Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pramogos Žmonės
2014-11-23 12:17
Nijolės Narmontaitės (55 m.) herojė TV seriale „Nekviesta meilė“ tampa rašytoja. „Moterų laimėje“ jos personažas svajoja būti poetė. „Matote, kiek sąsajų?“ – juokiasi aktorė, neseniai išleidusi knygą, kurioje surašytos smagios teatro istorijos.
Komentarai
2014-11-23 12:01
Mūsų šeima nėra iš tų, kurie nuolat žiūri televizorių. Prie jo prisėdu tik norėdamas pamatyti ką nors naudingo. Kadangi manau, kad mūsų televizijos siūlo nedaug kokybiškų pažintinių laidų, dažniausiai žiūriu užsienio programas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-11-23 11:31
Prieš kelias savaites apie 21-erių Vaidotą Grincevičių žinojo tik paaugliai, sekantys jo juokelius internete. Dabar apie šį vaikiną kalbama visur. Kodėl Lietuva staiga pametė galvą – kaip Garliavos psichozės laikais? „Šėtone, prašau, nupirki mano sielą už leidimą taškyti vaikų galvas į sieną“, – V.Grincevičiaus dainuškos su tokiu priedainiu klipas per kelias savaites internete peržiūrėtas daugiau nei 1,1 milijono kartų. Tai – didžiulis skaičius.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-11-22 21:12
Studentę Justiną Šikšniūtę nužudęs Valdas Jankauskas – uždaras, nelabai charakterį rodęs tylenis. Taip nusikaltėlį prisimena Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos darbuotojai. Pirmus metus septyniolikmetis šiaip ne taip išsilaikė mokykloje, tačiau po vasaros atostogų beveik nebelankė pamokų, mokytojai nebegalėjo jo surasti. Mokykloje sklido kalbos, kad jis suimtas už apiplėšimus.
Pramogos Muzika
2014-11-22 19:28
„Nenoriu nieko gąsdinti, bet artimiausi „Sel“ koncertai - vieni paskutiniųjų“, - sako Egidijus Dragūnas, interviu „Lietuvos rytui“ prabilęs apie jį lydinčius skandalus, naują albumą, būsimas vestuves ir išvykimą iš Lietuvos.
Pramogos TV antena
2014-11-21 15:44
Alyvuogių, saulėgrąžų, rapsų aliejus, o gal maisto gamyboje naudojate sviestą? Nė vienas šių produktų nėra nesveikas, tačiau reikia žinoti, kada kurį rinktis. Būtent apie aliejaus teikiamą naudą pasakos kulinaras Alfas Ivanauskas su VMG komanda ir laidos svečiais laidoje „VMG kulinarinis žurnalas“ šeštadienį 10.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Pramogos TV antena
2014-11-21 14:28
Nakvynė saunoje, puodeliuose teliuskuojantys pusryčiai automobilyje, drėgmė ir šaltis, baudžiavos laikus menantys darbai už nakvynę ir duonos kąsnį pas ūkininką – kokių dar išmėginimų teko lietuvių komandai sužinosite laidoje „Didysis pasivaikščiojimas“ penktadienį nuo 22.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Pramogos TV antena
2014-11-20 19:48
Televizijos laidų „Patriotai“ ir „Nuoga tiesa“ vedėja Rūta Janutienė svečiavosi visai kitokioje laidoje, nei jai įprasta. Rūta atsivėrė „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kitoks pokalbis“ vedėjai Aušrai Kilkuvienei.
Kultūra Meno pulsas
2014-11-20 16:12
Jūs girdėjote naujienas: Davidas Lynchas po 25 metų pertraukos atgaivina „Tvin Pyksą“ – įtakingiausią serialą televizijos istorijoje, parodžiusį, kad menas ir televizija gali eiti išvien. 2016 m. bus naujas sezonas. Mums džiaugtis lyg ir derėtų santūriai: Lietuvos televizijos jo vis tiek nerodys, bent jau ne kartu su pasauline premjera. Serialo peržiūrėti interneto platformose taip pat nepavyks – nebent būsite JAV ar Britanijoje. Bet vis tiek žiūrėsime. Kaip? Atsakymą žinote. Ir taip darote, nes kitų variantų Lietuvoje šiuo metu nėra.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-11-20 14:08
Uždaro būdo, net šiek tiek drovus, mėgstantis pasipuikuoti savo raumenimis. Taip 23 metų šilutiškį Valdą Jankauską apibūdinantys pažįstami niekaip negali suvokti, kodėl jis žiauriai nužudė pirmąkart gyvenime matomą studentę. Kai vakar po pietų V.Jankauskas buvo atvežtas į Klaipėdos teismą, pareigūnai jau buvo radę jo aukos – 20-metės Justinos Šikšniūtės – kūną. Jis nebuvo įmestas į Minijos upę, kaip anksčiau tvirtino tyrėjus norėjęs suklaidinti žudikas. Palaikai aptikti maždaug kilometras nuo V.Jankausko motinos namų Šilutės rajono Macikų kaime.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-11-20 11:39
Ar 20-metės studentės Justinos Šikšniūtės nužudymu įtariamas Valdas Jankauskas jau anksčiau tykojo „Facebook“ grupėje pakeleivingų automobilių ieškančių merginų? Su „Lietuvos ryto“ televizija bendravusi Martyna Murauskaitė prisimena, kad į jos klausimą „Facebook“ grupėje, ar kas važiuoja į Klaipėdą, 23 metų V.Jankauskas atrašė iš karto.
Kultūra Kinas
2014-11-19 21:34
„Kai kurie mano filmo veikėjai pradingo filmavimo eigoje, o kartą priklausomybę nuo narkotikų turintis žydas iš Etiopijos norėjo mane nužudyti. Jis bandė mane įsitempti į namus, o man pradėjus bėgti ėmė vytis su geležiniu strypu. Tąkart netgi kreipiausi į policiją“, – prisiminė filmo „Galutinė stotis“ režisierė Julie Shles.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-11-17 23:04
Liepos pradžioje avariją, per kurią žuvo žmogus, įtariama sukėlusio Jono Radzevičiaus laukia sudėtingas teismo procesas. Prieš kelis mėnesius buvo patvirtinta, kad vairuotojas buvo neblaivus. Pirmadienį paaiškėjo dar viena J.Radzevičiui nepalanki aplinkybė. Avarijos aplinkybes ištyrusi prokuratūra gavo informacijos, kad partrenktas asmuo ėjo per pėsčiųjų perėją.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-11-17 20:10
Buvęs laikraščio „Litovskij kurjer“ vyriausiasis redaktorius Anatolijus Ivanovas Vilniaus „Santaros“ vidurinėje mokykloje, kurioje mokosi rusakalbiai, rengia susitikimus su moksleiviais. Prieš tai A.Ivanovas, teigiantis, kad rengia jaunuolius žurnalisto darbui, toje pačioje mokykloje bendravo su Rusijos ambasados atstovu, pirmadienį pranešė „Lietuvos ryto“ televizija.
Sportas Krepšinis
2014-11-17 15:29
Europos taurės rungtynėse Belgrade „Lietuvos ryto“ ekipa turės verstis be vidurio puolėjo Kirilo Natiažkos.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-11-17 14:16
Tiesioginėje diskusijų laidoje „Nuoga tiesa“ paaiškės, kiek iš tiesų elektros, šilumos ir dujų vartotojai mokės už tai, kad Lietuva įsigijo Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą. Laidą žiūrėkite pirmadienį, 21 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Pramogos Žmonės
2014-11-15 12:34
Iki šiol tik nedideliam ratui lietuvių žinomas komiškų filmukų kūrėjas Vaidas Grincevičius-Whydotas greitai populiarėja. Jo prieštaringai vertinama daina „Šėtone, prašau“ į „YouTube“ kanalą buvo įkelta prieš tris savaites, tačiau peržiūras ji renka rekordiniu greičiu - vaizdo klipą peržiūrėjo jau daugiau nei milijonas žmonių.
Pramogos Žmonės
2014-11-12 20:13
Penktadienio vakarą 19.55 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ svečiuosis neseniai ištekėjusi, viena populiariausių Lietuvos dainininkių – Katažina Zvonkuvienė. Laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei atlikėja prisipažino: „Dėka Deivydo aš kelią į sceną praėjau lengviau. Jo pažintys, patirtis ir talentas man padėjo lengviau praslysti į televizijos projektus ir radijo stotis.“
Sportas Startai
2014-11-10 08:27
Kaune baigėsi 2014 metų Europos kiokušin karatė čempionatas. Sekmadienio vakarą vykusiose absoliučios svorio kategorijos vyrų varžybose pirmąją vietą vėl iškovojo bulgaras Valerijus Dimitrovas. Finale daugkartinis čempionas nugalėjo lietuvį Andrių Draugelį. Pakeliui į lemiamą dvikovą V.Dimitrovui teko įveikti dar tris lietuvius. Pirmajame etape bulgaras tik po pratęsimo palaužė Antaną Klibavičių, po to įspūdingu veiksmu įveikė Domą Sutkų, o pusfinalyje vėl tik per pratęsimą nugalėjo Vytautą Cėplą.
Sportas Startai
2014-11-09 18:26
Kauno Sporto halėje toliau vyksta 2014 metų Europos kiokušin karatė čempionatas, kuriame žiūrovai gali išvysti jaunučių (iki 16 metų), jaunimo (iki 22 metų) kovas pagal svorio kategorijas ir suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos varžybas.

Populiariausi per 24 val.