Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

2013-03-22 13:53

Kurorto vardo besitikintys Anykščiai nusprendė, kad mieste reikia daugiau poilsiautojams tinkamų paslaugų. Buvusių poilsio namų teritorijoje iki šių metų pabaigos iškils prabangus SPA kompleksas, į kurį bus investuota per dvylika milijonų litų.

1/1

Buvusiuose poilsio namuose jau šeimininkauja juos valantys statybininkai. J. Junevičius („Anykšta”)

Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

1 / 1

Buvusiuose poilsio namuose jau šeimininkauja juos valantys statybininkai. J. Junevičius („Anykšta”)

(1 nuotraukos) J. Junevičius („Anykšta”)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: kurortas | SPA | Anykščiai
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-05 18:45

Berlyno bankomatai tarsi iššluoti – juose nebeliko grynųjų

8

Jau kuris laikas Europoje kalbėta, kad prasta finansinė padėtis Graikijoje prives prie to, kad šalies bankomatai ištuštės. Tačiau spėjimai bent iki šiol nepasitvirtino – Atėnuose pinigus galima išsigryninti kaip anksčiau, o štai Vokietijos sostinėje Berlyne iš bankomatų išsiimti grynųjų – problema.


2015-05-05 18:45

Japonija – gardus kąsnis, bet mums nerūpi?

10|3

Estai tik anekdotuose lėti. Pasaulyje jie prisistato kaip informacinių technologijų šalis. O Lietuva, nors turi puikių žmogiškųjų išteklių, nesutaria, kuo norėtų būti. Stinga užmojų? Jų gal ir pakaktų, jei valstybės lygiu būtų parengta aiški inovacijų strategija. Baltijos šalių ekonomikos forume Japonijoje trims Baltijos šalims atstovavęs „Nordea“ vyriausiasis ekonomistas Žygimantas Mauricas sudėlioja taškus: estai jau užsirekomendavo Tekančios Saulės šalyje, o mes, lietuviai, vis dar velkamės uodegoje. Japoniją vis dar galėtume užkariauti, juolab proveržiui būtų galima panaudoti ir 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų pinigus. Tačiau Ž.Mauricas šiuo atžvilgiu nėra didelis optimistas.


2015-05-05 18:45

Vyrai rado išsigelbėjimą nuo apsipirkimo prekybos centre

2

Nuolatinis socialinės medijos vartotojų augimas Lietuvoje bei plačiai paplitusi rinkodara „iš lūpų į lūpas“ išpopuliarino socialinės komercijos projektus. Socialinio apsipirkimo projektai, tokie kaip vinted.lr ar musumazyliai.lt, patenka į populiariausių interneto prekybos priemonių penktuką. Jų populiarumas nusileidžia tik el. parduotuvėms bei vadinamiesiems masinio apsipirkimo portalams.


2015-05-05 18:32

Vilniuje – tarptautiniai inovatyvių idėjų mainai

Gegužės 6-8 dienomis Vilniuje vyks 13-oji metinė konferencija „Regionų inovacijos globaliam konkurencingumui“. Forume patirtimi bei įžvalgomis dalinsis garsūs akademinių institucijų ir verslo atstovai iš įvairių pasaulio valstybių. Konferenciją organizuoja Baltijos vadybos plėtros asociajcija (BMDA) kartu su ISM vadybos ir ekonomikos universitetu.


2015-05-05 18:14

Nacionalinės žemės tarnyba: „Nupirktos per brangios paslaugos“

1

Kilus įtarimams, kad prieš trejus metus sudarytos žemės reformos darbų paslaugų pirkimo sutartys yra neteisėtos, Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą. Pastaroji išnagrinėjo situaciją ir patvirtino, kad vadovaujantis šiomis sutartimis žemės reformos žemėtvarkos projektų ir jiems prilyginamų žemės sklypų planų rengimo bei įgyvendinimo paslaugos nebegali būti užsakomos, nors sutartys vis dar galioja.


2015-05-05 17:06

„Hilton“ Vilniuje pagaliau išsirinko vietą savo viešbučiui

18|11

Derybos baigėsi. Su investuotojais jau sutarta. Tad „Hilton“ viešbučių tinklas plėtrą Lietuvoje pradės nuo sostinės. Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė portalui lrytas.lt patvirtino, kad keturių žvaigždučių „Hilton“ viešbutis iškils Vilniuje, sklype, adresu Rinktinės gatvė 2.


2015-05-05 17:06

Dar nestuktelėjo 20 metų? Rudenį svaigalų nebenusipirksit

24

Kartelė pakilo. Nuo lapkričio 1-osios dvidešimties metų dar nesulaukę jaunuoliai svaigalų nebegalės nusipirkti. Rudenį ketinama uždrausti ir prekybą bet kokiais alkoholiniais gėrimais per jaunimui skirtus renginius. Seimas jau pritarė tai numatančioms Alkoholio kontrolės įstatymo pataisoms, bet turės balsuoti dar kartą.


2015-05-05 16:36

Keičiasi „Agrowill Group“ vadovai, su jais dirbs net V. Lašas

1

Vienos didžiausių Lietuvoje investicijų į žemės ūkio sektorių įmonių AB „Agrowill Group“ valdyba patenkino bendrovės generalinio direktoriaus Sauliaus Jurgelėno prašymą atleisti iš užimamų pareigų, o jį šiame poste pakeitė „Agrowill Group“ valdybos narys Linas Bulzgys. O stebėtojų taryboje turėtų pradėti dirbti žinomas visuomenininkas, technikos mokslų daktaras Vladas Lašas.


2015-05-05 16:23

Prekyba veisliniais gyvuliais prasidės karantinavimo centre

2

Panevėžio rajone atidarytas naujai rekonstruotas ir moderniai įrengtas karantinavimo centras, skirtas veisliniams gyvuliams.


2015-05-05 14:38

Briuselio prognozės Lietuvai: yra ir gerų, ir blogų žinių

5

Europos Komisija blogina Lietuvos ekonomikos augimo prognozę. Tikimasi, kad 2015 m., nepaisant sumažėjusio eksporto į Rusiją, Lietuvos ekonomika augs 2,8 proc. Sumažėjimas palyginti nedidelis. Anksčiau prognozuota, kad Lietuvos BVP augs 3 proc. Pažymima, kad ekonomikos augimo prognozė blogėja dėl silpnėjančio eksporto.


Populiariausi per 24 val.