Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Holivudas

Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-10-24 14:29
Penktadienio naktį į Vilnių atvyko Holivudo kovinių filmų žvaigždė Jeanas Claude’as Van Damme’as. Iš Stambulo reisiniu lėktuvu atskridęs aktorius spaudžiant -5 laipsnių šalčiui vilkėjo plonu švarkeliu. „Juk čia ne Rytų, o Šiaurės Europa!” – pasitikrinęs žemėlapį savo telefone J.C.Van Damme‘ui paaiškino jį atlydėjęs asistentas Markas Zhanas Gengas.
Pasaulis Įvykiai
2014-10-17 14:13
Tai prasidėjo kaip virusas. Iš pradžių buvo perspėjimai, bet į juos reagavo nedaugelis ir pernelyg vangiai. Niekas netikėjo, kad iš kelių užkrato atvejų virusas gali pasklisti po pasaulį ir sunakinti didelę dalį žmonijos. Tai – ne ateities tekstas apie Ebolos pandemiją, o fantastinės knygos „Pasaulinis Zombių karas“ pradžia. Milžiniško populiarumo susilaukusį Maxo Brookso kūrinį daugelis norom nenorom lygina su pasaulyje plintančio Ebolos viruso kol kas tik pirmaisiais žingsniais.
Kultūra Kinas
2014-10-16 18:09
„Žvaigždžių karų“, „Hario Poterio“, „Įsikūnijimo“, „Iksmenų“ bei daugelio kitų pasaulinę šlovę pelniusių Holivudo filmų vaizdo efektų ir animacijos kūrėjai Miguelis A. Fuertesas ir Virginie Bourdin aplankė lietuviško animacinio filmo „Miško šviesos“ kūrėjų komandą. Žinomi kino industrijos atstovai konsultavo lietuvius ne tik animacijos ir dizaino, personažų vystymo, bet ir filmo finansavimo galimybių bei platinimo strategijos klausimais.
Augintinis Pamatyk
2014-10-02 17:44
Nors Holivudo žvaigždžių bei pramogų pasaulio atstovų darbo grafikas intensyvus ir griežtai sustyguotas, viena kita akimirka, skirta nerūpestingiems pasivaikščiojimams gamtoje ar tiesiog miesto gatvėmis, neprošal. Tiesa, dar geriau tai daryti kartu su šunimi.
Kultūra Kinas
2014-10-02 12:23
Lietuvių vardai Holivude aidi vis dažniau – Žilvinas Naujokas ir Marius Markevičius prisidėjo prie žinomo režisieriaus ir scenaristo Hanso Canosos bei tapo naujos amerikiečių kino juostos „One Night“ prodiuseriais. Ši romantinė drama – jaunos ir perspektyvios režisierės Minhal Baig debiutas, o jos filmavimo darbai Los Andžele prasidėjo jau šią savaitę.
Būstas Interjerai
2014-09-26 09:21
Didžiųjų Holivudo žvaigždžių interjero dizainerė LM Pagano pardavė savo istorinio kolonijinio graikų atgimimo stiliaus vilą už prašytus 3,1 mln. dolerių (8,3 mln. litų). Namas stovintis prestižiniame Holivudo bulvare, Los Andžele buvo parduotas po pusės metų buvimo rinkoje.
Gyvenimo būdas Likimai
2014-09-25 13:40
Vieną pavakarę Holivudo žvaigždė Patricia Clarkson (54 m.) prisėdo pailsėti istorinio „Chateau Marmont“ viešbučio Beverli Hilse kambaryje. Tai buvo pertraukėlė tarp naujo filmo pristatymų ir susitikimų su pasaulio spauda. Trijų filmų premjeros, sugrįžimas į sceną Brodvėjuje su ekranų gražuoliu Bradley Cooperiu – ryškioji P.Clarkson užsiėmusi labiau, nei gali pasvajoti dauguma tokio amžiaus sulaukusių aktorių. Bet ji sutiko iškeisti savo poilsį tarp darbų į pokalbį su „Lietuvos rytu“. Juk ši „Oskarui“ pristatyta aktorė jaučia ypatingą ryšį su Lietuva.
Būstas Interjerai
2014-09-12 13:27
Pirmagimės besilaukianti Holivudo aktorė Mila Kunis taria sudie paskutinėms savo viengungiško gyvenimo detalėms. Kartu su mylimuoju Ashtonu Kutcheriu šeimą kurianti garsenybė parduoda prabanga tviskantį namą prestižiniame Holivudo kalvų rajone.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-09-04 10:59
„Modernios šeimos“ (Modern Family) žvaigždė Sofia Vergara trečius metus iš eilės yra geriausiai mokama JAV televizijos aktorė, uždirbusi maždaug 37 mln. dolerių, rodo trečiadienį paskelbtas 2014 metų sąrašas. 42 metų aktorė uždirbo gerokai daugiau nei geriausiai mokamas aktorius Ashtonas Kutcheris, į kurio sąskaitas įplaukė maždaug 26 mln. dolerių, nurodo žurnalas „Forbes“.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-08-22 21:09
Kūdikio sutiktuvių („baby shower“) šventės bumas – ir Holivudo žvaigždžių namuose. Jaukus draugų susibūrimas, simboliškos, o kartais ir labai prabangios dovanos, skaniausios vaišės ir smagios užduotys būsimai mamytei – būtent toks ir yra tradicinis vakarėlio, skirto netrukus pasaulį išvysiančiam vaikeliui, scenarijus. O kaip vieną gražiausių švenčių pamini Holivudo nėštukės?
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-08-15 14:47
Robinas Williamsas buvo aiškaus proto, bet pries numanomą savižudybę kentė nuo ankstyvos stadijos Parkinsono ligos ir sunkios depresijos bei nerimo, sakoma ketvirtadienį paskelbtame jo našlės pareiškime.
Pasaulis Įvykiai
2014-08-13 13:11
Holivudo aukso amžiaus legenda Lauren Bacall, kuri drauge su savo vyru Humphrey Bogartu žibėjo virtinėje klasika tapusių didžiojo ekrano filmų, antradienį mirė. Jai buvo 89-eri. JAV žiniasklaida pranešė, kad L.Bacall mirė antradienį ryte patyrusi insultą savo namuose Niujorke.
Sportas Startai
2014-08-06 15:40
Per keturias dienas - keturi milijonai peržiūrų internete. Tokio milžiniško dėmesio sulaukė įrašas, kuriame užfiksuotas boksininkų Shannono Briggso ir ukrainiečio Volodimyro Klyčko konfliktas.
Kultūra Kinas
2014-08-05 14:39
Ar šimtus gyvybių Vakarų Afrikoje nusinešusi Ebolos hemoraginė karštligė gali pasklisti po pasaulį ir tapti būtent ta pandemine liga, kuri nušluos žmoniją? Jei realus pasaulis būtų toks, kokį vaizduoja Holivudo filmuose, mums jau dabar derėtų nerimauti.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-07-22 10:59
Robertas Downey jaunesnysis jau antrus metus iš eilės paskelbiamas geriausiai apmokamu Holivudo aktoriumi. „Geležinio žmogaus“ (Iron Man) ir „Keršytojų“ (The Avengers) žvaigždė pirmojoje žurnalo „Forbes“ sąrašo vietoje atsidūrė uždirbęs maždaug 75 mln. dolerių.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-06-28 23:11
Holivude (JAV) mėginančios įsitvirtinti 18-metės kaunietės dainininkės Simonos Milinytės tėvai smarkiai sunerimę – socialiniame tinkle „Facebook“ merginai grasina moteris, neslepianti artimų ryšių su mafijos atstovais. Grasinimai ir bjaurūs įžeidinėjimai pasipylė iškart po to, kai S.Milinytė socialiniame tinkle „Facebook“ pasidžiaugė pirmosiomis pažintimis bei susitikimais Los Andžele.
Pramogos Žmonės
2014-06-26 20:48
Karjerą Holivude pradedanti lietuvių dainininkė Simona Milinytė jau mėgaujasi pirmaisiais šlovės spinduliais. Ji dalyvavo prestižinių apdovanojimų „BET Awards“ išankstiniame vakarėlyje.
Pasaulis Konfliktai ir saugumas
2014-06-25 16:09
Šiaurės Korėja pagrasino „negailestingu“ atsaku, jeigu bus pristatyta Holivudo kino juosta apie Kim Jong-uno nužudymą, skelbia BBC.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-06-23 17:10
Slavės – ištikimiausios. Jos – ir gražios, ir atviros sielos. Iš Vakarų kilusios moterys retai suderina šias savybes. Taip ar panašiai kalba rusių ir ukrainiečių užburti Holivudo aktoriai. Tiesa, kai kuriems jų vėliau tenka nusivilti.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-06-23 15:03
Pastarosiomis dienomis vienos įžymybės socialiniuose tinkluose džiūgauja dėl to, kad baigė studijas ir pagaliau įgijo specialybę. O štai kitos nesivaržydamos giriasi, kad tapo ar greitai taps tėvais.

Populiariausi per 24 val.