Paskutinės lato dienos: džiugesį keičia rimtis

Paskutinės lato dienos: džiugesį keičia rimtis

- Latvijos gyventojai nuo sausio iš tiesų uždirbs daugiau, nes didėja minimalus atlyginimo dydis. Kaip vertinate tai, kad euro įvedimas sutampa su algos kilstelėjimu?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įžvalgos ir nuomonės
2015-05-22 17:05

N. Mačiulis giria „airBaltic“ sprendimą perimti dalį skrydžių

6|

Vilniaus savivaldybės įkurtos oro bendrovės „Air Lituanica“ žlugimą buvo galima numatyti, teigia „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas. Pasak Nerijaus Mačiulio, tai, kad bendrovė nerado strateginio investuotojo, parodė ir jos perspektyvas rinkoje.


2015-05-22 15:57

Dangus po ilgų krizės metų virš Europos giedrijasi

1

Penktadienį pasisakęs Europos centrinio banko (ECB) vadovas Mario Draghi teigė, kad ekonominis dangus po ilgų krizės metų virš Europos giedrijasi, todėl vyriausybės turėtų pasinaudoti palankia proga ir susitvarkyti savo ekonomikas.


2015-05-21 11:36

Naujojo sezono pradžia žemdirbiams kelia ūpą

2

„Šie metai tikrai unikalūs“, – teigia beveik 30 metų patirtį turinti vyriausioji „Litagros“ agronomė Diana Žemaitienė. Šiemet pasėliai peržiemojo kaip niekada gerai – per visą Lietuvą yra tik vienas kitas laukas, kurį reikėjo persėti, o visur kitur augalai puikiai auga nuo pat ankstyvo pavasario. Beje, pasėlių vegetacija šiemet prasidėjo labai anksti – 2–3 savaitėmis anksčiau nei paprastai. Tačiau vėliau orai labai svyravo ir dabar, pasak agronomės, augalų išsivystymas atitinka daugiametį.


2015-05-20 10:26

Rusijos ekonomika rodo atsparumą sankcijoms?

34

Rusijos ekonomika pirmąjį šių metų ketvirtį pasirodė esanti atsparesnė išoriniams šokams nei prognozavo dauguma ekonomistų. Rusijos ūkį nuo gilesnės duobės apsaugojo augusi naftos kaina bei su ja kilęs rublis.


2015-05-18 14:54

Žinios apie vartotojo norus vertingesnės už bet kokį kapitalą

5

Kalbėdami apie Lietuvos ateitį pirmiausia turime sutarti, kad šiuo metu baigiasi dar viena kapitalizmo era. Tik žaliavomis turtingos valstybių netrukus nebus tarp lyderių. Pramonė pereina prie ketvirtojo raidos etapo – išmaniosios gamybos. Pasitinkame verslo pasaulį, kuriame išlieka ne didžiausi, o greičiausi ir sumaniausi.


2015-05-18 09:52

Stambus britų verslininkas – už šalies pasitraukimą iš ES

3

Garsios Didžiosios Britanijos statybos įrangos gamintojos JCB vadovas pareiškė, kad pritartų „Brexit“ – Britanijos pasitraukimo iš ES – scenarijui, praneša BBC. „Mes esame penktoji ar šeštoji pagal dydį ekonomika pasaulyje. Sugebėtume egzistuoti savarankiškai ramiai ir praktiškai“, – sakė lordas Bamfordas britų regioninei televizijos tarnybai „BBC Midlands Today“.


2015-05-15 09:24

Dėl miškų gnybo prezidentei, bet atkišo špygą premjerui?

29|3

„Seimas ignoruoja ir Vyriausybės, ir Prezidentės pateiktus argumentus. Viena vertus, tai liudija, jog nėra jokio ryšio tarp valdančiosios koalicijos Vyriausybėje ir valdančios koalicijos Seime. Kokiais tuomet argumentais remiantis balsuojama?“ – „Swedbank“ ekonomistas Nerijus Mačiulis neslepia pagiežos dėl to, kad ten, kur turi būti pasikliaujama ekonominiais argumentais, nugali politika.


2015-05-14 14:39

Latvija – sparčiausiai auganti ekonomika Baltijos šalyse

8

Ekonomikos augimas pirmąjį 2015 metų ketvirtį gerokai sulėtėjo visose trijose Baltijos šalyse. Vis dėlto Latvijos ekonomika įrodė esanti dinamiškiausia iš visų trijų, daugiausia dėl eksporto atsparumo smunkančios prekybos su Rusija fone ir šiemet bus sparčiausiai auganti ekonomika Baltijos šalyse.


2015-05-14 14:39

Europos Komisijos niūri prognozė lietuvius verčia teisintis

547|3

Premjeras Algirdas Butkevičius prisijungė prie skeptiškai apie Europos Komisijos prognozes atsiliepiančių komentatorių būrio. „Pastaruoju metu Lietuvoje gimstamumas skaičiuojant tūkstančiui gyventojų lyginant su kitomis šalimis yra teigiamas. Prognozės tokios, kad gimstamumas Lietuvoje ir toliau didės. Po mėnesio išgirstame kitas analizes, kurios rodo visiškai atvirkščią būsimą rezultatą“, – teigė premjeras.


2015-05-13 16:02

Per parą poilsiui – 11 valandų, o visa kita tepraryja darbas?

20|12

Kaip apskaičiuoti darbo laiką, jei darbuotojas nuolat ir daug keliauja? Jei jis šiandien – Lietuvoje, ryt kels sparnus į Ameriką, o grįžęs krausis lagaminą į Jungtinę Karalystę? Įmonės susigūžusios sumuoja viršvalandžius, nes laikas, praleistas kelionėse, – taip pat darbas. Tačiau kartu bijo ir baudų vėzdo, kuriuo gali gauti smūgį už tai, kad darbuotojai persidirba.


Populiariausi per 24 val.