Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?


2013-03-22 13:53

Kurorto vardo besitikintys Anykščiai nusprendė, kad mieste reikia daugiau poilsiautojams tinkamų paslaugų. Buvusių poilsio namų teritorijoje iki šių metų pabaigos iškils prabangus SPA kompleksas, į kurį bus investuota per dvylika milijonų litų.

1/1

Buvusiuose poilsio namuose jau šeimininkauja juos valantys statybininkai. J. Junevičius („Anykšta”)

Žymės: Anykščiai | kurortas | SPA
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-06 12:24

Prezidentės pavyzdys: Šveicarija gynybai skiria 7 proc. biudžeto

86

Neutrali Šveicarija gynybai skiria 7 proc. savo biudžeto, o jos kariuomenę savanorių pagrindu sudaro net 137 tūkst. karių, akcentuoja Lietuvos prezidentė Dalia Grubauskaitė ir priduria, kad tai – gražus pavyzdys Lietuvai.


2015-10-06 12:19

Tyrimas: jauni lietuviai verslo imasi dvigubai rečiau nei estai

2|2

Lietuvoje jauni žmonės dukart rečiau negu Estijoje jau žengė pirmus žingsnius steigdami savo įmones – tai atskleidė SEB banko atliktas tyrimas Baltijos šalyse. Nors visose šalyse daugelis jaunų žmonių norėtų steigti savo įmones, realius veiksmus dėl to padariusių dalis yra mažiausia Lietuvoje – vos 6 procentai. Tyrimo duomenys taip pat rodo, kad nors lietuviai, palyginti su latviais ir estais, panašiai linkę vengti rizikos, tačiau savo galimybes sukurti verslą vertina kukliausiai.


2015-10-06 12:09

Cvzona.lt: aukso vertės darbuotojas turi mokėti dvi kalbas

2

Karjeros portalų grupės Cvzona.lt direktoriaus Žilvino Padegimo teigimu, šiuo metu aukso vertę darbo rinkoje turi tie darbuotojai, kurie labai gerai moka dvi kalbas – anglų bei rusų. „Net ir sumenkus Rusijos vaidmeniui, Lietuvos eksporto žemėlapyje Latvija, Baltarusija, Ukraina išlieka svarbiomis partnerėmis. Tad eksportuojančioje, o neretai ir importuojančioje Lietuvos įmonėje administratorė, vadybininkai, pardavimų specialistai privalo mokėti dvi kalbas. Vyresnio amžiaus žmonės geriau kalba rusiškai, o jaunimas – angliškai. Surasti abiem kalbomis gerai bendraujantį darbuotoją darbdaviams yra kone neįmanoma misija“, – sako Ž. Padegimas.


2015-10-06 11:57

Gelbėjimosi ratas Graikijai: gali tikėtis 2 mlrd. eurų paskolų

Graikija iki spalio vidurio galėtų gauti 2 mlrd. eurų paskolų pagal trečiąją finansinės paramos programą iš Europos stabilumo fondo tuo atveju, jei įvykdytų suderintas su ES priemones, pareiškė euro grupės vadovas ir Nyderlandų finansų ministras Jeroenas Dijsselbloemas.


2015-10-06 11:56

„Teo“ perka „Omnitel“

26

IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ įsigis 100 proc. „Omnitel“ akcijų iš dabartinės jos savininkės – bendrovės „TeliaSonera“. Šiuo žingsniu „Teo“ ir „Omnitel“ pradeda vienyti pajėgas ir pasiūlys naujų jungtinių plačiajuosčio ir mobiliojo ryšio, interneto, televizijos bei IT paslaugų.


2015-10-06 11:11

Reklamos apimtys šiemet augo 5 proc.

1

Bendros reklamos apimtys Lietuvoje per 8 šių metų mėnesius augo 5,1 proc. Labiausiai augo socialinės reklamos apimtys, o aktyviausiai reklamuota saugaus eismo akcija ir prašymas paremti Lietuvos kariuomenę.


2015-10-06 11:03

„Baltic Mill“ pradeda platinti viešą obligacijų emisiją

Bendrovė „Baltic Mill“, valdanti vieną didžiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo bendrovių Lietuvoje UAB „Malsena plius“, pradeda platinti viešą iki 5 mln. eurų vertės dvejų metų trukmės obligacijų emisiją.


2015-10-06 10:44

Premjeras tikisi išlaisvinti areštuotą LJL laivą „Deltuva“

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad pavyks išlaisvinti šiuo metu areštuotą vienintelį iš penkių sunkumuose skendinčios bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL) laivų „Deltuva“.


2015-10-06 10:10

Verslininkai: ES lėšas reikia naudoti jaunimo perkvalifikavimui

1

Informacinių technologijų įmonės rado būdą, kaip spręsti jaunimo nedarbo problemą. Verslininkai teigia, kad būtų galima įdarbinti daugiau aukštąjį išsilavinimą įgijusių specialistų, jeigu būtų atrištos rankos kovai su jaunimo nedarbu skirtas ES lėšas panaudoti šių specialistų perkvalifikavimui.


2015-10-06 10:07

Rusijoje išnyko sviestas ir sūriai – liko baisios jų kopijos

254|3

Rusijoje maisto parduotuvių lentynos užverstos pieno gaminiais, bet ar įmanoma sūrį pavadinti sūriu, jei vietoj pieno riebalų į jį prikimšta 90-95 proc. palmių aliejaus? Arba sviestą – sviestu, jei tai tik mišinys, suplaktas iš augalinių riebalų?


Populiariausi per 24 val.