Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

2012-10-22 11:56

Dviejų kambarių butas už naują ir kokybišką skalbimo mašiną. Tokie mainai Lietuvoje galimi. Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Nekilnojamojo turto skelbimų portalo Domoplius.lt duomenimis, 47 kvadratinių metrų butas šiuo metu parduodamas pigiausiai Lietuvoje.

1/11

Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Domoplius.lt

Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

1 / 11

Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Domoplius.lt

Nusipirkus tokį butą, tektų daug investuoti remontui. Domoplius.lt

Name yra centrinis šildymas. Domoplius.lt

Tualetas ir vonia bute atskiri. Domoplius.lt

Butui reikia remonto. Domoplius.lt

Pigiausiame Lietuvoje parduodamame bute yra 2 kambariai. Domoplius.lt

Buto langai yra mediniai. Domoplius.lt

Pro svetainės langą atsiveria gražus vaizdas į Palėvenės bažnyčią. Domoplius.lt

Pro svetainės langą atsiveria gražus vaizdas į Palėvenės bažnyčią. Domoplius.lt

Butui reikalingas remontas. Domoplius.lt

Butui reikalingas remontas. Domoplius.lt

(11 nuotraukos) Domoplius.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-03-30 15:12

Ko klaus Britanijos bankų stresų testai?

Šių metų Didžiosios Britanijos bankų stresų testų metu bankininkystės sektoriaus atstovams teks įrodyti, kad jie gali atlaikyti pasaulinį ekonomikos susilpnėjimą.


2015-03-30 14:42

J. Varoufakis: „Kaltinimai padės Europos priešams“

6

Pirmadienį Graikijos finansų ministras Yanis Varoufakis pareiškė, kad viena kitą kaltinančios Vokietija ir Graikija parankios Europos priešams. Jo nuomone, daug protingiau nesantaikos kirvį užkasti, skelbia „EUbusiness“.


2015-03-30 14:32

Už nepateiktas ataskaitas nubaustos vartojimo kreditų bendrovės

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba už nepateiktas 2013-2014 m. veiklos ataskaitas iš viešojo vartojimo kredito davėjų sąrašo laikinai išbraukė keturias bendroves – UAB „Dolce kreditas“, UAB „Everyday Finance“, UAB „Largo grupė“ ir UAB „SAKSET“. Jos laikinai negalės teikti su vartojimo kreditu susijusių paslaugų.


2015-03-30 12:49

Iki 2020 m. bus rekonstruotas magistralės A1 ruožas ties Kaunu

Vyriausybė pradeda ruoštis automagistralės Vilnius–Kaunas–Klaipėda rekonstrukcijai ties posūkiu į Kauno IX fortą. Čia iki 2020 m. ketinama praplatinti kelią, įrengti tunelį ir įgyvendinti kitas eismo saugos priemones. Pirmadienį Ministrų kabinetas pritarė Kauno miesto ir rajono savivaldybių tarybų patvirtintiems specialiesiems planams dėl kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 94 iki 107 km rekonstravimo, netrukus prasidės žemės paėmimo procedūros.


2015-03-30 12:47

Europos ūkininkai rengiasi pieno gamybos kvotų naikinimui

2

Nuo trečiadienio naikinama tris dešimtmečius Europos Sąjungoje galiojusi pieno gamybos kvotų sistema kelia nerimą Europos ūkininkams. Viena vertus, kvotų panaikinimas leis geriau patenkinti augančią paklausą besivystančiose rinkose, tačiau, kita vertus, gali gerokai nusmukdyti pieno kainas. Apie tai praneša „EUbusiness“.


2015-03-30 12:36

Naujajame Daugiabučių namų modernizavimo fonde – 30 mln. eurų

Aplinkos bei Finansų ministerijos ir Viešųjų investicijų plėtros agentūros pasirašyta trišale sutartimi įsteigtas naujas Daugiabučių namų modernizavimo fondas (DNMF). Jį sudaro 30 mln. eurų. Tai ES fondų investicijų veiksmų 2014-2020 m. programos Europos regioninės plėtros fondo lėšos. Jos bus skirtos šalies daugiabučiams atnaujinti ir jų energinį efektyvumą didinančioms priemonėms diegti.


2015-03-30 12:32

Verslo tendencijos paslaugų sektoriuje pablogėjo

Paslaugų sektoriaus įmonių vadovų apklausos rezultatai parodė, kad kovo mėn., palyginti su vasariu, verslo tendencijos paslaugų sektoriuje pablogėjo. Tam įtakos turėjo sumažėjusi teikiamų paslaugų paklausa bei pablogėjusi įmonių verslo padėtis.


2015-03-30 12:25

Įmonės neslepia: verslo padėtis blogėja

Mažmeninės prekybos įmonių vadovų apklausos duomenimis, kovo mėn., palyginti su vasario mėn., verslo tendencijos šiek tiek pagerėjo. Tam įtakos turėjo optimistinė prekybos įmonių verslo padėties prognozė: kad jų verslas pagerės nurodė 19 proc., kad pablogės – tik 5 proc. (vasario mėn. – atitinkamai 11 ir 17 proc.) vadovų.


2015-03-30 12:15

Prognozė: statybos darbų kainos nesikeis

Kovo mėn. statybos sektoriuje verslo tendencijos buvo šiek tiek prastesnės nei prieš metus. Statybos darbų apimtis, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, sumažėjo: 41 proc. apklaustų įmonių vadovų sakė, kad statybos darbų sumažėjo, 9 proc. nurodė, kad padaugėjo (prieš metus – atitinkamai 39 ir 14 proc.


2015-03-30 12:12

Rusai pasaulį moko, kaip lengvai iššvaistyti milijardus

285|3

Ar įmanoma sukišti milijardus eurų ir per penkerius metus nesulaukti jokios grąžos? Žinoma, jei tai daroma Rusijoje. Praėjo jau penkeri metai, kai buvo pradėtas vykdyti tuomečio Rusijos prezidento, o dabar premjero Dmitrijaus Medvedevo puoselėtas Skolkovo slėnio projektas. Elektroninius įrenginius itin mėgstantis D.Medvedevas užsimojo sukurti kompleksą, kuris jeigu ne pranoktų, tai bent jau prilygtų amerikietiškajam Silicio slėniui. Tačiau išaiškėjo, kad amerikiečius rusai gali pralenkti nebent varžydamiesi pinigų taškymo rungtyje.


Populiariausi per 24 val.