Pasaulis Įvykiai
2015-05-29 10:19
Rusijos Permės krašto gyventojai tokie priblokšti, kad skambina vienas kitam ir ragina lįsti į lauką pažiūrėti. „Kas čia per kobra?“ – klausia jie. „Pasaulio pabaiga“, – vėliau pakomentuos vienas iš stebėtojų. Dar vėliau danguje nežinia iš kur pasirodys antras toks neatpažintas skraidantis objektas. Būtent NSO paleidimu šį vaizdo įrašą liudininkai ir pavadino, kai įkėlė jį į youtube.com „Mano Permės Krašto“ paskyrą. Tai erdvė, kurioje vietos gyventojai dalijasi visokiomis keistenybėmis, vykstančiomis Permės krašte. Konkrečiai ši keistenybė nutiko prieš porą mėnesių Kizelio miestelyje.
Sportas Krepšinis
2015-05-28 13:46
Lietuvos krepšinio sirgalių laukia bene įdomiausios dvi savaitės krepšinio kovų. Stipriausios LKL lygos ekipos ketvirtadienį stoja į mūšį dėl nugalėtojų vardo, gražuolės taurės, aukso žiedų ir garbės.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-05-28 09:12
Trečiadienį Valdas Adamkus atvyko į Kauną. Prezidentas prisipažino, kad kelionė į renginį Pažaislyje, kur jam įteiktos Maltos ordino Garbės nario regalijos, buvo sunki ir pareikalavo daug jėgų. „Dėjau daug pastangų, kad būčiau čia“, – sakė 88 metų V.Adamkus. „Jeigu renginys būtų vykęs savaite vėliau, turbūt mane reikėtų su neštuvais iš operacinės atnešti“, – liūdnai Kaune kalbėjo su liga kovojantis ilgametis maltiečių renginių globėjas.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-05-28 07:13
Trečiadienį susumavusi balandžio 8 dieną skelbto konkurso transliuoti radijo programą 104,7 MHz dažniu Vilniuje rezultatus, jo nugalėtoju pripažino bendrovę „Lietuvos rytas“ su programa „Lietuvos ryto radijas“. Projekto autoriai teigia, kad radijo programa stiprins „Lietuvos ryto“ grupės vardą.
Verslas Rinkos pulsas
2015-05-28 14:59
Beveik 300 žmonių – į gatvę be jokių išeitinių kompensacijų. Su tokia realybe susidūrė garsiems prekiniams ženklams siuvančios Vilniaus bendrovės „Lanika Baltic Ltd.“ darbuotojai. Įmonės savininkai danai rado pigesnės darbo jėgos kitose šalyse, o lietuviai skundžiasi verčiami išeiti iš darbo beveik be jokių išmokų, nors Lietuvoje ketinama priimti naują Darbo kodeksą.
Pramogos TV antena
2015-05-27 11:56
Pasak aktoriaus ir humoristo Manto Stonkaus, laimę jam atnešė ne populiarumas, o žmona Indrė ir dvi jųdviejų atžalos.
Pramogos TV antena
2015-05-27 10:32
Ant medžio įkurtame būste, sveriančiame apie toną, įsikūrę 300 paukščių. Jų tvirtai suręstas pastatas gali kaboti net šimtą metų.
Pramogos TV antena
2015-05-26 16:50
Neseniai triukšmingai žlugusios kelionių agentūros „Voyage – Voyage“ buvusi vadovė Ingrida Navickaitė (28 m.) neria į televiziją – kartu su žinomu kulinaru Alfu Ivanausku (30 m.) ves kelionių laidą, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
Pramogos TV antena
2015-05-25 20:53
TV laidų vedėja ir prodiuserė Edita Mildažytė (49 m.) vis dar jaučia kaltę, kad kadaise paliko pirmą vyrą ir jųdviejų vaikų tėvą. „Jis buvo neblogas žmogus, man nepadarė jokio nusižengimo. Tai aš jį palikau ir išdaviau“, – neslėpė moteris. Dvidešimt vienus metus su verslininku Gintautu Vyšniausku gyvenanti, o prieš šešerius oficialiai už jo ištekėjusi E.Mildažytė džiaugiasi darnia šeima. Tačiau ir apie buvusį sutuoktinį ji atsiliepia tik gerai, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
Pramogos TV antena
2015-05-25 08:38
Vestuvių planuotoja K.Kaikarienė (50 m.) tobulu vadina rytą be streso, skubėjimo ir įtampos. „Stengiuosi atsikelti anksčiau, kad ramiai išgerčiau kavos, papusryčiaučiau, pavartyčiau rytinę spaudą, pasirengčiau dienai“, – „Lietuvos ryto“ žurnalui „TV antena“ sakė veikli moteris.
Sportas Krepšinis
2015-05-24 09:59
Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pateko į LKL finalą. Šeštadienį Klaipėdoje vilniečiai 92:87 (14:18, 32:8, 21:27, 25:34) įveikė „Neptūną“ ir laimėjo pusfinalio seriją 3:1. „Dabar iš karto ruošimės finalui, – po mačo LTV kanalui sakė „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Antanas Kavaliauskas. – Po pertraukos per daug atsipalaidavome. Nežaidėm savo žaidimo, daug skubėjom, todėl „Neptūnui“ pavyko pasivyti.“
Sportas Krepšinis
2015-05-23 17:50
LKL pusfinalyje Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai kol kas 2:1 pirmauja prieš Klaipėdos „Neptūną“. Šarūnas Sakalauskas įsitikinęs, jog šios serijos baigčiai didelės įtakos gali turėti žaidėjų traumos. Bet 2001-aisiais su „Lietuvos ryto“ komanda LKL triumfavęs treneris įžvelgė priežasčių, kodėl serija dar gali grįžti į Vilnių.
Komentarai
2015-05-24 10:00
+ Neseniai LNK laidoje „Yra, kaip yra“ manęs dar kartą klausė, kur dingau iš televizijos, kodėl ją iškeičiau į ugniagesio darbą.
Pramogos TV antena
2015-05-22 12:30
Maitinimasis nėra tikslas, o yra tik priemonė gyvybei palaikyti. Šį vakarą 20.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją laidos „Pasaulis X“ herojai dalysis nepaprasta patirtimi, kuri jiems padėjo suvokti aukštesnius gyvenimo tikslus. Valgydami tik naudingus produktus, jie pasiekė tobulos psichinės ir fizinės sveikatos.
Pramogos TV antena
2015-05-22 10:06
Naujasis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis prisipažįsta: kol kas sunku apsiprasti naujoje darbo vietoje. Jam iki šiol neįprasta, kai pavaldiniai kreipiasi „pone“. Tačiau labiausiai milijonieriui merui trūksta to, kad nebegali patarimo paklausti žmonos Irenos.
Pramogos TV antena
2015-05-21 10:46
Ar gali taip būti, kad per kelis mėnesius žinomiausio Lietuvoje vestuvių vedėjo Dainiaus Palivono šeima imtų ir padidėtų? „Šį kartą susirinkome beveik visi, – „Lietuvos ryto“ žaidimo „Šeima – jėga!“ studijoje tikino Dainius. – Taksą Grikį atsivežėme, trūksta tik sfinksų veislės katino Niko.“ Ar studijoje pasirodęs ilgaplaukis taksas atneš laimę Dainiaus šeimai žaidimo pusfinalyje, pamatysime jau šį sekmadienį 17.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-05-21 10:36
Per Latvijos nacionalinę televiziją antradienį parodytas pokalbis su Dalia Grybauskaite pavirto skandalu, dėl kurio mūsų prezidentės įvaizdis kaimyninėje valstybėje gali smarkiai pašlyti. Lietuvos vadovė Latvijoje sulaukė kritikos dėl to, kad nepanoro atsakyti į iš anksto nesuderintus žurnalisto Gundaro Rėderio klausimus.
Sportas Krepšinis
2015-05-20 17:43
Kokiame klubiniame Europos krepšinio turnyre žais stipriausios Lietuvos komandos? Ar Lietuvos nacionalinė komanda atrankoje į pasaulio čempionatą žais be savo geriausių NBA ir Eurolygos žaidėjų? Šie pilki neatsakytų klausimų debesys pastaruoju metu plaukioja virš Europos krepšinio. Pragiedrulių dar nematyti. Bent jau iki gegužės 27-osios.
Lietuvos diena Kriminalai
2015-05-20 21:53
Vilniaus miesto apylinkės teisme pagaliau pasirodęs Egidijus Dragūnas turėjo pasiaiškinti dėl savo keiksmų policijos pareigūnams. Jis neatsisakė minties, kad pareigūnai jį sustabdė, nes norėjo pabendrauti ir pro akis negalėjo praleisti žinomo automobilio.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-05-20 10:26
Antradienį popiet Baltijos jūros dugne tarp Palangos ir Liepojos buvo rastas nuo šeštadienio ieškotas dingęs orlaivis „An-2“. Pilotų kūnų lėktuve nebuvo. Ar po tiek parų yra bent menkiausia tikimybė, kad pilotai dar gali būti gyvi? Šis klausimas kelią nerimą ne tik artimiesiems, bet ir specialistams. Tačiau tai ne vieninteliai klausimai. Suradus lėktuvą specialistai dabar suka galvą – palikti jį jūros dugne ar visgi iškelti. „Skaičiau, kad lėktuvo durys rastos atidarytos. Lėktuvui esant vandenyje to padaryti neįmanoma. Vienas pilotas dar lėktuvui leidžiantis turėjo išlipti iš lėktuvo. Greičiausiai vyrai išlipo, prisipūtė gelbėjimosi liemenes ir laukė pagalbos. Bet tokioje temperatūroje (pranešama, kad vandens temperatūra buvo 7 laipsniai), daugiausia žmogus gali ištverti 15-18 minučių“, – portalui lrytas.lt savo versiją dėstė „Air Lituanica“ skrydžių departamento direktorius, lakūnas Edmundas Janušas.

Populiariausi per 24 val.