Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos


2012-10-22 11:56

Dviejų kambarių butas už naują ir kokybišką skalbimo mašiną. Tokie mainai Lietuvoje galimi. Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Nekilnojamojo turto skelbimų portalo Domoplius.lt duomenimis, 47 kvadratinių metrų butas šiuo metu parduodamas pigiausiai Lietuvoje.

1/11

Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Domoplius.lt

Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

1 / 11

Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Domoplius.lt

Nusipirkus tokį butą, tektų daug investuoti remontui. Domoplius.lt

Name yra centrinis šildymas. Domoplius.lt

Tualetas ir vonia bute atskiri. Domoplius.lt

Butui reikia remonto. Domoplius.lt

Pigiausiame Lietuvoje parduodamame bute yra 2 kambariai. Domoplius.lt

Buto langai yra mediniai. Domoplius.lt

Pro svetainės langą atsiveria gražus vaizdas į Palėvenės bažnyčią. Domoplius.lt

Pro svetainės langą atsiveria gražus vaizdas į Palėvenės bažnyčią. Domoplius.lt

Butui reikalingas remontas. Domoplius.lt

Butui reikalingas remontas. Domoplius.lt

(11 nuotraukos) Domoplius.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-09-01 17:45

Iš kruizinio laivo turistus išviliojo Klaipėdos istorija ir alus

15| 

Antradienį Klaipėdą aplankė du kruiziniai laivai – „Astor“ ir „Albatros“. Jie atplukdė per pusantro tūkstančio turistų iš vakarų šalių, daugiausia – Vokietijos. Per vienuolika dienų poilsiautojai aplankys šešias šalis. Lietuvai jie skyrė ypatingą dėmesį. Klaipėdoje keliautojai ne tik poilsiavo ir smaguriavo, bet ir užsisakė istorines ekskursijas.


2015-09-01 17:35

Indai pluša: nusipirko „Jaguar“, gaminasi šampaną. Kur toliau?

2|3

Pritemdytame stilingame bare Mumbajuje mirga miesto pasiturinčiųjų ir atvykusiųjų būrys. Per garsiakalbius sklinda džiazas, girdėti pokšintys kamščiai. Tačiau į taures liejasi ne prancūziškas šampanas. Tai vakaras, skirtas gėrimui, pagamintam gerokai arčiau namų.


2015-09-01 17:25

Kinijos drakonas išleidžia paskutinį kvapą?

20|3

Kinija po JAV yra didžiausia pasaulyje eksportuotoja. Štai todėl krizė šioje šalyje gali supurtyti viso pasaulio ekonomiką. Praėjusią savaitę Kinijos rinkose akcijų vertė dramatiškai sumenko ir sukėlė didžiulį sąmyšį visame pasaulyje. Geromis naujienomis nepasižymėjo ir vakarykštė diena – smukimas tęsiasi. Kinijos krizė jau paveikė ne vieną valstybę. Rimtą smūgį patyrė Rusijos rublis, nuvertėjo kitos valiutos. Savo pinigus devalvavo Vietnamas ir Kazachstanas, valiutų kurso sumažinimo laukiama ir daugelyje kitų šalių.


2015-09-01 16:17

Atrodo, kad rusai pamirš lietuviškos mėsos skonį

213

Atrodo, kad lietuviškai mėsai, kuri dar Sovietų Sąjungos laikais ešelonais buvo gabenama į tuometinį Leningradą ir Maskvą, visiems laikams užsivers kelias į Vladimiro Putino valdomą Rusiją. Šios šalies ekonominės plėtros ministerija siūlo atimti mėsos (jautienos, paukštienos, kiaulienos ir t.t.) tiekimo į Rusiją kvotas iš JAV ir Europos Sąjungos net jeigu bus atšauktas šios šalies paskelbtas embargas maisto produktams tiekti. Tai teigiama Vyriausybės nutarimo projekte „Dėl tarifinių kvotų apimčių paskirstymo galvijų mėsai, kiaulienai ir paukštienai 2016 metais“, kurį parengė Ekonominės plėtros ministerija, rašoma portale „gazeta.ru“.


2015-09-01 15:33

Ministro pažadai: „Via Baltica“ kelias bus saugesnis

1

Vienoje pagrindinių Lietuvos transporto arterijų – tarptautinėje magistralėje „Via Baltica“ – numatyti svarbūs ir neatidėliotini modernizavimo darbai, kuriuos atlikus pagerės eismo sąlygos vietos ir tarptautiniam transportui. Tai leis gerokai sumažinti skaudžių nelaimių tikimybę.


2015-09-01 15:03

Rugsėjo 1-osios išvakarėse – karas dėl uniformų

1|2

Rugsėjo 1-osios išvakarėse prie Alytuje esančios siuvyklos durų stovėjo pasipiktinusių tėvų eilė. Paskutiniai klientai, laukiantys savo vaikams žadėtų uniformų, nuo durų pasitraukė tik prieš vidurnaktį, o keli prie siuvyklos atskubėjo ir ankstų antradienio rytą. Bet pasipuošę naujomis uniformomis į mokyklas išėjo ne vis siuvyklos klientų vaikai.


2015-09-01 14:28

Kokios lrytas.lt medžiagos buvo populiariausios rugpjūtį?

11

Paskutinis vasaros mėnuo portalui lrytas.lt buvo karštas ir intensyvus. Dirbantys ar atostogaujantys portalo skaitytojai mielai skaitė įvairiausias lrytas.lt medžiagas. Rugpjūtį skaitytojus domino ir Kinija, ir gimdyvės, ir nacių auksas, ir bananai. Per 15 skilčių turintis lrytas.lt bei jo televizija lrytas.tv sulaukė daug dėmesio, lankytojų ir peržiūrų. Mūsų medžiagomis taip pat gausiai buvo dalijamasi ir socialiniame tinkle „Facebook“.


2015-09-01 12:31

Asmens sargybinių kalvei stinga vyrų

137|3

Bedarbių armija didelė, o ištvermingų vyrų nėra. Kas ateityje saugos mūsų šalies vadovus ir užsienio svečius, jei pretendentai į asmens sargybinius nepadaro netgi būtino skaičiaus atsispaudimų? 70 atsispaudimų per 2 minutes, 12 prisitraukimų, nubėgti 100 metrų per 14 sekundžių, o 3 kilometrus – per 13 minučių.


2015-09-01 12:15

Migrantų gabenimas – verslas iš svajonės apie Europą

17|3

Pabėgėlių transportavimas į Europą nusikaltėliams neša milijonus dolerių, be to, pastaruoju metu nelegaliems vežėjams dažniausiai jau nebėra skirtumo, ar jie savo „krovinį“ į paskyrimo vietą atveš gyvą ar ne, teigia savo reportaže Austrijos laikraščio „Die Presse“ žurnalistės Julia Neuhauser, Julia Raabe ir Anna Thalhammer.


2015-09-01 12:04

LJL laivas „Romuva“ taip pat ruošiasi išplaukti

1

Italijos Taranto uoste esantis bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL) laivas „Romuva“ ruošiasi išplaukti. LJL vadovas teigia, kad panaikintas laivo areštas ir jis rengiamas reisui. Sigitas Dobilinskas nepatikslino, kada ir kur „Romuva“ išplauks ir teigė, kad apie tai informuos tuomet, kai laivas jau pjudės.


Populiariausi per 24 val.