Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

2013-03-22 13:53

Kurorto vardo besitikintys Anykščiai nusprendė, kad mieste reikia daugiau poilsiautojams tinkamų paslaugų. Buvusių poilsio namų teritorijoje iki šių metų pabaigos iškils prabangus SPA kompleksas, į kurį bus investuota per dvylika milijonų litų.

1/1

Buvusiuose poilsio namuose jau šeimininkauja juos valantys statybininkai. J. Junevičius („Anykšta”)

Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

1 / 1

Buvusiuose poilsio namuose jau šeimininkauja juos valantys statybininkai. J. Junevičius („Anykšta”)

(1 nuotraukos) J. Junevičius („Anykšta”)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: kurortas | SPA | Anykščiai
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-07-26 07:28

Latvijos verslininkai: euro įvedimas buvo tarsi katastrofa

9|3

Po oficialaus Europos Komisijos sprendimo priimti Lietuvą į euro zoną prasidėjo pasirengimas Europos Sąjungos valiutos sutiktuvėms. Latvija tą kelią jau nuėjo, tačiau kaimyninės šalies prekybininkai iki šiol dar prisimena jį kaip didžiausią košmarą. „Apie tą procesą galiu pasakyti tik vieną žodį – katastrofa“, – euro įvedimo laikus prisimena vienas Latvijos mažmeninės prekybos įmonės „Mego“ bei alkoholio prekybos kompanijos „Latalko“ savininkų Viktoras Karbanovas. Patyręs verslo vilkas patenka į šimto turtingiausių Latvijos žmonių sąrašą.


2014-07-25 17:53

Graikų turizmą peni rusų investicijos

Graikijoje pastaruosius penkerius metus padaugėjo alaus daryklų ir padidėjo alaus gamyba bei suvartojimas. Šiuo metu šalyje alų gamina 15 daryklų, kurios daugiausia veikia vietinėje rinkoje: Rodo, Korfu, Santorinio, Kretos ir kitose salose bei miesteliuose. Graikiško alaus daryklos orientuojasi į kokybiško ir šviežio alaus, turinčio trumpą galiojimo laiką, gaminimą tradiciniais metodais.


2014-07-25 17:52

Premjeras Palangoje statomiems objektams pažadėjo pinigų

12|8

Penktadienį į Palangą atvažiavęs Lietuvos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius pasidomėjo iš valstybės lėšų kurorte statomais objektais. Lydimas kurorto mero Šarūno Vaitkaus premjeras apžiūrėjo restauruotą kurhauzą, kuriame jau vyksta koncertai.


2014-07-25 16:55

Rusijos ekonomikos augimas pirmąjį pusmetį siekė procentą

1

Rusijos bendrasis vidaus produktas (BVP) per pirmuosius šešis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, išaugo procentu. Birželį, palyginti su 2013 m. tuo pačiu mėnesiu, Rusijos BVP padidėjo 0,6 procento. Tokią informaciją penktadienį pateikia Rusijos ekonomikos plėtros ministerija.


2014-07-25 16:40

Lietuvoje palaikančiųjų eurą padaugėjo

6

Lietuvai nuo kitų metų įsivesiant eurą, šalies gyventojų pritarimas bendrai ES valiutai išaugo iki 50 procentų.


2014-07-25 15:58

Rusijos vartotojų teisių gynėjai spaudžia „McDonald's“

5

Rusijos vartotojų apsaugos tarnyba pateikė ieškinį Maskvos teismui, siekdama uždrausti kai kuriuos „McDonald's Corp“ produktus, tarp jų mėsainius, pieno ir ledų kokteilius. Tokią informaciją teismo atstovas spaudai pranešė penktadienį. Regioninis vartotojų apsaugos agentūros „Rospotrebnadzor“ padalinys paprašė paskelbti kai kuriuos produktus nelegaliais dėl „netinkamų fizinių ir cheminių parametrų“.


2014-07-25 15:52

Kreditų biuras siūlo nusipirkti gerą turizmo įmonės vardą?

32| 

Kiek kainuoja geras įmonės vardas? 450 litų? Turizmo versle dirbantys žmonės apstulbo sulaukę kreditų biuro siūlymo tiesiog imti ir įsigyti stipriausios Lietuvoje įmonės sertifikatą. Sumoki pinigus, ir gali apgaudinėti klientus? Apie tai prakalbęs verslininkas sako, jog netruko sulaukti įmonių kreditinį patikimumą vertinančios įmonės šantažo.


2014-07-25 15:51

Po Ignalinos ypatingoji padėtis gali apimti ir visą šalį

114|29|

„Idavang" fermose - karšta. Ne nuo saulės kaitros, bet nuo didėjančio nerimo: kaip atkapstyti afrikinio kiaulių maro viruso kelią į fermas. Apie vidurdienį posėdį Ignalinos savivaldybėje baigė ir ekstremalių situacijų valdymo komisija. Pasak žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės, svarbiausia dabar - sunaikinti maro židinį „Idavang" komplekse.


2014-07-25 15:47

Turtingiausiu Lietuvoje išlieka Nerijus Numavičius

36

Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Bulgarijoje veikiantį prekybos tinklą „Maxima“ valdančios „Vilniaus prekybos“ grupės pagrindinis akcininkas Nerijus Numavičius šiemet vėl buvo pripažintas turtingiausiu šalyje. Savaitraščio „Veidas“ sudaryto turtingiausių šalies gyventojų trisdešimtuko viršūnėje atsidūrusio N.Numavičiaus turtas vertinamas 3,6 mlrd. litų.


2014-07-25 15:04

Krymo kaina: pinigus į pusiasalį tenka gabenti net lėktuvais

26

Iš Ukrainos atplėštas pusiasalis rusams kainuoja kur kas daugiau, negu buvo manyta anksčiau. Pinigus į jį iš didžiosios Rusijos tenka gabenti netgi lėktuvais. Rusijos centrinis bankas paskelbė, kad į Krymą nugabenta 250 tonų rusiškų banknotų ir monetų. Daugiausia – smulkios 50, 100 ir 500 rublių kupiūros. Šie pinigai skirti pakeisti Ukrainos grivinoms, kurios jau nuo birželio pradžios laikomos užsienio valiuta.