Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvos diena Aktualijos
2014-12-19 09:05
Garsių mokslininkų parengta studija, kaip reformuoti socialinę sistemą, Seime sukėlė šurmulį ne tik dėl revoliucinių pasiūlymų didinti daugelį mokesčių, bet ir dėl dokumentui išleistų didelių pinigų. Tebesiginčijama, ar Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymu Vilniaus universiteto mokslininkų atlikta studija kainavo 5,2 mln. litų, ar dviem milijonais litų pigiau. Bet kuriuo atveju tiek valdančiosios daugumos, tiek opozicijos atstovai jau mala į miltus projektą, kuriame dėstomi siūlymai, kaip reikėtų reformuoti socialinę sistemą.
Pramogos TV antena
2014-12-18 20:21
„Aurimas žinojo, kad negaliu turėti vaikų, bet vis tiek mane vedė“, – laidai „Kitoks pokalbis“ su ašaromis akyse pasakojo viena garsiausių ir charizmatiškiausių šių laikų Lietuvos aktorių Inga Norkutė-Žvinienė.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-12-18 11:01
Prie Lenkijos sienos gyvenantis Viktoras Savulis jau kurį laiką bando kovoti su lenkais, pro jo sodybą vežančiais iš Lietuvos medieną. Viską fotografuoja, filmuoja ir šią medžiagą perduoda Lazdijų policijai. Tačiau padėtis nesikeičia. „Nesu koks donkichotas, tačiau man jau seniai išseko kantrybė. Nebenoriu taikstytis su tuo, kas čia vyksta“, – „Lietuvos rytui“ tvirtino Lazdijų rajono Pazapsių kaime gyvenantis vyras. Jis įtaria, kad lenkai medieną iš Lietuvos išveža nelegaliai.
Pramogos Muzika
2014-12-18 10:08
Lietuva pradeda nacionalinės „Eurovizijos“ maratoną: šiandien LRT Didžiojoje studijoje prasideda pirmieji atrankos filmavimai. Daug kalbų sukėlė nacionalinės atrankos vedėjos rinkimai – pirmą kartą portalo lrt.lt lankytojai patys išrinko porą Arūnui Valinskui. „Eurovizijos” gerbėjai nusprendė, kad, kaip ir praėjusiais metais, nacionalinę atranką vesti turi dainininkė Simona Nainė.
Verslas Rinkos pulsas
2014-12-16 10:05
Jau kitais metais lietuviai greičiausiai galės dalyvauti kvitų loterijoje, kuri prigijo kai kuriose Europos šalyse. Anksčiau skeptiškai į idėją žiūrėjusi Lietuvos valdžia pakeitė nuomonę, nes trūks plyš reikia surinkti daugiau pajamų į biudžetą. Sėkmingas slovakų ir portugalų pavyzdys įkvėpė Lietuvą – jau diegiama sistema valstybinei loterijai surengti.
Pramogos Žmonės
2014-12-15 17:19
Pirmadienio ryto grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė savo gerbėjams pranešė liūdną žinią. Atlikėjos pakeitė savo nuomonę – nebedalyvaus populiariame televizijos projekte „Chorų karai“.
Skonis Pasigamink
2014-12-15 13:51
Iš sojų pupelių pagaminta pasta - pasaulyje pripažintas produktas, kuris vertinamas už daugybę joje esančių naudingųjų medžiagų. Pavyzdžiui, joje daug antioksidantų, stabdančių ligas ir senėjimo procesus, daug B grupės vitaminų, taip pat medžiagų, aktyvinančių virškinimo procesus. Sojų pupelių pasta net gali sumažinti vadinamojo blogojo cholesterolio kiekį kraujyje.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-12-15 13:18
Pirmadienio vakarą 21 valandą „Nuogoje tiesoje" per „Lietuvos ryto“ televiziją mes diskutuosime, su kuo informacinį karą kariauja šalies prezidentė? Praėjusią savaitę spaudimą teko patirti ir laidos vedėjai Rūtai Janutienei.
Kultūra Scena
2014-12-15 13:00
„Gadinti savo instrumentą – daužyti smuiką, traukyti jo stygas – nelabai gerai, nes paskui juo tiesiog nepagrosi. Labai džiaugiuosi, kad dabar ateinantys jauni aktoriai – kitokie. Dabar labai daug darbo visur, ne tik teatre. Anksčiau, Tarybų Sąjungos laikais, visi žinojo, kad galima vartoti alkoholį, nes darbo vis tiek bus. O dabar jau negali gerti, nes greitai viskas pakeičiama“. Taip sako aktorius Giedrius Savickas, kalbėdamas apie savo sprendimą atsisakyti alkoholio.
Lietuvos diena Aplinka
2014-12-15 12:04
Antradienį Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje tvyrojo šventinės nuotaikos. Moksleivius ir mokytojus į vieną vietą subūrė finalinis aplinkosauginis renginys.
Skonis Pasigamink
2014-12-15 08:17
Sumanios šeimininkės, nepatingėjusios užsišaldyti vasaros gėrybių, prieš Kalėdas galės triumfuoti. Ant jų stalų kvepės pyragai ir pyragėliai su uogomis ar grybais.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-12-15 07:15
Trukt už vadžių - vėl iš pradžių. Kai atrodė, kad istorija su galimu CŽV kalėjimu Lietuvoje baigėsi taip ir neradus atsakymų, mįslę iš naujo užminė patys amerikiečiai, paviešinę Senato ataskaitą apie CŽV kankinimus. Daug faktų pateiktų nuasmenintame dokumente įtartinai sutampa su prieš keletą metų atliktu parlamentiniu tyrimu dėl galimo kalėjimo. Ataskaitoje minima, kad „violetinio“ centro įsteigimui paskatinti šaliai galėjo būti siūloma milijonai dolerių. Tokių fiksuotų pinigų saugumo dokumentuose nėra, tačiau anksčiau saugumo veiklą tyrę specialistai neslepia – kalbų ir gandų apie neaiškius pinigus, nusėdusius aukštų žvalgybos pareigūnų kišenėse, būta ir anksčiau.
Pramogos Stilius ir grožis
2014-12-14 13:47
Didysis grožio konkurso „Mis pasaulis“ finalas - jau čia pat. Lietuvai atstovaujanti Agnė Kavaliauskaitė iki jo sėkmingai skynėsi kelią. O kaip sekėsi kitų šalių gražuolėms? Kas turi daugiausiai šansų pelnyti gražiausios pasaulio merginos karūną? - klausia „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“. Primename, kad jau šiandien įvyksiantį grožio konkursą „Mis pasaulis“ tiesiogiai 17 val. transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.
Pramogos TV antena
2014-12-13 20:34
Baltais siūlais sudaigstyta režisūra ir neprofesionalūs aktoriai. Dirbtinės provokacijos ir netikros emocijos. Praėjusį šeštadienį žiūrėdami pirmąją TV3 konkurso „Šok su manimi“ laidą tai pastebėjo net ir neakyli žiūrovai.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-12-11 23:35
Po galingo sprogimo atokioje Panevėžio aikštelėje kriminalistai kelia nelaimingos meilės arba pavydo versijas. Automobilio „Fiat Bravo“ salone detonuotas sprogmuo pražudė 40 metų automobilio savininkę ir kartu buvusį vyrą. Su „Lietuvos ryto“ televizija sutiko pabendrauti aukas pažinoję žmonės.
Pramogos Žmonės
2014-12-11 23:06
Grožio konkurse „Mis pasaulis“ Arijai atstovaujanti gražuolė Jessica Hayes ne vienam lietuviui atrodo kažkur matyta. Ji – lyg jaunesnioji lietuvių stilistės Astos Valentaitės sesuo. Žiūrėdamas į Jessicą negali atsistebėti, kiek daug ji panaši į Astą. Abi damos turi tokį patį užburiantį žvilgsnį, plačią šypseną ir yra itin elegantiškos.
Pramogos TV antena
2014-12-11 15:41
Kas jau kas, o realybės šou „Didysis pasivaikščiojimas“ vedėjas Vytaras Radzevičius gerai žino, kaip svarbu kelionėje pasirinkti draugą. „Su juo gali patylėti, pakalbėti, ant peties išspausti ilgesio ašarą...“ – sakė jis, mintyse, matyt, regėdamas visų savo kelionių bičiulį Martyną Starkų.
Pramogos TV antena
2014-12-11 10:13
Kokios kančios slepiasi už juoko kaukės, laidai „Kitoks pokalbis“ atskleidė garsi humoristė Violeta Mičiulienė. Trupės „Ambrozija“ narė „Lietuvos ryto“ televizijos laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei sakė, kad jos iš pirmo žvilgsnio linksmybių kupiname gyvenime būta tokių „juodų dienų“, jog nesinorėjo pakilti iš lovos. Atviras ir nuoširdus pokalbis su komike apie skyrybas ir nepriteklių – jau rytoj, penktadienį 19.55 val. per „Lietuvos ryto“ TV.
Pramogos Žmonės
2014-12-10 14:25
Lietuvai grožio konkurse „Mis pasaulis“ atstovaujanti klaipėdietė šokėja Agnė Kavaliauskaitė pirmadienį turi svarbią progą džiaugtis – ištikimiausi „Mis pasaulis“ gerbėjai puikiai įvertino merginos pasirodymą konkurse.
Pramogos TV antena
2014-12-09 10:19
Jau ketvirtus metus iš eilės Kalėdų renginių ir pramogų sostine tampantys Trakai ir šiais metais kviečia ir vaikus, ir suaugusiuosius pasinerti į šventinį šurmulį ir drauge švęsti didžiąsias metų šventes. Kas visą gruodžio mėnesį vyks Trakuose aiškinosi „Lietuvos ryto“ TV laidos „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” vedėjai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius.

Populiariausi per 24 val.