Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

2013-02-08 17:43

Geriausiomis eksportuojančiomis įmonėmis Lietuvoje pripažintos „Snaigė“, „Betonika“, „Klaipėdos baldai“, „Statga“ ir „Rifas“. Šių įmonių vadovai penktadienį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų skirtus „Lietuvos eksporto prizo“ apdovanojimus atsiėmė iš premjero Algirdo Butkevičiaus rankų.

1/13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimantas Stankevičius (kairėje) bei premjeras Algirdas Butkevičius verslininkams negailėjo gerų žodžių. M. Kulbis

Lietuvos verslininkai sėkmingai užkariavo užsienio rinkas

1 / 13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimantas Stankevičius (kairėje) bei premjeras Algirdas Butkevičius verslininkams negailėjo gerų žodžių. M. Kulbis

Lietuvos eksporto prizai įteikti penkioms įmonėms. M. Kulbis

Eksporto prizas – bendrovės „Snaigė“ vadovui (centre) G. Čeikai. M. Kulbis

Tarp laimingųjų – „Betonikos“ vadovas V. Niedvaras. M. Kulbis

R. Marozo vadovaujami „Klaipėdos baldai“ eksportuoja kone viską, ką pagamina. M. Kulbis

„Staiga“ vadovas R.Dijokas. M. Kulbis

Už „Rifo“ vairo stovintis A.Šetikas prizą nugabens į Panevėžį. M. Kulbis

Buvusiam ministrui K. Starkevičiui padėkota už praskintus eksporto kelius į Rytų ir Vakarų rinkas. M. Kulbis

Ministrės B. Vėsaitės padėka – „Gubernijos“ vadovei V. Dunauskienei. M. Kulbis

V. Dunauskienė sulaukė daugiausia dėmesio. M. Kulbis

„Tai grynakraujis vokietis, puikiai kalbantis lietuviškai, kurio vadovaujamos įmonės pagaminti dviračiai mano namuose – penki“, – gero žodžio „Baltik vairas“ vadovui D.Zwickui negailėjo R.Stankevičius. M. Kulbis

Bičiulių ir verslininkų gėlės – „Utenos mėsa“ vadovui V. Kantauskui. Jam įteiktas „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas. M. Kulbis

Utenos meras(kairėje) A.Katinas pagerbtas kaip geriausias meras. M. Kulbis

(13 nuotraukos) M. Kulbis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-08-02 08:57

Sankcijos Rusijai jau klupdo Vakarų kompanijas

230

Euro zonos kompanijos perspėjo, kad krizė Rusijoje ir Ukrainoje jau neigiamai atsiliepia verslui, kadangi griežtų sankcijų įvedimas Maskvai sudavė skaudų smūgį daugeliui Europos kompanijų, rašo britų „The Financial Times“. Šis perspėjimas nuskambėjo tuo metu, kai Europos Sąjunga įvedė Rusijai pačias griežčiausias sankcijas nuo šaltojo karo pabaigos. Jos palietė energetikos, finansų ir gynybos sektorius.


2014-08-02 08:37

Įvedus eurą, bankomatuose išsiimsime tik smulkias kupiūras

1

Lietuvai sausio 1 dieną įsivedus eurą, bankomatuose bent kurį laiką nebus išduodamos stambesnio nei 50 eurų nominalo kupiūros, patvirtino Lietuvos bankas (LB). Kaip BNS teigė LB Grynųjų pinigų tarnybos Kasos departamento direktoriaus Antanas Ivanauskas, jau 2015-ųjų pradžioje bus galima gauti ir didesnių - 100, 200 ir 500 - nominalų kupiūras, tačiau jos bus išduodamos tik pinigų keitimo skyriuose. Pasak jo, naudoti tik mažesnes kupiūras likus dviems savaitėms iki valiutos keitimo ir dvi savaitės po jo rekomenduoja Europos Komisija (EK).


2014-08-01 20:34

Klaipėdos uoste prie ilgai tvarkytų krantinių jau verda darbas

17

Klaipėdos uoste šventė - rekonstruotos giliavandenės krantinės, prie kurių vienu metu gali švartuotis du 13,4 metrų gramzdos „Post Panamax“ tipo laivai, talpinantys daugiau 70 tūkst. tonų krovinių – metalurgijos žaliavų, grūdinių kultūrų, cukraus. Prieš daugiau kaip dešimtmetį Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos („KLASCO“) teritorijoje pradėtos statybos dėl įvairiausių kliūčių buvo įstrigusios ir baigtos tik dabar.


2014-08-01 17:37

Avalynės fabriko vietoje iškils šiuolaikiški maitinimo namai

19|4

Vaizdingoje Ukmergės senamiesčio vietoje – prie Šventosios upės, piliakalnio papėdėje ir sentikių cerkvės kaimynystėje – stovintis bei per pastarąjį dešimtmetį tikru vaiduokliu virtęs pastatas skaičiuoja paskutines savo gyvavimo dienas. Prieš dvejus metus šį jau senokai neeksploatuojamą statinį įsigijusi bendrovė „Big Stone“ rengiasi jį nugriauti, o jo vietoje pastatyti šiuolaikiškus maitinimo namus.


2014-08-01 16:37

Liūdna žinia rūkaliams: cigarečių kainos dar turi kur kopti

85

Bloga žinia rūkaliams, gera – kontrabandininkams: nuo liepos 0,29–0,5 Lt brangsta tabako gaminiai. Tabako gamintojai teigia, kad jų siūlomos produkcijos kainą ir toliau šokdina didėjantys akcizai tabakui. Iki 2018 m. Lietuva turi pasiekti ES minimalų akcizą - 90 eurų už tūkstantį cigarečių. Todėl 2018 m. vidutinė cigarečių kaina bus apie 10 Lt už pakelį arba 2,9– 3 eurai.


2014-08-01 16:15

Užkratas į „Idavang“ fermas galėjo patekti liepos pradžioje

8

Ispanijos laboratorija patvirtino, kad didžiausios Lietuvoje kiaulių augintojos - Danijos kapitalo „Idavang“ komplekse Ignalinos rajone kiaulės užsikrėtė iš Rusijos ir Baltarusijos atkeliavusiu afrikiniu kiaulių maru.


2014-08-01 16:05

Europos bankai apribojo Rusijos bendrovių kreditavimą

 

Europos bankai „Royal Bank of Scotland“ (RBS), „Societe Generale“ ir „Natixis SA“ apriboja Rusijos bendrovių kreditavimą dėl šaliai paskelbtų sankcijų.


2014-08-01 15:59

Sunkumai italų neapleidžia - gyventojai taupo ir pirkdami maistą

28

Pavasarį gležnos Italijos ekonomikos atsigavimo daigus džiaugsmingai sutikusi žiniasklaida, įpusėjus vasarai, vėl sugrįžo prie niūrių antraščių. Pramonės gamyba, palyginti su praėjusiais metais, kuri ir taip jau buvo kukli, dar susitraukė 2,5 proc., o per Velykas kiek atsigavusi mažmeninė prekyba smuko beveik procentu. Daugiausiai italai taupė maisto produktams, kurių pirko maždaug 1,5 proc. mažiau.


2014-08-01 15:03

Rusų embargo nuostolis Belgijos kiaulių fermoms - 40 mln. eurų

18

Kiaulininkystės fermų nuostoliai Belgijoje dėl Rusijos sausio pabaigoje paskelbto embargo Europos kiaulininkystės pramonės produkcijos importui siekė apie 40 mln. eurų, rodo Belgijos mėsos gamintojų federacijos duomenys.


2014-08-01 14:55

Japonijos „Sharp“ veiklos pelnas išaugo 55 procentais

Japonijos elektronikos gamintoja „Sharp“ pranešė, kad bendrovės veiklos pelnas per antrąjį metų ketvirtį išaugo 55 proc., gerokai pranokęs analitikų prognozes. Apie tai skelbia BBC. Rodiklius pagerino geri skystųjų kristalų (LCD) televizorių pardavimai kai kuriose šalyse, įskaitant Kiniją.