Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

2012-10-22 11:56

Dviejų kambarių butas už naują ir kokybišką skalbimo mašiną. Tokie mainai Lietuvoje galimi. Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Nekilnojamojo turto skelbimų portalo Domoplius.lt duomenimis, 47 kvadratinių metrų butas šiuo metu parduodamas pigiausiai Lietuvoje.

1/11

Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Domoplius.lt

Pigiausio buto kaina – kaip naujos skalbimo mašinos

1 / 11

Kupiškio rajone, Noriūnuose parduodamo buto kaina siekia vos 4 tūkst. litų. Domoplius.lt

Nusipirkus tokį butą, tektų daug investuoti remontui. Domoplius.lt

Name yra centrinis šildymas. Domoplius.lt

Tualetas ir vonia bute atskiri. Domoplius.lt

Butui reikia remonto. Domoplius.lt

Pigiausiame Lietuvoje parduodamame bute yra 2 kambariai. Domoplius.lt

Buto langai yra mediniai. Domoplius.lt

Pro svetainės langą atsiveria gražus vaizdas į Palėvenės bažnyčią. Domoplius.lt

Pro svetainės langą atsiveria gražus vaizdas į Palėvenės bažnyčią. Domoplius.lt

Butui reikalingas remontas. Domoplius.lt

Butui reikalingas remontas. Domoplius.lt

(11 nuotraukos) Domoplius.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-17 07:21

Sulčių spaudėjai pasiraitojo rankoves

7

Obuolių spaudyklose – apgultis. Prisiskambinti greta Vilniaus besidarbuojantiems sulčių spaudėjams neįmanoma. Tie, kuriems pavyksta, užrašomi į eilę, bet teks laukti tris savaites. Aplink Kauną – ramiau. Ten sultys išspaudžiamos per kelias dienas. Obuolių derlius šiemet prastas? Neatrodo. Bent apie sostinę – auksinis. Obuolių maišais vežini žmonės užgulė Vilniuje ar greta jo besidarbuojančius sulčių spaudėjus, rašo „Lietuvos rytas“. Prisiskambinti ir užsirašyti į eilę neįmanoma nei į Vilniaus rajono Galgių kaime esančią spaudyklą, nei į įsikūrusią sostinės Aukštagirio gatvėje.


2014-09-17 07:16

Už pieno litrą – vos litas. Jis – iš miltelių?

34|3

Maždaug per metus lenkiški pieno produktai įsiskverbė į mūsų šalies parduotuvių lentynas. Jie – ir skanūs, ir pigesni. Tačiau reikia žiūrėti, ką perki – ar sūrio gaminį iš pieno pakaitalų, ar tikrą sūrį, ar varškę, ar tik kepiniams tinkantį jos pakaitalą. Vis dėlto kokį pieną suskato pardavinėti prekybininkai, jei jo litro kaina nesiekia nė lito? Iš pieno miltelių? Tai būtų kvailystė.


2014-09-17 07:00

ES ir Ukrainos sutarčiai koją kiša Rusija ir oligarchai

10

Ukrainos ir Europos Sąjungos (ES) asociacijos sutarties ratifikavimas yra simbolinis aktas, tačiau jį temdo sprendimas atidėti laisvosios prekybos įsigaliojimą, spaudžiant Rusijai ir daliai Ukrainos oligarchų, sako Lietuvos ekspertai. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorius Ramūnas Vilpišauskas BNS sakė, kad euforija, kylanti dėl Asociacijos sutarties ratifikavimo Ukrainoje ir Europos Parlamente, yra susijusi su sutarties simboline prasme.


2014-09-16 18:25

Panašu, kad taksi bendrovė „Vilnius veža” ilgai nevažiuos

34

Vilniaus savivaldybės sprendimas steigti taksi bendrovę „Vilnius veža“ yra neteisėtas, todėl Konkurencijos taryba siūlo panaikinti įmonę. „Įsteigus „Vilnius veža”, buvo sukurtas interesų konfliktas, nes savivaldybė pradėjo dalyvauti ūkinėje veikloje, kurią pati administruoja.


2014-09-16 16:46

“Snoro“ administratorius - dar nepamirštas

37

Generalinis prokuroras Darius Valys nurodė išsiaiškinti, ar sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio veiksmų buvo pagrįstas.


2014-09-16 14:57

Latvijos bankas: „Citadele“ negali atitekti Rytų investuotojams

3

Vienas didžiausių komercinių bankų Latvijoje „Citadele“, turintis antrinį banką Lietuvoje, negali būti parduotas nei Skandinavijos, nei Rytų investuotojams, Latvijos visuomeniniam radijui pareiškė centrinio banko vadovas Andris Bėrzinis.


2014-09-16 14:14

„Moody's“: Rusija finansiškai gali visiškai nukraujuoti

4

Nauja JAV ir Europos sankcijų porcija Rusijai tik formaliai atskyrė jos didžiuosius bankus bei korporacijas nuo tarptautinės finansų rinkos. Iš esmės, investuotojai dar liepos pabaigoje prarado apetitą Rusijos emitentų obligacijoms, teigia tarptautinė reitingų agentūra „Moody's“.


2014-09-16 14:09

Dėl „Citadele“ pardavimo ketinama susitarti dar šį mėnesį

1

Latvijos vyriausybė turi iki šio mėnesio pabaigos galutinai susitarti su potencialiu „Citadele“ banko pirkėju, Latvijos visuomeninei televizijai pranešė premjerė Laimdota Straujuma. Ji priminė, jog Latvija 2008 metų sutartimi dėl tarptautinės finansinės pagalbos yra įsipareigojusi Europos Komisijai iki 2014 metų pabaigos privatizuoti „Citadele“.


2014-09-16 11:48

Obeliams įkyrėjo spirito varykla

30

Obelių spirito varyklos kaimynystėje gyvenantys žmonės vakar rytą išėję į kiemą pakraupo: atrodė, tarsi naktį būtų praūžusi suodžių audra. Suodžių kritulius obeliečiams padovanojo bendrovei „Vilniaus degtinė“ priklausančios spirito varyklos kaminas. Anot šalia gyvenančių žmonių, spirito varykla ir anksčiau pabarstydavo suodžių, o iš varyklos kylantys juodi dūmai kartais matomi už kelių kilometrų.


2014-09-16 11:26

Daužyti taupykles vertės tik kitais metais

6

Ką daryti su prikauptais centais, kurių dabar kratosi komerciniai bankai? Geriausia – palaukti kitų metų pradžios, kai smulkmę į eurus jie turės iškeisti nemokamai. Smulkieji prekiautojai vargsta, kol atsikrato susikaupusių centų.


Populiariausi per 24 val.