Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Bendraukime Išklausykite
2014-09-16 13:04
Sakote, nesąmonė? Turime daugiau nei bet kas kitas Europoje! O jei vertintume šalies dydį, išvis neturime lygių pasaulyje! Juk serga visa Lietuva, visi – nors ir stabiliai mažėjantys – trys milijonai! Čia jau aš įrodysiu, kad tai – visiška nesąmonė. Lietuvis yra krepšinio sirgalius tol, kol jam patogu apsimesti sirgaliumi. Ir šis pasaulio čempionatas neginčijamai tai įrodė.
Pramogos TV antena
2014-09-14 21:59
Tuo metu, kai Lietuva varžosi, kas ras daugiau baravykų, Arūnas Valinskas (47 m.) traukia į Neringą rinkti tik čia augančių grybų. „Prieš kelerius metus atradau tokius keistus grybus, kurie auga tik Neringoje. Vietiniai juos vadina Balsevičienės baravykais, arba tiesiog balsiukais, –„Lietuvos ryto“ žurnalui „TV antena“ pasakojo „Auksinio proto“ (LRT televizija) vienas vedėjų ir „Lietuvos balso“ (LNK) komisijos narys A.Valinskas. – Tie grybai maždaug prieš 30 metų į Neringą atkeliavo, kaip manoma, su mediena iš Amerikos arba iš Azijos.
Gyvenimo būdas Sveikata
2014-09-12 16:21
Poetė Alma Karosaitė nusiskandino šulinyje. Neaiškiomis aplinkybėmis mirė buvęs sporto komentatorius Sigitas Beleckas. Iš begalinio nusivylimo paleido kulką į savo mylimąją ir vėliau pats nusišovė buvęs krepšininkas Martynas Andriukaitis – visi šie tragiški įvykiai užminė mįslę, ar taip galėjo atsitikti dėl depresijos. Skaudžiomis nelaimėmis prasidėjęs ruduo - įrodymas, kad Lietuvoje depresija dar nepakankamai gydoma. Daugelis žmonių, kuriems būtina skirti vaistus nuo depresijos, nesulaukia pagalbos.
Pramogos Kelionės ir pomėgiai
2014-09-12 14:57
Skiltis šeštadienio „Lietuvos ryto" priede „Gyvenimo būdas" kas savaitę duoda kelis patarimus, ką veikti mieste 24 valandas. Romos užtektų net ne 24 dienoms, o 24 metams: miestas nenusibosta, negali nusibosti. Kai Romą vadina Amžinuoju miestu, tai nebūtinai reiškia tai, kad jis gyvuos amžinai: tai reiškia, kad viskas, kas buvo praeityje, neišsitrynė ir neištirpo, o gyvuoja šiandien.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-12 06:05
Nors šiomis dienomis šalia Vytauto Landsbergio pastebėtos didesnės apsaugos pareigūnų pajėgos nei įprastai, pavojaus jam esą nėra. Maža to, politikas gali likti išvis be sargybinių, rašo „Lietuvos rytas“. Apie tai, kad jau daugiau kaip du dešimtmečius nuolat sergimas buvęs Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo vadovas bus paliktas be apsaugos, užsiminė vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas. Šiuo metu iš aktyvios politikos pasitraukęs V.Landsbergis saugomas remiantis Vidaus reikalų ministerijos vadovo įsakymu. Pagal jį, dešiniųjų patriarchui yra skirtas automobilis ir vienas apsaugos darbuotojas.
Pramogos Žmonės
2014-09-10 21:55
Didžiausiame grožio konkurse Lietuvoje „Mis Lietuva 2014“ skelbiama kova dėl naujo titulo – „Mis Lietuvos rytas 2014“. Nuo šiol gražuolės kovos ne tik dėl gražiausios lietuvaitės vardo, bet ir galimybės tapti „Lietuvos ryto“ veidu.
Pramogos Muzika
2014-09-10 15:37
Vienas populiariausių kompozitorių Lietuvoje Deivydas Zvonkus ir dainininkių grupė „Pop Ladies“ specialiai konkursui „Mis Lietuva 2014“ ruošia ypatingą dainą. Grupės lyderė Natalija Bunkė tikina, kad dainoje panašumų į save ras ne tik karūnos siekiančios merginos, bet ir daugelis klausytojų bei žiūrovų. Kovą dėl gražiausios lietuvaitės titulo skambant grožio himnui „Lietuvos ryto“ TV žiūrovai galės stebėti tiesiogiai – rugsėjo 21 dieną, 19.00 val.
Pramogos Žmonės
2014-09-08 19:53
Rūtos Ščiogolevaitės (33 m.) ir Rolando Damijonaičio (25 m.) šeimoje per kivirčą jau yra dužusios lėkštės. Dainininkė ir būsimos TV3 laidos „Ginčas be taisyklių“ vedėja neslepia esanti impulsyvi, bet tvirtina, kad piktų ginčų vengia.
Gyvenimo būdas Likimai
2014-09-06 11:24
44-erių panevėžietė serga gimdos kaklelio vėžiu. Su liga ji kovoja iš visų jėgų – iškentė 28 švitinimus, kelias chemoterapijas. Moteris sako, kad jau buvo prie mirties slenksčio. Kitas pasaulis jos neišgąsdino. „Aš prieš mėnesį jau gyvenau dviejose realybėse, man visai nebuvo baisu“, - „Lietuvos ryto“ televizijai pasakojo pašnekovė. Nors ir užuodusi mirties dvelksmą, ji nepraranda vilties pagyti.
Pasaulis Konfliktai ir saugumas
2014-09-05 20:59
Minske Ukrainos ir nepriklausomomis pasiskelbusių Donecko ir Luhansko respublikų atstovai pasirašė protokolą dėl ugnies nutraukimo penktadienį, pranešė „Interfax“ šaltinis. Vadinamosios Kontaktinės grupės derybose dalyvauja Rusijos, Ukrainos, separatistų bei Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovai.
Pramogos TV antena
2014-09-03 13:47
Joana Moro (29 m.), norėdama gauti pagrindinį vaidmenį seriale „Anna German“, turėjo mokytis rusų kalbos. Vadovėlį atstojo lapeliai su vaistų aprašymais.
Pramogos TV antena
2014-09-02 12:52
Kokių staigmenų pateiks rugsėjį prasidedantis naujasis TV sezonas? Vienos jau žinomos, kitos dar tik aiškėja. Jau dabar aišku, kad kai kurios laidos kraustosi į kitus kanalus.
Pramogos TV antena
2014-09-02 12:05
„Lietuvos ryto“ televizija konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalininkes išbandė netikėčiausiose laidų filmavimo situacijose, kur buvo patikrinti merginų vaidybiniai sugebėjimai. Gražuolės rengė specialius reportažus kariniame poligone, išbandė akistatą su Kristupu Krivicku, atliko operatyvius žurnalistinius tyrimus su Rūta Janutiene, buvo įkalintos lifte su Aušra Kilkuviene, brido pelkėmis su Vytaru Radzevičiumi ir patyrė dar daug intriguojančių išbandymų.
Kultūra Istorija
2014-09-01 20:01
Lygiagretės tarp Antrojo pasaulinio karo pradžios 1939 metų rugsėjo 1-ąją ir šių dienų įvykių Ukrainoje tiesiog šiurpina. Rugsėjo pirmoji Lenkijoje anuomet prasidėjo ne linksmų mokinukų su gėlėmis rankose eitynėmis – tą dieną įsiplieskė per 60 milijonų gyvybių nusinešęs Antrasis pasaulinis karas, kai vokiečiai įsiveržė į Dancigą (Gdanską).
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-01 06:51
„Manęs nereikės išvežti ar išnešti, aš pati išsikelsiu“, – taip prezidento Algirdo Brazausko našlė Kristina atšauna į klausimą, kada išsikels iš rezidencijos Turniškėse. 65 metų K.Brazauskienė šią vasarą itin reta viešnia Turniškėse – jos rezidencija apaugo aukšta žole. Nors liepos pradžioje Konstitucinio teismo paskelbtas sprendimas dėl rentos prezidento našlei beveik nepaliko abejonių, kad K.Brazauskienė turėtų kraustytis ir iš rezidencijos, opozicija sunerimo, jog valdžia vėl bus ją užmiršusi.
Pramogos TV antena
2014-08-31 15:03
Praėjusią savaitę Vilniaus gatvėse pasirodžiusi gėjų ir lesbiečių reklama ne juokais išgąsdino šalies televizijas – šia tema sukurtą vaizdo siužetą jos atsisakė transliuoti, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
Komentarai
2014-08-31 12:00
Metai man prasideda su nauju televizijos sezonu. Laukiu jo ir tikiuosi naujo alsavimo, naujos idėjos ir naujo žmogaus. Norėčiau, kad jis iš ekrano nesipūstų, trokštų pasakyti žiūrovams žinią, juos apkabinti, išgydyti ir sušildyti. Tokį gydytoją turbūt iškart įsimylėtų visa Lietuva.
Pramogos Muzika
2014-08-31 09:13
„Viena Jurkutė jau laimėjo konkursą „Mis Lietuva“, gal ir tu pabandyk?“ – šie juokais tėvo ištarti žodžiai 20-metei Kornelijai Jurkutei gali būti pranašingi.
Kultūra Kinas
2014-08-30 16:04
„Nėra jokių priežasčių, dėl kurių turėčiau jį dar kada nors vaidinti“, – sakė britų aktorius Davidas Suchet, po 25 metų ekrane atsisveikinantis su detektyvo Erkiulio Puaro vaidmeniu. Žinia apie serialo „Puaro“, su kuriuo Lietuvos žiūrovus supažindino LRT televizija, pabaigą plačiai aptarinėjama pasaulio žiniasklaidoje. Nėra ko stebėtis – skaičiuojama, kad bent vieną jo seriją yra matę maždaug 730 milijonų žmonių.
Gyvenimo būdas Skonis
2014-08-29 10:59
Geriausio pasaulyje kulinarinio žurnalo autoriai - VMG komanda - pristatė naują laidų sezoną „VMG Vasara" tiesiai iš Vilniaus Katedros aikštės. Šįkart siūlome vištienos kulšelių mėsainio belgiškame vaflyje su mango čatniu receptą. Kulinarinių iškylų laida „VMG vasara" rodoma pirmadieniais 19:50 val. per „Lietuvos ryto" televiziją.

Populiariausi per 24 val.