Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Paskutinės lato dienos: džiugesį keičia rimtis

Paskutinės lato dienos: džiugesį keičia rimtis

- Latvijos gyventojai nuo sausio iš tiesų uždirbs daugiau, nes didėja minimalus atlyginimo dydis. Kaip vertinate tai, kad euro įvedimas sutampa su algos kilstelėjimu?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įžvalgos ir nuomonės
2014-07-23 10:21

Pinigų pasaulio atstovams Sirija svarbesnė nei Ukraina

Įtakingiausias finansinių naujienų portalas „Bloomberg“ skelbia, kad didžiausią įtaką pasaulio finansų rinkoms daro įvykiai Sirijoje. Įvykiai Ukrainoje užima trečią vietą tarp konfliktų, labiausiai veikiančių finansų sektorių.


2014-07-21 15:34

Euras ateina: ar kaimo parduotuvės taps pinigų keityklomis?

17

Euro įvedimas, nors ir neabejotinai naudingas bei reikalingas, pareikalaus pastangų tiek iš verslininkų, tiek iš vartotojų. Siekiant išvengti įtampos ir problemų, derėtų į visą procesą žiūrėti lanksčiau. Svarstant, kaip geriau pasiruošti 2015 metams, reikėtų prisiminti, kad verslininkai nėra sukirpti pagal tą patį kurpalių, todėl vieniems susidoroti su papildomais iššūkiais bus sudėtingiau nei kitiems.


2014-07-21 15:17

Nuotaikas finansų rinkose kursto įvykiai Rusijoje ir Ukrainoje

Naujienos iš Rusijos ir Ukrainos šią savaitę – finansų rinkų dėmesio centre. Praėjusią savaitę JAV paskelbtos naujos sankcijos Rusijos įmonėms, susijusioms su centrine Rusijos valdžia, ir ketvirtadienį numuštas Malaizijos avialinijų lėktuvas Ukrainos rytuose investuotojus vertė atsisakyti investicijų Rusijoje. Prognozuojama, kad didelis neapibrėžtumas dėl tolimesnių sankcijų Rusijos įmonėms, kurios turėtų žymią įtaką Rusijos ekonomikai, ir galimas karinės situacijos paaštrėjimas rytų Ukrainoje gali paveikti ne tik su Rusija susijusias, bet ir globalias finansų rinkų tendencijas.


2014-07-21 10:26

Lietuviai pamils eurą, jei jis bus įvestas sklandžiai

17

Sklandžiai suvaldytas euro įvedimo procesas turės teigiamą poveikį visuomenės nuomonei, ir ji lengviau priims eurą. Tuo įsitikinęs Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) direktorius Ramūnas Vilpišauskas. "Juolab kad įvertinant fiksuotą lito kursą euro atžvilgiu, iš esmės pinigų politika Lietuvoje nepasikeistų. Pasikeistų tik pačios valiutos išvaizda“, - LRT radijui sakė jis.


2014-07-18 16:08

Svarstoma, ar po dvigubos katastrofos išliks „Malaysia Airlines“

24|

Oro bendrovė „Malaysia Airlines“, sukrėsta dviejų didžiulių tragedijų per keturių mėnesių laikotarpį, civilinės aviacijos pasaulyje tapo panaši į asbestą: toksiška visuomenei ir, anot ekspertų, nebegalinti pataisyti savo reputacijos.


2014-07-18 16:08

Ukrainos ūkio prognozės niaukstosi

28

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) penktadienį pranešė numatantis, kad Ukrainos ekonomika šiais metais susitrauks 6,5 proc., o ne 5 proc., kaip buvo prognozuota anksčiau.


2014-07-18 11:52

Prabangus Benedikto Vanago laikrodis – tik gražus suvenyras?

72|3| 

Visi 200 vardinių lenktynininko Benedikto Vanago laikrodžių, kuriuos pagamino lietuvių kompanija „Vostok Europe“, buvo parduoti praėjus vos dviem dienoms po jų pristatymo. Nežinia, kas suviliojo pirkėjus – paties lenktynininko pavardė ant ciferblato ar noras turėti modernią ir prabangią prekę. Būtent į šią – prabangos – klasę taiko laikrodžio gamintojai. Tačiau lrytas.lt kalbintas ekspertas teigia, kad Benedikto Vanago laikrodžiui iki prabangos toli. Jis viso labo – gražus suvenyrinis gaminys.


2014-07-17 12:23

Kredito unijų įstatymo pataisos – griežtos, bet reikalingos

2

LR Seimas patvirtino Kredito unijų įstatymo ir susijusių teisės aktų pataisas, kuriomis siekiama užtikrinti didesnį kredito unijų veiklos patikimumą bei saugumą. Nors įstatymu sugriežtinta nemažai reikalavimų unijoms, 63 iš 75 Lietuvoje veikiančių unijų vienijanti asociacija prognozuoja, jog priimti teisės aktai sustiprins kooperatinės bankininkystės sektorių bei skatins daugiau gyventojų ir įmonių įsitraukti į unijų veiklą.


2014-07-16 13:04

Ar kainos Lietuvoje augtų ir be euro?

27

Šiandien dėl euro įvedimo Lietuvoje balsuoja Europos Parlamentas, o galutinį sprendimą Europos Sąjunga priims kitą savaitę. Tuo, kad sprendimas bus teigiamas, beveik niekas nebeabejoja. Bet diskusijų apie eurą bus, o labiausiai – apie kainas.


2014-07-16 09:14

Mažinti mokesčius – misija neįmanoma

26

Mokesčiai – neišsemiama tema, aktyvi net vasarą. Štai du Seimo nariai užregistravo Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pataisas, kad šį mokestį mokėtų tie, kurių turto vertė viršija 750 tūkst. litų. Ir pasiūlė sumažinti mokesčio tarifą – nuo 1 iki pusės procento.