„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams


2012-09-07 09:49

Konkurso „Jaunieji talentai 2012“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje prekybos tinklas „Maxima“ įteikė stipendija daugiau kaip 20 gabiausių šalies moksleivių. „Šiemet stipendijas skyrėme tiems moksleiviams, kurių vardai irgi galbūt greitai skambės ne tik Lietuvoje, bet ir toli už jos ribų. Gera žinoti, kad prisidedame prie mūsų šalies gabių jaunų žmonių ugdymo“, – atidarydamas „Jaunųjų talentų“ apdovanojimo ceremoniją sakė „Maxima“ generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

1/5

Organizatorių nuotrauka

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

1 / 5

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

Organizatorių nuotrauka

(5 nuotraukos) Organizatorių nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-09-03 13:35

Rusijos sostinei – nepatenkintų turistų smūgiai

30

Turistų pamėgtas tarptautinis žurnalas „Travel and Leisure“, kaip ir kasmet, paskelbė nedraugiškiausius keliautojams pasaulio miestus. Buvo apklausta beveik 200 tūkst. žmonių. „Travel and Leisure“ teiravosi jų nuomonės apie 266 pasaulio miestus.


2015-09-03 13:34

Ir Maskvos knygų mugei smogė politika – Vakarai ten nedalyvauja

1|2

Trečiadienį, rugsėjo 2 dieną, Maskvoje prasidėjo 28-oji tarptautinė knygų mugė. Šiųmetinėje mugėje – tik 400 dalyvių iš 30 šalių. Tarp jų nėra leidėjų iš Jungtinių Valstijų ir Europos Sąjungos šalių. ES atstovauja tik Prancūzijos institutas Rusijoje. Mugėje nedalyvauja ir leidėjai iš Lietuvos. Lietuvos leidėjų asociacija (LLA), kuri nuo pat Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo atstovauja Lietuvos leidėjams tarptautinėse knygų mugėse, prieš keletą metų parengtoje ir internete išplatintoje informacinėje medžiagoje „Tarptautinės knygų mugės“ skelbia, kad „aktyvus dalyvavimas yra neabejotinai svarbus verslo ryšių tęstinumui, efektyviai sudarančiam sąlygas verslo plėtrai užsienyje“.


2015-09-03 13:34

Nenuspėjama pradžia: pusė lietuvių tinklo „Lidl“ net nežino

61

Mažmeninės prekybos tinklų rinka Lietuvoje yra itin aktyvi, jos dalyviai visomis priemonėmis stengiasi pritraukti ir išlaikyti pirkėjus: akcijomis, privilegijų suteikiančiomis lojalumo kortelėmis, ilgalaikiu kainų mažinimu. Konkurencinga Lietuvos mažmeninės prekybos tinklų rinka netrukus pasipildys dar vienu stambiu žaidėju.


2015-09-03 13:05

Miškininkams – daugiau galimybių įsigyti naujos technikos

Privačių miškų valdytojai, savivaldybės ir labai mažos bei mažos įmonės gali kreiptis Europos Sąjungos (ES) ir valstybės teikiamos paramos miškų ūkiui modernizuoti, jaunuolynams pertvarkyti, vidinės miškotvarkos projektams rengti.


2015-09-03 12:10

Po gamtos šėlsmo Klaipėdos kraštas skaičiuoja nuostolius

1|4

Įlinkę automobilių kėbulai, suvarpyta šiltnamių danga, perdegę kompiuteriai, išguldytos daržovės. Tokios nemalonios staigmenos antradienio rytą pasitiko kretingiškius, palangiškius ir Klaipėdos rajono gyventojus. Naktį vos kelias minutes trukusi kruša ir galingi žaibai suniokojo turto už keliasdešimt tūkstančių eurų.


2015-09-03 11:44

Druskininkų žavesys slopsta – regionui reikia naujų idėjų

59

Druskininkų verslininkai pajuto nuslopusio turistų srauto iš Rusijos žalą: vis aiškiau matoma, kad reikia naujų paslaugų, nes esamos regionui nebesuteikia išskirtinumo.


2015-09-03 11:32

Jūrų laivininkystės gelbėjimas: pagarsėsime kaip unikali šalis

12|4

Susisiekimo ministerijos valdomą Lietuvos jūrų laivininkystę (LJL) mėgino gelbėti ne tik SEB bankas. Pasirodo, kita šios ministerijos kontroliuojama vandens transporto bendrovė „Smiltynės perkėla“ dar anksčiau ištiesė pagalbos ranką nuskurdusiai laivininkystei – paskolino jai pusę milijono eurų. Paskolos likimas pakibo ore – neaišku, kada įmonė ją grąžins.


2015-09-03 10:32

Iš Vilniaus – daugiau skrydžių į Europos sostines

15

Oro bendrovė „airBaltic“ rugsėjo 1 d. iš Vilniaus oro uosto pradeda skraidinti penkiomis naujomis kryptimis. Naujaisiais maršrutais bus galima pasiekti Belgijos, Švedijos, Suomijos, Prancūzijos ir Vokietijos sostines.


2015-09-03 10:31

Lietuva artėja prie visų laikų rekordo: tokio derliaus nėra buvę

224|15

Dėmenys jau sudėti. Šįmet lietuviai prikūlė rekordinį kiekį grūdų. Nors jau praėjusieji metai buvo rekordiniai pagal augalų kiekį, bet šįmet, panašu, Lietuva pasieks visų laikų rekordą. Tokio derliaus nebuvo nei sovietmečiu, nei per visus nepriklausomybės metus.


2015-09-03 09:22

Sodų darbininkai: nepasiekia nukritusio obuolio patys nenugriuvę

71

Obuoliai soduose jau pribrendo, ir juos laikas skinti. Tačiau ūkininkai sunkiai randa įgudusių skynėjų. O šalies darbo biržose, pamatę trumpalaikio įdarbinimo čekius, nuo jų nusigręžia vos ne visi bedarbiai. Panevėžio rajone plušančio ūkininko Rimanto soduose obelys subrandino vaisius 50 hektarų medelyne. Šiuo metu tarp vaismedžių jau pradėjo nardyti skynėjai, tačiau ūkininkas, matydamas juos svyrinėjančius po obelimis, negaili karščių žodžių.


Populiariausi per 24 val.