„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams


2012-09-07 09:49

Konkurso „Jaunieji talentai 2012“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje prekybos tinklas „Maxima“ įteikė stipendija daugiau kaip 20 gabiausių šalies moksleivių. „Šiemet stipendijas skyrėme tiems moksleiviams, kurių vardai irgi galbūt greitai skambės ne tik Lietuvoje, bet ir toli už jos ribų. Gera žinoti, kad prisidedame prie mūsų šalies gabių jaunų žmonių ugdymo“, – atidarydamas „Jaunųjų talentų“ apdovanojimo ceremoniją sakė „Maxima“ generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

1/5

Organizatorių nuotrauka

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

1 / 5

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

(5 nuotraukos) Organizatorių nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-07-02 22:36

„Parazitams – ne!“ Baltarusija kyla į kovą su veltėdžiais

66|3

Šiemet Baltarusijoje buvo priimtas dekretas, kurį tauta praminė „įstatymu prieš veltėdžius“. Veltėdžiai – tai namų šeimininkės, laisvi menininkai, politikai opozicionieriai, laisvai samdomi žurnalistai...


2015-07-02 20:45

Būtina finansinė injekcija Graikijai – dar 50 mlrd. eurų

30| 

Graikijai ateinantiems trejiems metams reikia papildomai mažiausiai 50 mlrd. eurų, iš kurių vien Europos Sąjunga turėtų skirti 36 mlrd. eurų, šalies ekonomikai stabilizuoti pagal dabartinius skolintojų planus, pranešė ketvirtadienį Tarptautinis valiutos fondas (TVF).


2015-07-02 17:20

Tik 3 procentai lietuvių ramūs dėl savo darbo

1

97 proc. dirbančiųjų Lietuvos įmonėse savyje įžvelgia vienų ar kitų trūkumų, kurie neleistų išlikti ramiam praradus darbą. Kas ketvirtas mano, jog naują darbą greičiau susirastų, jei turėtų didesnę darbo patirtį, teigia apklausio specialistų paieškos portalo cvmarket.lt atstovai.


2015-07-02 10:02

Vietoj nudrengto kombinato Panevėžyje statys daugiafunkcį centrą

20|2

Neįprastai didelės automobilių spūstys, dulkių kalnai ir šviesi perspektyva Panevėžio Rožyno rajono gyventojams turėti šiuolaikišką daugiafunkcį centrą. Taip mieste savo paskutines dienas baigia kadaise Panevėžį garsinęs buvęs mėsos kombinatas. Pastarąsias kelias savaites kombinato teritorijoje darbuojasi griovimo technika. Kadaise sovietinę gerovę ir sotų gyvenimą simbolizavusios fabriko sienos griaunamos ir verčiamos plytų ir susmulkinto betono laužu.


2015-07-02 10:02

Sunkios dienos BBC – atleis tūkstantį darbuotojų

2

Didžiosios Britanijos visuomeninis transliuotojas (BBC) ketina atleisti tūkstantį darbuotojų, praneša BBC. Toks sprendimas priimtas siekiant kompensuoti sumažėjusias pajamas iš rinkliavų už televiziją, kuriomis finansuojama korporacija.


2015-07-02 10:02

Lėktuvai iš Palangos kils dažniau

6

Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS nuo spalio 12 d. trečdaliu didina reguliarių skrydžių tarp Palangos ir Kopenhagos skaičių – vietoj 13 bus vykdomi 18 skrydžių per savaitę, t.y. nuo pirmadienio iki penktadienio SAS keleiviams pasiūlys po tris skrydžius per dieną vietoj dabartinių dviejų, o savaitgaliais – iki dviejų skrydžių per dieną.


2015-07-02 10:02

Areštuotas visas „Air Lituanicos“ turtas

4

Teismas nutarė areštuoti visą Vilniaus savivaldybės netiesiogiai valdomos ir bankrutuojančios oro bendrovės „Air Lituanica“ turtą ar pinigines lėšas.


2015-07-02 10:02

TVF vadovė: referendumas padės rasti išeitį iš aklavietės

3

Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Kristina Lagard (Christine Lagarde) išsakė viltį, kad sekmadienį Graikijoje vyksiančio referendumo rezultatai padės rasti išeitį iš krizės šalyje, informuoja BBC.


2015-07-02 10:02

Padėtis Graikijoje tik blogėja, perspėja euro grupė

10

Euro grupės pirmininkas, Nuderlandų finansų ministras Jeroenas Dijsselbloemas ketvirtadienį perspėjo, kad finansinė Graikijos situacija blogėja, ir jei per sekmadienį vyksiantį referendumą graikų tauta ištars „ne“, kyla didelių abejonių, ar Atėnams vis dar yra vietos euro zonoje, apie tai informuoja „EUbusiness“.


2015-07-02 09:05

ECB nedidins finansavimo Graikijos bankų likvidumui palaikyti

4

Europos centrinio banko (ECB) valdyba trečiadienį nusprendė nedidinti finansavimo pinigų pristigusiems Graikijos bankams, kad būtų užtikrintas jų likvidumas, pranešė vienas graikų bankininkystės šaltinis.


Populiariausi per 24 val.