„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą

„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą


2013-01-31 07:40

Prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse pastarosiomis dienomis driekiasi eilės – ne tik norinčiųjų apsipirkti, bet ir pasikeisti lojalumo kortelę. Jų visų, 1,7 milijono, galiojimas turėjo baigtis vieną dieną – ketvirtadienį. Ar „Maxima“ išties apie viską pagalvoja, kaip kad skelbia jų reklaminis šūkis? Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios.

1/1

Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas „Maxima“ lojalumo kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios. J.Stacevičius

„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą

1 / 1

Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas „Maxima“ lojalumo kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios. J.Stacevičius

(1 nuotraukos) J.Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-04 09:17

Lietuvos laivo „Voruta“ likimas miglotas – nuostoliai didėja

7|7

Portugalijoje įstrigusio Lietuvos jūrų laivininkystės (LJL) motorlaivio „Voruta“ likimas, kaip ir anksčiau, skendi migloje, nors valdininkai aiškina darantys viską, ką gali, kad šis ir kiti užsienio uostuose įstrigęs laivai bei jūrininkai būtų kuo greičiau sugrąžinti į Lietuvą. Priverstinės komercinių laivų prastovos kasdien didina valstybės nuostolius.


2015-08-03 22:54

A.Abromavičius žada dideles reformas Ukrainos mokesčių sistemoje

5

Ukrainoje per ateinančius mėnesius didžiausių reformų laukia mokesčių sistema, kur bus mažinami du mokesčiai, bandant kovoti su šešėline ekonomika, sako Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius.


2015-08-03 16:19

Puerto Riko skola: Karibuose vykstantis Graikijos scenarijus

Manoma, kad savivaldi, Karibų jūros baseine esanti Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) teritorija – Puerto Rikas – pirmadienį praleis apmokėjimą už anksčiau išplatintas obligacijas, rašo „The Economist“. Tai pirmas toks pavojaus ženklas šaliai nuo tada, kai salos gubernatorius Alejandro Garcia Padillas pavadino šalies įsiskolinimus pasiekusiais kritinę ribą.


2015-08-03 15:18

A. Abromavičius apie tai, kuo Lietuva galėtų padėti Ukrainai

9| 

Lietuva Ukrainai galėtų padėti restruktūrizuojant valstybės rezervą, skatinant eksportą bei patariant dėl Registrų centro veiklos, mano Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius.


2015-08-03 12:56

A. Butkevičius antradienį žada pervesti pinigų LJL laivams

2

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad jau antradienį turėtų būti atliekami pavedimai finansinių problemų turinčiai bendrovei „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL). „Kiek aš žinau, dabar toliau bus tęsiamas pasitarimas, ir mano yra išsakytas pageidavimas ir reikalavimas, kad jau rytoj (antradienį, -ELTA) būtų daromi finansiniai pavedimai, kurie reikalingi atlaisvinant laivus ir laivų kontrolę perimant Lietuvai“, – pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė Ministras Pirmininkas, nepatikslinęs, kas šiuos pavedimus galėtų atlikti.


2015-08-03 12:19

Atėnų akcijų birža atnaujino darbą, pinga Graikijos akcijos

Pirmadienį Atėnų akcijų biržoje atnaujinama prekyba vertybiniais popieriais. Birža buvo uždaryta dėl pagilėjusios skolų krizės šalyje. Manoma, kad, atsinaujinus darbui biržoje, akcijos smuks mažiausiai 20 proc., informuoja BBC.


2015-08-03 12:01

Antrą ketvirtį apyvarta šalies turgavietėse augo 13,4 proc.

2

Šalies turgavietėse prekybos apyvarta antrą šių metų ketvirtį sudarė 94,1 mln. EUR ir, palyginti su pirmu metų ketvirčiu, padidėjo 13,4 proc. to meto kainomis.


2015-08-03 11:22

R. Dargis: nedarbas mažėja dėl emigracijos ir sezoninių darbų

8

Pramonininkų konfederacijos prezidentas teigia, kad nedarbo mažėjimas Lietuvoje yra susijęs su emigracijos didėjimu ir sezoniniais darbais. Pasak Roberto Dargio, nors darbo vietų pasiūlymų Lietuvoje daugėja, mažėja galinčių jas užimti.


2015-08-03 11:03

Rytuose dirbę vežėjai neskuba atnaujinti savo transporto

Europos automobilių gamintojai džiaugiasi – naujų komercinio transporto priemonių pirmąjį metų pusmetį užregistruota 12,9 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu. Lietuviai, nors ir gali girtis dar įspūdingesniu augimu, krykštauti neskuba ir augimą vertina stabiliai. Lietuvos komercinio transporto pardavėjai pabrėžia, kad šalyje tokio didelio augimo nejusti, tačiau padėtis teigiama, o rinka – stabili.


2015-08-03 10:49

Apklausa: lietuviai vadovai nėra geidžiamiausi

1

Darbo ieškančiųjų portaluose atliktos apklausos rodo, jog lietuvaičiai mieliau rinktųsi vadovą iš Vakarų Europos, o ne iš Lietuvos. Lietuviai, apklausų dalyvių manymu, mažiau skiria dėmesio darbuotojams moraliai motyvuoti.


Populiariausi per 24 val.