Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pramogos TV antena
2014-10-22 16:03
Jau greitai TV3 eteryje – žiūrovų itin laukiamas atsinaujinęs didysis projektas „Šok su manimi“. Televizija atskleidžia vis daugiau detalių ir projekto dalyvių vardų.
Gyvenimo būdas Šeima
2014-10-22 14:12
Iš vyro dovanų gimtadienio proga gavusi pliušinį meškiną drabužių dizainerė ir mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja Viktorija Jakučinskaitė (32 m.) jį tuoj pat išmestų. Ne paslaptis, kad moteriai nepatiko ir pirmasis sužadėtuvių žiedas, kurį įteikdamas aštuoneriais metais vyresnis Vitalijus Jančenkovas paprašė jos rankos. Tačiau turbūt moteris, kurią išsirinko, yra išties nepaprasta, jei vyras jai nuperka kitą sužadėtuvių žiedą ir vestuvių dienos laukia net trylika metų, rašo „Lietuvos rytas".
Pramogos TV antena
2014-10-22 10:31
Ar žmogaus vardas gali nulemti gyvenimą ir turėti įtakos sėkmingai karjerai? Į šį klausimą penktadienį, spalio 24 d., nauju laiku – 20.55 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Pasaulis X“ bandys atsakyti psichologijos mokslų daktarė Aistė Diržytė: „Ne visada vardas formuoja žmogų, tačiau vardas gali išreikšti tėvų ir artimųjų lūkesčius, vaiko gyvenimo atžvilgiu. Kai tėvai renka vaikui Ąžuolo vardą, žinoma, nori, kad jis būtų tvirtas ir gyvybingas. Kai tėvai turi tokių lūkesčių, tai gali veikti ir vaiko likimą.“
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-21 22:54
Du buvę vidaus reikalų ministro patikėtiniai ir trys verslo bendrovių vadovai - Specialiųjų tyrimų tarnyba skelbia vėl užčiuopusi politikos ir verslo korupcijos ryšius. Vilniuje antradienio rytą partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje kilo šurmulys, nes STT pareigūnai tikrino kompiuterius, atliko kratas ir dokumentų poėmius. Krata atlikta ir Rolando Pakso darbo kabinete. Apie teisėsaugos pareigūnų žygį partijos vadovai sužinojo tik iš žurnalistų.
Sportas Krepšinis
2014-10-21 19:20
„Tai visus taip vartyk prieš kameras, ne tik mane vieną“, – juokais ant Mindaugo Lukauskio pyktelėjo Antanas Kavaliauskas, kuriam tarp kojų prieš akimirką panevėžietis po krepšiu prakišo rezultatyvų perdavimą. „Iškirps“, – šypsodamasis ranka moja M.Lukauskis.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-21 17:06
„Tai yra politinė korupcija“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Patriotai“ savo nuomonę pareiškė ekonomistė Aušra Maldeikienė, komentuodama prezidentės Dalios Grybauskaitės praturtėjimą iš Vyriausybės vertybinių popierių.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-19 19:22
Po to, kai Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė „Lietuvos ryto“ televizijai papasakojo apie kėsinimąsi į jos gyvybę daugiau nei prieš trejus metus, prokurorams teks vėl peržiūrėti ir galbūt net atnaujinti su įvykiu susijusį ikiteisminį tyrimą. „Kiek žinau, generalinė prokuratūra tikrina ar inicijuoja patikrinimą šios bylos ir nutraukimo teisėtumo pagrindų“, – „Lietuvos ryto“ televizijai teigė generalinio policijos komisaro pavaduotojas Renatas Požėla. Į buvusią vaiko teisių apsaugos kontrolierės namą 2011-ųjų liepą šauta jai sėdint savo namo terasoje.
Pramogos TV antena
2014-10-19 11:25
Televizijos kavinėje kavą gurkšnojantys ir vienas kitą per dantį traukiantys režisierius Vytenis Pauliukaitis (65 m.) ir choreografas Jurijus Smoriginas (59 m.) – įprastas vaizdelis. Abu kūrėjai dažnai dalyvauja TV laidose.
Pramogos TV antena
2014-10-18 20:07
Daugybė vaikų sekmadieniais stengiasi anksčiau išsiristi iš lovos, kad galėtų pažiūrėti „Gustavo enciklopediją“ (LRT televizija). Tačiau Audriaus Rakausko (49 m.) sūnui tėvo vedama laida vaikystėje buvo nė motais.
Kultūra Literatūra
2014-10-17 11:09
Rengdami Metų knygos rinkimus, per dešimtmetį vis dėlto sukėlėme šiokias tokias bangas paprastai gal ir neskaitančioje visuomenėje, sako komisijos narys rašytojas Andrius Jakučiūnas. Jo manymu, komisija neklysta – kasmet išties atrenkamos geriausios metų knygos. Savo ruožtu literatūrologas, vaikų literatūros ekspertas Kęstutis Urba priduria – komisija nedramatizuoja, kad kritikų ir skaitytojų vertinimai dažnai skiriasi.
Lietuvos diena Nelaimės
2014-10-17 09:44
Mirtina liga sunkiai serganti, tačiau Nedarbingumo ir neįgalumo nustatymo tarnybos darbinga pripažinta kaunietė kito vizito dėl nedarbingumo nustatymo nebesulaukė. Moteris pralaimėjo kovą su liga. Tuo metu Nedarbingumo ir neįgalumo nustatymo tarnyba ir toliau tvirtina, kad 35 proc. darbingumas mirštančiai moteriai buvo nustatytas teisingai, ir kaltę meta medikams. Esą nustatinėjant darbingumą ji buvo pakankamai stipri, o jei per metus sveikata pablogėjo, naują darbingumo nustatymą turėjo rekomenduoti gydytojai.
Pramogos TV antena
2014-10-16 14:46
„Be ko jūs negalėtumėte gyventi?“ – „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Šeima – jėga“ dalyvių prisispyrę klausė vedėjai Edita Užaitė ir Timūras Augucevičius. „Be šeimos!” – lyg susitarę atsakė dainininkas Donatas Baumila ir jo žmona teisininkė Dainė, juvelyrė Jurga Karčiauskaitė-Lago ir ispanas jos vyras – menininkas Lino Lago. Visi keturi žino, apie ką kalba, visiems yra tekę išgyventi ir geresnių, ir blogesnių laikų.
Sportas Krepšinis
2014-10-15 17:42
„Kaip atrodo „Lietuvos rytas“? Kodėl jie nebežaidžia Jungtinėje lygoje?“ – Vilniaus oro uoste susidomėjęs klausinėjo serbas Milenko Tepičius. 27 metų 202 cm ūgio gynėjas praėjusį sezoną Vilniaus „Lietuvos ryte“ praleido tik kelis mėnesius, bet prisirišo prie komandos. Tačiau antradienio popietę krepšininkas į Lietuvą atvyko vilkėdamas Belgrado „Partizan“ simbolika pažymėtą sportinį kostiumą.
Pramogos TV antena
2014-10-15 12:25
„Mokslininkai pataria jautriems žmonėms su paveikslais būti atsargiems. Nemažai meno kūrinių gali pakenkti, pražudyti žmogų. Priklauso nuo to, kas tą paveikslą tapė ir su kokia energija jį kūrė. Dailininkai būna nenormalios asmenybės“, – sako žinomas fizinių mokslų daktaras Rimantas Petrošius ir šį penktadienį spalio 17 d. 20.55 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją laidoje „Pasaulis X“ įspėja namų sienų nepuošti nežinomų dailininkų paveikslais.
Būstas Nekilnojamasis turtas
2014-10-14 12:46
Pagaliau britai pastebėjo, kad toli gražu ne visi lietuviai – banditai ir vagys. Du statybų rangovai lietuviai Londone atskubėjo padėti į beviltišką padėtį patekusiai britų šeimai ir populiarioje televizijos laidoje buvo parodyti kaip didvyriai, antradienį rašo „Lietuvos rytas“. „Sniego gniūžtė pragare turi daugiau galimybių neištirpti, nei ši statyba kada nors pasibaigti. Taip būčiau pasakęs, jei namą statytų kurie nors kiti statybininkai, o ne Romas ir Remis“, – ištarė Didžiosios Britanijos televizijos kanalo „Chanel 4“ laidų vedėjas Kevinas McLoudas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-14 12:11
Artėjančio jubiliejaus proga dovanų gavusi kelionę į Sardinijos salą parlamentarė Dalia Teišerskytė ne tik pati tapo pravaikštininke, bet ir į kelionę pasiėmė atostogų prašymo neparašiusią savo padėjėją, rašo „Lietuvos rytas“.
Pramogos TV antena
2014-10-14 11:33
„Mes, moterys, tampame vis vyriškesnės. Dėvime tik kelnes, nebelieka elegancijos“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ kritikos strėles Lietuvos moterims garsi dizainerė, mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja Viktorija Jakučinskaitė.
Būstas Pasidaryk pats
2014-10-13 22:30
Pelkė. Trys lūšnos ir dar kelios stoginės. Per dešimt benamių. Linoleumo gabalais ir senais kilimais grįsti takeliai. Visa tai kitą savaitę pavirs plynu lauku, šiukšlynu. Buldozeriai su žeme sulygins Klaipėdoje, greta Pievų gatvės suręstus benamių guolius. Toks likimas šią vietą ištiks todėl, kad benamių šunys puldinėjo ir kandžiojo praeivius. Portalas lrytas.lt siūlo pasidairyti po keistuolių buveinę ir iš arčiau susipažinti su jos gyventojais.
Sportas Tai bent!
2014-10-13 22:27
Po vienu stogu sutelpa dviejų šalies krepšinio klubų gerbėjai. Vilniaus „Lietuvos rytą“ palaikanti žmona ir Kauno „Žalgirį“ dievinantis vyras per šių komandų dvikovą savo numylėtinių žaidimu džiaugiasi skirtingose sirgalių tribūnose. Ir nesusipyksta?
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-13 12:15
Vaikų globos namai sausakimši, o juose gyvenančių vaikų motinos gyvos ir sveikos linksminasi savo namuose su naujais sugyventiniais ir ruošia naujus klientus valdiškoms įstaigoms. Motinos vaidmuo visuomenėje išaukštintas, joms kuriamos eilės, rašomos natos dainoms, rengiamos šventės. Šį vakarą, 20.30 val. laida „Nuoga tiesa“ klausia: „Ar kiekviena motina verta pagarbos?“

Populiariausi per 24 val.