Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

2013-02-08 17:43

Geriausiomis eksportuojančiomis įmonėmis Lietuvoje pripažintos „Snaigė“, „Betonika“, „Klaipėdos baldai“, „Statga“ ir „Rifas“. Šių įmonių vadovai penktadienį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų skirtus „Lietuvos eksporto prizo“ apdovanojimus atsiėmė iš premjero Algirdo Butkevičiaus rankų.

1/13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimantas Stankevičius (kairėje) bei premjeras Algirdas Butkevičius verslininkams negailėjo gerų žodžių. M. Kulbis

Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

1 / 13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimantas Stankevičius (kairėje) bei premjeras Algirdas Butkevičius verslininkams negailėjo gerų žodžių. M. Kulbis

Lietuvos eksporto prizai įteikti penkioms įmonėms. M. Kulbis

Eksporto prizas – bendrovės „Snaigė“ vadovui (centre) G. Čeikai. M. Kulbis

Tarp laimingųjų – „Betonikos“ vadovas V. Niedvaras. M. Kulbis

R. Marozo vadovaujami „Klaipėdos baldai“ eksportuoja kone viską, ką pagamina. M. Kulbis

„Staiga“ vadovas R.Dijokas. M. Kulbis

Už „Rifo“ vairo stovintis A.Šetikas prizą nugabens į Panevėžį. M. Kulbis

Buvusiam ministrui K. Starkevičiui padėkota už praskintus eksporto kelius į Rytų ir Vakarų rinkas. M. Kulbis

Ministrės B. Vėsaitės padėka – „Gubernijos“ vadovei V. Dunauskienei. M. Kulbis

V. Dunauskienė sulaukė daugiausia dėmesio. M. Kulbis

„Tai grynakraujis vokietis, puikiai kalbantis lietuviškai, kurio vadovaujamos įmonės pagaminti dviračiai mano namuose – penki“, – gero žodžio „Baltik vairas“ vadovui D.Zwickui negailėjo R.Stankevičius. M. Kulbis

Bičiulių ir verslininkų gėlės – „Utenos mėsa“ vadovui V. Kantauskui. Jam įteiktas „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas. M. Kulbis

Utenos meras(kairėje) A.Katinas pagerbtas kaip geriausias meras. M. Kulbis

(13 nuotraukos) M. Kulbis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-04-02 09:30

Jubiliejinis AB „Panevėžio keliai“ sveikinimas

Gerbiami užsakovai, partneriai, kolegos kelininkai ir geležinkelininkai, veteranai, AB „Panevėžio keliai“ įmonių grupės darbuotojai, 2015 metai – jubiliejiniai visiems Lietuvos žmonės, taip pat ir visai kelininkų bendruomenei. Prieš 25 metus atkurta Lietuvos Respublikos nepriklausomybė davė pradžią ir naujam, jau nepriklausomos Lietuvos kelių istorijos etapui. Sveikiname visus, koja kojon žengiančius šiuo laisvės keliu.


2015-04-01 22:56

Šauktinio amžiaus IT specialistas: „Rekrūtu nebūsiu“

448|3|

Priimtas Šauktinių kariuomenės įstatymas skaldo visuomenę. Vieni įsitikinę, kad privalomoji karo tarnyba – nepakeičiama vyriškumo mokykla ir kiekvienas jaunuolis privalo būti pasiruošęs ginti savo šalį. Kitų nuomone, prievartine tvarka sudaryta armija negali atlikti pareigos tėvynei taip, kaip profesionalūs kariai. Daugybę abejonių sėja iki šiol nesustyguotos dirbančių, studijuojančių, ūkininkaujančių, bankų paskolas mokančių būsimų šauktinių perspektyvos.


2015-04-01 21:55

Klaipėdos ledinukų fabrike – saldžios ekskursijos vaikams

5|26

Uostamiesčio vaikai jau gali ne tik sužinoti, kaip gaminami jų mėgiami karameliniai saldainiai, bet ir patys jų pasigaminti. Tokią galimybę suteikė savo vartus jiems atvėręs Klaipėdos konditerijos fabrikas, priklausantis konditerijos korporacijai „Rochen“.


2015-04-01 21:24

Rusiško verslo taisyklės, kurios vakariečiams neįkandamos

47|2

Kiekvienas, kuris nori imtis bendro verslo su rusais, turi atsižvelgti ne tik į geopolitinę krizę Ukrainoje. Rusijos įmonių vidinė kultūra yra kitokia nei Europoje. Todėl europiečiai vadybininkai mokosi, kaip neįkliūti į jiems paspęstus spąstus. Išklausyti tokius kursus kviečia Kevinas Knitterscheidtas vokiečių leidinyje „Wirtschafts Woche Heute“. Dvidešimt vadybininkų iš visos Vokietijos susirinko į Diuseldorfo prekybos ir pramonės rūmus. Jie nori sužinoti, kaip imtis verslo vienoje iš didžiausių pasaulio valstybių.


2015-04-01 17:44

Vilniaus valdžia surėmė kaktas ir dėl sostinės apšvietimo

8

Vilniaus valdžia nepratęsė finansavimo paieškų termino, įgyvendinant sostinės apšvietimo tinklų modernizavimo projektą. Todėl iškilo grėsmė, jog italų investuotoja „Gemmo“ nespės susitarti su bankais ir projektą teks nutraukti.


2015-04-01 17:41

Maisto gamintojai dairosi ir į Uzbekistaną

1

Lietuvos įmonės Uzbekistane pristatė savo produkciją 15-ojoje tarptautinėje didžiausioje maisto pramonės, gėrimų, aptarnavimo ir įrangos parodoje „World Food Uzbekistan“.


2015-04-01 17:22

Neliko pieno kvotų? Neliks ir biurokratinio aparato

2

Trečiadienis – pirmoji diena be pieno kvotų. Didiesiems Europos šalių ūkininkams nebereikia sukti galvos dėl to, kad primelžia pieno daugiau, nei leistina. Nes nebeliko ir baudų grėsmės.


2015-04-01 17:18

Lietuva jau rėplioja link gėrimų pakuočių užstato sistemos

1

Lietuvoje pradedama kurti vienkartinių gėrimų pakuočių užstato sistema. Aplinkos ministerijos leidimą šios sistemos administratoriaus veiklai gavusi viešoji įstaiga „Užstato sistemos administratorius“ (USA) jau kreipėsi į šalies prekybos įmones, kviesdama per balandį pateikti paraiškas dėl taromatų – įrenginių, kurie užstato sistemos pakuotę atpažins automatiškai, ją priims ir grąžins pirkėjams depozitą, poreikio.


2015-04-01 17:03

Konkursą pasklebusi Kauno valdžia – kluptelėjo

1

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) stabdo 0,87 mln. eurų vertės Kauno valdžios viešinimo konkursą.


2015-04-01 16:59

Pasaulio bankas prognozuoja: recesija Rusijoje užsitęs

2

Rusijai gresia užsitęsianti recesija, nes situaciją šalyje vis dar veikia Vakarų taikomos sankcijos bei žemos naftos kainos. Tokia informacija trečiadienį pateikiama Pasaulio banko (PB) ataskaitoje, praneša „Reuters“.


Populiariausi per 24 val.