Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas


2013-02-08 17:43

Geriausiomis eksportuojančiomis įmonėmis Lietuvoje pripažintos „Snaigė“, „Betonika“, „Klaipėdos baldai“, „Statga“ ir „Rifas“. Šių įmonių vadovai penktadienį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų skirtus „Lietuvos eksporto prizo“ apdovanojimus atsiėmė iš premjero Algirdo Butkevičiaus rankų.

1/13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimantas Stankevičius (kairėje) bei premjeras Algirdas Butkevičius verslininkams negailėjo gerų žodžių. M. Kulbis

Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

1 / 13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimantas Stankevičius (kairėje) bei premjeras Algirdas Butkevičius verslininkams negailėjo gerų žodžių. M. Kulbis

Lietuvos eksporto prizai įteikti penkioms įmonėms. M. Kulbis

Eksporto prizas – bendrovės „Snaigė“ vadovui (centre) G. Čeikai. M. Kulbis

Tarp laimingųjų – „Betonikos“ vadovas V. Niedvaras. M. Kulbis

R. Marozo vadovaujami „Klaipėdos baldai“ eksportuoja kone viską, ką pagamina. M. Kulbis

„Staiga“ vadovas R.Dijokas. M. Kulbis

Už „Rifo“ vairo stovintis A.Šetikas prizą nugabens į Panevėžį. M. Kulbis

Buvusiam ministrui K. Starkevičiui padėkota už praskintus eksporto kelius į Rytų ir Vakarų rinkas. M. Kulbis

Ministrės B. Vėsaitės padėka – „Gubernijos“ vadovei V. Dunauskienei. M. Kulbis

V. Dunauskienė sulaukė daugiausia dėmesio. M. Kulbis

„Tai grynakraujis vokietis, puikiai kalbantis lietuviškai, kurio vadovaujamos įmonės pagaminti dviračiai mano namuose – penki“, – gero žodžio „Baltik vairas“ vadovui D.Zwickui negailėjo R.Stankevičius. M. Kulbis

Bičiulių ir verslininkų gėlės – „Utenos mėsa“ vadovui V. Kantauskui. Jam įteiktas „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas. M. Kulbis

Utenos meras(kairėje) A.Katinas pagerbtas kaip geriausias meras. M. Kulbis

(13 nuotraukos) M. Kulbis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-09 18:41

Vilniaus oro uoste daugėja verslo klasės keleivių

Nuo praėjusių metų spalio verslo keleivių skaičius pagrindiniame šalies oro uoste išaugo 8 proc. Per metus, kai Vilniaus oro uoste veikia atnaujintas Verslo klubas „IDW Esperanza Resort“, jo paslaugomis jau spėjo pasinaudoti 28,5 tūkst. išvykstančių verslo klasės klientų.\


2015-10-09 17:20

Kas bendro tarp šalies biudžeto ir gėjų santuokų?

31|2

Tos pačios lyties asmenų santuokų legalizavimas Australijoje turėtų duoti šaliai didelę ekonominę naudą – vien tik su vestuvėmis susijusios papildomos išlaidos turėtų atnešti į šalies biudžetą mažiausiai 500 milijonų dolerių per metus, skaičiuoja ekspertai. Tai politika, kuriai pritaria Australijos naujasis ministras pirmininkas Malcolmas Turnbullas, opozicijos lyderis Billas Shortenas ir dauguma šalies gyventojų, rašo portale „bluenotes.anz.com“ Cherelle Murphy ir Mandeep Kaura.


2015-10-09 16:49

„Deutsche Bank“ gėda: prekeivis prisipažino dėl manipuliacijų

Buvęs Vokietijos banko „Deutsche Bank“ vertybinių popierių prekiautojas Michaelas Rossas Curtleris pripažino savo kaltę dėl manipuliacijų LIBOR palūkanų normomis, praneša „MarketWatch“.


2015-10-09 16:47

Šiltnamio sąlygas prarandanti „Ryanair“: mūsų čia niekas nespaus

96|3

Lietuvos valdžia nusprendė – užteks maitinti lengvatomis pigių skrydžių kompanijas. Susisiekimo viceministras Arijandas Šliupas pareiškė, kad lengvatų neteks pigių skrydžių bendrovės Airijos „Ryanair“ ir Vengrijos „Wizzair“. Airiai suragavo žaibiškai – perkėlė kai kuriuos skrydžius iš Kauno į Vilnių ir pagrasino visai išeiti iš Lietuvos. Kauno savivaldybė nepanikuoja – reisais iš Kauno skraidžioja emigrantai, o ne turistai, tad laikinajai sostinei skrydžių perkėlimas didesnio skausmo nesukels. Oro uostus valdanti bendrovė sako, kad jau daugiau nebegalima diskriminuoti kitų vežėjų.


2015-10-09 16:45

Kelionių organizatorė veiklą atnaujino, bet kartėlis liko

2

„Sulaukėme daug sunerimusių klientų skambučių. O ar ir kiek praradome klientų, dar neaišku. Bet kaip nesulauksi skambučių, kai tokia reakcija, gaila, kad ji buvo tokia“, – kalbėjo kelionių organizatorės „Travelonline Baltics“ vadovas Tadas Rimkus.


2015-10-09 16:29

Pirmas kartas per istoriją: šiemet kopūstus vežė net į Lenkiją

4

Ūkininkas Algimantas Morkūnas iš Pasvalio r. Trajoniškio k. – vienas geriausių daržininkų šalyje. Tačiau vyras nustebina pareiškęs, kad dideli derliai ne visuomet džiugina. Pasirodo, prekybos centrai pageidauja ne didesnių nei 2–3 kg kopūstų galvų. Tad, jei užauga didesnės, reikia galvoti, kur kitur parduoti.


2015-10-09 14:30

Eksporto į Rusiją skaičiai graudina

13

Nors eksportas į Rusiją mažėja dešimtimis procentų, Lietuvai ši šalis šių metų sausio-rugpjūčio mėnesiais išliko didžiausia eksporto rinka.


2015-10-09 13:56

Rugsėjį – 0,5 proc. suderinta vidutinė metinė defliacija

1

Pagal su kitomis ES valstybėmis narėmis metodologiškai suderintą vartotojų kainų indeksą (SVKI) rugsėjį apskaičiuota vidutinė metinė infliacija buvo neigiama ir sudarė -0,5 proc.


2015-10-09 12:50

Inspektoriai uždarė nevalyvą vaikus maitinusį mokyklos bufetą

3

Šią savaitę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai uždarė Kelmės rajono Pakražančio gimnazijos bufetą, kuriame buvo prekiaujama maisto produktais ir gėrimais.


2015-10-09 12:50

Tokių būsto kainų Maskva dar nematė

44

Kai daugiau nei prieš metus ir pačios Rusijos galvos ėmė kalbėti apie tai, jog iš šalies bėga užsienio investuotojai, vietos gyventojai šių pokyčių tiesiogiai nepajuto. Tačiau dabar karčius to vaisius ragauja visi tie, kurie Maskvoje nuomoja butus. Čia butų nuomos kainos nusirito iki rekordinių žemumų.


Populiariausi per 24 val.