Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuviai greitai nebeįpirks mėsos (papildyta)

Lietuviai greitai nebeįpirks mėsos (papildyta)

2012-10-01 21:41

Ilgiau tramdyti kainų neįmanoma. Taip tvirtina mėsos produktų gamintojai. Mat kiauliena brangsta vis sparčiau.

1/2

Mėsos kainos šoktels į viršų G. Šiuparys

Lietuviai greitai nebeįpirks mėsos (papildyta)

1 / 2

Mėsos kainos šoktels į viršų G. Šiuparys

Dešrų mėgėjams netrukus teks dar plačiau atverti savo pinigines. V. Balkūnas

(2 nuotraukos) V. Balkūnas, G. Šiuparys

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-08-19 18:12

Lietuviškas verslas: lavoninė kino teatre

38|2

Besigydantieji sanatorijoje „Pušyno kelias“ pratinami ir prie minčių apie amžinybę. Pro sanatoriją nuolat zuja karstus vežiojantys katafalkai, nes apsukrūs verslininkai kažkokiu būdu sugebėjo greta esančiame kino teatre įrengti ir lavoninę. „Kino teatras su balzamavimo, mirusiųjų laikino saugojimo ir paruošimo patalpomis.“ Manote, kad tai sakinys iš kokio siaubo romano? Ne, tokiu pastatu gali pasigrožėti kiekvienas, jo adresas – Pušyno kelias 25.


2014-08-19 17:55

Rusija spiria lauk ir užsieninius drabužius

117

Kremlius plečia draudimų sąrašą: nuo maisto – prie drabužių, avalynės ir tekstilės. Užsienio gamintojai Rusijoje nebegalės gauti valstybinių užsakymų. Rusijos sankcijų šoką maisto pramonei iš šalies stebėję tekstilės ir drabužių gamintojai jau ir patys sunerimo: Maskva paskelbė uždraudžianti drabužių, trikotažo, tekstilės, odos gaminių ir kailių iš užsienio importą.


2014-08-19 17:41

Rusai sunerimo: bandyta įvežti lietuviškus vaisius ir daržoves

93|

Baltarusijos-Rusijos pasienyje sulaikyti vaisiai ir daržovės iš Lietuvos ir Lenkijos, kurių kilmė buvo suklastota. Tai skelbia Rusijos žiniasklaida. Mūsų šalies verslo atstovai spėja, kad taip galbūt bando pasipelnyti tarpininkai Baltarusijoje. „Kai kurios Europos Sąjungos šalys į Baltarusiją pradėjo gabenti produkciją nenurodydamos tikros jų kilmės. Pavyzdžiui, rašo, kad produktai iš Makedonijos, tačiau iš tiesų jie yra iš Lenkijos ir Graikijos“, - cituojamas „Rosselchnoznadzor“ vadovas Sergejus Dankvertas.


2014-08-19 17:40

Milžino smūgis nykštukui: derlius slapčia nuimtas per naktį

325|3

To Lietuvoje dar nebuvo – vieni sėja javus, o kiti juos paslapčia pjauna ir kulia. Ir tai dar ne viskas: svetimu derliumi besidžiaugiantys į akis rėžia, kad taip ir turi būti. Šiemet byra auksinis javų derlius. Tačiau ne visi ūkininkai, rudenį pasėję žiemkenčius, šiemet juos nusikirs, net jei gamta buvo palanki. Mat pernai rudenį praūžus valstybinės žemės privatizavimo audrai vienų prižiūrėta žemė atsidūrė kitų savininkų rankose.


2014-08-19 17:39

Lietuvos mėsininkų reakcija į rusų sankcijas - žaibiška

48|3

Rusijai paskelbus, kad ji nebepirks iš lietuvių nei pieno, nei mėsos produktų, prastų žinių iš perdirbėjų sulaukė ir pieno ūkiai, ir mėsinių galvijų augintojai. Pasak Užpalių rajone, Tarvydžių kaime, ūkininkaujančio Eugenijaus Keramino, galvijus superkančios mėsos perdirbimo įmonės iš karto numušė kainą.


2014-08-19 17:36

Baltarusiai nori lietuviško pieno ir jautienos

5

Baltarusiją domina lietuviški žemės ūkio ir maisto produktai, ypač žaliavinis pienas ir jautiena, taip pat jie norėtų su Lietuva kurti bendras įmones, teigė su darbo vizitu Baltarusijoje viešėjusi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.


2014-08-19 14:37

Palanga išsiparduoda - kurortui verkiant reikia pinigų

6

Palangos valdžia vienu metu privatizuoti pasiūlė penkis nekilnojamojo turto objektus, už kuriuos tikimasi gauti apie 6,5 milijono litų. Tiesa, palaukus ir pakeitus sąlygas kaina gali dar labiau išaugti, tačiau kurorto valdžiai pinigų reikia jau dabar. Šį rudenį į buvusios kelininkų poilsinės pastatą Vytauto gatvėje ketinanti išsikraustyti Palangos savivaldybė skuba atsikratyti jai priklausančių pastatų, kuriuose yra įsikūrę savivaldybės administracijos skyriai.


2014-08-19 13:18

Nerasdami darbuotojų estai vis labiau automatizuojasi

2

Darbo jėgos trūkumas verčia Estijos įmones vis labiau automatizuoti veiklą apdirbamosios pramonės sektoriuje. Pavyzdžiui, prekybos tinklas „Prizma“ stato vis daugiau savitarnos kasų.


2014-08-19 13:15

Po apriboto maisto importo Rusijoje - kainų šuolis

13

Uždraudus į Rusiją įvežti maisto produktus iš ES ir JAV, kai kuriuose rusiškuose regionuose ėmė kilti maisto kainos. Didžiausias kainų šuolis pastebėtas Sachaline, kur labiausiai – 60 proc. – pabrango paukštiena. Valdžios atstovai žada kontroliuoti kainas, tačiau kol kas neaišku, kaip tą darys.


2014-08-19 13:03

Užsivėrus Rusijai, verslas rado būdą, kaip išskaidyti pardavimus

2

Per anksčiau taikytą Rusijos importo draudimą Lietuvos prekybininkams pavyko diversifikuoti pardavimus. Tai rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) atlikta analizė. Jos metu lyginti su Rusija daug prekiaujančių įmonių 2013 ir 2014 metų pirmųjų pusmečių veiklos duomenys.


Populiariausi per 24 val.