Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuviai greitai nebeįpirks mėsos (papildyta)

Lietuviai greitai nebeįpirks mėsos (papildyta)

2012-10-01 21:41

Ilgiau tramdyti kainų neįmanoma. Taip tvirtina mėsos produktų gamintojai. Mat kiauliena brangsta vis sparčiau.

1/2

Mėsos kainos šoktels į viršų G. Šiuparys

Lietuviai greitai nebeįpirks mėsos (papildyta)

1 / 2

Mėsos kainos šoktels į viršų G. Šiuparys

Dešrų mėgėjams netrukus teks dar plačiau atverti savo pinigines. V. Balkūnas

(2 nuotraukos) V. Balkūnas, G. Šiuparys

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-01-28 15:42

Prekybininkų pažadas: 100 būtiniausių produktų nebrangs

1

Įvedus eurą, lietuviai gana sklandžiai perėjo prie naujosios valiutos, tačiau pasibaigus dviejų valiutų laikotarpiui ir iš apyvartos galutinai pasitraukus litui, prekybininkai vis dar jaučia pirkėjų nerimą dėl galimų kainų pokyčių. Prekybos tinklas „Iki“, atsižvelgdamas į savo pirkėjų apsipirkimo poreikius ir lūkesčius, nusprendė užfiksuoti daugiau kaip 100 būtiniausių prekių kainas, kurios nedidėjo nuo pernai metų lapkričio 1 dienos ir toliau nekils, bet gali ir mažėti.


2015-01-28 15:08

Lietuviškos jautienos eksporto keliai veda į Artimuosius Rytus

Įteisinus ritualinį gyvulių skerdimą, derybos dėl eksporto galimybių tapo dar intensyvesnės. Jau vasario mėnesį į Lietuvą turėtų atvykti Irano, o kovą – Maroko ekspertų delegacijos, kurios įvertins mūsų šalyje taikomos maisto ir veterinarinės kontrolės atitiktį jų šalių reikalavimams. Ieškodama naujų rinkų Lietuvos gamintojams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) jau pernai intensyviai bendradarbiavo su Egipto, Maroko, Saudo Arabijos, Irano kompetentingomis institucijomis.


2015-01-28 14:50

Rusijos planas: mažinti išlaidas, bet statybų Kryme nestabdyti

20

Rusijos vyriausybė paskelbė svarbiausių kovos su krize priemonių planą. Išgelbėti ekonomiką, pagal šį planą, atsieitų 2,3 trilijono rublių. Šį dokumentą sudaro 60 punktų. Siūloma daugelyje sričių apkarpyti išlaidas 10 procentų. Kaip skelbia newsru.com, nemažėtų išlaidos gynybai, žemės ūkiui ir tarptautiniams įsipareigojimams padengti. Vyriausybė tikina, kad pirmiausia išlaidas karpys tose srityse, kuriose pinigai buvo panaudojami neveiksmingai.


2015-01-28 14:21

Tvirti rusų žingsniai – žlugimo link

80

Tarptautinė agentūra „Standard & Poor’s“ Rusijos skolinimosi reitingą sumenkino iki vadinamojo šiukšlių lygio – nuo BBB- iki BB+. Tai reiškia, kad investuoti į šios šalies obligacijas nepatartina. Pastarosiomis savaitėmis rublio kursas kitų valiutų atžvilgiu buvo stabilus. Tačiau vos paskelbus reitingų agentūros sprendimą jis ėmė kristi, nors ir pamažu. Vakar vakare doleris Maskvos valiutų biržoje kainavo apie 66,5, euras – 75,2 rublio.


2015-01-28 13:55

„Pagalvės mokestį“ galėtų rinkti visos savivaldybės

9

Vietos turisto rinkliavą, arba „pagalvės mokestį“, galėtų rinkti ne tik šalies kurortai, bet ir kitos savivaldybės. Tam trečiadienį pritarė Ministrų Kabinetas. Jei šiam sprendimui pritars ir Seimas, dėl rinkliavos už naudojimąsi viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra apsispręs pačios savivaldybės.


2015-01-28 12:48

Šventosios uostas – amžiaus statyba ar tik pinigų siurbykla?

20|23

Kokia ateitis laukia Šventosios uosto – atidaryto ir vėl uždaryto, nes pagilintą įplauką kaip mat užnešė smėlis? Susisiekimo ministerija, regis, jau susitaikiusi su mintimi, kad iš Europos Sąjungos lėšų naujoms statyboms bent jau artimiausiu metu nėra ko tikėtis. Tačiau jūrų transporto specialistai nenuleidžia rankų – uosto atstatymo techninis projektas jau parengtas, bet kaip pradėti darbus, jeigu kišenėje švilpauja vėjai?


2015-01-28 12:46

Ragina atsisakyti viešbučių sistemos „viskas įskaičiuota“

17

Naujasis Graikijos premjeras Alexis Tsipras paragino atsisakyti viešbučių sistemos „viskas įskaičiuota“ šalies kurortuose, informuoja „The Daily Mail“. Jis pavadino principą „all inclusive“ (viskas įskaičiuota, angl.), kai turistai beveik nepalieka viešbučio teritorijos, grėsme smulkiajam verslui.


2015-01-28 11:24

Puodų detektyvas: sumokėjo už du, atsiuntė tik vieną

9

Vievyje gyvenanti Dalia Charūnienė dar gruodžio pradžioje užsisakė du puodus makaronams gaminti. Moteris tikėjosi juos padovanoti artimiesiems Kalėdų proga. Tačiau D.Charūnienei prisiėjo galvoti apie kitas dovanas, mat prekės, už kurią sumokėjo, taip ir nesulaukė. Atkeliavo ji mėnuo po žiemos švenčių. Ir tai tik po atkaklių vieviškės pastangų prisibelsti į puodus įsiūliusią įmonę.


2015-01-28 11:08

Nustatytas jau penktas afrikinio kiaulių maro atvejis Lietuvoje

Alytaus rajone, Alovės seniūnijos miške sumedžiotam šernui nustatytas afrikinis kiaulių maras. Šerno mėginiai buvo atrinkti vykdant nacionalinę maro stebėsenos ir kontrolės programą. Alytaus rajonas laikomas užkrėsta teritorija ir patenka į Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) nustatytą buferinę AKM zoną, todėl papildomos stebėsenos ar ribojimo priemonės nebus taikomos.


2015-01-28 10:20

Daugelis lietuvių nežino, ar valgo genetiškai modifikuotą maistą

Daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų domisi su maisto sauga susijusiomis problemomis, ir tik labai nedidelė dalis nėra girdėjusi apie genetiškai modifikuotus organizmus (GMO) ir iš jų gaminamus produktus. Beveik du trečdaliai neigiamai vertina tokius produktus, bet tik 9 proc. žino apie juos užtektinai.


Populiariausi per 24 val.