Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

2012-09-07 09:49

Konkurso „Jaunieji talentai 2012“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje prekybos tinklas „Maxima“ įteikė stipendija daugiau kaip 20 gabiausių šalies moksleivių. „Šiemet stipendijas skyrėme tiems moksleiviams, kurių vardai irgi galbūt greitai skambės ne tik Lietuvoje, bet ir toli už jos ribų. Gera žinoti, kad prisidedame prie mūsų šalies gabių jaunų žmonių ugdymo“, – atidarydamas „Jaunųjų talentų“ apdovanojimo ceremoniją sakė „Maxima“ generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

1/5

Organizatorių nuotrauka

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

1 / 5

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

(5 nuotraukos) Organizatorių nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-04-18 11:32

Kontrolieriai lengviau atsikvėpė: žemės grobstytojų mažėja

3

Žemė – vienų, bet joje sėja ir pjauna kiti? O gal svetimoje žemėje susirenčia pastatus? Žmonės stumdosi ir pykstasi kovodami dėl žemės aro ar hektaro, o kiti, atvirkščiai, didžiulius plotus užleidžia piktžolėmis. Kas ir ar tikrai kaltas, aiškinasi ir Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT). Vieni žemdirbiai darbuojasi ne tik savo žemėje, bet suleidžia arklus ir į svetimą. Kiti žemės savininkai užleidžia savo sklypus piktžolėmis ar krūmynais. Vis dėlto žemė – turtas, kuriuo privalu rūpintis ir kurio nevalia grobstyti.


2015-04-18 11:13

Priminimas iš Vašingtono – Lietuva jau tarp ekonomikos lyderių

1

Globaliame pasaulyje šalių ar net regionų ūkiai yra vienas su kitu susiję. Todėl labai svarbu, kad jų plėtrą vyktų tolygiai ir nuosekliai. Todėl ir šiuo metu vykstantis pavasarinis Pasaulio banko ir Tarptautinio valiutos fondo susitikimas skleidžia aiškią žinią – būtina užtikrinti ilgalaikį globalų ekonomikos augimą ir tvarumą.


2015-04-17 16:37

Kaip užsienio šalyse vyksta daugiabučių modernizacija?

8|3

Lietuva – ne vienintelė šalis, kuri susiduria su senos statybos daugiabučių problemomis. Gali nuskambėti netikėtai, tačiau senų daugiabučių apstu ne tik rytinėje, bet ir vakarinėje Europoje pusėje. Apie tai, kokias pamokos gali būti pritaikytos ir Lietuvoje – pokalbis su Vilniaus Gedimino technikos universiteto Pastatų energetikos katedros docentu Giedriumi Šiupšinsku.


2015-04-17 16:36

„Voyage-Voyage“ patys prašo nutraukti veiklos pažymėjimą

1

Kelionių organizatorius „Voyage-Voyage“ prašo Valstybinį turizmo departamento (VTD) nutraukti veiklos pažymėjimo galiojimą. Įmonės veikla nebevykdoma, organizuojamų kelionių pardavimai yra nutraukti. Kelionių organizatorius buvo apdraustas draudimo bendrovės, tad prašo visų keliautojų, kurie dėl veiklos sustabdymo patyrė nuostolių, kreiptis į VTD dėl jų atlyginimo.


2015-04-17 16:07

Premjeras A. Butkevičius sėdo prie automobilio „Tesla“ vairo

52|30| 

Premjeras Algirdas Butkevičius tikino dvejus metus nesėdėjęs prie automobilio vairo, tačiau viešėdamas Kauno rajone įsikūrusioje aukštųjų technologijų įmonėje „Elinta“ neatsispyrė pagundai išbandyti elektra varomą „Tesla“.


2015-04-17 15:51

Valstybinis Ukrainos bankas ruošiasi skelbti bankrotą

10

Valstybinis Ukrainos bankas „Ukreximbank“ ketina skelbti bankrotą, jei kreditoriai neatidės 750 mln. JAV dolerių vertės obligacijų išpirkimo termino, kuris numatytas balandžio 27 dieną.


2015-04-17 13:21

ES einamosios sąskaitos perteklius šį vasarį – 20,4 mlrd. eurų

2

ES statistikos agentūros „Eurostat“ pirminiais duomenimis, ES einamosios sąskaitos 2015 metų vasarį sudarė 20,4 mlrd. eurų, palyginti su 19,5 mlrd. eurų pertekliumi šių metų sausį ir su 7,5 mlrd. eurų pertekliumi antrąjį 2014 metų mėnesį.


2015-04-17 12:15

Barbės neatlaiko naujų žaislų spaudimo

Didžiausios JAV žaislų gamintojos „Mattel“ pardavimai smunka šeštą ketvirtį iš eilės, nes garsiosios jos gaminamos lėlės „Barbie“ populiarumas toliau mažėja. Grynieji „Mattel“ pardavimai per tris mėnesius iki kovo, lyginant su praėjusių metų analogišku laikotarpiu, sumažėjo 2,5 proc., tuo tarpu pasauliniai „Barbie“ pardavimai per tą patį laikotarpį smuko 16 procentų.


2015-04-17 12:06

Merdėjantis Klaipėdos senamiestis sulauks vilniečių desanto

23

Populiarių prekės ženklų restoranų ir barų atidarymas uostamiesčio širdyje gali lemti ir kitokį vietos verslininkų požiūrį į savo veiklą.


2015-04-17 11:20

Medicinos bankas kapitalo bazę stiprina 2 mln. eurų

1

Visuotiniame Medicinos banko akcininkų susirinkime nuspręsta banko kapitalo bazę šiemet sustiprinti 2 mln. eurų. Lėšos bus skirtos užtikrinti papildomiems rizikos valdymo reikalavimams, atsiradusiems į Lietuvos teisės aktus perkėlus Ketvirtąją kapitalo reikalavimų direktyvą ir reglamentą.


Populiariausi per 24 val.