PasaulisRytai-Vakarai
2015-11-29 19:32
Lietuvoje viešėjęs Prancūzijoje gyvenantis islamo dvasininkas tvirtina, kad Europa šiuo metu neturėtų paskelbti propagandos liūne bei atskirti religiją nuo terorizmo. Dvasininkas teigia, kad islamas ir Islamo valstybė neturėtų būti tapatinami, o visi musulmonai siejami su terorizmu. Laidą „24/7“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį nuo 17:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-11-29 15:11
Prie milžiniško pasaulio narkotikų kelio iš Pietų Amerikos prisideda ir lietuviai. Jie susigundo siūlomu lengvu užmokesčiu ir sutinka rizikuoti ne tik laisve, bet ir gyvybe. Apie tai, kaip jaučiasi ir kokiomis nežmoniškomis sąlygomis gyvena į prekybos žmonėmis rankas patekę lietuviai, „Lietuvos ryto“ televizijai pasakojo dvasininkas iš Amerikos.
Gyvenimo būdasIstorijos
2015-11-27 12:55
Jei diplomatei Claire Lawrence (35 m.) reikėtų apibūdinti karjerą ir šeimos gyvenimą, ji pasakytų, kad jaučiasi lyg alpinistas, pasiekęs išsvajotą kalno viršūnę. Šiemet birželį britė tapo Jungtinės Karalystės ambasadore Lietuvoje. Netrukus Claire su savo vyru Marku Gee (42 m.) turės progą užpūsti pirmąją žvakutę ant pirmagimio Theodore’o gimtadienio torto.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-11-27 11:34
Vasarą kurtame dokumentiniame filme apie kelias įtakingas pasaulio moteris debiutavusi prezidentė Dalia Grybauskaitė vėl filmuojasi. Šį kartą britų ir lietuvių komanda kuria daug dramatiškesnę juostą – apie tai, kaip laukiama karo. Atsitiktinai ar neatsitiktinai filmo, kuriame vyriausioji šalies ginkluotųjų pajėgų vadė atlieka pagrindinį vaidmenį, statistais tapo ir į Prezidentūrą iškviesti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai bei krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.
SportasKrepšinis
2015-11-27 07:23
„Vengrija krepšinyje nelabai skamba, bet treneriai supranta, kad ir tokia komanda gali žaisti gerai. Krepšinį žaisti moka visi, o įsigyti gerų žaidėjų taip pat galima“, – sakė krepšinio specialistas Robertas Kuncaitis.
PasaulisĮvykiai
2015-11-25 09:09
Sirijoje, prie pasienio su Turkija, antradienį sudužo karinis lėktuvas. Rusija patvirtino, kad sudužęs karinis fronto bombonešis SU-24 priklauso jos karinėms pajėgoms. Maskva neigia, kad jos orlaivis buvo pažeidęs Turkijos oro erdvę. Esą jis neišskrido iš Sirijos teritorijos. Skelbiama prieštaringa informacija apie numušto rusų karinio lėktuvo pilotus: pasak turkų atstovų, abu pilotai dar gyvi, o štai rusai skelbia, kad vienas iš pilotų buvo numuštas iš žemės besileidžiantis parašiutu. Kito piloto likimas nežinomas.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-11-24 14:46
Pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis sulaukė blogų žinių iš Seimo. Po aštrių diskusijų buvo nepritarta Laisvės komisijos siūlymui penktąją Laisvės premiją skirti buvusiam pirmajam faktiniam šalies vadovui Vytautui Landsbergiui. Trečiadienį pateiktam Seimo nutarimo projektui dėl Laisvės premijos skyrimo V.Landsbergiui nebuvo pritarta. Už jį balsavo 53 parlamentarai, prieš buvo 13, 48 susilaikė.
VerslasMano pinigai
2015-11-24 10:23
Prieš trejus metus sūnaus netekę marijampoliečiai Rimantas ir Dalia Lekeckai iki šiol sunkiai išgyvena praradimą. 24 metų Tomas Lekeckas, įgyvendinęs savo svajonę tapti profesionaliu naru, žuvo dirbdamas Norvegijoje. Šios šalies teismas įrodė, jog dėl lietuvio žūties buvo kalti darbdaviai, vertę jį dirbti be saugos įrangos.
ŽmonėsTV antena
2015-11-21 14:49
Kai pašiurpęs pasaulis gaudė žinias iš krauju paplūdusio Paryžiaus, Lietuvoje televizija žiūrovus linksmino triuku, kuris esą buvo atliekamas ir gedulo prislėgtoje Prancūzijos sostinėje, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
Gyvenimo būdasIstorijos
2015-11-20 13:54
33 metų Margarita Nagel sako, kad jai labiausiai nepatinka žmonės, kurie skundžiasi Lietuva ir reikalauja privilegijų. Tačiau Sibiro tremtinių palikuonę užklupo liga, kurios pati įveikti ji negali. Altajaus krašte nedidelėje gyvenvietėje prie Obės gimusią Margaritą ir jos dvynę seserį jau pradinėse klasėse pravardžiavo fašistėmis. Vietiniai labai stebėjosi, kaip mergaitės drįso pasirinkti lietuvių tautybę.
ŽmonėsTV antena
2015-11-19 15:49
„Metams bėgant darausi vis labiau sentimentalus...“ – „Lietuvos ryto“ televizijos studijoje prasitarė humoristas Raimondas Šilanskas. Kad ir kaip būtų keista, televizijos šou „Muzikinis gimtadienis“ filmavime jis nešvankių juokelių nelaidė, atvirkščiai, netgi susigraudino, išgirdęs dainininko Vlado Kovaliovo ir jo mylimosios Indrės Launikonytės atliekamus meilės duetus.
ŽmonėsTV antena
2015-11-19 20:21
Ketvirtadienį per „Lietuvos ryto“ televiziją 21.30 val. laidoje „Vaivos pranašystės“ tarologas Leopoldas Malinauskas dalysis įžvalgomis, kas laukia Lietuvos, čia atvykus pabėgėliams.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-11-19 11:10
Slaptų pažymų karo fronte ir ne vieno skandalo smaigalyje atsidūrę valdantieji socialdemokratai įžvelgia anksti prasidėjusią Seimo rinkimų kampaniją, kurioje aktyviai reiškiasi ir Prezidentūra. Nesibaigia valdančiosios daugumos ir Prezidentūros kaktomuša, ypač paaštrėjusi po to, kai Seimas nepakluso šalies vadovės Dalios Grybauskaitės valiai dėl generalinio prokuroro skyrimo.
SportasKrepšinis
2015-11-18 19:19
Traumuotas Deividas Gailius liko Vilniuje. Dar iki galo nepasveikęs Artūras Gudaitis atskrido į Stambulą ir bus registruotas „Lietuvos ryto“ sudėtyje, bet vargu ar šįvakar pasirodys aikštėje per Europos taurės mačą su „Besiktas“.
BendraukimeReporteris
2015-11-18 13:49
„Gali būti, kad teroristams nepatiko santarve alsuojantis margas ir jaukus Paryžiaus rajonas“, – sakė Paryžiaus Rytų kalbų ir civilizacijų instituto (INALCO) dėstytojas Karolis Baublys. Su juo pasikalbėjome jau šiek tiek atsitokėję po visą pasaulį sukrėtusio teroristinio išpuolio.
PasaulisĮvykiai
2015-11-18 23:00
Trečiadienį Paryžiaus Sen Deni priemiestis beveik aštuonioms valandoms virto karo zona. Tiek laiko trukusios antiteroristinės operacijos metu buvo sulaikyti septyni naujų išpuolių planavimu įtariami žmonės, o du teroristai reido metu žuvo. Aplinkinių namų gyventojus pažadino šūviai ir sprogimai. Operacijos metu žuvo policijos šuo ir buvo sužeisti penki pareigūnai.
ŽmonėsTV antena
2015-11-17 06:45
Buvęs „Aukščiausios pavaros“ vedėjas Jeremy Clarksonas (55 m.) pastebėtas romantinės dramos „Bridžitos Džouns kūdikis“ filmavimo aikštelėje, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
ŽmonėsTV antena
2015-11-16 10:27
Jau šį antradienį 19.55 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją – laida „Ginčas“. Vis pasikartojančios Bendrojo pagalbos centro (BPC) klaidos piktina visuomenę. Prieš kelerius metus Dembavoje sudegusios merginos istorija atskleidė šios institucijos spragas, o neseniai nuskambėjusi nelaimė, kai netinkamai į skambutį reagavus BPC operatorei avarijoje žuvo žmogus, parodė, kad šios spragos dar neištaisytos.
ŽmonėsTV antena
2015-11-17 13:33
Maksimas Galkinas (39 m.) jau keliolika metų yra viena ryškiausių Rusijos TV eterio žvaigždžių. Į Lietuvą atvykstantis humoristas ir laidų vedėjas išskirtiniame interviu „TV antenai“ pripažino – dėl politinės padėties dabar nėra pats geriausias metas juokauti kai kuriomis temomis. Bet jis vis tiek stengiasi.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-11-15 12:04
Televizorių įsijungiu tik prieš miegą. Dažniausiai tai būna man labai patinkantis BTV kanalas. Žiūriu šou „Amerikos talentai“, lietuvišką konkursą „Muzikinė kaukė“.

Populiariausi per 24 val.