Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

2012-10-22 11:56

Dviejų kambarių butas už naują ir kokybišką skalbimo mašiną. Tokie mainai Lietuvoje galimi. Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Nekilnojamojo turto skelbimų portalo Domoplius.lt duomenimis, 47 kvadratinių metrų butas šiuo metu parduodamas pigiausiai Lietuvoje.

1/11

Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Domoplius.lt

Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

1 / 11

Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Domoplius.lt

Nusipirkus tokį butą, tektų daug investuoti remontui. Domoplius.lt

Name yra centrinis šildymas. Domoplius.lt

Tualetas ir vonia bute atskiri. Domoplius.lt

Butui reikia remonto. Domoplius.lt

Pigiausiame Lietuvoje parduodamame bute yra 2 kambariai. Domoplius.lt

Buto langai yra mediniai. Domoplius.lt

Pro svetainės langą atsiveria gražus vaizdas į Palėvenės bažnyčią. Domoplius.lt

Pro svetainės langą atsiveria gražus vaizdas į Palėvenės bažnyčią. Domoplius.lt

Butui reikalingas remontas. Domoplius.lt

Butui reikalingas remontas. Domoplius.lt

(11 nuotraukos) Domoplius.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-04-21 10:51

Lygaus kelio tiesėjai ėmė klimpti intrigų duobėse

5|5

Ne konkurencija, o tiesiog intrigos. Taip įvertintos dviejų kelių tiesimo bendrovių pastangos apskųsti konkurso rezultatus, nors jos jame išvis nedalyvavo. Vakarinis Vilniaus aplinkkelis galėtų būti baigtas jau kitais metais, tačiau greičiausiai taip nenutiks.


2015-04-21 10:16

Ūkininkai laukti nebegali – daržoves sodina į per šaltą dirvą

4

Nors pavasaris neskuba, ūkininkai laukti nebegali. Sodinamos ankstyvosios bulvės, morkos, kopūstai. Pernykštį derlių pardavę už savikainą arba išdalinę labdarai Kėdainių rajono ūkininkai vėl triūsia laukuose ir ieško naujų rinkų.


2015-04-21 09:07

A. Avulis: „Lietuva Rusijos atžvilgiu galėtų kalbėti švelniau“

230

Siekdama pritraukti daugiau investicijų, Lietuva galėtų sušvelninti retoriką, kalbėdama apie galimą agresiją iš Rytų, sako ir Rusijoje veikusios, bet dabar jokių projektų ten nevykdančios ir investicijų artimiausiu metu neplanuojančios statybų bendrovės „Hanner“ akcininkas ir vadovas Arvydas Avulis. Jis siūlo rinktis apibūdinimus „Kremliaus ar Putino politika“, o ne Rusijos politika.


2015-04-21 09:06

Į „EXPO 2015“ išsirengę lietuviai nežino, kaip pateks į namus

10|7

Likus 11 dienų iki pasaulinės parodos „EXPO 2015“ Milane kol kas nežinoma, kaip Lietuvos paviljono darbuotojai pateks į savo laikinus namus. Italai būstus jau pastatė, tačiau nespėta nutiesti tilto, per kurį galima patekti į namų kompleksą.


2015-04-21 08:36

Graikija prašo pagalbos iš valstybinio sektoriaus tarnybų

 

Graikija nurodė valstybinio sektoriaus institucijoms skirti dalį lėšų iš finansinių atsargų, kurios būtų panaudotos padengti įsiskolinimą Tarptautiniam valiutos fondui (TVF).


2015-04-21 08:13

Lietuviai Baltarusijoje statys logistikos centrą IKEA tinklui

2

Vakarų medienos grupė (VMG) planuoja naujo logistikos centro statybas Baltarusijos Mogiliovo laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ). VMG kol kas neatskleidžia, kiek investuos į naująjį logistikos centrą ir kada jis gali būti pastatytas, tačiau sprendimas dėl investicijų gali būti priimtas maždaug po mėnesio.


2015-04-21 07:07

Pikantiška turistų vilionė Druskininkuose

6

Birželį Druskininkų svečiai jau galės naudotis ekologiška transporto priemone – lynų keltuvu. Keturios gondolos per Nemuną nuo vandens pramogų parko iki slidinėjimo trasų turistus nugabens per 4 minutes. Pasak bendrovės, tiekiančios įrangą lynų keltuvui, atstovės Lietuvoje, sudėtingiausi montavimo darbai jau atlikti. Lynų keltuvo projekto vertė – daugiau nei 3,5 mln. eurų.


2015-04-21 07:05

Europos bankai graikams vis dėlto paskolino 110 milijardų eurų

52

Europos regiono valstybių centriniai bankai iš viso Graikijos finansų institucijoms paskolino 110 mlrd. eurų, teigiama pirmadienį paviešintoje Prancūzijos centrinio banko ataskaitoje. Banko atstovai įspėja, kad bet koks Atėnų bandymas pasitraukti iš euro zonos „sukeltų traumą“ visai euro zonai


2015-04-20 17:56

Iš 17 degalinių nepilnametis alaus negavo tik trijose

75|2

Praėjusią savaitę Vilniuje grupė jaunuolių atliko eksperimentą, kurio metu patikrino, kaip degalinėse laikomasi draudimo alkoholinių gėrimų neparduoti asmenims iki 18 metų. Eksperimento rezultatai šokiravo net jo sumanytojus.


2015-04-20 16:58

„Citadele“ banko akcijas įsigijo tarptautiniai investuotojai

2

Tarptautiniai investuotojai, atstovaujami „Ripplewood Advisors LLC“, užbaigė 75 proc. plius viena Latvijos bendrovės „Citadele banka“ (banko „Citadele“) akcijos įsigijimo procesą. Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) išlieka banko akcininku. Jam priklauso kone 25 proc. akcijų. Europos Komisijos apribojimai, anksčiau taikyti „Citadele“ bankui kaip Latvijos vyriausybės remiamam bankui, dabar nebegalioja.


Populiariausi per 24 val.