Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
LNT logo LNT programa
Artimiausioms 3 dienoms
Penktadienis, spalio 24 d.
05.00 TV serialas „Meilė nesibaigia niekada“.
05.45 Tikinčiųjų pergalės balsas. Religijos laida.
06.15 Būrėja.
06.45 Šiandien regionuose
07.00 900sekundžių.
09.00 Gyvenimėlis.
09.35 Krepšinio TV.
09.40 Teleparduotuvė.
09.55 Vaidybinis f. „Atsisveikinimas su Hana“.
12.05 TV serialas „Melagių žaidimas“.
13.00 TV serialas „Širdies melodija“.
14.00 LNT žinios.
14.30 Teleparduotuvė.
14.35 Džiaukimės.
15.40 TV serialas „Nemeluok man“.
16.45 TV serialas „Meilė nesibaigia niekada“.
17.50 LNT žinios.
18.00 TV serialas „Be kaltės kalta“.
20.00 LNT žinios.
20.35 Sportas ir orų prognozė.
20.40 Gelbėtojų misija.
21.10 Brangioji, mes žudome vaikus.
23.55 Vaidybinis f. „Teroristas“.
01.50 Gyvenimėlis.
02.10 Džiaukimės.
02.50 Būrėja.
03.20 900sekundžių.
04.50 Bernardas.
Šeštadienis, spalio 25 d.
05.00 TV serialas „Meilė nesibaigia niekada“.
05.40 Bernardas.
05.50 TV serialas „Patrakėlių lyga“.
06.10 TV serialas f. „Agentas Čakas“.
07.00 Dėmesio centre.
07.30 TV serialas „Būna ir blogiau“.
08.30 Laida apie jūrą.
09.00 LNT pusryčiai.
11.00 Laimingas ir sveikas.
11.30 Dokumentinis „Keisti gamtos kaprizai“.
12.00 TV serialas „Policininkas iš praeities“.
13.00 Brangioji, mes žudome vaikus.
16.45 „Metų sveikatos apdovanojimas 2014“.
17.50 LNT žinios.
18.00 TV serialas „Dautono abatija“.
19.00 Senbernis.
20.00 LNT žinios.
20.35 Gintarinės dainos.
21.35 „Svajonių komanda. 1935 m.“.
02.40 LNT pusryčiai.
04.10 TV serialas „Būna ir blogiau“.
04.50 Bernardas.
Sekmadienis, spalio 26 d.
05.00 TV serialas „Keliaujantis riteris“.
05.40 Bernardas.
05.55 TV serialas „Patrakėlių lyga“.
06.15 TV serialas „Agentas Čakas“.
07.05 Savaitė regionuose. Santrauka.
07.30 TV serialas „Būna ir blogiau“.
09.00 LNT pusryčiai.
10.00 Senbernis.
11.00 Pagaminta Europoje.
11.30 Dokumentinis f. „Surikatos“.
13.10 Kreivas veidrodis.
15.50 Gintarinės dainos.
16.50 Kaimo sodyba.
17.50 LNT žinios.
18.00 TV serialas „Dalasas“.
20.00 LNT žinios.
20.10 LNT žinių „Top 10“.
21.00 TV serialas „Viešbutis „Grand Hotel“.
23.00 TV serialas „Grimas“.
00.00 Vaidybinis f. „Atsisveikinimas su Hana“.
01.45 TV serialas „Dauntono abatija“.
02.35 TV serialas „Keliaujantis riteris“.
03.20 LNT pusryčiai.
04.05 TV serialas „Būna ir blogiau“.
04.45 Bernardas.
REKLAMA