Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje

Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje

2012-10-27 11:37

Studentų ir šiaip skubančių žmonių maistas. Taip dažnai vadinami koldūnai. Parduotuvėse jų pasirinkimas nemenkas, o kokybė, kaip rodo tyrimas, skirtinga. Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute buvo tiriami keturių skirtingų gamintojų koldūnai, visi – su mėsos įdaru.

1/2

Ieškantys kokybiškų koldūnų pirmiausia turi įvertinti jų sudėties aprašyme pateiktą informaciją, kiek yra mėsos įdaro. T. Bauras

Tyrimas: apgaulė slypi koldūno viduje

1 / 2

Ieškantys kokybiškų koldūnų pirmiausia turi įvertinti jų sudėties aprašyme pateiktą informaciją, kiek yra mėsos įdaro. T. Bauras

Koldūnus perkantiems žmonėms svarbi ir jų forma, ir gamintojas. V. Ščiavinskas

(2 nuotraukos) T. Bauras, V. Ščiavinskas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-07-23 20:10

„Wizz Air“ sustabdė skrydžius į Tel Avivą, „Isair“ - ne

22|2|

Sekdami JAV Federalinės aviacijos administracijos rekomendacijomis, pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“, nusprendė sustabdyti skrydžius į Tel Avivo (Izraelio) Ben Guriono oro uostą iki trečiadienio, liepos 23 d., vidurnakčio. Vėliau kompanija pranešė, kad dėl nestabilios situacijos, „Wizz Air“ nusprendė pratęsti skrydžių sustabdymą į Tel Avivo Ben Gurion tarptautinį oro uostą iki ketvirtadienio, liepos 24 d. vidurnakčio.


2014-07-23 16:44

Pensininkai Kremliui neberūpi, užtat armija - svarbiausia

200

Iš ko matyti, kad valstybė kariauja arba ketina tai daryti? Iš biudžeto išlaidų kariuomenei. Rusijoje jos tik didės. Rusija akivaizdžiai didins išlaidas gynybai. Apie tai buvo paskelbta po šios šalies vyriausybės posėdžio.


2014-07-23 14:48

Nutarta, kad Vilniuje atsiras trys privatūs kolumbariumai

12

Vilniaus miesto savivaldybė ketina įrengti kolumbariumus Vilniaus miesto Antakalnio, Karveliškių ir Sudervės kapinėse. Šiam sprendimui trečiadienį pritarė Vilniaus miesto savivaldybės taryba.


2014-07-23 10:20

Naminio sidro gamintojai dairosi po sodininkų valdas

Netrukus parduotuvėse pasirodys pirmieji lietuviški šiųmečiai obuoliai. Ne tik prekybininkai, bet ir sidro gamintojai labiau dairosi ne į vasarinius, o į rudeninius ir tikisi dėl jų sukirsti rankomis su sodininkais.


2014-07-23 10:04

Šiukšlių tvarkytojai patys prisišiukšlino

Bendrovei „Bionovus“ laikinai uždrausta priiminėti statybos ir griovimo atliekas iš gyventojų ir įmonių.


2014-07-23 08:46

Už švarą Palangoje kovoja draudimais

1

Versdami palangiškius griežčiau rūšiuoti šiukšles kurorto komunalininkai vien per pirmąjį pusmetį surinko pustrečio tūkstančio tonų mažiau atliekų. Trečdaliu sumažinti mieste surenkamų atliekų kiekį bendrovei „Palangos komunalinis ūkis“ pavyko po to, kai buvo atsisakyta į Regioninį atliekų centrą (RAC) vežti žaliąsias atliekas.


2014-07-22 16:45

Pašvinkusią mėsą valgė ne tik kinai, bet ir japonai

3

Kinijoje kilęs skandalas dėl maisto restoranams tiektos pašvinkusios mėsos persimetė į Japoniją. Tos pačios tiekimo bendrovės paslaugomis naudojosi ne tik restoranų tinklai „McDonald's“ ir KFC, bet ir tokios JAV įmonių grupės kaip „Starbucks“ ar „Burger King Worldwide Inc“.


2014-07-22 16:13

Latvijoje plečiasi nepaprastosios padėties teritorija

Nepaprastoji padėtis dėl afrikinio kiaulių maro (AKM) Latvijoje paskelbta visoje pasienio su Rusija ir Estijoje zonoje. Šį sprendimą kaimyninės šalies vyriausybė priėmė išklausiusi Žemės ūkio ministerijos ataskaitą apie ligos paplitimą.


2014-07-22 16:07

„eBay“ neramu dėl savo verslo ateities Rusijoje ir Ukrainoje

5

JAV interneto aukcionas „eBay“ bijosi, kad Rusijoje taikomi įstatymai užsienio mokėjimo sistemoms gali griežtėti po JAV pradėtų Maskvos bankams taikyti sankcijų. Tokią nuomonę bendrovė išreiškia savo antrojo šių metų ketvirčio finansinėje ataskaitoje. Šiuo metu iš užsienio mokėjimo sistemų operatorių piniginius pervedimus reikalaujama organizuoti per Rusijoje veikiančias finansų institucijas. „Tokie (įstatymų) pakeitimai gali apsunkinti ar pabranginti mums veiklą Rusijos rinkoje“, – pabrėžia „eBay“.


2014-07-22 15:20

Bankai policijai teiks informaciją apie finansines operacijas

21

Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai ir kitos finansų institucijos privalės teikti kriminalinei žvalgybai informaciją apie gyventojų ir įmonių finansines operacijas.