Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvos diena Nelaimės
2015-01-27 00:04
Nedidelis Velbiškių kaimas Utenos rajone gedi penktadienio vakarą avarijoje žuvusių vos 6–erių metų broliuko ir 14-os metų sesutės. Avarijos vietoje žuvusių vaikų mama komos būsenos, jos būklė labai sunki. Tragedijos sukrėsti kaimo gyventojai svarsto, kodėl likimas toks negailestingas jaunai moteriai – šiek tiek daugiau nei per metus ji neteko abiejų tėvų, močiutės, prieš tris mėnesius iš gyvenimo pasitraukė vyras. Vaikų laidotuvėmis rūpinasi močiutė. Utenos savivaldybės žada apmokėti laidotuvių išlaidas.
Pramogos Stilius ir grožis
2015-01-26 12:32
63 kartą surengtame konkurse „Mis visata“ paaiškėjo nugalėtoja. Gražiausia konkurso, vykusio Majamyje, mergina tapo 22 metų verslo administravimo studentė iš Kolumbijos Paulina Vega, kuri iš anksto buvo laikoma favorite.
Pramogos Žmonės
2015-01-25 20:56
Ištikimiausi konkurso „Mis visata“ gerbėjai jau įvertino Patriciją – internetiniame konkurse dėl publikos simpatijų Lietuvos atstovė yra populiariausiųjų dešimtuke – užima devintąją vietą iš 88. Patricija gali džiaugtis sulaukusi didžiausio JAV ispaniško laikraščio „El Nuevo Herald“ dėmesio.
Sportas Tai bent!
2015-01-25 20:11
Sportinę karjerą jau baigęs Deividas Stagniūnas mėgaujasi savo mylimosios triumfu. 29-erių kaunietis neslėpė savo emocijų, kai JAV čempione pirmąsyk per karjerą tapo jo sužadėtinė Madison Chock. „Esu labiausiai besididžiuojantis mylimasis dabar!!!! Madison Chock ir Evanas Bates – pirmi!!!!“, -- socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje angliškai parašė D.Stagniūnas.
Skonis Virtuvės gudrybės
2015-01-25 17:05
Meškerės, svarmenys, kuriais Norvegijoje gaudomos menkės, iš Australijos atsiųstas valas, kuris nenutrūktų, net jei reikėtų pajudinti iš vietos automobilį. Visi šie daiktai nekeltų nuostabos meškeriotojo namuose, tačiau jie savo valandos laukia Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Angiochirurgijos skyriaus vedėjo Gintaro Apanavičiaus (53 m.) darbo kabinete.
Lietuvos diena Nelaimės
2015-01-25 15:12
Prieš metus pasikorė vyras, o po metų žuvo du vaikai. Toks tragiškas Utenos rajono gyventojos Rasos likimas. Penktadienio vakarą per tragišką avariją Utenos rajone žuvo du jos vaikai. Skaudi avarija – smūgis vietos bendruomenei. Pasak bendruomenės vadovės, žuvusių vaikų motina, Velbiškių kaimo gyventoja Rasa pastaruoju metu palaidojo ne vieną artimąjį. „Ji labai sunkiai vertėsi, tik ką mamą buvo palaidojusi, prieš metus kažkur pasikorė jos vyras...Kažkoks prakeikimas yra ir viskas“, – „Lietuvos ryto" televizijai pasakojo Pakalnių bendruomenės centro vadovė Margarita Dabulskienė.
Pramogos TV antena
2015-01-25 14:18
Neseniai pasirodžiusios dokumentinės juostos „Atėjo... Sabas“ vienas autorių Vidas Mačiulis (69 m.) filmuotos medžiagos apie krepšinį turi tiek, kad užtektų ne vienai dešimčiai panašių juostų, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
Pramogos TV antena
2015-01-23 12:30
Šiemet nacionalinė atranka į „Eurovizijos“ dainų konkursą kelia kaip niekad daug diskusijų. Į svarstymus apie pasikeitusias atrankos taisykles, iškritusius ir savo noru išėjusius dalyvius, netgi laidų vedėjus įsitraukia ir su konkursu nesusiję žmonės.
Kultūra Istorija
2015-01-23 10:29
Vilnius – miestas, kuriame gyvena įvairių tautų ir religijų žmonės, bet lenkams ir baltarusiams jis tapo ypač svarbia tautinės tapatybės dalimi, sako Lietuvos socialinių tyrimų centro Etninių tyrimų instituto mokslo darbuotoja Monika Frėjutė-Rakauskienė.
Pramogos Žmonės
2015-01-23 07:35
Iki grožio fiestos „Mis visata“ didžiojo finalo liko vos kelios dienos, tad įtampa tarp gražiausių pasaulio merginų auga ne valandomis, o minutėmis. Lietuvai konkurse atstovaujanti vilnietė Patricija Belousova jaučia didelę atsakomybę – iš jos tikimasi tikrai daug.
Komentarai
2015-01-22 11:08
Nežinau, kaip jus, bet mane išvargino kraštutinumai. Pasaulio matymas ir mąstymas tik juodai. Arba tik baltai. Negatyvizmas ir pozityvizmas, kaip sako mandruoliai.
Pramogos TV antena
2015-01-22 10:09
Floristas ir stilistas Mantas Petruškevičius rėžė iš peties: „Nebūtinai reikia dirbti gyvenime, galima tiesiog juo mėgautis. Aš negimęs dirbti statybininku. Aš tiesiog esu gražus, tad džiaukitės manimi.“ Sklinda kalbos, kad Manto vestuvių dekoravimo ir nuotakos puokščių rišimo įkainiai siekia tūkstančius eurų.
Pramogos Žmonės
2015-01-20 10:03
Lietuvą gražuolių konkurse „Mis Visata“ atstovaujanti gražuolė šokėja Patricija Belousova papuošė pirmą ispaniško laikraščio „El Nuevo Herald“ puslapį. „Mis Lietuva 2014“ pirmoji vicemis šia džiugia naujiena pasidalino savo socialiniame tinkle.
Pramogos Žmonės
2015-01-20 06:23
Sumuštiniai, mielas raštelis, vitaminų indelis. Visa tai galima pavadinti vienu žodžiu – dėmesys. Jo savo vyrui Jonui Nainiui (31 m.), televizijos ir radijo laidų vedėjui, nepamiršta skirti atlikėja, o dabar ir „Eurovizijos“ vedėja Simona Nainė (26 m.). Net tais įtemptais momentais, kai namie juodviem tenka tik prasilenkti.
IT ir mokslas Išmanyk
2015-01-19 17:22
Kas nedirba, tas neklysta. Svarbiausia – būti pasiruošus klaidas taisyti, kad galėtum laiku ir tinkamai sureaguoti. Vilniaus savivaldybės specialistams to padaryti nepavyko. Nors užteko atlikti tik vieną paprastą veiksmą.
Pramogos TV antena
2015-01-19 12:01
Norvegijoje siautėja gauja lietuvių nusikaltėlių, vadovaujama simpatiškos šviesiaplaukės. Tai ne citata iš kriminalinės kronikos, o TV serialo „Lilehameris“ siužeto linija. Šiuos banditus ir įkūnija lietuvių aktoriai Dalia Michelevičiūtė, Andrius Žiurauskas bei Marius Repšys, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
Gyvenimo būdas Šeima
2015-01-18 11:05
Verslininkas Žilvinas Grigaitis (44 m.) mielai pasakoja apie keliones, nuotykius, aprangos stilių, bet paklaustas apie sudėtingą bendravimą su dukra iš pirmosios santuokos ar nesutarimus su antrosios žmonos sūnumi jis prityla. Pasilikti sau tai, kas skaudu, Žilviną mokė prieš metus anapilin iškeliavusi motina.
Pramogos Žmonės
2015-01-16 08:37
Tarptautinis grožio konkursas „Mis visata“ įgauna pagreitį. Lietuvai jame atstovaujanti konkurso „Mis Lietuva“ pirmoji vicemis Patricija Belousova (19 m.) šiuo metu mėgaujasi tikra vasariška šiluma Majamyje. Konkurse dalyvaujančios 88 gražuolės įsikūrė JAV milijardieriui Donaldui Trumpui priklausančiame viešbutyje „Hotel Trump National Doral“. Čia jos praleis tris savaites.
Pramogos TV antena
2015-01-14 20:32
Taip likimas ir prodiuseriai lėmė, kad pirmomis naujojo žvaigždžių realybės šou ,,Taip gyvena žvaigždės!“ dalyvėmis tapo Lietuvos sekso simboliai Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva.
Pramogos TV antena
2015-01-14 11:11
Kokius honorarus už savo koncertus gauna žinomiausi Lietuvos dainininkai? Pasak TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ šaltinių, nūdienos scenos grandai už vieną koncertą gauna nuo kelių tūkstančių litų iki kelių tūkstančių eurų. Pasak renginių organizatorių, geidžiamiausias trejetukas – Andrius Mamontovas, Egidijus Dragūnas ir Marijus Mikutavičius – per vieną vakarą gali uždirbti ir dešimtis tūkstančių eurų, o pastaruoju metu prie šių grandų prisijungė ir Džordana Butkutė.

Populiariausi per 24 val.