Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

2013-03-22 13:53

Kurorto vardo besitikintys Anykščiai nusprendė, kad mieste reikia daugiau poilsiautojams tinkamų paslaugų. Buvusių poilsio namų teritorijoje iki šių metų pabaigos iškils prabangus SPA kompleksas, į kurį bus investuota per dvylika milijonų litų.

1/1

Buvusiuose poilsio namuose jau šeimininkauja juos valantys statybininkai. J. Junevičius („Anykšta”)

Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

1 / 1

Buvusiuose poilsio namuose jau šeimininkauja juos valantys statybininkai. J. Junevičius („Anykšta”)

(1 nuotraukos) J. Junevičius („Anykšta”)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: kurortas | SPA | Anykščiai
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-08-21 19:03

Vėl puponautų karštinė: į kovą stojo limpakojai ir superherojai

47|4| 

Perkate už tiek ar tiek litų, gaunate žaisliuką, dėl kurio alpsta jūsų vaikas. Vieno karto nepakaks: žaisliukų kolekcijoje yra, tarkim, 24-i. Toks metodas gerai patikrintas ir veikia puikiai. Prieš metus vaikai kraustėsi iš proto dėl puponautų, šiemet artėjant rudeniui aistros verda ne tik dėl jų: su plastikinėmis pupomis konkurencinėje kovoje grumiasi ir limpakojai, ir superherojų figūrėlės. Kas laimės?


2014-08-21 17:59

Vilniaus baldų fabrikas nužengė į miesto pakraštį

3

Vilniaus baldų fabrikas „Balticsofa“ perkeltas į naujas patalpas. Pasak įmonės generalinio direktoriaus dano Eriko Juel Larseno, naujos patalpos, įsikūrusios Žarijų g. 4A, įrengtos pagal įmonės poreikius ir užimančios apie 14 tūkst. kv. m,, gerokai pagerins daugiau nei 300 darbuotojų darbo sąlygas.


2014-08-21 17:42

„Wizz Air“ Vilniaus padangėje aplenkė kitus vežėjus

1

Vilniaus oro uoste daugiausiai keleivių pervežė pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“.


2014-08-21 17:28

Kainas pieno perdirbėjai mažins, bet ne tiek, kiek užsimojo

3

Vyriausybės atstovai sutarė su pieno perdirbėjais, kad rugpjūtį bus superkamas visas Lietuvoje pagamintas pienas, o kaina nemažės daugiau kaip 12 procentų, tai yra maždaug 10 centų už litrą.


2014-08-21 17:20

Baltarusiai uoliai vykdo rusų užduotis: krato vilkikus

14

Lietuvos vaisių ir daržovių prekybos įmonės svaidosi žaibais. Ties Lietuvos siena su Baltarusija jau antra para stringa jų vilkikai. Bet nėra jokios oficialios informacijos apie tai, kas staiga pasikeitė prekiaujant su Baltarusija. Kol kas šios valstybės pareigūnai lietuviams nepateikė jokio atsakymo. Tačiau per savo naujienų agentūras prakalbo apie tai, kad Baltarusijos fitosanitarijos tarnyba griežtai kontroliuoja produkcijos, draudžiamos įvežti į Rusiją, tranzitą.


2014-08-21 17:08

„Grand Cru Airlines“ akcininkus gaubia vis tirštesni debesys

Prokurorų manymu, Lietuvos užsakomųjų skrydžių bendrovės „Grand Cru Airlines“ akcijas naująja savininke tapusi Kipro bendrovė „Brenelan Investments Limited“ įsigijo galimai nusikalstamai. Šitaip Generalinės prokuratūros atstovai sprendžia remdamiesi ikiteisminio tyrimo metu surinktais duomenimis. „Siekiant užtikrinti (...) ir galimybę išeikvoti ar panaikinti galimybę išeikvoti, paslėpti turtą ar teisę į jį perleisti kitiems asmenim, būtina laikinai apriboti „Brenelan Investment Limited“ nuosavybės teises į turtą“, - rašoma Generalinės prokuratūros rašte.


2014-08-21 16:36

Į smūgiuojamą „McDonald's“ Rusijoje keliaudavo lietuviška mėsa

59|2| 

Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnyba „Rospotrebnadzor“ Maskvoje uždarė keturis „McDonald's“ restoranus. Anot Rusijos inspektorių, šiame amerikietiškame maisto užkandinių tinkle nustatyta daug sanitarijos reikalavimų pažeidimų. Rusijos „McDonalds“ tinklui jautieną tiekdavo ir Lietuvos mėsos perdirbimo įmonės, - „Krekenavos agrofirma“, antrinė „Biovela Group“ įmonė „Utenos mėsa“ ir „Agrovet“. Tačiau Rusijos embargo paskelbimo dieną padėtis pasikeitė. Lietuvos gamintojai pasakojo, kad amerikietiškasis tinklas kėlė itin griežtus reikalavimus. Šiam restoranų tinklui tiekiamą skerdieną buvo privalu laikyti atskirose patalpose – šaldytuvuose. Ji nepatekdavo į bendrą eksportuojamos skerdienos srautą.


2014-08-21 15:41

Kelionė į Palangą bus patogesnė ir greitesnė

2

Bendrovė „Šiaulių plentas“ už 84,809 mln. litų rekonstruos tarptautinės reikšmės kelio Šiauliai – Palanga ruožą. Planuojama, kad užbaigus šį projektą kelias taps saugesnis ir vairuotojams, ir pėstiesiems, o kelionė į Palangą šiaurės Lietuvos miestų gyventojams gerokai paspartės.


2014-08-21 15:10

Kauno oro uoste išlydėta 5-milijonoji „Ryanair“ keleivė

6|3

5 milijonai keleivių – tiek jų nuo veiklos pradžios Kauno oro uoste 2005-aisiais pervežė didžiausia Europoje reguliarių skrydžių bendrovė „Ryanair“. Jubiliejine keleive tapo rugpjūčio 21-ąją iš Kauno į Dubliną skridusi Jūratė Kriščiūnaitė – jai aviakompanijos atstovės įteikė bilietus skrydžiui su „Ryanair“. Kiti į Dubliną skridę keleiviai šia proga buvo vaišinami keksiukais ir gaiviaisiais gėrimais.


2014-08-21 14:47

Maro atgarsiai: už paršelius priekaboje – 400 litų bauda

2

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai Ignalinos ir Utenos rajonuose, kur buvo nustatyti afrikinio kiaulių maro židiniai kiaulių ūkiuose, itin griežtai kontroliuoja, kaip gyventojai laikosi biosaugos reikalavimų. Kartu su policijos pareigūnais tikrina įtarimą sukėlusius automobilius.


Populiariausi per 24 val.