„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą

„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą


2013-01-31 07:40

Prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse pastarosiomis dienomis driekiasi eilės – ne tik norinčiųjų apsipirkti, bet ir pasikeisti lojalumo kortelę. Jų visų, 1,7 milijono, galiojimas turėjo baigtis vieną dieną – ketvirtadienį. Ar „Maxima“ išties apie viską pagalvoja, kaip kad skelbia jų reklaminis šūkis? Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios.

1/1

Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas „Maxima“ lojalumo kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios. J.Stacevičius

„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą

1 / 1

Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas „Maxima“ lojalumo kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios. J.Stacevičius

(1 nuotraukos) J.Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-27 12:16

Klaipėdos terminale – keltų linija Klaipėda-Karlshmanas

Klaipėdos uoste pristatyta Centriniame Klaipėdos terminale (CKT) veiklą pradėjusi Ro-Pax keltų linija, jungianti Klaipėdos ir Karlshmano (Švedija) uostus. Praėjusiais metais šia linija buvo pervežta daugiau nei 90 tūkst. keleivių, daugiau nei 40 tūkst. keleivių transporto priemonių ir daugiau nei 60 tūkst. krovininių vienetų.


2015-05-27 12:06

Kurios įmonės priėmė daugiausia ilgalaikių bedarbių?

Šiuo metu daugiau kaip 31 proc. visų Lietuvos darbo biržos registre esančių bedarbių yra ilgalaikiai. Tačiau beveik 4 tūkstančiams jų pasisekė įsidarbinti. Kaip?


2015-05-27 11:49

Daugiau alaus pilstys ne į bambalius, o į skardines

3|2

Alaus mėgėjai vis dažniau renkasi skardinę tarą. Tą matydami aludariai nusprendė į skardines pilstyti daugiau ir aukštesnės kokybės alaus. „Kalnapilio-Tauro grupė“ tokiu žingsniu tikisi smarkiai išauginti gamybos apimtis.


2015-05-27 11:48

Supurtys mados pasaulį: sukūrė filmą apie vergišką rūbų pramonę

4|4| 

Perkame per daug rūbų, o už juos mokame per mažai. Tokią žinią siunčia dokumentinis filmas „Tikroji kaina“, pasakojantis apie tai, kiek atsieina užgaidos vilkėti madingus ir palyginti kukliai kainuojančius drabužius. Juosta sukrečianti ir spaudžianti į kampą drabužių pramonę.


2015-05-27 11:41

Rusija tėkštelėjo dar vieną draudimą Amerikai

11

Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba „Rosselchoznadzor“ laikinai apribojo veislinių naminių paukščių ir inkubacinio periodo kiaušinių importą iš Jungtinių Valstijų, pranešė institucijos atstovė spaudai Julija Trofimova.


2015-05-27 11:39

„Estonian Air“ didina skrydžių skaičių tarp Vilniaus ir Talino

Oro bendrovei „Air Lituanica“ nutraukus veiklą, estų avialinijos „Estonian Air“ nuo 6 iki 11 padidino skrydžių skaičių tarp Vilniaus ir Talino. Prie ankstesnio „Estonian Air“ skrydžių grafiko buvo pridėti rytiniai skrydžiai pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais, pranešė bendrovė.


2015-05-27 11:32

Valdiškas darbas labiausiai vilioja jaunimą

4

Valstybės tarnybos departamento duomenimis, tarp norinčiųjų tapti valstybės tarnautojais daugiausiai jaunų žmonių. Net 56 proc. pretendentų, ateinančių į pirmąjį atrankos etapą – bendrųjų gebėjimų testą – neturi 30 metų.


2015-05-27 10:31

Kaune – nauja statybos, apdailos ir sodo medžiagų parduotuvė

Gegužės 27 d. Kaune duris savo klientams atveria naujas „Moki-veži“ prekybos centras. Tai jau trečioji ir didžiausia šio statybinių, apdailos, šildymo ir sodo medžiagų prekybos tinklo parduotuvė Kaune.


2015-05-27 09:47

Ar verta renovuotis, kai daug kas bėga į didmiesčius?

2

Kalbant apie būstų renovaciją mažesniuose miestuose, dažnai iš mažesnių miestelių gyventojų pasigirsta nuogąstavimų, kad neverta „kišti“ pinigų į renovaciją – esą daugumą mažesnių miestų gyventojų, ypač jaunimas, bėga į didmiesčius, tad kam pradėti renovaciją, jei galų gale, renovuoti namai vėliau gali likti tušti. Šis mitas yra vienas labiausiai įsigalėjusių tarp mažesnių miestų ir rajonų gyventojų.


2015-05-27 09:47

Verslo centras pastatytas per rekordiškai trumpą laiką

Įmonei „Irdaiva“ įgyvendinti statybos projektus Lietuvoje patiki ne tik vietinės, bet ir didžiosios kitų šalių įmonės, skelbiama pranešime. Vienas tokių projektų – šiuo metu prie Vilniaus, Avižieniuose baigtas statyti naujas energetikos ir automatikos technologijų lyderės ABB centras.


Populiariausi per 24 val.