Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

2013-03-22 13:53

Kurorto vardo besitikintys Anykščiai nusprendė, kad mieste reikia daugiau poilsiautojams tinkamų paslaugų. Buvusių poilsio namų teritorijoje iki šių metų pabaigos iškils prabangus SPA kompleksas, į kurį bus investuota per dvylika milijonų litų.

1/1

Buvusiuose poilsio namuose jau šeimininkauja juos valantys statybininkai. J. Junevičius („Anykšta”)

Ar važiuosime į Anykščių kurortą pasimėgauti SPA malonumais?

1 / 1

Buvusiuose poilsio namuose jau šeimininkauja juos valantys statybininkai. J. Junevičius („Anykšta”)

(1 nuotraukos) J. Junevičius („Anykšta”)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: kurortas | SPA | Anykščiai
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-02-28 14:10

Padangų utilizavimas: nieko naujo, pažymos vis dar perkamos

2| 

Liepsnojantys naudotų padangų kalnai ir makabriškai besiraitantys juodų dūmų stulpai. Visa tai gali pasikartoti bet kurią dieną. Nes Lietuvoje perdirbama tik dalis senų padangų, visos kitos – kaupiamos. Nors teisės aktuose suguldyta, kas ir kaip turi pasirūpinti naudotomis padangomis, sistema neveikia. Auga didžiausios padangų rietuvės saugojimo aikštelėse, tiksi ne viena ekologinė bomba.


2015-02-28 13:13

Suka ratus iki firminių parduotuvių, tikėdamiesi stebuklo

1|3

Įmonės, steigiančios firmines parduotuves, negali lepinti pirkėjų mažomis gaminių kainomis, mat tinklai to neatleistų. Tačiau pirkėjų jos prisivilioja gaminių gausa, degustacijomis. Tokių parduotuvių prieš kelerius metus smarkiai sumažėjo, o dabar jos vėl kuriamos.


2015-02-28 12:46

Graikija išdidi – trečiąkart rankos link paramos nebeties

14

Graikijos premjeras Alexis Tsipras įsitikinęs, kad šaliai neprireiks trečią kartą pratęsti finansinės pagalbos. Dabartinė programa baigiasi po keturių mėnesių. A.Tsipras pažadėjo, kad jo vyriausybė „dės visas pastangas“, siekdama pakeisti šalies, kurią užgriuvusi skola sudaro 175 proc. BVP, situaciją. Nuo 2010 metų Graikijai buvo paskolinta 240 milijardų eurų.


2015-02-28 11:07

JAV Rusijos bankams audžia gaudyklę

30

JAV vyriausybė svarsto galimybę pašalinti iš tarptautinės finansų sistemos vieną ar kelis Rusijos bankus. Tokią užkardą ji pastatys, jeigu paliaubos Ukrainoje bus sužlugdytos.


2015-02-28 10:40

Utenoje per durpyną nuties gatvę ant polių

11|6

„Aukštaitijos traktas“ jau antrą dešimtmetį vykdo kelių tiesimo ir taisymo darbus. Bendrovė laimėjo konkursą Vaižganto gatvės dalies tarp Pievų ir J.Basanavičiaus gatvių Utenoje statybai. Kaip sakė bendrovės technikos direktorius Ričardas Puodžiukas, šiam sudėtingam darbui reikėjo pasiryžti, nes gatvė tiesiama tiesiog ant durpyno, o giliausia jo vieta siekia net 11 metrų, kitur kiek sekliau.


2015-02-27 17:00

Dviguba nauda: išvalys ežerą ir pardavinės dumblą

24

Mokslininkai jau seniai kalba, kad verslui būtina naudoti milžiniškus sapropelio – ežerinės kilmės nuosėdų – išteklius. Verslininkai savo ruožtu jau žengia pirmuosius žingsnius. Ne šiaip skystas dumblas, bet panašus į drebučius. Taip atrodo sapropelis, išgautas iš ežero dugno. Kam jo reikia? Pasirodo, naudojimo galimybės kuo plačiausios: nuo gydyklų ar pašarų gyvuliams gamybos iki trąšų dirvožemiui.


2015-02-27 16:54

JAV augimas ketvirtąjį ketvirtį – lėtesnis nei manyta

1

JAV ūkio augimas ketvirtąjį ketvirtį sulėtėjo labiau nei manyta. Daugiausiai įtakos tam turėjo lėtas bendrovių gaminių atsargų didėjimas ir kylantis prekybos deficitas.


2015-02-27 16:45

Turime savo parmezaną: „Liliputas“ pateko į ypatingą sąrašą

40

Lietuviškas sūris „Liliputas“ įtrauktas į ES saugomų kilmės vietos nuorodų ir saugomų geografinių nuorodų registrą, suteikiant teisę šį produktą žymėti specialiu ženklu, kurį pripažįsta visos ES šalys.


2015-02-27 15:54

Karo buhalterija: smuko Rusijos ir Vokietijos prekybos apimtys

2

Rusijos ir Vokietijos prekybos apyvarta 2014 metais smuko 11,7 proc. ir siekė 67,7 mlrd. eurų. Smukus statistikos duomenims, Vokietijos stambiausių prekybos partnerių iš Rytų Europos sąraše Rusija krito viena pozicija žemyn ir užleido vietą Čekijai.


2015-02-27 14:55

Iki ekonominio renesanso Italijai dar toli

Per pastaruosius penkerius metus italų išlaidos avalynei ir drabužiams sumažėjo 30 proc. Tačiau, kaip bebūtų kurioziška, būtent mados industrija išgyvena mažiausią krizę šalyje, praneša LRT radijas apžvelgdamas Italijos verslo naujienas. Vis dėlto šiais metais situacija turėtų truputėlį pagerėti ir kitose srityse.


Populiariausi per 24 val.