Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslas Energetika
2014-07-29 14:43
Jei Lietuvoje pasirodytų naujas skalūnų dujų žvalgytojas, jis susidurtų su tokiu pat pasipriešinimu kaip ir JAV kompanija „Chevron“. Kol Vyriausybė ruošiasi naujam konkursui, Žygaičiai galanda kirvius. Užtat netoli esančiame Stemplių kaime dujos plūsta ir dabar. Žemaičiai sako, kad už jokius pinigus neleistų, jog jų sklypuose būtų sprogdinama žemė, rašo „Lietuvos rytas“. Tačiau sykiu jie patyliukais džiūgauja, kai pasiseka išnuomoti žemę naftininkams.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-07-28 19:16
Prieš kelias savaites baigėsi tris mėnesius trukęs rusiško kanalo „RTR Planeta“ retransliacijos Lietuvoje sustabdymas. Kiek anksčiau į eterį grįžo „NTV Mir Lithuania“. Šie kanalai ir, žinoma, PBK (Pervyj Baltijskij Kanal) sudaro Lietuvoje platinamos pro-Putiniškos propagandos stuburą. Apie tai ir dar daugiau – šiame žurnalistiniame tyrime.
Verslas Rinkos pulsas
2014-07-24 16:26
„Galvojome, kad kažkur taip bus, tik ne čia. Mums tai – kaip perkūnas iš giedro dangaus“, - lrytas.lt sakė vos kilometras nuo stambaus kiaulininkystės ūkio, kuriame ketvirtadienį nustatytas itin pavojingas afrikinis kiaulių maras, esančio Kazitiškio seniūnas Drąsutis Jelinskas.
Pramogos TV antena
2014-07-24 10:36
Ant grotelių galima iškepti ne tik mėsą, bet ir desertą. Tai Vilniaus centre įrodinėjo kulinaras Alfas Ivanauskas.
Sportas Futbolas
2014-07-23 11:23
Vilniaus „Žalgiris“ stengėsi ištesėti pažadą – žaisti atakuojantį futbolą, tačiau meistriškesni varžovai šeimininkų svajones žlugdė. Antradienį LFF stadione sirgaliai išvydo šiek tiek kitokį „Žalgirį“, tačiau pakeistos schemos ir nusiteikimo nepakako – trūko aštrumo, protingų sprendimų ir paprasčiausios sėkmės. „Žalgiriui“ durys į trečiąjį Čempionų lygos atrankos etapą taip ir neatsivėrė. „ Žalgiris“ atsilaikė visą pirmąjį kėlinį ir netgi surengė keletą pavojingų atakų, bet Zagrebo „Dinamo“ ekipai pralaimėjo 0:2.
Pramogos Žmonės
2014-07-21 07:41
„Ką darysime naująjį sezoną? Grįš Vytautas, susitiksime ir nutarsime, – „Lietuvos ryto" žurnalui „TV antena"sakė „Dviračio šou“ (BTV) prodiuseris Haroldas Mackevičius. – Gintaro netektis sujaukė daugybę mūsų kūrybinių planų ir sumanymų.“
Kultūra Kinas
2014-07-19 23:13
Į pabaigą artėjant A.Matelio naujo dokumentinio filmo „Gladiatoriai. Kita planeta“ pirmajam filmavimo etapui neslopsta Italijos žiniasklaidos dėmesys. Kaip juokauja A.Matelis, „nei vienas mano filmas ar jų iškovoti prizai nesukėlė Italijoje tiek susidomėjimo ir dėmesio, kiek ką tik pradėtas naujas darbas“.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-07-19 00:21
Laidų vedėjas Jonas Radzevičius žmogų partrenkė vairuodamas girtas. Tai penktadienį pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Pasak ekspertų oficialiai patvirtintų išvadų, liepos 4 dienos eismo įvykyje dalyvavusiam vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,53 promilės. Narkotinių medžiagų pėdsakų kraujyje nerasta.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-07-18 11:58
Žinomas televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius žmogų prieš porą savaičių automobiliu užmušė būdamas girtas. Tokią išvadą Vilniaus policija praėjus dviem savaitėm po nelaimės pagaliau oficialiai gavo iš ekspertų. Išvadose nurodomas J.Radzevičiaus girtumas, o narkotikų pėdsakų jo kraujyje dar ieškoma. Policija kol kas neatskleidžia, koks girtumas oficialiai nustatytas J.Radzevičiui. Tačiau pareigūnai ir neneigia, kad ekspertų išvada TV laidų vedėjui nėra palanki – nustatyta, kad žmogų jis suvažinėjo būdamas girtas.
Auto Saugus eismas
2014-07-17 16:38
Saugaus eismo automobilių keliais įstatymą nuo liepos pakeitęs Seimas pamiršo padidinti kai kurias baudas pažeidėjams. Dabar policininkams įkliuvęs neblaivus motociklininkas ar taksistas, kuriam nustatomas 0,2 promilių girtumas, gali atsipirkti 20 litų bauda.
Pramogos TV antena
2014-07-17 15:36
Žaidimo „Teleloto“ vedėjui Jonui Radzevičiui padarius avariją, per kurią žuvo žmogus, laidos kūrėjai vis dar ieško pamainos. Tačiau jau aišku, kad šį sekmadienį „Teleloto“ ves laidų vedėjas ir prodiuseris Vytenis Sinkevičius. Su „Olifėja“ V.Sinkevičius dirba jau ne pirmą kartą – prieš 14 metų jis vedė kitą šios bendrovės žaidimą „Tuzinas“.
Pramogos TV antena
2014-07-17 10:27
Žinomas kulinaras Alfas Ivanauskas, atsigabenęs iškyloms skirtą virtuvės įrangą, įsikūrė pačiame Vilniaus centre. Laidos „Virtuvės mitų griovėjai” vedėjas A.Ivanauskas sugriovė dar vieną mitą – kad patiekalus ant grotelių galima ruošti tik gamtoje.
Pramogos TV antena
2014-07-15 12:55
Muzikiniame šou „X Faktorius“ sužibėjusi Anžela Adamovič (27 m.) neria į kitokią kovą. Dainininkė – viena iš keliolikos vaikinų ir merginų, dalyvaujančių naujame TV3 projekte „Meilė ar pinigai?“.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-07-15 11:01
Sunkus ar vidutinis girtumo laipsnis? Į šį klausimą policija dar negali atsakyti, nors jau yra gavusi Jono Radzevičiaus kraujo tyrimų rezultatus, rašo „Lietuvos rytas“. Televizijos laidų vedėjas 37 metų J.Radzevičius Vilniuje pėsčiąjį partrenkė būdamas neblaivus. Ar jis galėjo būti ir vartojęs narkotikų? Tokio atsakymo iš Priklausomybės ligų centro laukia Vilniaus policijos pareigūnai.
Gyvenimo būdas Skonis
2014-07-15 10:31
Geriausio pasaulyje kulinarinio žurnalo autoriai - VMG komanda - pristato naują laidų sezoną „VMG Vasara" tiesiai iš Vilniaus Katedros aikštės. Pirmojoje laidoje - Gruzijos įkvėptas ant grilio keptų duonelių receptas. Jei ilsitės ir kepate maistą gamtoje - pabandykite duoneles išsikepti ant medžio šakelių - to tikriausiai dar nesate bandę!
Auto Naujienos
2014-07-14 17:40
Atvažiavę iš kitų miestų vairuotojai, užsukę į Panevėžyje įsikūrusias degalines, trina iš nuostabos akis – čia kuro kainos gerokai mažesnės. Panevėžiečiai juokauja, kad gal degalų kainos pritaikytos pagal bedarbių skaičiumi garsėjančio miesto gyventojų kišenę.
Pramogos Žmonės
2014-07-13 23:06
Futbolininko Deivido Česnauskio (33 m.) žmona Vaida Grikšaitė-Česnauskienė (30 m.) juokiasi, kad padedama vyresniojo sūnaus galėtų per televiziją komentuoti pasaulio futbolo čempionato rungtynes. „Esu emocinga, o sūnus geriau išmano taisykles“, – sakė ji.
Verslas Rinkos pulsas
2014-07-13 16:48
Prieš kiek daugiau nei mėnesį Lietuvą sukrėtė Helenos Snarskos istorija. 81 metų senolė braukė ašaras dėl to, kad „Vilniaus būstas“ ją meta lauk iš griūvančio namo. Moteris pasakojo, kad ją čia vietos valdžia įkėlė prieš 60 metų. „Lietuvos ryto“ televizijai paviešinus, už kokį urvą įmonė priskaičiavo 10 tūkst. litų skolos, sostinės valdžia atsitokėjo – nusprendė pensininkės iš namų nemesti, pažadėjo malkų, maisto ir net remontą.
Pramogos TV antena
2014-07-12 13:06
TV3 šou „Aklos vestuvės“ trys poros vieni kitus išvydo tik savo vestuvių dieną. Kokie jausmai užvaldė tokiam sprendimui pasiryžusius žmones? Kodėl jie nusprendė prisiekti amžiną meilę ir sumainyti žiedus prieš televizijos kameras?
Pramogos TV antena
2014-07-10 11:24
Įspūdinga karjera, prabangus gyvenimas, kuriuos vėliau keitė kalėjimas, tremtis ir aplinkinių panieka. Sovietų Sąjungos diktatoriaus Josifo Stalino sūnui Vasilijui teko išgyventi ir šlovę, ir pažeminimą.