Paskutinės lato dienos: džiugesį keičia rimtis

Paskutinės lato dienos: džiugesį keičia rimtis

- Latvijos gyventojai nuo sausio iš tiesų uždirbs daugiau, nes didėja minimalus atlyginimo dydis. Kaip vertinate tai, kad euro įvedimas sutampa su algos kilstelėjimu?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įžvalgos ir nuomonės
2015-10-09 16:29

Ar susimąstėte, ką finansų įstaiga apie jus sužino per 15 min.?

8

Tikriausiai nustebtumėte, jei finansų įstaigos darbuotojas į jūsų kredito paraišką atsakytų: prašau pateikti pažymas apie laiku mokėtas įmokas už elektrą, telefoną ir internetą. Skolintojams išties svarbu, kaip atsiskaitome už šias paslaugas. Tačiau tokia informacija skolintojus pasiekia visai kitais būdais.


2015-10-07 17:38

Socialinius tinklus įveikė laikraščiai ir televizija

Nors socialiniai tinklai tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, juose skelbiama reklamine informacija pasitiki mažiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų. Kur kas patikimesnėmis jie laiko tradicines reklamas televizijoje ar laikraščiuose, o pačiomis patikimiausiomis – pažįstamų rekomendacijas. Jomis pasikliauja apie 80 proc. vartotojų. Vis dėlto, kad ir kokia patikima atrodytų informacija, ją pamatę ar išgirdę pirkti prekių ar paslaugų vartotojai neskuba, rodo rinkos tyrimų bendrovės „Nielsen“ atlikta apklausa.


2015-10-06 08:41

Pabandė įdarbinti migrantus – susinarpliojo procedūrose

4|2

Bloga arba labai bloga. Tokią migracijos diagnozę surašė amerikiečių įmonės, dirbančios Lietuvoje ir samdančios darbuotojus iš kitų valstybių.


2015-10-05 18:05

Milijonierius Brianas Tracy: „Duokite savo darbuotojams laisvę“

4

Ne vienos įmonės vadovai suka galvą, kaip gi paskatinti savo pavaldinius, kad jie dirbtų kaip sau – kad siektų geriausių rezultatų, panaudotų savo gebėjimus, gerai jaustųsi įmonėje bei didintų kompanijos vertę. Tačiau ne pro šalį jiems paklausyti ir patarimų, ypač, kai juos žarsto milijonus užsidirbę žvaigždės.


2015-10-05 10:32

Elektra pigs ne visiems: kokių klaidų turėtų vengti įmonės?

Elektros rinkos ekspertai sutaria, kad 2016 m. pradžioje, pradėjus veikti elektros jungtims su Lenkija ir Švedija, energijos kaina kris.


2015-10-05 08:26

3 didžiausios problemos, kurios laukia nusprendusių dirbti namie

18|2

Namie dirbantys specialistai kasdien susiduria su pagundomis, trukdančiomis susikoncentruoti ir dirbti. Tačiau specialistai teigia, kad įveikus visus trikdžius namie galima padaryti daugiau darbų nei plušant biure.


2015-10-02 09:24

Kur G.Nausėda niekaip nepaveja N.Mačiulio?

6|2

„Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis nuo šių metų sausio iki birželio mėnesio buvo cituotas beveik 600 kartų ir yra labiausiai cituojamas nuomonės lyderis Lietuvoje per pirmąjį metų pusmetį. Kitas daugiausiai cituotas bankų sektoriaus atstovas – SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda užima trečiąją vietą.


2015-10-01 09:28

TVF vadovė: „Laukite silpnos pasaulio ekonomikos plėtros“

2

Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Christine Lagarde ketvirtadienį įspėjo, kad šiemet pasaulinės ekonomikos augimas gali būti silpnesnis nei praėjusiais metais. Ji taip pat prognozuoja 2016-aisiais būsiant tik vidutinį augimo spartėjimą. Apie tai praneša BBC.


2015-09-30 16:16

Greitieji kreditai: leisti negalima uždrausti. Kur dėti kablelį?

2

Lietuvos banko nuomone, apie 15 proc. šalies gyventojų yra kvaili, neracionalūs ir nieko neišmano apie pinigus. Jiems pinigų duoti negalima, nes iššvaistys, prasiloš ir prasigers. Būtent toks įspūdis susidaro dabar, kai viešoje erdvėje linksniuojami mažaisiais vartojimo kreditais pasinaudoję gyventojai ir juos teikiančios įmonės.


2015-09-30 15:15

Po kritikos Vilniaus oro uostui – jo vadovo atkirtis

15

Vilniaus oro uostui pranešus, kad 2017-aisiais, kai bus rekonstruojamas kilimo ir leidimosi takas, daugelis orlaivių leisis ne Vilniuje, o Kaune, užvirė diskusijos ir pasipylė klausimų. O Vilniaus oro uosto direktorius Artūras Stankevičius panoro juos atremti.


Populiariausi per 24 val.