Jei tai būtų 1995-ieji, septynių „Tour de France" titulų po dopingo skandalo netekęs dviratininkas Lance‘as Armstrongas vėl darytų tą patį – vartotų dopingą ir bandytų tai nuslėpti.

2015-01-26 18:51

„Volvo Ocean Race“: amerikiečiai veda lietuvius iš proto

2

Po 24 parų varžybų, šiąnakt pirmosios „Volvo Ocean Race“ lenktynių aplink pasaulį jachtos pasieks tarpinį finišą Sanja uoste Kinijoje. Lietuvos buriavimo sirgaliai laiko kumščius – ar pavyks olandų komandai „Team Brunel“ su pirmuoju ir vieninteliu regatoje dalyvaujančiu Roku Milevičiumi iškopti į šio etapo lyderių trejetuką?

2015-01-26 18:20

Naujoji R. Meilutytės varžovė prabilo apie rasizmą baseinuose

8

Naujoji Rūtos Meilutytės konkurente tarptautiniuose baseinuose Alia Atkinson tapo pavyzdžiu visiems juodaodžiams plaukikams. Pasaulio čempionate trumpajame baseine Katare pakartojusi Rūtos Meilutytės planetos rekordą, jamaikietė gruodį laimėjo 100 m plaukimą krūtine ir padovanojo pirmąjį pasaulio pirmenybių auksą ne tik Jamaikai, bet ir juodaodžiams sportininkams. Už jos nugaros liko su sidabro medaliu rankoje likusi R.Meilutytė.

2015-01-26 16:54

Lietuvos vandensvydininkams trečioji vieta – po baudinių serijos

Besiruošdama Europos čempionato atrankos varžyboms Lietuvos nacionalinė rinktinė dalyvavo tarptautiniame turnyre Lenkijoje. Kartu su lietuviais turnyre varžėsi Moldovos, Lenkijos ir Ukrainos rinktinės, tai pat besiruošiančios Europos čempionatui.

2015-01-26 16:44

Biatlonininkams Europos dešimtukas neatrodo nepasiekiamas

Sezono rekordą pasiekusi Natalija Kočergina: konkurencija biatlone kaip niekada didelė Artėjant svarbiausiems metų startams, gerėja ir Lietuvos biatlonininkų sportinė forma. Antholze (Italija) vykusiame šeštame pasaulio biatlono taurės etape du lietuviai – Tomas Kaukėnas ir Natalija Kočergina – užėmė aukščiausias vietas šiame sezone.

2015-01-26 15:46

Šveicarijos Alpėse – dar viena Lindsey Vonn pergalė

14

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų moterų didžiausiojo slalomo rungtį sekmadienį Šveicarijoje laimėjo amerikietė Lindsey Vonn. Tai buvo jau 64-oji 30-metės JAV kalnų slidininkės pergalė šių varžybų istorijoje, o 1,9 km trasą nugalėtoja įveikė per 1 minutę 23,55 sekundės.

2015-01-26 15:40

Kaunas išsirinko populiariausius savo sportininkus

Pirmadienį Kauno rotušėje apdovanoti miesto sportininkai, patekę į 2014 m. Kauno miesto populiariausių sportininkų dešimtuką. Kauno meras Andrius Kupčinskas apdovanojimus įteikė sportininkams, praėjusiais metais miesto vardą garsinusiems Pasaulio ir Europos čempionatuose bei kitose tarptautinėse varžybose.

2015-01-26 10:54

NHL Visų žvaigždžių rungtynėse – rezultatyvumo rekordas

16|

Sekmadienį įvykusiame rekordiškai rezultatyviame Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) tradiciniame Visų žvaigždžių mače (All- Star Game) buvo įmušti 29 įvarčiai, o kapitono pareigas ėjusio Jonathano Toewso (Čikagos „Blackhawks“) ekipa 17:12 (4:4, 7:4, 6:4) nugalėjo Nicko Foligno (Kolambuso „Blue Jackets“) komandą.

2015-01-26 10:48

Olimpinio festivalio atidaryme trispalve mojavo L. Čepulis

5|4

Dvylika Lietuvos jaunųjų sportininkų kartu su treneriais ir delegacijos vadovais sekmadienį vakare žengė Čagunso (Austrija) miestelio stadione, kur įvyko 12-ojo Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio atidarymas. Kas dvejus metus rengiamose varžybose dalyvauja atletai iki 18 metų.

2015-01-26 00:27

Sukčių iš Rusijos daugėja: dėl dopingo įkliuvo dar viena bėgikė

48|2

Nesibaigiantis dopingo skandalas vieną po kito toliau šienauja garsiausius Rusijos lengvaatlečius. Netrukus su visais savo titulais turėtų atsisveikinti dėl dopingo įkliuvusi ir 3000 m su kliūtimis bėgikė Julija Zaripova, kuri tapo olimpine čempione 2012 metų Londono žaidynėse.