ŽmonėsUžsienio žvaigždės
2015-09-02 08:01
Holivudo vakarėliuose jau kurį laiką aptarinėjamas gandas – šiemet 75-metį atšventęs „Oskaro“ laureatas Alas Pacino planuoja pirmą kartą vesti, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Esą amžiną meilę jis ketina prisiekti ilgametei draugei aktorei Lucilai Solai (36 m.).
Lietuvos dienaAktualijos
2015-09-01 18:42
Generalinio prokuroro postas gali atitekti šiuo metu Klaipėdos apygardos vyriausiajam prokurorui Simonui Minkevičiui. Pastarasis tikina tokių kalbų girdėjęs, bet oficialaus pasiūlymo esą kol kas nesulaukęs. Prokuroras portalui pripažino, kad gandai apie jo kandidatūrą nustebino. „Man tai staigmena. Aš nei gavau pasiūlymo, nei apie tai su kuo nors kalbėjau. Gal Prezidentūroje apie tai ir svarstoma, bet aš nieko nežinau“, – lrytas.lt antradienį sakė 42 metų S.Minkevičius.
VerslasRinkos pulsas
2015-09-01 14:28
Paskutinis vasaros mėnuo portalui lrytas.lt buvo karštas ir intensyvus. Dirbantys ar atostogaujantys portalo skaitytojai mielai skaitė įvairiausias lrytas.lt medžiagas. Rugpjūtį skaitytojus domino ir Kinija, ir gimdyvės, ir nacių auksas, ir bananai. Per 15 skilčių turintis lrytas.lt bei jo televizija lrytas.tv sulaukė daug dėmesio, lankytojų ir peržiūrų. Mūsų medžiagomis taip pat gausiai buvo dalijamasi ir socialiniame tinkle „Facebook“.
SportasKrepšinis
2015-09-01 11:44
Žygimantas, Tautvydas ir Domantas Saboniai dar vaikystėje svajojo žengti tėvo Arvydo Sabonio pėdomis. Ryškiausiai iškilo D.Sabonio žvaigždė. Dabar jam žadama puiki karjera – 19 metų 208 cm ūgio puolėjui NBA ekspertai prognozuoja vietas Naujokų biržoje, o Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas gyrė brandų krepšininko požiūrį.
ŽmonėsTV antena
2015-08-29 10:26
LNK televizija naująjį sezoną pasitinka švęsdama 20-ies metų jubiliejų. Sunku įsivaizduoti, kas yra du dešimtmečiai televizijai. O ką veikė mylimi LNK laidų vedėjai, kai jiems buvo 20? Kokie jie buvo ir apie svajojo?
ŽmonėsTV antena
2015-08-27 11:04
Gimtadieniai, per kuriuos dėl šventės kaltininko simpatijų varžosi populiariausi šalies atlikėjai. Į tokį šou netrukus kvies „Lietuvos ryto“ televizija.
Lietuvos dienaNelaimės
2015-08-25 21:53
Dar viena tragedija skandalais dėl vaikų priežiūros pagarsėjusiuose Vilijampolės socialinės globos namuose – iš trečio aukšto iškrito 11 metų berniukas. Nuo sužalojimų vaikas ligoninėje mirė, praneša „Lietuvos ryto“ televizija. Įstaigos vadovas Linas Butkus paaiškinti, kaip atsitiko nelaimė, negalėjo. Kol kas aišku tik tiek, kad vaikas nuėjęs į tualetą persivėrė per pravirą langą ir neišsilaikęs nukrito.
Gyvenimo būdasŠeima
2015-08-25 15:26
„Mano profesija man patinka, o gyvenimas su žurnalistu – dar labiau“, – patikino „Lietuvos ryto“ televizijos žinių ir informacinės laidos „Reporteris“ vedėja Guoda Pečiulytė (30 m.). Jos sutuoktinis Edvardas Špokas (37 m.) rengia reportažus LRT televizijai. Apie tai rašė „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.
AutoSaugus eismas
2015-08-24 18:22
Sunkvežimių vairuotojai, nors ir laikomi tikrais profesionalais, daro tokias pat žmogiškas klaidas. Skirtumas toks, kad eismo įvykių, kuriuose dalyvauja sunkiasvorė technika, pasekmės – itin tragiškos.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-08-24 23:05
Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione Klaipėdoje besilankanti Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad čia atvykstantys savanoriai yra motyvuoti, supranta savo atsakomybę ir yra pasiryžę tarnauti Lietuvai.
Eurobasket 2015Ryga
2015-08-24 22:06
Pavargęs po kelionės, tačiau geros nuotaikos ir su įsigaliojusia nauja solidžia sutartimi. Taip šeštadienio popietę į Vilniaus oro uosto atvykimo salę įžengė Lietuvos krepšinio rinktinės ir NBA klubo „Toronto Raptors“ ekipos vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas. Antradienį Kanados klubo kvietimu išvykęs žaidėjas jau ketvirtadienį padėjo parašą po nauja ketverių metų sutartimi ir kol kas tapo geriausiai apmokamu „Raptors“ krepšininku.
Eurobasket 2015Ryga
2015-08-22 10:08
Į rinktinę rengtis Europos čempionatui Jonas Valančiūnas šiandien sugrįš ramus dėl savo ateities. Padėjęs parašą ant naujos sutarties su „Toronto Raptors“ lietuvis užsitikrino solidžią algą.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-08-22 13:46
Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus Edžio Urbanavičiaus užmojai pribloškė politikus. Naujo automobilio įsigeidusiam departamento vadovui pasiūlyta paieškoti pigesnės transporto priemonės. Šiuo metu E.Urbanavičius vežiojamas 5 klasės BMW. Nors tarnybinis automobilis dešimties metų senumo, departamento vadovui jo gali pavydėti net ir kai kurie kuklesniomis mašinomis vežiojami ministerijų vadovai.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-08-21 06:18
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė delsia priimti sprendimą dėl naujojo Jaunimo reikalų departamento vadovo, kuriuo pretenduoja tapti Jonas Laniauskas. Mat jis saugumo pareigūnams kliūva dėl savo prorusiškos veiklos. Vilniaus savivaldybėje jaunimo reikalus koordinuojantis J.Laniauskas laimėjo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos konkursą vadovauti visos šalies jaunimui, bet kol kas nėra paskirtas į naujas pareigas, rašo „Lietuvos rytas“.
VerslasRinkos pulsas
2015-08-21 09:21
60 metų Romualdas Gėgžnas jaučiasi užtikrintas. Ką tik finansų viceministru tapęs vyras yra tikras, kad jam patirties tvarkytis su mokesčiais Lietuvoje užtenka. Nors daugelis jo vadovautų bendrovių beviltiškai žlugo, o kai kurios paliko milžiniškas skolas valstybei. Tačiau R.Gėgžnas bus atsakingas Finansų ministerijoje už mokesčius ir Valstybinę mokesčių inspekciją.
VerslasĮžvalgos ir nuomonės
2015-08-14 14:44
Dažnas turėjęs savo biznį yra išgyvenęs ir partnerių skyrybas. Paprastai skiriamasi tuomet, kai išsiskiria partnerių fantazija, ką veikti su pinigais. Fantazijos skirtumai paprastai išryškėja atsiradus didesniems pinigams, kitaip tariant, kuo sėkmingesnis biznis, tuo didesnė skyrybų rizika. „Vilniaus prekybos“ akcininkų kovos savo esme įdomios tik iškrypėliams, jaučiantiems pasitenkinimą kas rytą skaityti eilinę dozę apsispjaudymų, perduodamų žurnalistų lūpomis, rašo portalas commonsense.lt Pateikiame sutrumpintą šio rašinio versiją. „Vilniaus prekybos“ akcininkų kovos savo esme įdomios tik iškrypėliams, jaučiantiems pasitenkinimą kas rytą skaityti eilinę dozę apsispjaudymų, perduodamų žurnalistų lūpomis. Jūs pamėginkite paskaityti tuos straipsnius ir susigaudyti, kas ten ką kada ir kam pardavė, nupirko, reorganizavo ir pervadino.
ŽmonėsTV antena
2015-08-15 12:24
Televizijos laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius savo meilę tėvynei pasirengęs įrodyti darbais. Po kelių mėnesių jis papildys Lietuvos kariuomenės savanorių gretas. Praėjus devyniems mėnesiams (tiek truks tarnyba) Ignas grįš į LRT televiziją. Ryžtis radikaliam sprendimui, pasak Igno, jam buvo nesunku.
ŽmonėsTV antena
2015-08-10 23:16
Astrologė Vaiva Budraitytė (55 m.) grįžta į televiziją. Naujame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone ji ves realybės dokumentikos laidą „Vaivos pranašystės“.
ŽmonėsTV antena
2015-08-10 19:52
„Žinau, kad į Gruziją dar būtinai sugrįšiu“, – nusišypsojo Liepa Rimkevičienė (35 m.). Žurnalistės nuotykių šioje šalyje dienoraštį praėjusį sekmadienį pradėjo rodyti LRT televizija, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
IT ir mokslasIšmanyk
2015-08-10 09:10
Šiandieną Lietuvos ryto televizijos eteryje startuoja nauja laida „Laikas inovacijoms“, kurioje smalsiems žiūrovams bus pristatomos pažangiausios Lietuvos įmonių kuriamos inovacijos.

Populiariausi per 24 val.