Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atidaromas naujas skrydžių maršrutas Trondheimas - Vilnius

Atidaromas naujas skrydžių maršrutas Trondheimas - Vilnius

2012-09-14 18:13

Pigių skrydžių bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje „Wizz Air“ šiandien paskelbė apie naują skrydžių maršrutą Trondheimas – Vilnius, kuriuo bendrovė pradės vykdyti skrydžius du kartus per savaitę nuo 2013 m. balandžio.

1/1

Skrydžiai nauju maršrutu prasidės nuo 2013 metų balandžio mėnesio. P. Mantautas

Atidaromas naujas skrydžių maršrutas Trondheimas - Vilnius

1 / 1

Skrydžiai nauju maršrutu prasidės nuo 2013 metų balandžio mėnesio. P. Mantautas

(1 nuotraukos) P. Mantautas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2014-10-21 15:57

Teismas tarė žodį dėl A. Kubiliaus ir Energetikos ministerijos

Teismas nutraukė dviejų opozicijos atstovų ginčą su Vyriausybe dėl jos sprendimo neteikti informacijos apie derybas su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“. Andrius Kubilius ir Dainius Kreivys prašė panaikinti Energetikos ministerijos sprendimą neteikti jiems prašomos informacijos.


2014-10-21 14:42

Valdantieji linksta PVM lengvatą šildymui naikinti nuo liepos

7

Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata šildymui gali būti panaikinta nuo 2015 metų liepos. Iki tol siūloma ieškoti galimybių ir priimti pataisas, kaip dar sumažinti šilumos kainas.


2014-10-21 11:39

Premjeras ramina: „Nesijaudinkite dėl vamzdžio“

2

Premjeras neigia pranešimus, kad suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo dujotiekis, kuriuo iš laivo bus pumpuojamos dujos, gali būti nenutiestas laiku. Algirdas Butkevičius tikina, kad vamzdis tikrai bus nutiestas iki gruodžio pradžios.


2014-10-21 09:33

Lietuva sočiai papenės Maskvos konsultantus

83|3

Uždaromą Ignalinos atominę elektrinę (IAE) konsultuos ir su „Gazprom“ dirbantys teisininkai. Už valandą patarimų Lietuvoje jiems bus mokama per 1000 litų. Tokia žinia šokiravo Vyriausybę, tačiau išprašyti šių teisininkų jau neįmanoma. Kad radioaktyviųjų atliekų saugykla šalia Ignalinos AE būtų baigta kuo greičiau, rūpinsis tarptautinė teisinė bendrovė „DLA Piper“. Ji neseniai laimėjo teisinių paslaugų Ignalinos atominėje elektrinėje konkursą.


2014-10-21 06:58

Staigmena politikams: dujos jau pakeliui, o vamzdžio dar nėra

176|2

Likus kiek daugiau negu savaitei, kai į Klaipėdos uostą turi įplaukti suskystintųjų gamtinių dujų laivas-saugykla „Independence“, Seime kilo abejonių, ar strateginis projektas nenukrypo nuo plano. Abejonių dėl Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo jau anksčiau kilo Klaipėdos uostui vadovavusiam Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos atstovui Eugenijui Gentvilui. Jo žiniomis, norėdami spėti iki numatytų iškilmių projekto vykdytojai ryžosi rizikingam žingsniui. Parlamentaras paskelbė, kad iki rugpjūčio mėnesio 20–30 metrų gylyje jau turėjo būti baigta gręžti skylė dujotiekio vamzdžiui tiesti po Kiaulės Nugaros sala ir Kuršių mariomis. Į ją turėjo būti įtrauktas 2,4 kilometro ilgio vamzdis, kuriuo iš laivo turėjo būti pumpuojamos dujos, bet šitie darbai esą nėra baigti.


2014-10-21 06:56

Sąlygas Europai toliau diktuos rusai?

3

Europos dujų rinkoje su „Gazprom“ galėtų rimtai pasivaržyti Azerbaidžanas. Tačiau Senojo žemyno kompanijos traukiasi iš šios rinkos. Dujos iš Kaspijos jūros regiono ateityje gali tapti rimtu galvos skausmu tiekėjams iš Rusijos.


2014-10-20 17:14

„Lietuvos energijos gamyba“ į kapinyną siunčia „senukus“

5

Atsižvelgdama į situaciją rinkoje ir įgyvendinama bendrovės veiklos strategiją „Lietuvos energijos gamybos“ valdyba nusprendė nutraukti rezervinės elektrinės Elektrėnuose pirmojo ir antrojo blokų eksploatavimą. Planuojama, kad 2015 metų sausį bus pradėtas demontuoti pirmasis blokas, o balandžio mėnesį – ir antrasis. Demontuoti seniai statytus rezervinės elektrinės blokus nuspręsta atsižvelgiant į didelę gamtinių dujų kainą, žemą blokų naudingo veikimo koeficientą, dideles jų naudojimo sąnaudas.


2014-10-20 14:24

Darbus SGD terminale po dešimtmečio perims dabartiniai studentai

Valstybės valdoma įmonė „Klaipėdos nafta“ rudenį surengė keturis susitikimus su Klaipėdos universiteto (KU) bei Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos (LAJM) studentais, kurie ateityje perims darbus suskystintų dujų terminale Klaipėdoje.


2014-10-20 14:06

R. Masiulis: laukia rimtos derybos su SGD tiekėjais ir „Gazprom“

7

Lietuvos, kuri pirmoji iš trijų Baltijos šalių pastatė suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalą ir kuri ateityje importuos mažiau Rusijos dujų koncerno „Gazprom“ dujų, energetikos ministras sako, kad šalies įmonių laukia svarbios derybos su SGD tiekėjais ir „Gazprom“.


2014-10-20 13:59

Šildymas brangs. Šilumininkai iš anksto kratosi kaltės

23

Vyriausybės nariai vis dar suka galvą, ką daryti su PVM lengvata centralizuotai tiekiamai šilumai. Bet šilumos tiekimo įmonės jau kratosi kaltės dėl išaugsiančių sąskaitų už šildymą. „Iš anksto atsiribojame nuo būsimų bandymų primesti šilumininkams atsakomybę dėl didėsiančių šilumos kainų. PVM lengvatos naikinimas yra Vyriausybės sprendimas, kuris leis šilumos vartotojų pinigais papildyti valstybės biudžetą“, - teigė Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos (LŠTA) prezidentas Vytautas Stasiūnas.


Populiariausi per 24 val.