Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas


2013-02-08 17:43

Geriausiomis eksportuojančiomis įmonėmis Lietuvoje pripažintos „Snaigė“, „Betonika“, „Klaipėdos baldai“, „Statga“ ir „Rifas“. Šių įmonių vadovai penktadienį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų skirtus „Lietuvos eksporto prizo“ apdovanojimus atsiėmė iš premjero Algirdo Butkevičiaus rankų.

1/13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimantas Stankevičius (kairėje) bei premjeras Algirdas Butkevičius verslininkams negailėjo gerų žodžių. M. Kulbis

Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

1 / 13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimantas Stankevičius (kairėje) bei premjeras Algirdas Butkevičius verslininkams negailėjo gerų žodžių. M. Kulbis

Lietuvos eksporto prizai įteikti penkioms įmonėms. M. Kulbis

Eksporto prizas – bendrovės „Snaigė“ vadovui (centre) G. Čeikai. M. Kulbis

Tarp laimingųjų – „Betonikos“ vadovas V. Niedvaras. M. Kulbis

R. Marozo vadovaujami „Klaipėdos baldai“ eksportuoja kone viską, ką pagamina. M. Kulbis

„Staiga“ vadovas R.Dijokas. M. Kulbis

Už „Rifo“ vairo stovintis A.Šetikas prizą nugabens į Panevėžį. M. Kulbis

Buvusiam ministrui K. Starkevičiui padėkota už praskintus eksporto kelius į Rytų ir Vakarų rinkas. M. Kulbis

Ministrės B. Vėsaitės padėka – „Gubernijos“ vadovei V. Dunauskienei. M. Kulbis

V. Dunauskienė sulaukė daugiausia dėmesio. M. Kulbis

„Tai grynakraujis vokietis, puikiai kalbantis lietuviškai, kurio vadovaujamos įmonės pagaminti dviračiai mano namuose – penki“, – gero žodžio „Baltik vairas“ vadovui D.Zwickui negailėjo R.Stankevičius. M. Kulbis

Bičiulių ir verslininkų gėlės – „Utenos mėsa“ vadovui V. Kantauskui. Jam įteiktas „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas. M. Kulbis

Utenos meras(kairėje) A.Katinas pagerbtas kaip geriausias meras. M. Kulbis

(13 nuotraukos) M. Kulbis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-07-07 18:51

Teismas baudą sumažino, bet į Konkurencijos tarybą lekia strėlės

Antradienį Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė sprendimą byloje, kurioje Konkurencijos taryba nutarė, jog UAB „Lukrida“ ir UAB „Manfula“, tarpininkaujant vidaus degimo variklių tiekėjui UAB „Envija“, sudarė kartelinį susitarimą.


2015-07-07 18:34

R. Šadžius: „Graikija prašo pagalbos iš ESM fondo“

1| 

Graikija prašo suteikti jai finansinę pagalbą iš Europos stabilumo mechanizmo fondo, kuriame dalyvauja ir Lietuva, sako finansų ministras Rimantas Šadžius. Tai būtų pirmas kartas, kai šiemet sausį eurą įsivedusi Lietuva dalyvautų, gelbėjant kitą ES narę.


2015-07-07 18:01

Graikų finansų ministras į posėdį atvyko be pasiūlymų

18

Naujasis Graikijos finansų ministras Euclidas Tsakalotos diskusijoms tarp Graikijos ir jos kreditorių iš 19 šalių euro zonos nepateikė raštiškų pasiūlymų kaip pelnyti finansinę paramą, sakė trys apie šias diskusijas gerai informuoti asmenys.


2015-07-07 17:27

Ūkininkai perpykę – žada pienvežiams pasienyje blokuoti kelius

54|8

Pieno gamintojai – ties riba. Anot Žemės ūkio rūmų vicepirmininko Broniaus Markausko, dėl mažų pieno supirkimo kainų pieno gamintojai jau metus dirba žemiau rentabilumo ribos. Jau dabar yra ūkininkų, kurie žiemai neberuošia pašarų. „Vienas juokavo, kad pardavė ir tam skirtą techniką, kad nekiltų pagundos pasiruošti pašarų“, – pasakojo B.Markauskas. Jo teigimu, tai ženklas, kad rudenį pieno gamyba mažės. Gali būti, kad net 50 proc.


2015-07-07 16:54

G. Nausėda: referendumas Graikijoje buvo iliuzinis

19

Nors Graikija savaitgalį balsavo – taupyti ar netaupyti, – pasirinkimo netaupyti seniai nebėra, mano SEB banko prezidento patarėjas finansų analitikas Gitanas Nausėda. „Tai yra iliuzija, dėl ko buvo balsuojama referendume: taupyti ar netaupyti. Pasirinkimo jau gana seniai nebėra. Tiesą sakant, nežinau, dėl ko buvo balsuojama“, – interviu LRT Radijui sako jis.


2015-07-07 16:46

Nuomonė: „Buvo naivu priimti Graikiją į euro zoną“

1

Vokietijos vicekancleris ir šalies ekonomikos ministras Sigmaras Gabrielis pirmą kartą pripažino, kad Graikijos prijungimas prie euro zonos 2001 metais buvusi klaida. Apie tai jis pareiškė interviu Vokietijos žurnalui „Stern“.


2015-07-07 16:30

Ilgąjį savaitgalį itin paklausūs buvo ledai, vėliavos ir vanduo

Minint Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, dieną praėjusį savaitgalį prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse itin populiari prekė buvo įvairios vėliavos ir vėliavėlės – jų nupirkta beveik du kartus daugiau nei tuo pačiu metu pernai ir pasiektas vėliavų pardavimo rekordas. Pati populiariausia buvo suvenyrinė popierinė Lietuvos vėliavėlė, kokias rankose laikė dauguma žmonių renginio „Tautiška giesmė aplink pasaulį“ metu.


2015-07-07 16:04

Lietuva – pasyviausia iš Baltijos šalių prekyboje su ES

1

Europos Sąjungai (ES) tenkančios Lietuvos eksporto ir importo dalys yra kukliausios iš Baltijos valstybių, rodo Latvijos centrinės statistikos valdybos paskelbti duomenys.


2015-07-07 16:00

R.Šadžius tikisi, kad Graikija suteiks daugiau aiškumo

2

Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius tikisi, jog Graikija euro zonos finansų ministrų susitikime antradienį suteiks daugiau aiškumo apie padėtį šalyje po to, kai graikai referendume atmetė kreditorių pasiūlymus dėl reformų mainais į finansinę paramą.


2015-07-07 15:36

Visus oro uostus valdžia nori atiduoti į vienas privačias rankas

25|2

Aiškėja, kodėl Lietuvos valdžia lygiai prieš metus sujungė Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus. Valstybė siekia perleisti oro uostus privačiai bendrovei bent 25 metams, taip esą būtų pritraukta daugiau privačių lėšų.


Populiariausi per 24 val.