„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams


2012-09-07 09:49

Konkurso „Jaunieji talentai 2012“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje prekybos tinklas „Maxima“ įteikė stipendija daugiau kaip 20 gabiausių šalies moksleivių. „Šiemet stipendijas skyrėme tiems moksleiviams, kurių vardai irgi galbūt greitai skambės ne tik Lietuvoje, bet ir toli už jos ribų. Gera žinoti, kad prisidedame prie mūsų šalies gabių jaunų žmonių ugdymo“, – atidarydamas „Jaunųjų talentų“ apdovanojimo ceremoniją sakė „Maxima“ generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

1/5

Organizatorių nuotrauka

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

1 / 5

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

(5 nuotraukos) Organizatorių nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-26 18:15

Gatvėje – pribloškiantis eksperimentas apie drabužių siuvimą

14|2| 

Socialinis eksperimentas Berlyne parodė, kaip žmonės reaguoja į pasiūlymą pigiai įsigyti marškinėlius. Kaina patraukli – tik du eurai. Tačiau prieš tai jie privalo pamatyti siužetą, kaip yra išnaudojami tuos marškinėlius pasiuvę darbininkai.


2015-05-26 17:45

Rusija siekia uždrausti dar vieno produkto importą iš Lietuvos

126

Rusijos žemės ūkio ministerija pradėjo žygius siekiant uždrausti įvežti pieno produktus be laktozės. Rusijos žiniasklaida skelbia, kad taip paženklinti produktai importuojami ir iš Lietuvos. Rusai piktinasi, kad užsienio įmonės oficialiai nurodo gaminius be laktozės, bet iš tiesų į Rusiją gabena įprastą pieno produkciją. Dėl to nori nuo vasaros pradžios apkarpyti gaminių be laktozės importą.


2015-05-26 17:45

Vilniuje ir Kaune atidaryti intermodaliniai terminalai

5|24

Lietuva taps stipriausiu logistikos centru Baltijos šalyse ir Rytų Europoje. Tokį tikslą pasiekti padės Vilniaus rajone, Vaidotuose, atidarytas Vilniaus intermodalinis terminalas (VIT).


2015-05-26 17:45

„Air Lituanica“ keleivius latviai skraidins ilgiau

3|

Oro linijų bendrovės „Air Lituanica“ keleivius „airBaltic“ skraidins mažiausiai iki birželio 5 dienos. Dėl to antradienį susitarė abi kompanijos. Buvo susitarta dėl keleivių pervežimo su oro linijų bendrove „Air Baltic“ pratęsimo iki birželio 5 d. imtinai. Po skrydžių sustabdymo „Air Lituanica“ savo keleiviams 14 dienų siūlo kitus kelionės maršrutus.


2015-05-26 15:27

Pasirodė pirmosios lietuviškos braškės – brangesnės už lašišas

108|3

Puskilogramį uogų talpinančiame indelyje – maždaug 20 braškių, o jis kainuoja 4 eurus. Tad už vieną uogą tenka kloti 20 euro centų. Už tiek Vilniuje, ūkininkų turgelyje šiuo metu parduodamos lietuviškos braškės. Tad mūsų ūkininkai pagaliau gali riesti nosį prieš savo kaimynams, nes pradėjo jomis prekiauti anksčiau, nei prekeiviai suskubo jų atgabenti iš Lenkijos.


2015-05-26 14:33

Ieškojo kontrabandininkų, bet kentėjo turistai

157

Užsimoję prieš kontrabandos gabentojus mūsiškiai muitininkai kirto ir prekybininkams, ir visai valstybei. Sunku pasakyti, kiek Lietuva neteko pajamų, kai praėjusį savaitgalį pasienyje lyg specialiai buvo paralyžiuotos kelionės iš Baltarusijos. Lietuvoje papramogauti, apsipirkti ir visaip kitaip paremti mūsų šalies ekonomiką panūdę baltarusiai sulaukė antausio. Į nuolaidų akciją „Jamam“ Vilniaus „Akropolyje“ susirengę kaimyninės šalies gyventojai, paprastai mūsų prekybos centruose paliekantys ne po vieną šimtinę eurų ir dar nemažai atseikėjantys viešbučiams, buvo priversti po dešimt ir daugiau valandų leisti eilėse pasienyje. Daugelis jų nusispjovė ir pasuko atgal.


2015-05-26 13:46

Rusijos premjeras išvanojo Krymo verslininkus „kaip savus“

29|2

„Krymo viešbučius reikia kaip reikiant spūstelėti, kad pagaliau jie išsikuoptų ir dirbtų pagal šiuolaikinius standartus“, – Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas smarkiai įspyrė pusiasalio verslininkams. „Neslėpsiu – pasikalbu su savo pažįstamais. Anaiptol ne visi jie iš Krymo grįžta sužavėti jame esančių viešbučių paslaugumu. Daugumoje jų paslaugų kokybė yra apgailėtina“, – rėžė ministras pirmininkas.


2015-05-26 13:40

Sostinės prekeiviai sutrikę: kur išlaidaujantys rusų turistai?

205|3

Rankdarbiais, lietuvių autorių kūriniais ir panašiomis įdomybėmis prekiaujančių senamiesčio krautuvėlių savininkų nuotaikos niūrios. Rusai nebevažiuoja į Vilnių ir nebeišlaidauja kaip anksčiau. Verslas senamiestyje jau tampa galvos skausmu. „Tokia prasta prekyba buvo tik tuomet, kai atidarėme parduotuvę, – prieš penkerius metus.


2015-05-26 13:40

Investuotojai nutarė išgelbėti taksi įmonę „Vilnius veža“

30| 

Vilniaus meras pareiškė, kad sostinėje nebeliks taksi bendrovės „Vilnius veža“, tačiau jos įkūrėjai nusiteikę optimistiškai – taksi automobiliams surasti pirkėjai. Taksi automobiliai su ženklu „Vilnius veža“ dingo iš Vilniaus gatvių. „Šios kompanijos nebeliks“, – pirmadienį paskelbė Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Tačiau šios įstaigos vadovai teigė, jog atsirado vilčių, kad vilniečiai ir sostinės svečiai netrukus vėl galės naudotis aukštesnės kokybės taksi paslaugomis.


2015-05-26 13:40

Renovacijos veidu tarptautiniame kanale tapo Žirmūnų daugiabutis

Tarptautinis televizijos kanalas „Euronews“ vieną iš savo laidų „Reporter“ praeitą savaitę paskyrė Lietuvos energetinės nepriklausomybės temai. Greta tokių temų kaip Lietuvos inicijuotas Europos Komisijos tyrimas dėl Rusijos dujų milžinės „Gazprom“ monopolijos Europos Sąjungos šalyse, LNG terminalo veikimo ir dujotiekio Klaipėda–Kuršėnai tiesimo, laidoje neliko nepastebėta ir daugiabučių modernizavimo programa. Apie savo įspūdžius mums sutiko papasakoti į laidos kūrėjų dėmesio centrą patekusio daugiabučio bendrijos pirmininkas.


Populiariausi per 24 val.