Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

2013-02-08 17:43

Geriausiomis eksportuojančiomis įmonėmis Lietuvoje pripažintos „Snaigė“, „Betonika“, „Klaipėdos baldai“, „Statga“ ir „Rifas“. Šių įmonių vadovai penktadienį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų skirtus „Lietuvos eksporto prizo“ apdovanojimus atsiėmė iš premjero Algirdo Butkevičiaus rankų.

1/13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimantas Stankevičius (kairėje) bei premjeras Algirdas Butkevičius verslininkams negailėjo gerų žodžių. M. Kulbis

Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

1 / 13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimantas Stankevičius (kairėje) bei premjeras Algirdas Butkevičius verslininkams negailėjo gerų žodžių. M. Kulbis

Lietuvos eksporto prizai įteikti penkioms įmonėms. M. Kulbis

Eksporto prizas – bendrovės „Snaigė“ vadovui (centre) G. Čeikai. M. Kulbis

Tarp laimingųjų – „Betonikos“ vadovas V. Niedvaras. M. Kulbis

R. Marozo vadovaujami „Klaipėdos baldai“ eksportuoja kone viską, ką pagamina. M. Kulbis

„Staiga“ vadovas R.Dijokas. M. Kulbis

Už „Rifo“ vairo stovintis A.Šetikas prizą nugabens į Panevėžį. M. Kulbis

Buvusiam ministrui K. Starkevičiui padėkota už praskintus eksporto kelius į Rytų ir Vakarų rinkas. M. Kulbis

Ministrės B. Vėsaitės padėka – „Gubernijos“ vadovei V. Dunauskienei. M. Kulbis

V. Dunauskienė sulaukė daugiausia dėmesio. M. Kulbis

„Tai grynakraujis vokietis, puikiai kalbantis lietuviškai, kurio vadovaujamos įmonės pagaminti dviračiai mano namuose – penki“, – gero žodžio „Baltik vairas“ vadovui D.Zwickui negailėjo R.Stankevičius. M. Kulbis

Bičiulių ir verslininkų gėlės – „Utenos mėsa“ vadovui V. Kantauskui. Jam įteiktas „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas. M. Kulbis

Utenos meras(kairėje) A.Katinas pagerbtas kaip geriausias meras. M. Kulbis

(13 nuotraukos) M. Kulbis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-05 09:51

Žemdirbių talkininkai perrikiavo savo įmones

Baltijos šalyse besidarbuojanti žemės ūkio verslo grupė „Litagra“ nutarė pertvarkyti savo įmonių struktūrą – sujunti ūkininkus aptarnaujančias ir elevatorių verslo bendroves.


2015-05-05 09:02

EK spaudžia Graikiją daryti visa, kad būtų pasiektas kompromisas

Graikija turi padaryti visa, kas įmanoma, kad būtų pasiektas kompromisas su Europos kreditoriais, pirmadienį pareiškė Europos Komisijos (EK) pirmininkas Jeanas Claude'as Junckeris. „Graikija turi žengti esminius žingsnius mūsų link, o mes turime būti pasirengę į juos tinkamai atsakyti“, – kalbėjo J.C.Junckeris.


2015-05-05 08:49

Transformacija: ar gali „McDonalds“ virsti modernia įmone?

8

Didžiausias pasaulyje greito maisto restoranų tinklas „McDonald's“ pirmadienį pranešė apie naujus savo planus. Generalinis įmonės direktorius Steve'as Easterbrookas teigia sieksiantis vėl prisivilioti klientus, didinti pardavimų apimtis ir paversti daugiausiai pajamų pasaulyje gaunantį restoranų tinklą „modernia, progresyvia mėsainių bendrove“. Apie tai praneša „Reuters“.


2015-05-05 08:37

„Švyturio“ alumi prekiauja Kinijoje

2

Nuo pirmadienio pradėta prekiauti „Švyturio“ alumi viename didžiausių prekybos tinklų Šiaurės Kinijoje. Bendrovės gaminamas alus pateko į prekybos centro „Eurasia Shopping Mall“ lentynas.


2015-05-04 19:00

Druskininkuose – nauja poilsiautojų vilionė

3|18

Paskutinįjį gegužės savaitgalį, per Druskininkų miesto šventę, lankytojams bus atvertas prikeltas Sveikatingumo parkas. Už 8 mln. litų kartu su ES parama atgaivinto parko lankymas nekainuos. Tačiau ne į visus objektus pateks tie, kurie kišenėje neturės monetų. Susimokėti reikės, jei pageidausite kai kurių vandens procedūrų.


2015-05-04 19:00

Iš nuolaužų pakeltame parke – veikla ir pinigingam, ir begrašiui

14|28

Tarpukariu Druskininkuose būta parko, kuriame į tris atskiras zonas susirinkę moterys, vyrai ir vaikai gimnastika užsiimdavo kone nuogi. Visai netrukus apmiręs parkas paskutinįjį gegužės savaitgalį, per Druskininkų miesto šventę, lankytojams vėl bus atvertas. Už 8 mln. litų kartu su ES parama atgaivinto parko lankymas nekainuos. Tačiau ne į visus objektus pateks tie, kurie kišenėje neturės monetų.


2015-05-04 17:42

Alytaus įmonėje – itin brangus lazerinis įrenginys

4|2

Alytaus mašinų gamykla „Astra“ pirmoji Baltijos šalyse įsigijo lazerinę metalo pjovimo mašiną, kurių nėra daug visos Europos Sąjungos įmonėse.


2015-05-04 17:29

Aplinkkelio juostelė perkirpta pro šalį jau ūžiant mašinoms

7|15

Praėjusią savaitę jau atidarytą Palangos aplinkkelį palaimino ir šalies valdžia. Pirmadienį po pietų, naujuoju keliu pro šalį jau lekiant Palangą aplenkiantiems automobiliams simbolinę juostelę perkirpo į aplinkkelio atidarymo iškilmes atvykęs šalies premjeras Algirdas Butkevičius, susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, kaimyninių savivaldybių vadovai.


2015-05-04 17:28

Bankrutavęs Tokajaus princas gerus darbus linkęs daryti tyliai

73|5

Barzdylos įvaizdis, solidus kostiumas, tik žmona – ta pati. Prieš kelerius metus į skolas įklimpęs ir iš viešumos dingęs verslininkas Darius Katinas sugrįžo pasikeitęs ir atidarė išskirtinę palatą gimdyvėms. Kaip jam pavyko atsitiesti? Linksmi vakarėliai anksčiau buvo Tokajaus princo kasdienybė. Tokį titulą restoranų verslą turėjusiam vilniečiui D.Katinui Vengrija suteikė už nuopelnus populiarinant šios šalies kultūrą.


2015-05-04 17:26

Išparduotuvių centro prekybininkai – po didinamuoju stiklu

8

Lietuvoje pradėjus rastis pirmiesiems prekybos centrams lietuvius patraukė ne tik vis didėjantis prekių asortimentas, bet ir prekybos centrų siūlomos pramogos: ledo čiuožyklos, kino teatrai, kavinės. Prieš penkerius metus atsidaręs išparduotuvių centras „Parkas Outlet“, pasirinko Lietuvoje iki tol nematytą, bet užsienyje labai sėkmingai veikiantį modelį – prekybos centrą, kuriame vienintelė pramoga yra apsipirkimas. Išparduotuvių centras viena pagrindinių sėkmingo verslo priežasčių įvardija nuoseklią nuomininkų priežiūrą.


Populiariausi per 24 val.