Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje

Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje

2012-10-27 11:37

Studentų ir šiaip skubančių žmonių maistas. Taip dažnai vadinami koldūnai. Parduotuvėse jų pasirinkimas nemenkas, o kokybė, kaip rodo tyrimas, skirtinga. Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute buvo tiriami keturių skirtingų gamintojų koldūnai, visi – su mėsos įdaru.

1/2

Ieškantys kokybiškų koldūnų pirmiausia turi įvertinti jų sudėties aprašyme pateiktą informaciją, kiek yra mėsos įdaro. T. Bauras

Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje

1 / 2

Ieškantys kokybiškų koldūnų pirmiausia turi įvertinti jų sudėties aprašyme pateiktą informaciją, kiek yra mėsos įdaro. T. Bauras

Koldūnus perkantiems žmonėms svarbi ir jų forma, ir gamintojas. V. Ščiavinskas

(2 nuotraukos) T. Bauras, V. Ščiavinskas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-03 18:42

Ieškote darbuotojo? Jokiu būdu nesamdykite draugo

20

Kai darbuotoją ir darbdavį sieja draugiški ryšiai, lauk bėdos. Prieš atleidžiant iš darbo draugą, o kur kas geriau prieš jį priimant, būtina įvertinti visus „už“ ir „prieš“. Netinkamas pasirinkimas gali smogti jūsų reputacijai. Nekalbant apie tai, kad šitokie išmėginimai gali sužlugdyti jūsų draugystę. Be to, jei pažįstate žmogų kaip draugą, nereiškia, kad pažįstate jį kaip darbuotoją.


2015-05-03 16:58

Rokiškio psichiatrijos ligoninės sanitarų vienybė atsipirko

20

Į profsąjungą susitelkę rokiškiečiai sanitarai beveik 4 metus įrodinėjo, kad darbas su pažeistos sąmonės ligoniais yra pavojingas, todėl darbuotojams priklauso priedai. Pagaliau košmaras galynėjantis su ligoninės valdžia baigėsi – Aukščiausiojo Teismo sprendimu sanitarai gaus solidžias išmokas.


2015-05-03 13:05

Savanorišką lankytojo mokestį saugomose teritorijose įves vėliau

5|2

Planai nuo gegužės 1-osios įvesti neprivalomą lankytojo bilietą saugomose šalies teritorijose nukelti dviem savaitėms. Tokį sprendimą priėmė aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.


2015-05-03 12:47

Rusija pritarė 100 mlrd. dolerių atsargų fondo įkūrimui

91

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas šeštadienį ratifikavo susitarimą įkurti 100 mlrd. dolerių atsargų fondą vadinamoms BRICS šalims – penkių kylančių ekonomikų grupei, kuriai priklauso Rusija, Kinija, Brazilija, Indija ir Pietų Afrikos Respublika (PAR).


2015-05-03 12:33

Rusijos ekonomikai ritantis į bedugnę – imigrantų antplūdis

136| 

Nors dėl agresijos Ukrainoje Vakarų sankcijų prispausta Rusijos ekonomika toliau ritasi į bedugnę, tai neatbaido dalies buvusių sovietinių respublikų gyventojų vykti ten ieškoti geresnio gyvenimo.


2015-05-03 11:16

Deklaravimo pabaigos išvakarėse – sistemos kaprizai

10|2

Artėjant paskutinei dienai, kuomet gyventojai dar gali deklaruoti pajamas ir turtą, ėmė strigti Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) Elektroninio deklaravimo sistema (EDS). Inspekcijos atstovai tikina dedantys visas pastangas, kad nesklandumus pašalintų.


2015-05-03 10:36

Proginės eurų monetos – Nepriklausomybei, laisvės kovoms, kalbai

5

Lietuvos bankas ieško dailininkų, kurie galėtų sukurti proginių ir kolekcinių monetų dizainą – geriausių darbų autoriai bus apdovanoti piniginiais prizais.


2015-05-02 20:26

Graikija tikisi apsieiti be naujos paskolos

16

Graikijos finansų ministras Yanis Varoufakis šeštadienį pareiškė, kad jo šalis galėtų apsieiti be naujos „paskolos“, jeigu jos skolos būtų restruktūrizuotos, Atėnams laukiant žinių, ar pavyko užsitikrinti kritiškai reikalingą išmoką pagal finansinio gelbėjimo programą.


2015-05-02 16:36

Krymas izoliuotas – bankinės operacijos nevykdomos

135

Vakarų bankai atsisako vykdyti valiutinius mokėjimus piliečiams, registruotiems aneksuotame Kryme, praneša Rusijos leidinys Vedomosti su nuoroda į vienos iš mokėjimo sistemų atstovą. „Jeigu bankas mato SWIFT sistemoje, kad žmogus, atliekantis mokėjimą, yra registruotas Kryme, jis šios operacijos nevykdo. Ir nesvarbu, ar pervedimas atliekamas per Krymo banką ar, tarkime, per vieną iš Maskvos bankų“, – pažymima straipsnyje.


2015-05-02 12:58

Austrija atsisakė JAV išduoti Ukrainos oligarchą D.Firtašą

20| 

Austrijos teismas atsisakė išduoti Ukrainos oligarchą Dmitrijų Firtašą JAV. Tokį sprendimą paskelbė Austrijos teismo teisėjas Christophas Baueris.


Populiariausi per 24 val.