„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą

„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą


2013-01-31 07:40

Prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse pastarosiomis dienomis driekiasi eilės – ne tik norinčiųjų apsipirkti, bet ir pasikeisti lojalumo kortelę. Jų visų, 1,7 milijono, galiojimas turėjo baigtis vieną dieną – ketvirtadienį. Ar „Maxima“ išties apie viską pagalvoja, kaip kad skelbia jų reklaminis šūkis? Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios.

1/1

Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas „Maxima“ lojalumo kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios. J.Stacevičius

„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą

1 / 1

Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas „Maxima“ lojalumo kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios. J.Stacevičius

(1 nuotraukos) J.Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-04 12:07

Idėja lietuviams: kaip senienų atsikrato amerikiečiai

Apie Bagažinių turgų Lietuva jau girdėjo. Bet JAV populiarūs vadinamieji garažo išpardavimai pas mus retoki – žmones atbaido galimos pašaipos.


2015-10-03 19:30

3 didžiausios problemos, kurios laukia nusprendusių dirbti namie

14|2

Namuose dirbantys specialistai kasdien susiduria su pagundomis, trukdančiomis susikoncentruoti ir dirbti. Tačiau specialistai teigia, kad įveikus visus trikdžius namuose galima padaryti daugiau darbų nei plušant biure.


2015-10-03 16:56

Per naujos gamyklos atidarymą Lyda Lubienė švytėjo iš laimės

15|2

Jonavos trąšų gamintoja „Achema“ žengė į techninių dujų rinką Lietuvoje bei kaimyninėse šalyse – įmonės teritorijoje atidarytas oro skaidymo blokas, kainavęs per 12,3 milijono eurų. Lig šiol didžiąją dalį dujų ir jų mišinių tekdavo importuoti. „Įdiegėme šiuolaikiškiausią technologiją ne tik Baltijos šalyse, bet ir pasaulyje“, – kalbėjo „Achemos“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas.


2015-10-03 15:36

Tvarka senamiestyje – pagal sodininkų dūdelę

6

Tradicinė mugė „Sodo kraitė“ kasmet auga kaip ant mielių. Vakar į Vilnių sugužėję ūkininkai iš įvairių miestų ir miestelių kaip reikiant užkimšo senamiestį ir jo gatves. Šiemet sodininkų mugė nusidriekė Vilniaus gatve nuo Mokytojų namų iki Dominikonų ir Benediktinių gatvių. Ties Vilniaus mokytojų namais susidarė transporto spūstys.


2015-10-03 13:59

A.Lukašenka: „Patinka lietuvių atlyginimai? O šilumos kainos“?

76

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka rado būdą, kaip nuraminti tautą dėl mažų atlyginimų. Neseniai jis buvo susitikęs su šalyje dirbančiais nepriklausomų kanalų žurnalistais. Kalba pasisuko ir apie mažus baltarusių atlyginimus. Tačiau paskutinis Europos diktatorius čia rado paaiškinimą.


2015-10-03 13:39

„Viasat“ įsiregistravo kaip palydovinės televizijos teikėja

1

Bendrovė „Viasat“ registravosi palydovinės televizijos paslaugų teikėja Lietuvoje. Šis žingsnis žengtas dėl įsigaliojusių Visuomenės informavimo įstatymo pataisų, informavo retransliuotojas.


2015-10-03 12:36

Nesuprantate, kas parašyta ant sveikų produktų? Rado atsakymų

Į ekologiškus produktus jau ne vienus metus vis labiau tiesiasi vartotojų rankos. Sveikų produktų skyrių pridygo prekybos centruose, mažų parduotuvėlių taip pat gausu. Tačiau jų pardavėjai, rūpindamiesi vartotojų sveikata, ne visuomet deramai pasirūpina valstybinės kalbos užrašuose, etiketėse švarumu, taisyklingumu. Tarkim, kas yra „osmantas“ ar „davana“?


2015-10-03 08:48

Rusų turistus Lietuvos kurortuose keičia svečiai iš kitų šalių

24

Druskininkuose ir Birštone šiemet sumažėjo turistų iš Rusijos, tačiau tai kompensavo išaugę poilsiautojų srautai iš Lietuvos, Latvijos ir Izraelio.


2015-10-02 21:07

„Žalgirio“ arena tris dienas kvepės lietuviškais gardumynais

57

Siekdami įtikti vietos rinkai Lietuvos gamintojai kuria naujus produktus, o viena iš jų pristatymo  vietų tampa tradicinė paroda „Rinkis prekę lietuvišką“. Penktadienį ji prasidėjo Kauno „Žalgirio“ arenoje ir vyks iki sekmadienio vakaro.


2015-10-02 19:05

Anglų sirgalių prašymas viešbučiui: „Ryte – mineralinio vandens“

25

Spalis Vilniaus viešbučių šeimininkams turėtų būti itin saldus. Lietuvos sostinėje vyks ne viena konferencija, gausu tarptautinių kompanijų renginių. O spalio 10-12 dienomis čia aidės ir sirgalių iš Anglijos linksmybės. Užsisakydami viešbutį internetinėse rezervavimo sistemose dažnas jų įrašo ir pageidavimą, kad rytais kambaryje būtų mineralinio vandens.


Populiariausi per 24 val.