Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuviai greitai nebeįpirks mėsos (papildyta)

Lietuviai greitai nebeįpirks mėsos (papildyta)

2012-10-01 21:41

Ilgiau tramdyti kainų neįmanoma. Taip tvirtina mėsos produktų gamintojai. Mat kiauliena brangsta vis sparčiau.

1/2

Mėsos kainos šoktels į viršų G. Šiuparys

Lietuviai greitai nebeįpirks mėsos (papildyta)

1 / 2

Mėsos kainos šoktels į viršų G. Šiuparys

Dešrų mėgėjams netrukus teks dar plačiau atverti savo pinigines. V. Balkūnas

(2 nuotraukos) V. Balkūnas, G. Šiuparys

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-16 11:48

Obeliams įkyrėjo spirito varykla

21

Obelių spirito varyklos kaimynystėje gyvenantys žmonės vakar rytą išėję į kiemą pakraupo: atrodė, tarsi naktį būtų praūžusi suodžių audra. Suodžių kritulius obeliečiams padovanojo bendrovei „Vilniaus degtinė“ priklausančios spirito varyklos kaminas. Anot šalia gyvenančių žmonių, spirito varykla ir anksčiau pabarstydavo suodžių, o iš varyklos kylantys juodi dūmai kartais matomi už kelių kilometrų.


2014-09-16 11:26

Daužyti taupykles vertės tik kitais metais

3

Ką daryti su prikauptais centais, kurių dabar kratosi komerciniai bankai? Geriausia – palaukti kitų metų pradžios, kai smulkmę į eurus jie turės iškeisti nemokamai. Smulkieji prekiautojai vargsta, kol atsikrato susikaupusių centų.


2014-09-16 11:26

Nekokybiškos sūpynės nutrūksta - grąžinkit jas IKEA'i

6

Prekybos centras IKEA ragina visus pirkėjus, įsigijusius vaikiškas sūpynes „Gunggung“, nedelsiant nebeleisti vaikams jomis naudotis ir pristatyti jas į IKEA parduotuvę, kur bus grąžinti už šią prekę sumokėti pinigai. IKEA gavo pranešimų apie nelaimingus atsitikimus, kurie parodė, kad sūpynių „Gunggung“ kabinamosios detalės neatitinka IKEA kokybės reikalavimų ir kelia rimtų traumų pavojų.


2014-09-16 10:56

Lietuva beldžia ir į amerikiečių, ir į brazilų prekybos duris

Lietuva atkakliai ieško naujų rinkų nuo Rusijos embargo nukentėjusiai mūsų šalies ūkininkų ir pieno perdirbimo įmonių produkcijai, tikina premjeras Algirdas Butkevičius. Jo teigimu, beldžiamasi ir į Brazilijos, ir į JAV duris, - netrukus su jomis bus pasirašyti dokumentai, kurie, tikimasi, jas ir atrakins.


2014-09-16 10:53

Pasaulio turtuolis E. Batista liko prie suskilusios geldos

7

Verslo imperija bankrutuoja, „Lamborghini“ parduotas, teisėsauga ketina įkišti į belangę. Šios bėdos užgriuvo vokiečių kilmės verslininką Eike Batistą. Brazilijos prokuratūra jam neseniai pateikė kaltinimus. Dar prieš dvejus metus E.Batista buvo laikomas vienu turtingiausių pasaulio žmonių. Jis neslėpė ketinimų atsidurti pirmojoje šio sąrašo vietoje.


2014-09-16 10:36

Ant kojų pastatyti A. Kaušakio žirgai vis dar laukia šeimininkų

2

Prieš daugiau nei pusantrų metų iš žiauriomis sąlygomis žirgus auginusio ir, prisidengiant žemaitukų veisimu, iš Europos struktūrinių fondų nesąžiningai lėšas gavusio ūkininko Algio Alfredo Kaušakio konfiskuotų žirgų liko daugiau nei pusė. Kiti - jau parduoti. Visus juos nusipirko privatūs asmenys. Neparduotos liko vyresnio amžiaus kumelės ir eržilai. Lietuvos žirgynas viliasi, kad juos pavyks parduoti artimiausiu metu.


2014-09-16 10:16

Tarp pasaulio aviacijos šviesulių - ir G. Žiemelio žvaigždė

27

Didžiausias ir autoritetingiausias pasaulyje aviacinis leidinis "Aviation Week & Space Technology" kas porą metų parengia specialų tarptautinį reitingą, į kurį įrašoma 40 viso pasaulio sėkmingiausių aviacinės industrijos jaunų (iki 40 metų) vadovai. Į "40x40" 2014-ųjų reitingą pateko Lietuvos aviacijos atstovas - "Avia Solutions Group" valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis. Tai yra vienintelis šių metų reitingo dalyvis, kuris antrą kartą iš eilės buvo pripažintas vienu talentingiausių aviacijos vadovų.


2014-09-15 18:32

Frankfurto oro uostą vėl sukaustys „Lufthansa“ streikas

Antradienį, rugsėjo 16-ąją, skrydžių bendrovė "Lufthansa" aštuonioms valandoms nutrauks darbą Frankfurto oro uoste. Pilotai per pastarąsias tris savaites Vokietijoje skelbia jau ketvirtąją protesto akciją. Tokiu būdu jie bando spausti "Lufthansa" vadovus, su kuriais deramasi dėl išankstinio išėjimo į pensiją schemos.


2014-09-15 17:55

Kiaulienai ir jos produktams kelias į lentynas - apylaisvis

Lietuva išsikovojo teisę prekiauti kiaulių mėsa ir iš jos pagamintais produktais Europos Sąjungos valstybėse, o kartu - ir savo parduotuvėse. Iki šiol to negalėjo daryti ūkiai bei įmonės, esančios antrojoje bei trečiojoje maro apsaugos zonose. O jos apima kone pusę mūsų šalies teritorijos.


2014-09-15 16:59

Investuotojai: „Turite sąvajį B.Gatesą, tik nemokate jo atrasti“

3|4

„Investicijas lemia vieta, rinkos dydis ir regionas. Nesvarbu, kad Lietuva, Latvija ar Estija yra mažos. Svarbu su kokiu regionu jos ribojasi. Būtent tokiais dalykais domisi investuotojai“, - sakė JAV-Lietuvos verslo tarybos prezidentas Ericas Stewartas. Jis ragina Lietuvą pasiūlyti investuotojams ką nors tokio progresyvaus, agresyvaus - parengti tokį pasiūlymo paketą, kad užsienio verslas nė negalėtų atsikratyti minties apie investicijas.


Populiariausi per 24 val.