-12-20 09:41

„Devils“ be D. Zubraus iškovojo pergalę po baudinių serijos

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja puolėjas Dainius Zubrus, namuose po baudinių serijos 3:2 (2:0, 0:1, 0:1; 0:0; 1:0) įveikė „Tampa Bay Lightning“ ledo ritulininkus.

2014-12-20 00:41

R. Meilutytė Lietuvos čempionate iškovojo trečiąjį aukso medalį

2

Anykščiuose vykstančiame atvirajame Lietuvos plaukimo čempionate 25 m baseine penktadienį trečiąjį aukso medalį iškovojo pasaulio čempionė Rūta Meilutytė.

2014-12-19 20:56

Europos moterų rankinio čempionate – kulminacija

Artėja prie pabaigos Vengrijoje ir Kroatijoje vykstantis Europos moterų rankinio čempionatas. Pajėgiausių žemyno rinktinių kovas rodo „Viasat Sport Baltic”. Šis kanalas savaitgalį transliuos ir lemiamus mūšius.