Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Holivudas

Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-07-22 10:59
Robertas Downey jaunesnysis jau antrus metus iš eilės paskelbiamas geriausiai apmokamu Holivudo aktoriumi. „Geležinio žmogaus“ (Iron Man) ir „Keršytojų“ (The Avengers) žvaigždė pirmojoje žurnalo „Forbes“ sąrašo vietoje atsidūrė uždirbęs maždaug 75 mln. dolerių.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-06-28 23:11
Holivude (JAV) mėginančios įsitvirtinti 18-metės kaunietės dainininkės Simonos Milinytės tėvai smarkiai sunerimę – socialiniame tinkle „Facebook“ merginai grasina moteris, neslepianti artimų ryšių su mafijos atstovais. Grasinimai ir bjaurūs įžeidinėjimai pasipylė iškart po to, kai S.Milinytė socialiniame tinkle „Facebook“ pasidžiaugė pirmosiomis pažintimis bei susitikimais Los Andžele.
Pramogos Žmonės
2014-06-26 20:48
Karjerą Holivude pradedanti lietuvių dainininkė Simona Milinytė jau mėgaujasi pirmaisiais šlovės spinduliais. Ji dalyvavo prestižinių apdovanojimų „BET Awards“ išankstiniame vakarėlyje.
Pasaulis Konfliktai ir saugumas
2014-06-25 16:09
Šiaurės Korėja pagrasino „negailestingu“ atsaku, jeigu bus pristatyta Holivudo kino juosta apie Kim Jong-uno nužudymą, skelbia BBC.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-06-23 17:10
Slavės – ištikimiausios. Jos – ir gražios, ir atviros sielos. Iš Vakarų kilusios moterys retai suderina šias savybes. Taip ar panašiai kalba rusių ir ukrainiečių užburti Holivudo aktoriai. Tiesa, kai kuriems jų vėliau tenka nusivilti.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-06-23 15:03
Pastarosiomis dienomis vienos įžymybės socialiniuose tinkluose džiūgauja dėl to, kad baigė studijas ir pagaliau įgijo specialybę. O štai kitos nesivaržydamos giriasi, kad tapo ar greitai taps tėvais.
Pramogos Žmonės
2014-06-17 23:48
Sakoma, svajoti reikia atsargiai, nes kartais svajonės išsipildo. Taip nutiko ir dainininkei Simonai Milinytei (18 m.), nuo vaikystės svajojusiai tapti žvaigžde, kurios namai - Holivudas. Nors Simonos dainos neužkopia į klausomiausių kūrinių sąrašo viršų, socialiniuose tinkluose lietuvė populiaresnė už Gwen Stefani, o gerų žodžių jai negaili Holivudo grietinėlė.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-06-14 15:13
Išskirtinę smėlio skulptūrų parodą Holivudo tema Palangoje atidaręs Andrius Petkus vietoj padėkos iš kurorto savivaldybės sulaukė 250 litų baudos.
Pramogos Žmonės
2014-06-12 18:47
Dainininkė Simona Milinytė kelis mėnesius slėpė, kurioje pasaulio dalyje yra. Ketvirtadienį 18-metė kaunietė nusprendė atversti kortas – ji apsigyveno svajonių šalimi laikomoje Amerikoje. O tiksliau – Holivude.
Gyvenimo būdas Kelionės ir poilsis
2014-05-20 15:43
Sportinių šokių šokėja Eglė Straleckaitė (21 m.), nugalėjusi televizijos projekte „Šuolis“ ir pelniusi 50 tūkstančių litų, ilgai nesvarstė, kur dėti pinigus. Iškart po superfinalo E.Straleckaitė su artimaisiais išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas, mat aplankyti šią šalį buvo jos svajonė. E.Straleckaitė, JAV viešėjusi mėnesį, nepraleido progos užsukti ir į Los Andželą. Kalifornijoje prie Ramiojo vandenyno ir Los Andželo upės išsidėstęs miestas lietuvei labai patiko.
Pramogos Stilius ir grožis
2014-05-19 22:10
Dita Von Teese - tikras žmogus orkestras. Ji ir erotinis modelis, ir burleskos karalienė, ir kostiumų dizainerė. Savaitgalį Los Andžele Dita dar pristatė ir apatinių rūbų kolekciją. Nėriniuotų apatinių liniją burleskos žvaigždė sukūrė įkvėpta senų Holivudo aukso amžiumi (laikotarpis nuo trečio iki septinto dešimtmečio) kurtų filmų.
Pasaulis Įvairenybės
2014-05-07 13:15
Holivudo garsenybių mėgsta apsistoti garsiausiuose ir ištaigingiausiuose Beverli Hilso viešbučiuose. Tačiau šiemet būrys pirmo ryškumo žvaigždžių nusprendė nekelti kojų į kelis viešbučius ir prie jų surengti protestą. Priežastis – griežtos islamistinės taisyklės Brunėjuje, skelbia BBC.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-04-30 11:51
Po dviejų metų penkiasdešimtmetį švęsianti aktorė Elizabeth Hurley (48 m.) atrodo bent dvidešimčia metų jaunesnė. Daugelis spėlioja, kaip jai pavyksta išlaikyti tokias gražias kūno formas ir jauną veido odą.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-04-03 11:16
Kartu su trejų metų sūneliu Flynnu britų aktorius Orlando Bloomas atidengė savo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje. Berniukas pirmasis užšoko ant naujos žvaigždės garsiajame bulvare. O.Bloomas , pernai pranešęs apie išsiskyrimą su Flynno motina, australų modeliu Miranda Kerr vilkėjo mėlyną kostiumą ir baltus marškinius. Aktoriaus žvaigždė bulvare - 2521-oji.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-03-27 14:53
Laimingas laukimas. Tuo šiuo metu gyvena kai kurios žymios būsimos mamos, į kurias tokiu jautriu metu prikaustyti visų žvilgsniai. Tai tikrai nepalengvina gyvenimo. Tą laiką jos išgyvena skirtingai, bet atrodo, kad nė viena tuo nesiskundžia.
Kultūra Meno pulsas
2014-03-25 10:27
Į JAV kino teatrus jau šią savaitę atkeliaus naujasis scenaristo Beno Yorko Joneso ir režisieriaus Drake‘o Doremuso darbas „Breathe In“, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko žinomi aktoriai Guy Pearce‘as ir Felicity Jones. Per praėjusią savaitę Niujorke vykusią premjerą prie romantinės dramos „Like Crazy“ (liet. „Kaip pamišę“) anksčiau drauge dirbę kūrėjai susilaukė daugybės kolegų komplimentų. Netrūko kalbų ir apie būsimą B.Y.Joneso darbą – Rūtos Šepetys romano „Tarp pilkų debesų“ (angl. „Between Shades of Gray“) ekranizaciją.
Gyvenimo būdas Likimai
2014-03-24 16:13
Jis nuolat patenka į geidžiamiausių pasaulio vyrų sąrašus, nors išgarsėjo vaidindamas nepatrauklius herojus. Jis vengia bet kokių viešųjų ryšių akcijų, tačiau vis tiek populiarus. Kaip tai pavyksta amerikiečiui aktoriui Jaredui Leto (42 m.)? Suvaidinęs nuo AIDS mirštantį transseksualą tikrais faktais paremtoje dramoje „Dalaso klubas“ J.Leto dar kartą pataikė į dešimtuką. Šis darbas jam pelnė Auksinį gaublį, JAV kino aktorių gildijos apdovanojimą ir „Oskaro“ statulėlę geriausio antrojo plano aktoriaus kategorijoje, rašo „Lietuvos ryto" priedas „Gyvenimo būdas".
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-03-22 16:11
Aktorė Cameron Diaz - mėgaujasi gyvenimu. 41-erių Holivudo žvaigždė laisvalaikį leidžia lepindamasi saulės voniomis Karibų jūros pakrantėje - visai neseniai fotografai ją užfiksavo besimaudančią atokiame paplūdimyje. Ryškiai rožiniu bikiniu vilkinti aktorė nesigėdija apnuoginti kūno - jai figūros galėtų pavydėti ne viena jaunesnė mergina.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-03-19 15:04
Šįkart ne raudonuoju, o juoduoju kilimu žengusios garsenybės – Kate Winslet, Shailene Woodley, Theo James ir kiti sužibėjo Los Andžele, Kalifornijoje. Holivudo žvaigždės rinkosi į kino juostos „Divergentė“ premjerą. Pagal Veronicos Roth knygą režisieriaus Neilo Burgerio sukurtas filmas Lietuvos kino teatrus pasieks kovo 28 dieną.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-03-18 11:43
„Oskaro“ laureatė Kate Winslet gavo savo žvaigždę garsiojoje Holivudo Šlovės alėjoje. Per ceremoniją juoda kuklia suknele vilkinti 38 metų britų aktorė dėkojo už „nuostabų apdovanojimą“ ir „didelę garbę“. K.Vinslet jau šešis kartus buvo nominuota „Oskarui“.