Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje

Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje


2012-10-27 11:37

Studentų ir šiaip skubančių žmonių maistas. Taip dažnai vadinami koldūnai. Parduotuvėse jų pasirinkimas nemenkas, o kokybė, kaip rodo tyrimas, skirtinga. Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute buvo tiriami keturių skirtingų gamintojų koldūnai, visi – su mėsos įdaru.

1/2

Ieškantys kokybiškų koldūnų pirmiausia turi įvertinti jų sudėties aprašyme pateiktą informaciją, kiek yra mėsos įdaro. T. Bauras

Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje

1 / 2

Ieškantys kokybiškų koldūnų pirmiausia turi įvertinti jų sudėties aprašyme pateiktą informaciją, kiek yra mėsos įdaro. T. Bauras

Koldūnus perkantiems žmonėms svarbi ir jų forma, ir gamintojas. V. Ščiavinskas

(2 nuotraukos) T. Bauras, V. Ščiavinskas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-09-04 10:43

Palanga dar kvėpuoja, bet dirbti nebėra kam

13|2

Šiltą rugsėjį Palanga dar privilioja nemažai poilsiautojų, tačiau prisėdus papietauti kavinėse jiems gali tekti apsišarvuoti kantrybe – kurorto verslininkai jau pajuto darbuotojų stygių.


2015-09-04 10:42

Kauno valdžia paskelbė apie įspūdingą projektą

5

Prieškario metais pradėtas kurti S.Dariaus ir S.Girėno sporto kompleksas Kaune po poros metų smarkiai pasikeis – įspūdingo dydžio projektą Kauno valdžia pristatė premjerui Algirdui Butkevičiui bei kitiems svečiams.


2015-09-04 09:09

Paramos paraiškos internetu: dažniausi klausimai

Pretenduojantieji į valstybės ir Europos Sąjungos (ES) paramą žemės ūkiui, teikiamą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemones, paraiškas gali teikti ir elektroniniu būdu per informacinę sistemą ŽŪMIS adresu www.zumis.lt. Čia pareiškėjai ir paramos gavėjai gali teikti ir mokėjimo prašymus, projektų įgyvendinimo ataskaitas, naudotis kitomis galimybėmis.


2015-09-03 17:25

Rusai taupo: atsisako kelionių ir geresnio maisto

16

Sociologų duomenys liudija, kad daugiau kaip pusė Rusijos piliečių taupo dar nuo praėjusios žiemos, portale rbc.ru rašo Anastasija Stogniej. Rugpjūtį jiems teko išgyventi antrąją rublio nuvertėjimo bangą: oficialusis dolerio kursas iš karto pakilo 10 proc. – iki 66,47 rublio. Visa tai vyko toliau didėjant kainoms (infliacija liepos mėnesį, palyginti su praėjusiais metais, buvo 15,6 proc.) ir mažėjant (nuo metų pradžios – 2,9 proc.) gyventojų realiosioms pajamoms.


2015-09-03 17:25

Mėsininkams kliūva dėl nespėjamų valyti nuotekų

1|3

Klaipėdos rajone esanti Kretingalės gyvenvietė su nerimu laukia rudens, kai prie gyventojų ir pramonės įmonių išleidžiamų nuotekų prisidės ir miestelio valymo įrengimus pasiekiantis lietaus vanduo.


2015-09-03 17:25

Nenuspėjama pradžia: pusė lietuvių tinklo „Lidl“ net nežino

85

Mažmeninės prekybos tinklų rinka Lietuvoje yra itin aktyvi, jos dalyviai visomis priemonėmis stengiasi pritraukti ir išlaikyti pirkėjus: akcijomis, privilegijų suteikiančiomis lojalumo kortelėmis, ilgalaikiu kainų mažinimu. Konkurencinga Lietuvos mažmeninės prekybos tinklų rinka netrukus pasipildys dar vienu stambiu žaidėju.


2015-09-03 16:51

Per akciją pirkėją suklaidinusiai prekybininkei – 10 eurų bauda

8

Prekės kainomis nesąžiningai manipuliavusiai vieno Raseinių prekybos centro pamainos vedėjai teko stoti prieš teismą. Į policiją dėl jį papiktinusios šio prekybos centro kainodaros kreipęsis pirkėjas pasiskundė, kad pirko akcijos lipduku pažymėtą prekę, tačiau sumokėjo ne tą kainą, kuri buvo nurodyta akcijos lipduke, o 45 procentais daugiau. Akcijinę prekę pirkęs, tačiau jokios nuolaidos negavęs raseiniškis nusprendė netylėti.


2015-09-03 16:04

Programuotojas iš Lietuvos amerikiečius paskatino apsispręsti

2|13

Amerikiečių kompanija, kurios pirmasis programuotojas buvo lietuvis, pirmajai investicijai užsienyje pasirinko Lietuvą.


2015-09-03 15:07

Ir Maskvos knygų mugei smogė politika – Vakarai ten nedalyvauja

10|2

Trečiadienį, rugsėjo 2 dieną, Maskvoje prasidėjo 28-oji tarptautinė knygų mugė. Šiųmetinėje mugėje – tik 400 dalyvių iš 30 šalių. Tarp jų nėra leidėjų iš Jungtinių Valstijų ir Europos Sąjungos šalių. ES atstovauja tik Prancūzijos institutas Rusijoje. Mugėje nedalyvauja ir leidėjai iš Lietuvos. Lietuvos leidėjų asociacija (LLA), kuri nuo pat Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo atstovauja Lietuvos leidėjams tarptautinėse knygų mugėse, prieš keletą metų parengtoje ir internete išplatintoje informacinėje medžiagoje „Tarptautinės knygų mugės“ skelbia, kad „aktyvus dalyvavimas yra neabejotinai svarbus verslo ryšių tęstinumui, efektyviai sudarančiam sąlygas verslo plėtrai užsienyje“.


2015-09-03 14:19

Druskininkų žavesys slopsta – regionui reikia naujų idėjų

70

Druskininkų verslininkai pajuto nuslopusio turistų srauto iš Rusijos žalą: vis aiškiau matoma, kad reikia naujų paslaugų, nes esamos regionui nebesuteikia išskirtinumo.


Populiariausi per 24 val.