Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Viltį šokti olimpinėse žaidynėse išsaugoję D.Stagniūnas ir I.Tobias laukia Seimo narių sprendimo

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

Deividas su kita amerikiete Katherina Copely jau buvo iškovojęs kelialapį dar į 2010 metų olimpiadą Vankuveryje, tačiau tuomet Lietuvos porai koją taip pat pakišo jo partnerės pilietybė.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

16

Sekmadienį įvykusiame rekordiškai rezultatyviame Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) tradiciniame Visų žvaigždžių mače (All- Star Game) buvo įmušti 29 įvarčiai, o kapitono pareigas ėjusio Jonathano Toewso (Čikagos „Blackhawks“) ekipa 17:12 (4:4, 7:4, 6:4) nugalėjo Nicko Foligno (Kolambuso „Blue Jackets“) komandą.

2015-01-26 10:48

Olimpinio festivalio atidaryme trispalve mojavo L. Čepulis

3|4

Dvylika Lietuvos jaunųjų sportininkų kartu su treneriais ir delegacijos vadovais sekmadienį vakare žengė Čagunso (Austrija) miestelio stadione, kur įvyko 12-ojo Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio atidarymas. Kas dvejus metus rengiamose varžybose dalyvauja atletai iki 18 metų.

2015-01-26 00:27

Sukčių iš Rusijos daugėja: dėl dopingo įkliuvo dar viena bėgikė

47|2

Nesibaigiantis dopingo skandalas vieną po kito toliau šienauja garsiausius Rusijos lengvaatlečius. Netrukus su visais savo titulais turėtų atsisveikinti dėl dopingo įkliuvusi ir 3000 m su kliūtimis bėgikė Julija Zaripova, kuri tapo olimpine čempione 2012 metų Londono žaidynėse.

2015-01-26 00:25

Lietuvos ledo ritulininkai auga prekybos centre

2

Mūsų šalies ledo ritulio ateitis auga prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“. Čia įrengtose ledo arenose, už stiklo stebint picas kemšantiems smalsuoliams, treniruojasi pradinių klasių moksleiviai, rašo „Lietuvos rytas“.

2015-01-25 19:58

Europos bronzą iškovojusi A. Sereikaitė: esu be galo laiminga!

28|6

Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse Olandijoje Agnė Sereikaitė sekmadienį 1000 m rungtyje užėmė trečiąją vietą tarp 35 čiuožėjų bei pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo Senojo žemyno čempionato apdovanojimą – bronzos medalį.

2015-01-25 19:28

Lietuvės suko 8 baudos ratus, aplenkė tik Korėjos biatlonininkes

4

Šeštojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapas sekmadienį Italijoje baigėsi moterų estafetės (4 po 6 km) rungtimi, kurioje Lietuvos biatlonininkių kvartetas tenkinosi devynioliktąja pozicija.

2015-01-25 14:46

Lietuvos džiudžitsu kovotojai Portugalijoje laimėjo 4 medalius

12|7

Lisabonoje sausio 21–25 d. vyko atvirasis Europos džiudžitsu čempionatas. Šiemet jis sulaukė rekordinio skaičiaus dalyvių – Portugalijos sostinėje varžėsi net 3400 sportininkų. Čempionate dalyvavo ir keturis medalius laimėjo Lietuvos atstovai.

2015-01-25 13:55

Austrijai atstovaujantys du lietuviai tęsia kovą dėl medalių

2

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė nedalyvauja planetos pirmenybėse, tačiau šio turnyro rezultatai atspindi ir mūsų šalies vietą pasaulio rankinyje. Rusijos ir Baltarusijos komandos, kurioms lietuviai prieš kelis mėnesius pralaimėjo, pasaulio pirmenybėse smarkiai atsiliko nuo stipriausiųjų ir kovos tik dėl 17-20 vietų.

2015-01-25 11:03

Airinė Palšytė pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje

6

Viena tituluočiausių Lietuvos lengvaatlečių Airinė Palšytė pradėjo 2015 metų žiemos sezoną. Čekijoje vykusiose „Hustopecske skakani“ šuolių į aukštį varžybose 22 metų lietuvė pirmu bandymu peršoko į 192 cm aukštį iškeltą kartelę, užėmė trečią vietą bei pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje!

2015-01-24 23:52

Pasaulio rankinio čempionate baigėsi pirmasis etapas

Katare vykstančiame pasaulio vyrų rankinio čempionate baigėsi pirmasis etapas. Šeštadienį buvo sužaistos paskutinės rungtynės C ir D grupėse, o du paskutinius kelialapius į atkrintamąsias varžybas iškovojo Argentinos ir Islandijos rankininkai. Kitas etapas prasidės be jokios pertraukos – aštuntfinalio rungtynės vyks sekmadienį ir pirmadienį.