Paskutinės lato dienos: džiugesį keičia rimtis

Paskutinės lato dienos: džiugesį keičia rimtis

- Latvijos gyventojai nuo sausio iš tiesų uždirbs daugiau, nes didėja minimalus atlyginimo dydis. Kaip vertinate tai, kad euro įvedimas sutampa su algos kilstelėjimu?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įžvalgos ir nuomonės
2015-07-03 15:12

Neskurstate? Tai tik kol kas

44

Paprastai pranešimuose apie skurdą skelbiama skurstančių gyventojų dalis. Ji Lietuvoje – 20 proc. Tai žmonės, kurių namų ūkiuose pajamos mažesnės už santykinę skurdo ribą – 60 proc. vidurinio namų ūkio pajamų. Pagal 2013-ųjų statistiką, kai buvo gauti paskutiniai duomenys, ji yra 235 eurai vienam asmeniui ir 493 eurai keturių asmenų šeimai.


2015-07-03 09:05

Svarstote apie finansų specialisto darbą? Ar verta jį rinktis?

1|2

Nors sakoma, kad svarbiausia atrasti mėgstamą darbą ir tuomet pinigai ateis patys, tačiau realybė dažnai verčia iš anksto daryti apgalvotus ėjimus. Tokie sprendimai neretą abiturientą kamuoja vasaros pradžioje, kai reikia pasirinkti tinkamą profesiją, kuri ne tik būtų miela širdžiai, tačiau ateityje garantuotų stabilias ir orias pajamas. Vis minint inžinerinių ir IT srities specialybių darbuotojų trūkumą, norisi priminti ir apie finansų srities specialistų poreikį.


2015-07-02 10:02

Vasara – atostogų metas? Tik ne investuotojams

11

Įsibėgėjant vasarai ir atostogų sezonui, pastebimai ramesnės nuotaikos įsivyrauja ir akcijų rinkose – investuotojai mažiau dėmesio skiria investicinių portfelių formavimui, todėl atitinkamai mažėja apyvartos. Vis dėlto vidurvasario štilis yra apgaulingas, ir „išeiti atostogų“ investuotojams gali būti pernelyg brangus sprendimas.


2015-07-01 12:09

Patarimai jaunimui: sėkmės formulė pradedantiesiems darbuotojams

4

Absolventų kompetencijos – dažna šiandieninių diskusijų tema, ypač vasaros pradžioje, kai į darbo rinką plūsteli naujai „iškeptų“ absolventų banga. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija kompetencijas vadina „XXI amžiaus ekonomikų valiuta“. Vis dėlto atsakyti į klausimą, kokios jos turi būti ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kas bus laimėtojai, o kas pralaimėtojai XXI amžiuje? Kokios kompetencijos yra svarbiausios siekiantiems ne tik „išgyventi“, bet ir mėgautis sėkme?


2015-06-30 19:24

N. Mačiulis: graikams ištarus „ne“ reikės humanitarinės pagalbos

19

Sekmadienį vyksiančiame referendume dėl atnaujintų finansinės pagalbos sąlygų Graikijos gyventojai turėtų nepalaikyti šalies premjero ir balsuoti už taupymą bei reformas, prognozuoja „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis. Jo nuomone, priešingu atveju tarptautinė bendruomenė taptų fiasko pasibaigusio ekonominio eksperimento liudininke, o pačiai Graikijai, tikėtina, prireiks humanitarinės pagalbos.


2015-06-30 16:46

„Wizz Air“ suskaičiavo: 1 tūkst. keleivių – tai 1 darbo vieta

3|3

Reaguodama į Tarptautinės oro uostų tarybos Europoje (ACI Europe) komentarus, susijusius su oro uostų mokesčiais, bei Europos oro linijų paklausimą dėl šių monopolinių mokesčių sumažinimo, siekiant paspartinti ekonomikos plėtrą, didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ išplatino bendrovės vadovo József Váradi pranešimą.


2015-06-30 14:11

Viešųjų interesų dilema kasdien kainuoja tūkstančius eurų

Vilniaus vakarinio aplinkkelio trečiojo etapo statybos darbai strigo. Vilniaus miesto savivaldybei paskelbus konkurso laimėtojus, konkurse nedalyvavusi Latvijos kelių ir tiltų statybos bendrovė „Latvijas tilti“ sugebėjo sustabdyti projektą. Trumpai tariant, bendrovė kreipėsi į teismą dėl to, kad esą viešųjų pirkimų procedūros pažeidė viešąjį interesą.


2015-06-30 10:34

Neatrasta verslo gysla – prisiminimų į Kauną genami turistai

33|2

Solidžiu tarpukario kultūros paveldu garsėjantis Kaunas turi dar nevisiškai išnaudotą potencialą. Tai atvykstamasis, vadinamasis nostalginis, turizmas – senelių bei prosenelių gimtųjų vietų lankymas. Kiekvienais metais prasidedant vasarai Kauno vadovai svarsto, kaip padaryti miestą patrauklesnį užsienio turistams, pritraukti jų srautus. Diskusijoje pasigirsta įvairių siūlymų, tačiau aiškios koncepcijos, kaip skatinti atvykstamąjį turizmą, iki šiol nėra.


2015-06-30 09:38

Socialinis modelis gali likti kitai Seimo kadencijai

4

Socialinis modelis šių metų rudenį nebus priimtas ir gali nutikti taip, kad tai teks daryti jau naujai išrinktam Seimui, sako Lietuvos darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas.


2015-06-29 11:44

Populizmo laidotuvės ir Graikijos atsigavimo pradžia?

2

Savaitgalį Graikijos premjeras, supratęs, kad kelis mėnesius trukęs jo politinis šantažas ir blefas nepasiteisino, metė paskutinę savo kortą – paskelbė referendumą. Tauta turės nuspręsti, ar sutikti su tarptautinių kreditorių reikalavimais, įgyvendinti struktūrines reformas, sumažinti neadekvačiai išpūstas socialines išmokas bei padidinti mokesčius, ar pasirinkti alternatyvų kelią – bankrotą ir tikėtiną pasitraukimą ne tik iš euro zonos, bet ir iš Europos Sąjungos.


Populiariausi per 24 val.