Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pramogos TV antena
2014-11-27 20:59
Studentės Justinos Šikšniūtės žudiko Valdo Jankausko tėvas jaučia kaltę, kad sūnus vaikystėje jo beveik nematė. Kompleksuotas, visų užgauliojamas vaikinas, dvasiškai sužalotas dar vaikystėje. Šitoks šilutiškio V.Jankausko portretas išryškėjo laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ („Lietuvos ryto“ televizija) žurnalistams po pokalbių su jo šeimos nariais ir artimaisiais.
Sportas Startai
2014-11-27 12:29
Geriausi 2014 metų Lietuvos sportininkai bus pagerbti sausio 19 dieną Kongresų rūmuose Vilniuje rengiamame Sporto vakare. Jo metu bus paskelbti 11 nominacijų laureatai. Juos kartu išrinks Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Kūno kultūros ir sporto departamentas, Lietuvos sporto žurnalistų federacija ir sporto mėgėjai, kurie balsuos internete.
Pramogos Žmonės
2014-11-27 12:18
Grožio konkurso „Mis Lietuva 2014“ nugalėtoja šokėja Agnė Kavaliauskaitė jau visą savaitę bando pakerėti „Mis pasaulis“ žiuri. Vis dėlto sėkmingai pradėjusi pasirodymą grožio konkurse Agnė kluptelėjo – mergina nepateko tarp 32 sportiškiausių dalyvių, todėl sportinės rungties finale trečiadienį ji nedalyvavo.
Verslas Energetika
2014-11-26 17:09
Prabangiajame Vienos „Hyatt Hotel“ raudonaisiais kilimais šią savaitę žengia tie, kurie pasauliui lems gerokai daugiau nei naftos kainas. Čia jau atvyko šeichai, energetikos ir naftos ministrai, lobistai. Viešbučio koridoriais zuja ir naftos gigantės „Rosneft“ vadovas ir artimiausias Vladimiro Putino bičiulis Igoris Sečinas, kuriam kompaniją palaiko Rusijos naftos ministras Aleksandras Novakas. Į Austriją jis atvyko su prezidento nurodymu – įtikinti didžiausius naftos eksportuotojus sumažinti juodojo aukso gavybą.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-11-26 13:19
Dabar verslininkas Andy Khawaja kontroliuoja 70 procentų pasaulio interneto mokėjimų, o jo paties sąskaitoje – beveik 20 milijardų dolerių (apie 50 milijardų litų). Vos prieš dešimt metų jo kišenėje švilpavo vėjai, tačiau jis netiki sėkme. Todėl labai mažai miega, padeda nuskriaustiesiems, nekenčia interneto ir mėgaujasi tuo, kad yra kitoks.
Auto Saugus eismas
2014-11-26 10:53
Įžengti į pėsčiųjų perėją galima tik įsitikinus, kad tai saugu. Buvusiai Seimo kavinės virėjai, patyrusiai dviratininkei, neatsargumas perėjoje kainavo gyvybę. Vilniuje, Pilaitėje gyvenusi 65 metų Jelena Aksamit kiekvieną rytą sėsdavo ant dviračio ir važiuodavo į prekybos centrą „Norfa“ apsipirkti. Vilnietė buvo patyrusi dviratininkė. Tačiau lapkričio 3-iąją, išvažiavusi dviračiu gerai žinomu maršrutu, ji nebegrįžo į namus, kur jos laukė neįgali duktė.
Kultūra Kinas
2014-11-25 19:29
„Gladiatoriai. Kita planeta“ – tik septintasis lietuvių filmas IDFA forume per visą Nepriklausomos Lietuvos istoriją ir pirmasis nuo 2007-ųjų. A.Matelio juosta – septynių šalių (Lietuvos, Latvijos, Italijos, Airijos, Jungtinės Karalystės, Šveicarijos ir Belgijos) koprodukcija, teises transliuoti šią istoriją jau įsigijo penkių Europos valstybių televizijos. Lietuvoje filmą transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-11-25 19:20
Dėl gautos dosnios kelių šimtų tūkstančių litų aukos Jonavos klebonui Audriui Mikitiukui teks aiškintis teismuose. Sužinoję, kad psichikos liga serganti moteris dosniai parėmė bažnyčią ir kleboną jos artimieji kreipėsi į teismą ir prašo sugrąžinti pinigus, praneša „Lietuvos ryto“ televizija. Giminaičių tvirtinimu klebonas pasinaudojo savo veiksmų suprasti negalinčia moterimi. Pats klebonas, teismo pasiūlymą taikytis atmetė. Esą dalį pinigų jau grąžinęs, o toliau lauks teismo sprendimo.
Pramogos TV antena
2014-11-25 15:18
Prieš keletą metų išsiskyrusi keramikė Nomeda Marčėnaitė (49 m.) kurti naujos šeimos neskuba. „Širdimis esame kartu, bet gyvename atskirai“, – apie santykius su dizaineriu Vytautu Palavinsku sakė ji.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-11-25 12:33
Šimtai milijonų gerbėjų, tarsi ant mielių augantys honorarai ir šlovė. Visa tai patyrė šeši aktoriai, vaidinę TV seriale „Draugai“, kurio 20-metis neseniai buvo minimas.
Pramogos Kelionės ir pomėgiai
2014-11-25 10:41
Visą rudenį po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius lankęsi ir tenykštes pramogas išbandę žinomi keliautojai ir laidų vedėjai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius grįžta į Vilnių. Artėjant Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams televizijos rubrikos „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” vedliai kviečia sutikti didžiausias metų šventes ne kur kitur, o Lietuvos sostinėje.
Pramogos Žmonės
2014-11-24 22:49
Tarptautiniame grožio konkurse „Mis pasaulis“ Lietuvai atstovaujanti klaipėdietė Agnė Kavaliauskaitė (21 m.) sėkmingai skinasi kelią į finalą. Per savaitgalį vykusią gražuolių talentų peržiūrą Agnė pakliuvo į geriausiųjų dešimtuką.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-11-24 11:54
Jaunas šilutiškis Valdas Jankauskas įtariamas studentės Justinos Šikšniūtės nužudymu. 23 metų vaikino nusikaltimas daug skausmo sukėlė trims jo seserims ir motinai. Kaimynų teigimu, vaikinas augo be tėvo. V.Jankauskas turėjo mažai draugų, buvo gana uždaro būdo, pažinčių ieškodavo internete. Savo auką jis rado socialiniame tinkle. Teismas V.Jankauską leido suimti.
Pramogos Žmonės
2014-11-23 12:17
Nijolės Narmontaitės (55 m.) herojė TV seriale „Nekviesta meilė“ tampa rašytoja. „Moterų laimėje“ jos personažas svajoja būti poetė. „Matote, kiek sąsajų?“ – juokiasi aktorė, neseniai išleidusi knygą, kurioje surašytos smagios teatro istorijos.
Komentarai
2014-11-23 12:01
Mūsų šeima nėra iš tų, kurie nuolat žiūri televizorių. Prie jo prisėdu tik norėdamas pamatyti ką nors naudingo. Kadangi manau, kad mūsų televizijos siūlo nedaug kokybiškų pažintinių laidų, dažniausiai žiūriu užsienio programas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-11-23 11:31
Prieš kelias savaites apie 21-erių Vaidotą Grincevičių žinojo tik paaugliai, sekantys jo juokelius internete. Dabar apie šį vaikiną kalbama visur. Kodėl Lietuva staiga pametė galvą – kaip Garliavos psichozės laikais? „Šėtone, prašau, nupirki mano sielą už leidimą taškyti vaikų galvas į sieną“, – V.Grincevičiaus dainuškos su tokiu priedainiu klipas per kelias savaites internete peržiūrėtas daugiau nei 1,1 milijono kartų. Tai – didžiulis skaičius.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-11-22 21:12
Studentę Justiną Šikšniūtę nužudęs Valdas Jankauskas – uždaras, nelabai charakterį rodęs tylenis. Taip nusikaltėlį prisimena Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos darbuotojai. Pirmus metus septyniolikmetis šiaip ne taip išsilaikė mokykloje, tačiau po vasaros atostogų beveik nebelankė pamokų, mokytojai nebegalėjo jo surasti. Mokykloje sklido kalbos, kad jis suimtas už apiplėšimus.
Pramogos Muzika
2014-11-22 19:28
„Nenoriu nieko gąsdinti, bet artimiausi „Sel“ koncertai - vieni paskutiniųjų“, - sako Egidijus Dragūnas, interviu „Lietuvos rytui“ prabilęs apie jį lydinčius skandalus, naują albumą, būsimas vestuves ir išvykimą iš Lietuvos.
Pramogos TV antena
2014-11-21 15:44
Alyvuogių, saulėgrąžų, rapsų aliejus, o gal maisto gamyboje naudojate sviestą? Nė vienas šių produktų nėra nesveikas, tačiau reikia žinoti, kada kurį rinktis. Būtent apie aliejaus teikiamą naudą pasakos kulinaras Alfas Ivanauskas su VMG komanda ir laidos svečiais laidoje „VMG kulinarinis žurnalas“ šeštadienį 10.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Pramogos TV antena
2014-11-21 14:28
Nakvynė saunoje, puodeliuose teliuskuojantys pusryčiai automobilyje, drėgmė ir šaltis, baudžiavos laikus menantys darbai už nakvynę ir duonos kąsnį pas ūkininką – kokių dar išmėginimų teko lietuvių komandai sužinosite laidoje „Didysis pasivaikščiojimas“ penktadienį nuo 22.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Populiariausi per 24 val.