Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

„Maxima“ įteikė stipendijas jauniesiems Lietuvos talentams

2012-09-07 09:49

Konkurso „Jaunieji talentai 2012“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje prekybos tinklas „Maxima“ įteikė stipendija daugiau kaip 20 gabiausių šalies moksleivių. „Šiemet stipendijas skyrėme tiems moksleiviams, kurių vardai irgi galbūt greitai skambės ne tik Lietuvoje, bet ir toli už jos ribų. Gera žinoti, kad prisidedame prie mūsų šalies gabių jaunų žmonių ugdymo“, – atidarydamas „Jaunųjų talentų“ apdovanojimo ceremoniją sakė „Maxima“ generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

1/5

Organizatorių nuotrauka

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-02-27 08:45

Į Rusiją – nebent senų ryšių palaikyti

1

Rusijoje dirbti reikia, tačiau įmonėms, kurios gali prekiauti, dabar ten nėra ko veikti. Liko vienintelis kelionės tikslas – palaikyti senus ryšius, kad laikams pasikeitus bendradarbiavimą būtų galima greitai atnaujinti, konstatuoja iš didžiausios žemės ūkio ir maisto produktų parodos NVS „ProdExpo“ grįžę Lietuvos verslininkai.


2015-02-27 08:44

Skandalas „Linavoje“: A. Kondrusevičiui metami rimti kaltinimai

53

Ketvirtadienį asociacijos „Linava“ prezidiumo posėdyje po Revizijos komisijos pranešimo prezidiumo nariai nutarė teikti pareiškimus Generalinei prokuratūrai, Specialiųjų tyrimų tarnybai ir Vidaus reikalų ministrui dėl galimai neteisėtų prezidento Algimanto Kondrusevičiaus ir buvusio generalinio sekretoriaus Ričardo Malkaus veiksmų.


2015-02-27 08:38

Atjungta nuo SWIFT Rusija rastų kaip išsisukti

Bankų ekspertai teigia, kad Rusijos atskyrimą nuo Tarptautinių tarpbankinių finansinių atsiskaitymų organizacijos (SWIFT) tinklo neabejotinai lydėtų sumišimas tarpbankinėje rinkoje, tačiau pasaulinė finansų sistema dėl to nesugriūtų, o Rusija rastų kitų būdų pavedimams atlikti – užuot įgyvendinami realiu laiku, jie būtų vykdomi apie dvi darbo dienas.


2015-02-26 20:19

Dėl dujų tiekimo Ukrainai – F.Mogherini ir S.Lavrovo pokalbis

14

Europos Sąjungos užsienio politikos vadovė Federica Mogherini ketvirtadienį telefonu kalbėdama su Rusijos užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu tarėsi apie dujų tiekimą Ukrainai ir Minsko paliaubų sutarties vykdymą.


2015-02-26 19:09

Graikai vėl neša pinigus į bankus

1

Graikijai ir Eurogrupei susitarus dėl paramos programos Atėnams pratęsimo, graikai, atrodo, atgavo pasitikėjimą savo bankais.


2015-02-26 18:11

Rublis sminga, jo kaina kyla

47

Ar gali nuvertėjusi valiuta pasidaryti brangesnė? Gali. Geriausias pavyzdys – gerokai pabrangęs Rusijos rublis. Ar galėjo rublis pabrangti? Juk kaip ir metų pradžioje, taip ir dabar dolerio kaina sukasi apie 62, o euro – apie 70 rublių. Bet spausdinti nacionalinę valiutą Rusijai tapo gerokai brangiau nei prieš metus.


2015-02-26 16:40

Rūkas gaubia Rygą, orlaiviai suka į Vilnių ir Kauną

9

Rygos oro uostą gaubiantis rūkas trikdo ne tik keleivių, skrendančių iš ar į Rygos sostinę, planus. Pasiraitoti rankoves teko ir Lietuvos oro uostų darbuotojams – dalis lėktuvų, skrendančių į Rygą, keičia kryptį ir leidžiasi Vilniuje bei Kaune.


2015-02-26 16:31

Verslininkų investicijos Didžiojoje Britanijoje sparčiai menksta

Didžiojoje Britanijoje verslo investicijų intensyvumas smunka jau antrąjį ketvirtį iš eilės, be to, užregistruotas naujausias krytis tapo didžiausiu nuo pat 2009-ųjų. Apie tai praneša BBC.


2015-02-26 16:19

„Limedika“ iš prekybos šalina maisto papildus

Dėl žymėjimuose esančio neatitikimo, kurį nustatė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, t.y. chondroitino ir gliukozamino medžiagų kiekiai buvo mažesni nei nurodyta ant pakuotės žymėjimuose, „Jamieson“ maisto papildų atstovė ir platintoja „Limedika“ kartu su gamintoju nusprendė savanoriškai išimti maisto papildus „Jamieson Arthrivim gliukozaminas, chondroitinas, MSM ir hialurono rūgštis“ iš prekybos.


2015-02-26 16:17

Pakaunėje duris atvėrė Lietuvos pašto logistikos terminas

11|23| 

Kauno pakraštyje, Ramučių kaime jau baigtos Lietuvos pašto logistikos terminalo statybos. Geografiniame šalies centre įsikūręs logistikos terminalas leis sumažinti nuvažiuojamų kilometrų skaičių ir pavėlinti siuntų surinkimo laiką iš pašto skyrių.


Populiariausi per 24 val.