Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atidaromas naujas skrydžių maršrutas Trondheimas - Vilnius

Atidaromas naujas skrydžių maršrutas Trondheimas - Vilnius

2012-09-14 18:13

Pigių skrydžių bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje „Wizz Air“ šiandien paskelbė apie naują skrydžių maršrutą Trondheimas – Vilnius, kuriuo bendrovė pradės vykdyti skrydžius du kartus per savaitę nuo 2013 m. balandžio.

1/1

Skrydžiai nauju maršrutu prasidės nuo 2013 metų balandžio mėnesio. P. Mantautas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Energetika
2014-09-19 15:36

„Gazprom“ tyrimas sustabdytas, tačiau taškas dar nepadėtas

1

Europos Komisija (EK) dėl krizės Ukrainoje nutraukė Rusijos naftos koncerno „Gazprom“ antimonopolinį tyrimą, tačiau tai nereiškia, jog byla baigta, sako už konkurenciją atsakingas Komisijos narys Joaquinas Almunia.


2014-09-19 14:26

Bergždžios A.Butkevičiaus viltys - „Chevron“ į Lietuvą negrįš

36

Lietuva dar turi vilčių, kad į šalį grįš JAV energetikos gigantas „Chevron“. Premjeras Algirdas Butkevičius spalio mėnesį ketina vykti už Atlanto ir susitikti su kompanijos vadovybe. A.Butkevičius matyt bandys įtikinti amerikiečius dalyvauti naujame skalūnų dujų žvalgybos konkurse.


2014-09-19 11:39

Elektros jungčių įtaka: kainą mūsų šalyje nusmukdys konkurencija

8|6

Iki Lietuvos prisijungimo prie Vakarų Europos ir Skandinavijos energetinės erdvės liko vos daugiau nei metai. Todėl jau šiandien galima numatyti, kaip keisis elektros kainos, kai bus nutiestas elektros kabelis į Švediją, o tinklais susijungsime su Lenkija. Jei kabelis į Švediją pradėtų veikti jau šiandien, elektros rinkos kaina kristų dviem centais už kilovatvalandę. Skirtumą iškart pajustų verslas, o galiausiai ir visi Lietuvos gyventojai.


2014-09-18 19:33

Rusija pasiūlė Ukrainai susitikti derėtis dėl dujų

11

Rusija pasiūlė Ukrainai ir Europos Sąjungai kitą savaitę susitikti derybų dėl dujų, ketvirtadienį žiniasklaida citavo Rusijos energetikos ministro žodžius. Apie tai informuoja „EUbusiness“. „Mes siūlome surengti susitikimą kitą savaitę tarpininkaujant Europos Sąjungai“, – Austrijos dienraščiui „Die Presse“ sakė Rusijos energetikos ministras Aleksandras Novakas.


2014-09-18 12:58

Statybų inspekcija stoja skersai kelio biokuro katilinei

47

Rusijos energetinio monopolio baubas Lietuvai jau seniai būtų buvęs nebaisus, jeigu nešvarūs biurokratiniai ir politiniai žaidimai nebūtų pristabdę žaliosios energetikos ir biokuro katilinių plėtros. Tačiau skersai kelio energetinei nepriklausomybei stoja Statybų inspekcija, reikalaujanti, kad būtų nugriauta jau pastatyta „Bionovus“ biokuro katilinė sostinėje.


2014-09-18 11:48

Rusija davė žodį nenutraukti dujų tiekimo Europai

29

Rusija šią žiemą nenutrauks dujų tiekimo Europos šalims, kurios vykdo reversinį jų tiekimą Ukrainą, pareiškė Rusijos energetikos ministras Aleksandras Novakas. „Tai atmesta“, - sakė jis laikraščiui „Die Presse“.


2014-09-18 11:25

Į kampą užspeista Ukraina aukoja Černobylio saugumą

39|5

Naujojo apsauginio sarkofago statyba virš 1986 metų avarijos metu sugadinto Černobylio atominės elektrinės reaktoriaus dėl finansinių problemų gali sustoti neribotam laikui. Dėl Ukrainą apėmusios didžiulės krizės Kijevo valdžia nepajėgs užbaigti darbų be papildomos Didžiojo septyneto šalių pagalbos. Plieno konstrukcijai, dengiančiai prieš 28 metus sprogusį reaktorių, įrengti trūksta 615 mln. eurų.


2014-09-18 09:02

Premjeras į Lietuvą vėl kviesis „Chevron“

22| 

Premjeras Algirdas Butkevičius susitiks su JAV energetikos bendrovės „Chevron“ atstovais ir jiems pristatys pasikeitusią situaciją dėl skalūnų dujų gavybos reglamentavimo. Vyriausybė trečiadienį pritarė naujam, investuotojams palankiam skalūnų dujų gavybos apmokestinimui.


2014-09-17 17:16

Investuotojams į skalūnus – palankus Vyriausybės sprendimas

35

Vyriausybė trečiadienį pritarė naujam, investuotojams palankiam skalūnų dujų gavybos apmokestinimui. Seimui priėmus pakeitimus, bus galima skelbti naują skalūnų žvalgybos ir gavybos konkursą. Gerų naujienų sulaukė ir savivaldybės, kurių teritorijoje būtų išgaunamos skalūnų dujos.


2014-09-17 13:12

Lenkija gauna penktadaliu mažiau rusiškų dujų

17

Lenkija per parą iš Rusijos gauna 19-20 mln. kub. metrų dujų. Tokią informaciją pateikia naujienų agentūra „Bloomberg“, remdamasi Lenkijos dujų operatorės „GAZ-SYSTEM S.A.“ vadovo Jano Chadamo pareiškimu.


Populiariausi per 24 val.