Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą

„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą

2013-01-31 07:40

Prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse pastarosiomis dienomis driekiasi eilės – ne tik norinčiųjų apsipirkti, bet ir pasikeisti lojalumo kortelę. Jų visų, 1,7 milijono, galiojimas turėjo baigtis vieną dieną – ketvirtadienį. Ar „Maxima“ išties apie viską pagalvoja, kaip kad skelbia jų reklaminis šūkis? Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios.

1/1

Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas „Maxima“ lojalumo kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios. J.Stacevičius

„Maxima“ apie viską pagalvojo ir pratęsė lojalumo kortelių galiojimą

1 / 1

Kad išvengtų suirzusių pirkėjų atakų, prekybos tinklas „Maxima“ lojalumo kortelių galiojimą pratęsė iki kovo 31-osios. J.Stacevičius

(1 nuotraukos) J.Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-02 07:59

Lenkai nutarė, kad jų moterys nebegadina sūrio skonio

Pagarba liaudiškoms tradicijoms ne visada yra teigiamas reiškinys. Pavyzdžiui, Lenkijoje tik dabar atsikratyta keistos kone viduramžiškos tradicijos, diskriminavusios šalies moteris. Lenkijos žemės ūkio ministerija nusprendė iš kalniečių vyrų panaikinti nerašytą monopolinę privilegiją spausti tradicinį avių pieno sūrį – oscypeką.


2014-09-02 07:38

Oro bendrovėms kirto mistika apaugusios nelaimės

2|2|

Nors aviacijos ekspertai šiemet nusiteikę kiek optimistiškiau – esą po aklino kritimo 2010-2011 metais, kai ir pelną pasiglemždavo beprotiški nuostoliai, ir bankrotai oro transporto įmones it dalgiu šienavo, padėtis gerėsianti, akivaizdu, kad yra ir dėl ko rimtai nerimauti. Neseniai savo rekordinius nuostolius paviešino didžiulė australų aviacijos įmonė „Qantas“. Desperacijos apimta ir dviejų vienas po kito smūgių ištikta Malaizijos aviakompanija „Malaysia Airlines“. Pastarąją jau gaubia ir mistinės istorijos: esą kovą pradingęs ir liepą virš Ukrainos numuštas orlaivis – tas pats „Boeing“.


2014-09-02 07:38

Lietuviai neketina atsisakyti įpročio apsipirkti Lenkijoje

75|5

„Neabejoju, kai ateinančių metų pradžioje bus įvestas euras, lietuviai tiesiu taikymu lėks į Lenkiją“, – įsitikinusi Kauno rajono gyventoja Alma, su vyru nuolat apsiperkanti Suvalkuose (Lenkija). Pigesnių prekių ieškantys lietuviai tebeplūsta į šio miesto parduotuves ir kol kas nežada keisti įpročio.


2014-09-01 18:59

Baltijos šalys ir Lenkija rašo kiaulių marui nuosprendį

1

Baltijos šalių ir Lenkijos žemės ūkio ministerijų ir veterinarijos atstovai susitiko Pulavuose, Lenkijoje. Jie aptarė afrikinio kiaulių maro (AKM) padarinius, kylančius sunkumus ir sutarė dėl galutinių sprendimų.


2014-09-01 17:38

„Wizz Air“ metų kraitis - 15 milijonų keleivių

2

„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, pirmą kartą savo istorijoje, per metus paskraidino 15 milijonų keleivių. Šis rekordinis kompanijos skaičius - tai ir 17 proc. metinis augimas, ir artipilniai orlaiviai. Nes dauguma vietų - 86 proc. - orlaiviuose buvo užpildytos.


2014-09-01 17:18

Brakonieriams vėl nerimo dienos: nebegalima žvejoti lašišų

9

Žvejams teks apsišarvuoti kantrybe. Arba iš anksto pasukti galvą, kur reikės gauti pinigų baudoms susimokėti. Mat pirmadienį, rugsėjo 1-ąją, prasideda akcija „Lašiša-2014“. Vadinasi, kone tris mėnesius, iki lapkričio 20-osios, nebus galima žvejoti nei lašišų, nei šlakių. Šios akcijos tikslas – apsaugoti šias neršti migruojančias žuvis.


2014-09-01 16:48

Lietuva ir Lenkija - vieningos: kiaulių marui reikia ES dėmesio

Penktadienį, rugsėjo 5-ąją, Briuselyje įvyksiančioje neeilinėje Žemės ūkio ir žuvininkystės ministrų taryboje šalia svarbiausio klausimo – Rusijos embargo ES žemės ūkio produktams, pirmininkaujanti šalis Italija norėjo tik pristatymo afrikinio kiaulių maro klausimu.


2014-09-01 15:52

Lenkų sodininkai priversti suremti pečius

9

Maskvos paskelbtas embargas vaisiams ir daržovėms iš ES Lenkijos obuolių augintojus užspeitė į kampą. Tačiau jie ketina suvienyti pajėgas ir ieškoti naujų rinkų. Lenkija – didžiausia obuolių augintoja visoje ES ir trečia eksportuotoja pasaulyje. Net 80 procentų derliaus lenkai iki šiol veždavo į Rusiją. Tačiau dabar ši valstybė uždraudė importą. Ką darys lenkai?


2014-09-01 14:53

Afrikinis kiaulių maras nerimsta - jis įsimetė į pasienio ūkį

2

Ignalinos rajoną toliau atakuoja afrikinis kiaulių maras. Šįkart jis įsimetė į žmonių tvartus, esančius kone prie pat Baltarusijos sienos, Naujojo Daugėliškio seniūnijoje. Tai - jau šeštas maro protrūkis kiaulių ūkiuose. Ignalinos Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo pranešimą, kad kiaulių laikytojas praėjusio šeštadienio ryte rado 2 nugaišusias kiaules, kitos dvi buvo vangios ir apatiškos.


2014-09-01 14:53

Palenvins žemdirbių paskolų naštą

"Siekdami sušvelninti galimus žemės ūkio produkcijos, žaliavų ir maisto produktų importo į Rusiją uždraudimo padarinius ir sumažinti finansinę naštą kaimo vietovėje veikiantiems subjektams, nusprendėme palengvinti paskolų naštą žemdirbiams“, – sakė žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.


Populiariausi per 24 val.