Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atidaromas naujas skrydžių maršrutas Trondheimas - Vilnius

Atidaromas naujas skrydžių maršrutas Trondheimas - Vilnius

2012-09-14 18:13

Pigių skrydžių bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje „Wizz Air“ šiandien paskelbė apie naują skrydžių maršrutą Trondheimas – Vilnius, kuriuo bendrovė pradės vykdyti skrydžius du kartus per savaitę nuo 2013 m. balandžio.

1/1

Skrydžiai nauju maršrutu prasidės nuo 2013 metų balandžio mėnesio. P. Mantautas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2015-02-27 17:45

Įmonės „Lietuvos energija“ veiklos pagretis didėja – vertė kyla

Pernai įmonių grupė „Lietuvos energija“ pasiekė geriausių veiklos rezultatų nuo įkūrimo ir užtikrino mažiausias kainas elektros ir dujų vartotojams. 2015 metais grupė vykdys vertės grandinės išgryninimo programą, kurios tikslas – optimizuoti grupės struktūrą ir pagrindinius veiklos procesus. Tokiu būdu bus pasiektas dar didesnis veiklos efektyvumas, skaidrumas ir užtikrintos geresnės paslaugos klientams.


2015-02-27 16:45

Sausį fiksavo didžiausią naftos kainų šuolį nuo 2009-ųjų

Penktadienį prekyba žaliavinės naftos ateities sandoriais atsigavo, o „Brent“ markės barelio kaina pakilo pirmą kartą nuo pernai liepos. Tokiam šuoliui daugiausiai įtakos turėjo stiprus investuotojų susidomėjimas, pagerėjusios prognozės dėl paklausos bei pasiūlos nuosmukis.


2015-02-27 12:10

Šilumos tiekėjai spjovė į sutartis, o milijonus mokės vartotojai

2

Monopolinės šilumos tiekimo įmonės „Mažeikių šilumos tinklai“ vadovai spjovė į sutartį su gamtinių dujų skirstymo įmone. Vienu metu numota ranka ir į valstybės suformuluotą energetinės nepriklausomybės idėją. Tai šilumos tiekėjams trenkė 2 mln. 807 tūkst. 219 eurų ieškiniu už nevykdomus sutartinius įsipareigojimus. Ieškinį dėl netesybų lydėjo ir bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai" turto areštas šildymo sezonui įpusėjus. Pagrįstai spėjama, kad milijonus kainavę šilumos tiekėjų sprendimai užguls šilumos vartotojų pečius.


2015-02-27 11:42

Ukraina „Gazprom“ už dujas kovui susimokėjo 15 mln. dolerių

21| 

Ukrainos holdingas „Naftogaz“ sumokėjo Rusijos koncernui „Gazprom“ 15 mln. JAV dolerių už maždaug 50 mln. kubinių metrų dujų, kurios bus importuotos kovo mėnesį. Apie tai pranešė „Naftogaz“ valdybos pirmininkas Andrijus Kobolevas.


2015-02-27 11:04

Dar vienos derybos su Rusija – šįkart dėl dujų

 

Rusija patvirtino, kad pirmadienį dalyvaus derybose su ES ir Ukraina, kuriomis tikimasi išspręsti opų ginčą dėl dujų tiekimo, keliantį grėsmę tiekimui į Europą. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį griežtai pareikalavo iš Ukrainos iki šiol negauto išankstinio apmokėjimo už dujas.


2015-02-27 09:44

Dovana kauniečiams: prieš rinkimus stipriai atpigo šiluma

14

Iki savivaldos rinkimų likus kelioms dienoms, Kaune drastiškai smuko šilumos kaina. Gamintojai teigia, kad šiluma atpigo dėl didelės nepriklausomų jos gamintojų konkurencijos, o energetikos ekspertų manymu, nėra objektyvių prielaidų per mėnesį šilumos kainai staiga sumažėti 15 proc.


2015-02-27 09:22

LITGAS mezga ryšius su JAV dujų skystintojais

Dujų tiekimo ir prekybos bendrovė LITGAS mezga ryšius JAV: Hiustone pasirašytas supratimo memorandumas su pirmąjį plūduriuojantį JAV dujų skystinimo terminalo projektą plėtojančia bendrove „Delfin LNG LLC“. Su dar viena energetikos kompanija ketinama susitarti dar šią savaitę.


2015-02-26 13:08

UNESCO: SGD terminalas poveikio Kuršių nerijai neturi

1

UNESCO ekspertai Lietuvai pateikė išvadą, kurioje konstatuojama, kad suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas Kuršių mariose statytas kruopščiai vykdant visas reikiamas planavimo ir statybų procedūras ir neturi poveikio UNESCO paveldui.


2015-02-26 12:02

Pasaulio ekonomikai – optimistiškos prognozės

1

Investicinės bankininkystės konsultacijų bendrovės „Evernord“ partnerė Jolanta Jurga pasaulio ekonomikai prognozuoja dar bent dvejus spartaus augimo metus. Pasak analitikės, pasaulis dabar yra ekonominio ciklo viduryje, o jo ekonominį augimą skatina bendros infliacijos tendencijos ir atsigaunančios stipriausios pasaulio rinkos.


2015-02-26 11:56

Kaune atidarytos dvi miestui priklausančios biokuro katilinės

6

Trečiadienį bendrovei „Kauno energija“ priklausančiose „Inkaro“ ir Petrašiūnų jėgainėse oficialiai atidarytos naujos biokuro katilinės. Jose gaminama šiluma jau šildo kauniečių namus. Naujųjų katilinių atidarymas lėmė rekordinį šilumos kainos mažėjimą.


Populiariausi per 24 val.