Atidaromas naujas skrydžių maršrutas Trondheimas - Vilnius

Atidaromas naujas skrydžių maršrutas Trondheimas - Vilnius


2012-09-14 18:13

Pigių skrydžių bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje „Wizz Air“ šiandien paskelbė apie naują skrydžių maršrutą Trondheimas – Vilnius, kuriuo bendrovė pradės vykdyti skrydžius du kartus per savaitę nuo 2013 m. balandžio.

1/1

Skrydžiai nauju maršrutu prasidės nuo 2013 metų balandžio mėnesio. P. Mantautas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2015-10-09 19:24

Vargas dėl šildymo: naujų butų radiatoriai liks lediniai

12| 

Nenumaldomai artėjant šaltajam metų sezonui, ne visi gyvenamųjų namų statytojai galės laiku įjungti šildymą ką tik pastatytuose namuose, o juose butus įsigiję vilniečiai bus priversti atidėti įsirengimo darbus, nes šaltyje tiesiog nebus įmanoma techniškai kokybiškai atlikti butų apdailą. Kas trukdo įjungti šildymą naujuose namuose?


2015-10-09 19:24

Švedijos energetikas: „Per daug tikitės iš to elektros kabelio“

109|8

Penktadienio pavakarę Švedijos karališkoji pora Kiškėnų kaime, Klaipėdos rajone, susipažino su elektros tilto į Švediją privalumais. Su Lietuvos prezidente svečiai aplankė „NordBalt“ transformatorių pastotę, iki kurios ir driekiasi kabelis. Jau šių metų pabaigoje Lietuvą ir Švediją jungiančiu kabeliu pradės tekėti elektra, o Energetikos ministerija žada, kad mūsų šalies rinkoje dėl to energija atpigs iki 7 procentų.


2015-10-08 17:10

Turkija: nereikia mums rusiškų dujų ir jų atominių elektrinių

111

Atvėsę Rusijos ir Turkijos santykiai atsiliepia energetiniams projektams. „Gazprom“ pareiškė dukart sumažinantis dujotiekio „Turkish Stream“ („Turkijos srautas“) pajėgumus. Rusijos pusė tvirtina, kad Turkija gaišina projekto įgyvendinimą. Savo ruožtu Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pareiškė, kad dėl veiksmų Sirijoje Rusija gali prarasti Turkiją kaip sąjungininkę.


2015-10-08 17:10

Du didmiesčiai varžosi dėl pigiausios šilumos – kuris laimės?

14

Klaipėda ir Kaunas šį šildymo sezoną stoja į lenktynes, kurios pradžiugins šių miestų gyventojus. Trečiadienį laikinosios sostinės valdžia paskelbė naująjį sezoną pradedanti su 23 procentais atpigusiu šildymu. Klaipėda nutarė neatsilikti ir ketvirtadienį pranešė, kad šiluma miestiečiams spalį pinga net 39 procentais, palyginti su praėjusių metų spaliu.


2015-10-08 15:03

Skandalas Klaipėdoje: atliekos buvo vežamos iš Airijos

36|3

Į Klaipėdoje veikiančią atliekų deginimo gamyklą bandyta įvežti šiukšles iš Airijos. Uostamiesčio savivaldybė informavo, kad prisidengiant siekiu į šalį iš užsienio įvežti atliekas tik jų išrūšiavimui, realiai jos atgabentos deginimui. To neneigia ir atliekų deginimo gamykla.


2015-10-08 11:15

V.Putinas veiksmais Sirijoje siekia pažadinti naftos kainas?

20

Vladimiro Putino įsakas pradėti sprogdinimus Sirijoje įžiebė daug teorijų, kokios tikrosios yra priežastys. Ekspertai Vašingtone ir Londone svarsto, kokie yra strateginiai Rusijos tikslai Artimuosiuose Rytuose. Rusijos lėktuvų antskrydžiai Sirijoje – pirmieji po intervencijos Afganistane.


2015-10-08 10:59

Šildymo sezonas – čia pat. Kada pradės šildyti jūsų mieste?

10|2

Didieji miestai skelbia šildymo sezoną pradžią. Daugumoje miestų šildymas bent jau spalį bus pigesnis nei tuo pačiu metu praėjusiais metais. Didžiausias kainos nuosmukis – Kaune, o štai Panevėžyje kaina netgi auga.


2015-10-07 13:03

Paaiškėjo, kada pradės šilti radiatoriai Vilniuje

14

Nuo spalio 8-osios sostinėje skelbiamas šildymo sezonas – nuo rytdienos šildymas bus įjungtas vaikų lopšeliuose, darželiuose, poliklinikose ir ligoninėse, nuo spalio 9 d. – visose Vilniaus mokyklose.


2015-10-07 09:45

Atsistatydina Vilniaus šilumos tinklų valdyba

2

Atsistatydina tik tris mėnesius dirbusi nauja Vilniaus savivaldybės valdomos įmonės Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) valdyba, išskyrus jos pirmininką – savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Arvydą Darulį. BNS šią žinią pranešė šaltiniai.


2015-10-07 08:31

Maskva driokstelėjo milijardiniu šantažu

466|4

Dar prieš keturiolika metų Lietuvos energetikų pasirašyta sutartis su Rusija dabar gali brangiai kainuoti mūsų šaliai, o Kremliui šis dokumentas jau tapo šantažo įrankiu. Tai liudija ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino pagrūmojimai. Amerikiečių televizijai CBS duotame interviu V.Putinas pareiškė, kad Lietuvos ir kitų Baltijos šalių atsijungimas nuo Rusijos elektros sistemos daug kainuos ir pačiai Rusijai, ir Europos Sąjungai, nes esą bus izoliuota Kaliningrado sritis.


Populiariausi per 24 val.