Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

2012-10-22 11:56

Dviejų kambarių butas už naują ir kokybišką skalbimo mašiną. Tokie mainai Lietuvoje galimi. Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Nekilnojamojo turto skelbimų portalo Domoplius.lt duomenimis, 47 kvadratinių metrų butas šiuo metu parduodamas pigiausiai Lietuvoje.

1/11

Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Domoplius.lt

Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

1 / 11

Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Domoplius.lt

Nusipirkus tokį butą, tektų daug investuoti remontui. Domoplius.lt

Name yra centrinis šildymas. Domoplius.lt

Tualetas ir vonia bute atskiri. Domoplius.lt

Butui reikia remonto. Domoplius.lt

Pigiausiame Lietuvoje parduodamame bute yra 2 kambariai. Domoplius.lt

Buto langai yra mediniai. Domoplius.lt

Pro svetainės langą atsiveria gražus vaizdas į Palėvenės bažnyčią. Domoplius.lt

Pro svetainės langą atsiveria gražus vaizdas į Palėvenės bažnyčią. Domoplius.lt

Butui reikalingas remontas. Domoplius.lt

Butui reikalingas remontas. Domoplius.lt

(11 nuotraukos) Domoplius.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-01 13:46

Afrikinis kiaulių maras nerimsta - jis įsimetė į pasienio ūkį

Ignalinos rajoną toliau atakuoja afrikinis kiaulių maras. Šįkart jis įsimetė į žmonių tvartus, esančius kone prie pat Baltarusijos sienos, Naujojo Daugėliškio seniūnijoje. Tai - jau šeštas maro protrūkis kiaulių ūkiuose. Ignalinos Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo pranešimą, kad kiaulių laikytojas praėjusio šeštadienio ryte rado 2 nugaišusias kiaules, kitos dvi buvo vangios ir apatiškos.


2014-09-01 13:44

Ar prekės ženklui vieta ant mokinio kuprinės?

2|2

Pirmadienį prasideda naujieji mokslo metai, todėl visą šią savaitę dažnai girdime: Rugsėjo 1-oji, mokykla, mokiniai. Šiame kontekste buvo kur pasireikšti ir verslui: pavyzdžiui, nepasiturinčioms šeimoms padėti vaikus išleisti į mokyklą. Vienos įmonės suteikė paslaugų, kitos – padėjo įsigyti mokyklinių prekių. Teikiamas dovanas geradariai dažnai pažymi savo prekės ženklu. Bet ar mokyklinės prekės yra tinkama vieta įmonių logotipams?


2014-09-01 13:12

Lenkų sodininkai priversti suremti pečius

2

Maskvos paskelbtas embargas vaisiams ir daržovėms iš ES Lenkijos obuolių augintojus užspeitė į kampą. Tačiau jie ketina suvienyti pajėgas ir ieškoti naujų rinkų. Lenkija – didžiausia obuolių augintoja visoje ES ir trečia eksportuotoja pasaulyje. Net 80 procentų derliaus lenkai iki šiol veždavo į Rusiją. Tačiau dabar ši valstybė uždraudė importą. Ką darys lenkai?


2014-09-01 11:31

Kalbininkus ima neviltis: kada verslininkai išmoks rašyti?

92|3

Elementarios rašybos ir skyrybos klaidos etiketėse. Angliški arba net rusiški žodžiai iškabose, bylojantys, kad viskas, kas svetima, yra geriau už tai, kas sava. Tokia kalbininkų nuomonė apie menką verslininkų raštingumą.


2014-09-01 11:26

Darbdaviai: darbuotojų diplomai dažnai tik dangsto nemokšiškumą

9

Lietuva - „švogerių kraštas“, todėl darbo rasti be pažinčių - neįmanoma? Jo beieškantys žmonės neretai verkšlena, kad esą darbdavių keliami reikalavimai siekia debesis. Jie mosikuoja aukštojo mokslo diplomais ir piktinasi, kaip pabaigus, atrodo, prestižinę specialybę, darbo rinkoje jų niekas nesutinka išskėstomis rankomis. Tuo tarpu darbdaviai aiškina, kad lengviau uždirbti milijoną, nei rasti gerą darbuotoją.


2014-09-01 09:41

„Air Lituanica“ pakėlė sparnus į Amsterdamą

4

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica" sekmadienį pradėjo skrydžius į Amsterdamą - pradžioje bus vykdomi 6 savaitiniai skrydžiai, tačiau per porą mėnesių kompanija planuoja jų skaičių padidinti iki 8 kartų per savaitę. Lėktuvas į Amsterdamą iš Vilniaus oro uosto kils kasdien, 6.30 val., išskyrus šeštadienį.


2014-09-01 09:19

Lietuviai jau įprato prie alkoholio bado rugsėjo 1-ąją

54|10| 

Sekmadienį laikrodžiams išmušus 22 valandą alkoholinių gėrimų parduotuvėje įsigyti nespėję žmonės bus priversti laukti antradienio – rugsėjo 1-ąją juo nebus prekiaujama. Šis draudimas prieš kelerius metus dar sukeldavo pasipiktinimo šūksnių, bet dabar lietuviai prie jo įprato ir svaigalais pasirūpina iš anksto.


2014-08-31 12:44

Varėnos autobusų stotis virto griuvėsiais. Čia bus „Maxima“

41|3

Griuvėsiais virto prieš 35 metus Varėnoje pastatyta autobusų stotis, kuri jau pavasarį įsikurs naujame pastate. Laikinas autobusų peronas įrengtas automobilių stovėjimo aikštelėje prie geležinkelio stoties. O autobusų stoties vietoje jau planuojamas prekybos centras "Maxima".


2014-08-30 14:54

Sukurta reklama, raginanti neremti karo perkant rusiškas prekes

105|3| 

Ukrainoje transliuojamas socialinis vaizdo klipas, kuriame žmonės raginami nefinansuoti karo perkant Rusijoje pagamintas prekes.


2014-08-30 11:19

Ledinio vandens laistytojai paaukojo rekordinę sumą

28|3|

„Ledinio kibiro iššūkis“ internete susilaukė milžiniško susidomėjimo, o nemažai vandenį ant galvos pilstančių amerikiečių neužmiršta ir pagrindinio akcijos tikslo: paaukoti retos, bet mirtinos ligos – šoninės amiotrofinės sklerozės (ŠAS) – asociacijai.


Populiariausi per 24 val.