Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje

Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje


2012-10-27 11:37

Studentų ir šiaip skubančių žmonių maistas. Taip dažnai vadinami koldūnai. Parduotuvėse jų pasirinkimas nemenkas, o kokybė, kaip rodo tyrimas, skirtinga. Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute buvo tiriami keturių skirtingų gamintojų koldūnai, visi – su mėsos įdaru.

1/2

Ieškantys kokybiškų koldūnų pirmiausia turi įvertinti jų sudėties aprašyme pateiktą informaciją, kiek yra mėsos įdaro. T. Bauras

Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje

1 / 2

Ieškantys kokybiškų koldūnų pirmiausia turi įvertinti jų sudėties aprašyme pateiktą informaciją, kiek yra mėsos įdaro. T. Bauras

Koldūnus perkantiems žmonėms svarbi ir jų forma, ir gamintojas. V. Ščiavinskas

(2 nuotraukos) T. Bauras, V. Ščiavinskas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-23 14:21

Lenkija skelbia karą statybinių medžiagų brokdariams

5

Kaip Lietuvoje, taip ir kaimyninėje Lenkijoje, naujos statybos butus įsigiję žmonės dažnai patiria šoką dėl drėgstančių lubų, skilinėjančių sienų ir kitokio statybinio broko. Nors dėl tokių „staigmenų“ dažniausiai yra kaltinami neva aplaidžiai dirbantys statybininkai, tačiau dažnai problemos kyla ir dėl nekokybiškų statybinių medžiagų.


2015-05-23 14:21

A. Zuokas: „Air Lituanica“ galėjo veikti ir toliau“

149|13|

Vilnietis Giedrius vasario viduryje už 118 eurų nusipirko bilietus į Berlyną. Vyras ketino birželio 5 dieną ketino skristi į šį miestą stebėti UEFA Čempionų lygos finalų rungtynių. Giedriui puikiai tiko laikas, kada turėjo išskristi į Berlyną ir kada turėjo iš jo grįžti birželio 7-ąją. Kadangi „Air Lituanica“ penktadienį, gegužės 22-ąją, galėjo garantuoti keliones tik tiems keleiviams, kurie į lėktuvus turėjo sėsti iki gegužės 29-osios, Giedrius nežino, ar jo kelionė į Berlyną įvyks.


2015-05-23 14:21

„Air Lituanicos“ maršrutus perima ir „Wizz Air“

1

Gelbėdama „Air Lituanicos“ keleivius „Wizz Air“ prideda dvi naujas kryptis į Stokholmą ir Bilundą. „AirBaltic“ žlungančios kompanijos skrydžius turėtų perimti iki gegužės 31 dienos.


2015-05-23 14:21

Į „Akropolį“ skubantys baltarusiai užkimšo pasienį

2

Pirkėjai iš Baltarusijos įdienojus plūstelėjo į Lietuvą. Todėl Baltarusijos pusėje ties Lavoriškių postu susidarė didelė eilė automobilių. Pasieniečiai teigia dirbantys įprastu režimu, tačiau automobilių srautas yra milžiniškas.


2015-05-23 11:32

Medikams ir ligoniams skirtoje svetainėje – alkoholio reklama

8|11

Lietuvoje alkoholizmo problemos nėra, nebuvo ir niekada nebus, o alus, degtinė, viskis, brendis, šampanas – gydomųjų savybių turintys produktai. Toks įspūdis susidaro atsivertus interneto svetainę lsveikata.lt – medikų bendruomenei, ligoniams, sveikos gyvensenos patarimų ieškantiems žmonėms skirtas tinklapis perpildytas alkoholinių gėrimų reklamų. Surinkus tinklapio adresą ir paspaudus rubriką „Iš gyvenimo“ , pirmiausia nustebino per visą kompiuterio ekraną iššokusi viskio reklama.


2015-05-23 11:32

Pirkėjai jau atsikando nuolaidų akcijų?

29|9

Saulėtą šeštadienio rytą Vilniaus „Akropolis“ ruošėsi apgulčiai. Prekybos ir pramogų centro parduotuvės buvo atidarytos netgi anksčiau, nei įprasta, – 8 valandą. Juk čia prasidėjo pavasarinė „Jamam“ nuolaidų akcija, kuri, kaip skelbia organizatoriai, truks iš viso 15 valandų.


2015-05-23 11:32

Mažąsias bendrijas retina augantys mokesčiai

6|2

Kai 2012 metais buvo leista steigti mažąsias bendrijas, valdžia manė paskatinsianti verslumą. Iš pradžių taip ir nutiko. Tačiau jų savininkai tvirtina, kad tokios įmonės privalumai jau beveik išnaikinti, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-05-23 11:32

Kokia amžiaus grupė – modernizacijos stuburas?

Nors atrodo, kad Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa vienodai domina tiek didesnius, tiek mažesnius Lietuvos miestus, o galimybės joje dalyvauti sudarytos visiems itin neefektyviai energiją naudojantiems daugiabučiams, įdomu ir tai, kaip ryžtas atnaujinti savo būstą pasiskirsto pagal gyventojų amžiaus grupes. Šį klausimą uždavėme dviem daugiabučių atnaujinimo specialistams iš Kauno ir Vilniaus – didmiesčių, pirmaujančių pagal būsto modernizacijos tempus.


2015-05-22 16:55

„Air Lituanica“ domėjosi trys investuotojai

13|

Žlunganti Vilniaus savivaldybės valdoma oro bendrovė „Air Lituanica“ galėjo būti išsaugota, jei būtų susitarusi su potencialiais investuotojais, sako susisiekimo ministras.


2015-05-22 16:55

Nešvarūs žaidimai: įtaria, kad atliekas perdirba tik popieriuje

9

Lietuva ES deklaravo beveik tris kartus didesni pakuočių ir antrinių žaliavų perdirbimo mastą, nei rodo iš savivaldybių ir regioninių atliekų tvarkymo centrų (RATC) surinkti duomenys, tvirtina Alytaus RATC vadovas Algirdas Reipas.


Populiariausi per 24 val.