Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

2012-09-07 09:49

Konkurso „Jaunieji talentai 2012“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje prekybos tinklas „Maxima“ įteikė stipendija daugiau kaip 20 gabiausių šalies moksleivių. „Šiemet stipendijas skyrėme tiems moksleiviams, kurių vardai irgi galbūt greitai skambės ne tik Lietuvoje, bet ir toli už jos ribų. Gera žinoti, kad prisidedame prie mūsų šalies gabių jaunų žmonių ugdymo“, – atidarydamas „Jaunųjų talentų“ apdovanojimo ceremoniją sakė „Maxima“ generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

1/5

Organizatorių nuotrauka

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

1 / 5

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

(5 nuotraukos) Organizatorių nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-12-18 15:16

Visa Rusija virto milžiniška išparduotuve

108|4| 

Smigus rublio kursui Rusija tapo panaši į milžinišką prekybos centrą, kuriame vyksta išpardavimas. Bet ne visi šalies gyventojai spėjo atsikratyti nuvertėjusios valiutos, nes kai kurie pardavėjai nusprendė ant durų pakabinti spynas arba pakėlė kainas. Kuo greičiau išleisti rublius. Tokios mintys kirba pinigų turinčių Rusijos gyventojų galvoje.


2014-12-18 15:15

Minskas iš Rusijos reikalauja nebe rublių, o dolerių

40

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pareikalavo savo vyriausybės, kad atsiskaitymai už Rusijai tiekiamas prekes būtų vykdomi doleriais. Vargu ar galima abejoti, kad tokių žingsnių imtis privertė svyruojantis rublio kursas


2014-12-18 15:15

Premjeras dievagojasi, kad mokesčių perversmo nebus

31

Premjeras Algirdas Butkevičius pareiškė, kad Vyriausybė neplanuoja pertvarkyti mokesčių ir socialinės paramos sistemos. „Mane trenkė kaip perkūnas iš giedro dangaus ta informacija“, – pareiškė jis, komentuodamas pranešimus, kad Seime svarstomi galimi mokesčių ir „Sodros“ sistemos pakeitimai.


2014-12-18 12:16

Keičiasi apsipirkimo principas: eiti į parduotuvę nėra būtina

6

Visame pasaulyje apie 80 proc. interneto vartotojų jau yra bent kartą pirkęinternetu, o 50 proc. iš jų apsipirko daugiau kaip vieną kartą, skelbia tarptautinį tyrimą atlikusi interneto statistikos bendrovė „Socialbakers.com“.


2014-12-18 11:03

Bankų analitikai: ūkio augimas dar sulėtės

7

Komerciniai bankai pranašauja Lietuvos ūkio sulėtėjimą. SEB bankas dar kartą sumažino kitų metų Lietuvos bendrojo vidaus produkto (BVP) prognozę – nuo 3,2 iki 2,6 procento. Tačiau šių metų prognozės bankas toliau nekeičia - ji lieka 2,7 procento. “Danske Bank” prognozuoja, kad Lietuvos BVP augimo sulėtėjimas kitąmet bus didžiausias per ketverių – 2013-2016 metų laikotarpį.


2014-12-18 11:03

Lietuvai metas veržtis į rinkas su savo prekės ženklais

8

Lietuvos bankas pablogino kitų metų šalies eksporto prognozę. Tačiau, nepaisant lėtai atsigaunančios ES rinkos ir ekonominio karo su Rusija, numatoma, kad eksportas augs 4,4 proc. Tuo įsitikinęs ir „Verslios Lietuvos“ vadovas Mantas Nocius. Nuo kitų metų pradžios Lietuva įsiveda eurą, įsibėgėja ES struktūrinių fondų 2014–2020 metų laikotarpio paramos verslui projektai.


2014-12-18 10:55

Nusidriekė mėsos kelias į Ameriką

8

Gruodžio 17 d. JAV žemės ūkio departamento Maisto saugos ir kontrolės tarnyba (FSIS) paskelbė oficialų pasiūlymą Lietuvą įtraukti į sąrašą šalių, iš kurių leidžiamas mėsos ir mėsos produktų eksportas į JAV, ir pateikė šį pasiūlymą viešajai visuomenės diskusijai. Taip baigtas paskutinis derybų su JAV pareigūnais etapas. Oficialiai leidimas eksportuoti lietuvišką mėsą ir jos produktus į JAV įsigalios pasibaigus viešosioms diskusijoms.


2014-12-18 09:14

Emigrantams gimtine kvepia karvės mėšlas

126

Prieš šventes viena paklausiausių prekių Kauno oro uoste – 14 litų kainuojančios skardinės su etiketėmis „Lietuviškos karvutės šūdas“. Jose – tikras sudžiūvęs karvės mėšlas. Jį daugiausia graibsto emigrantai. Bendraujant su išeiviais Kauno verslininkui Sigitui Mankui į galvą šovė neįprasta mintis. Salono „Tarp gėlių“ bendraturtis teiravosi emigrantų, kokius užrašus jie norėtų pamatyti ant skardinių.


2014-12-17 20:26

Rusijos centrinis bankas pasakė, ką ketina daryti

16|

Trečiadienį Rusijos centrinis bankas pranešė ketinantis imtis papildomų finansinių priemonių ir paspartinti rublio stabilizacijos procesą, praneša „Reuters“. Bankas oficialiame savo pranešime nurodo kartu su šalies vyriausybe rengiantis priemonių rinkinį, suteiksiantį, jeigu tai taps būtina, Rusijos bankams ir finansų įmonėms papildomo kapitalo.


2014-12-17 19:00

Pirkėjai šturmuoja lietuviškų baldų salonus Rusijoje

54|6| 

Rusijos pirkėjų karštinę jaučia ir toje šalyje investavę Lietuvos verslininkai. Rusai plūstelėjo į lietuvių valdomus baldų salonus, nes nuo Naujųjų metų ketinama didinti kainas. Lietuvos koncernas SBA Rusijoje valdo gamyklą „Novo Mebel“ bei 42 baldų salonus „Parra“. Lietuviai gamyklą Tulos srityje įsigijo dar 2005 metais.


Populiariausi per 24 val.