Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Paskutinės lato dienos: džiugesį keičia rimtis

Paskutinės lato dienos: džiugesį keičia rimtis

- Latvijos gyventojai nuo sausio iš tiesų uždirbs daugiau, nes didėja minimalus atlyginimo dydis. Kaip vertinate tai, kad euro įvedimas sutampa su algos kilstelėjimu?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įžvalgos ir nuomonės
2014-11-26 13:22

Rusai veria landą į savo rinką

17

Rusija pradėjo medžioti Baltarusijos įmones, kurios perdirba lietuvišką mėsą ir parduoda su baltarusiškais prekinias ženklais. Rusijos valdžia įsitikinusi, kad tai yra piktnaudžiavimas. Todėl kentės Baltarusijos perdirbėjai.


2014-11-24 15:25

Mažėjančios naftos kainos verčia trauktis gavybą

2

Naftos kainai stipriai nukritus, ketvirtadienį vyks vienas svarbiausių šios savaitės renginių investuotojams – OPEC susirinkimas.


2014-11-24 12:22

Bilietų platintojai iš „Fresh Travel“ balos išlips sausi?

15

Nutraukęs veiklą kelionių organizatorius "Fresh Travel" paliko dar nemažai neįmintų mįslių. Didžiausią neaiškumą šioje situacijoje kelia tai, kad didelė dalis poilsiautojų keliones įsigijo ne tiesiogiai iš kelionių organizatoriaus „Fresh Travel“, o naudodamiesi grupinio apsipirkimo portalais beta.lt ir grupinis.lt.


2014-11-23 16:30

Kurioje šalyje atostogos - privilegija, o ne teisė?

8

Edmundas McCombsas į Sidnėjų persikraustė prieš šešerius metus ir neketina iš ten išvykti. 33 metų vadybininką šioje šalyje laiko ne tik paplūdimiai, palei kuriuos driekiasi kavinių virtinė. JAV, Floridoje, gimęs vyras pasakoja, kad iš Australijos už jokius turtus neišvyktų todėl, kad jau spėjo suprasti: jo viršininkas nuoširdžiai nori, kad pavaldiniai atostogautų ir per jas mėgautųsi gyvenimu.


2014-11-23 15:40

Vilniaus prakeiksmas - kažkokia nelemta trijų Š kombinacija

11

Pastaruoju metu daug kalbama apie savivaldybių finansus, ypač apie Vilniaus miesto padėtį. Ir visa tai dėl dviejų priežasčių: viena - finansų ministras Seimui pristatys kitų metų biudžetą, antroji - net svarbesnė - artėjantys savivaldybių tarybų rinkimai.


2014-11-23 12:02

Ekonomika auga, tačiau gyventojai to nemato

14

Skeptiškai į šalies ekonomikos plėtrą, o dar kritiškiau - į šeimos finansus žvelgiančių lietuvių negalima kaltinti perdėtu pesimizmu. „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis teigia, kad didelės dalies gyventojų ekonominio augimo vaisiai išties nepasiekia, o valdžia šio klausimo kelti nedrįsta.


2014-11-21 10:14

Yra tik du vadovų tipai. Koks žmogus vadovauja tau?

18|2

Samdinys ir šeimininkas – du vadovavimo tipai, kurie skiriasi kaip diena ir naktis. Pirmieji sunkia energiją ir žlugdo pavaldinių norą dirbti. Tokioje organizacijoje nesinori likti nė vienam sveiko proto žmogui. Antrieji – it geri šeimininkai rūpinasi atskleisti geriausias darbuotojų savybes. Jo pavaldiniai mėgaujasi darbu ir net sunkiausių užduočių imasi su užsidegimu ir džiaugsmu. Prie kurių priskirtumėte savo vadovą?


2014-11-20 16:33

Storuliai pasauliui kainuoja gerokai daugiau nei rūkaliai

23

Nutukimas kenkia pasaulio ekonomikai ne mažiau nei ginkluoti konfliktai ir rūkymas. Kaip rodo konsultacinės bendrovės „McKinsey Global Institute“ ataskaitos duomenys, kova su nutukimu Žemės gyventojams kainuoja 2 trln. dolerių kasmet.


2014-11-20 08:50

Valstybė sėdi ant pinigų maišo, tik nesiryžta jo praverti

21

Pardavus dalį valstybės valdomų įmonių akcijų finansiniams investuotojams, bet išlaikant jų valdymo kontrolę, galima būtų išlaisvinti milijardines lėšas, jas nukreipti prioritetiniams valstybės poreikiams tenkinti. Taip sakė vertybinių popierių biržos „Nasdaq OMX“ Baltijos rinkos vadovė Arminta Saladžienė


2014-11-19 17:13

R. Dargis: „Mokykloje tik kala datas ir formules“

71

Darbdavių ir moksleivių, absolventų lūkesčiai priimant į darbą ir stengiantis įsidarbinti smarkiai skiriasi, rodo apklausa. Be to, darbdaviai labiausiai pasigenda profesines mokyklas, kolegijas, universitetus baigusių jaunuolių gebėjimo taikyti žinias.


Populiariausi per 24 val.