Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Sportas Startai
2015-04-18 19:32
Lietuvos sunkiaatletis Aurimas Didžbalis pasiekė ryškiausią karjeros pergalę. 23 metų marijampolietis penktadienio vakarą Tbilisyje pirmąsyk tapo Europos čempionu. „Tai buvo viena iš mano svajonių. Svajonės pildosi ir jų būtinai reikia turėti“, – „Lietuvos ryto" televizijai šeštadienį sakė laimingas A.Didžbalis.
Kultūra Scena
2015-04-18 18:30
Yra aktorių, kuriuos pamiršti vos juos pamatęs. Tačiau yra aktorių, kurių nuolat pasiilgsti, kurie „yra“, net jeigu jų nėra, jeigu jie ir nešmėžuoja tau prieš akis. Toks buvo Vytautas Šapranauskas, kurio mirties metines minime balandžio 18-ąją.
Lietuvos diena Kriminalai
2015-04-17 22:35
Visa Lietuva kelias dienas laukė, kol pareigūnai suras gyvą ir sveiką 21 metų Samantą Rakauskaitę. Tačiau tokios atomazgos, kuri įvyko penktadienį nesitikėjo net patys Linkuvos gyventojai. Merginos kūnas buvo aptiktas nuošalios sodybos šulinyje. Pareigūnai sulaikė jos sugyventinį Šarūną Žemaitį, kuris įtariamas nužudymu.
Lietuvos diena Kriminalai
2015-04-18 09:35
Dingusia be žinios laikyta Samanta Rakauskaitė rasta negyva. Jos palaikai aptikti šulinio dugne, maiše. Lietuvos žmonės užgniaužę kvapą laukė žinių apie netikėtai prapuolusią 22 metų merginą. Penktadienį gyvos ar mirusios merginos ieškojo daugybė pareigūnų ir savanorių. Kai kurie žmonės, išgirdę apie paiešką, atvažiavo net iš tolimų miestų, tačiau viskas baigėsi tragiškai. Įtarimai nužudymu pareikšti jos gyvenimo draugui Šarūnui Žemaičiui. Kartu jie augino mažametį sūnų.
Pramogos TV antena
2015-04-16 17:31
Pirmą kartą pasaulyje kurto projekto „Delfinai ir žvaigždės“ dalyviai su nerimu laukia penktadienio – jau rytoj žiūrovai išvys projekto finalą! Paaiškės, kuris dalyvis pelnys „Krištolinio delfino" titulą ir išskirtinę galimybę surengti pasirodymą įspūdingame delfinariume Portugalijoje, kur bus filmuojamas kitas projekto „Delfinai ir žvaigždės“ sezonas.
Lietuvos diena Kriminalai
2015-04-16 13:21
Kauno apygardos teismas ketvirtadienį atmetė dėl kūdikio Domo Drėzo mirties teisiamos Kauno klinikinės ligoninės slaugytojos 57 metų Valdarezos Beleškienės skundą. Paliktas galioti Kauno apylinkės teismo 2014 metų gegužės 9 dienos nuosprendis, pagal kurį V.Beleškienei skirtas ketverių metų lygtinis laisvės atėmimas ir dvejus metus uždrausta dirbti medicinos įstaigose.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-04-16 11:11
Nesulaukdama, kol valdžia jai pagaliau pradės mokėti prezidento našlės rentą, o Vyriausybei neapsisprendžiant dėl išmokos dydžio, Kristina Brazauskienė ėmė grūmoti teismais. K.Brazauskienė pareiškė per teismus ketinanti prisiteisti visą per penkerius metus jai neišmokėtą sumą, kuri dabar esą siekia beveik 100 tūkst. eurų. Moteris skaičiuoja ne tik negautą rentą, kuri siekia 1,7 tūkst. eurų per mėnesį, bet ir delspinigius.
Pramogos TV antena
2015-04-15 19:00
UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ ir prodiuserių kompanija „TV namai“, rengianti pokalbių laidą „Valanda su Rūta“, atsiriboja nuo Norvegijos televizijos NRK pateiktos informacijos apie spalio 16-osios laidą „Valanda su Rūta“. LNK ir „Valandos su Rūta“ kūrėjai pabrėžia, kad NRK televizijos rodyto reportažo autoriai tendencingai iškreipė laidos turinį.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-04-15 12:42
„Esu Lietuvos premjeras ir niekada neskirstau pinigų ar prioritetų pagal partinę priklausomybę“, – „Lietuvos rytui“ pareiškė socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius, pažadėjęs neskriausti nei liberalų valdomo Vilniaus, nei kitų miestų. A.Butkevičius jau kalbėjosi su naujuoju sostinės meru: „Su R.Šimašiumi kalbėjomės ir dėl didesnės gyventojų pajamų mokesčių dalies Vilniui. Tariamės, kad apie tai meras pirmiausia turėtų kalbėtis su Savivaldybių asociacija, nes tai pasiekti nebus paprasta ir lengva“. Ministras pirmininkas užtikrino, kad Vyriausybės požiūris į strateginius objektus nesikeičia.
Lietuvos diena Nelaimės
2015-04-14 17:26
Policija jau trečią parą intensyviai ieško dingusios Linkuvos miesto (Pakruojo rajonas) gyventojos 22 metų Samantos Rakauskaitės. Jaunos moters sugyventinis pasigedo atsikėlęs šeštadienio rytą. Vyras liko su 2 metų sūnumi. Policija antradienio rytą portalą lrytas.lt informavo, kad dingusios moters paieškos rezultatų nedavė, o įtariamųjų ir liudininkų kol kas taip pat nėra. Pareigūnai šiuo metu tiria įvairias versijas – nuo pagrobimo iki savižudybės.
Sportas Krepšinis
2015-04-13 18:06
NBA superžvaigždė Dwightas Howardas turi, ką patarti komandos draugui Donatui Motiejūnui. Jei tai reikėtų padaryti vienu žodžiu, „Houston Rockets“ vidurio puolėjas lietuviui sakytų „neskubėk“.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-04-13 09:34
Nuo pirmadienio įsigalioja draudimas visos rusiško kanalo „RTR Planeta“ programos retransliacijoms, baigiasi draudimas retransliuoti dalį „Ren TV Baltic“ laidų.
Verslas Rinkos pulsas
2015-04-13 06:48
Nusprendus sustabdyti visos rusiškos televizijos programos „RTR planeta" transliaciją Lietuvoje trims mėnesiams kaip skruzdėlės prieš liūtį sujudo kai kurie kabelinių televizijų abonentai. Tarsi saldainį iš vaiko atėmus, pasigirdo verksmai ir aimanos: ką rodys, kas kompensuos, gal apskritai išjungs visus rusiškus kanalus? Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos prezidentė Vaiva Žukienė perspėja, kad yra kalbama ne apie tai, ar reikia išjungti rusiškus kanalus. Problemų kyla dėl to, kad dalis jų turinio neatitinka Lietuvos įstatymų.
Sportas Krepšinis
2015-04-12 18:39
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai (21 pergalė ir 15 pralaimėjimų) laimėjo principinę Lietuvos krepšinio lygos dvikovą prieš rikiuotės kaimynę Utenos „Juventus“ komandą (21 ir 14). Karštose rungtynėse sekmadienį Utenoje penki žaidėjai Pasvalio komandai pelnė po 10 ir daugiau taškų, o Manto Šerniaus treniruojamas klubas pasiekė pergalę 74:62.
Komentarai
2015-04-12 11:48
+ Esu pasinėrusi į turkiškus serialus, rodomus per LNK. Mane patraukė puiki, įtikinama aktorių vaidyba, gražūs herojai, gyvenimiškos temos. Iš jų gali pasimokyti, kaip išsisukti iš sudėtingų situacijų, kaip į jas neįsivelti.
Pramogos TV antena
2015-04-12 15:13
Panevėžio pataisos namuose trys moterys TV3 konkursą „Chorų karai“ stebi su ypatingu ilgesiu. Tiek jų čia liko iš „Vilties“ choro dainininkių, prieš trejus metus taip pat dalyvavusių šiame šou. Viena iš trejeto – Zemfira (48 m.) jau buvo įkvėpusi laisvės oro, tačiau vėl grįžo už grotų, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
Pramogos TV antena
2015-04-11 21:55
„Sugriausime kortų namelį ir pastatysime rimtą konstrukciją“, – taip apie naują „Lietuvos ryto“ TV laidą sakė viena jos vedėjų Rūta Janutienė (49 m.), kuri šįkart eterį ketina dalytis su kolege Saule Pauliuviene (40 m.).
Pramogos TV antena
2015-04-10 22:05
Su abiejų savo sūnų tėvais išsiskyrusi aktorė Eglė Jackaitė (40 m.) tikino, kad po tokio žingsnio randai lieka visam gyvenimui. Klaipėdos dramos teatro aktorė E.Jackaitė palaiko draugiškus santykius su abiejų savo sūnų – Elijaus (6 m.) ir Jokūbo (19 m.) – tėvais. Tačiau gyvenimas su jais nesusiklostė. Ko moteris pasimokė iš praeities?
Sportas Krepšinis
2015-04-09 19:47
Jonas Kazlauskas skambino Donatui Motiejūnui, kai JAV pasklido žinia apie „Houston Rockets“ krepšininko ateitį, o dabar tiesiog laukia aukštaūgio operacijos. „Reabilitacija galėtų trukti 3-4 mėnesius. Tokiu atveju šansai žaisti rinktinėje – labai nedideli. Jeigu įvertinsime viską – naują sutartį, traumą, šansai nedideli“, – „Lietuvos ryto" televizijai sakė Lietuvos krepšinio rinktinės strategas J.Kazlauskas.
Sportas Krepšinis
2015-04-09 19:22
Donatas Motiejūnas Los Andžele artimiausiu laiku gulsis ant operacinio stalo. Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas pripažino, jog yra nedaug galimybių, jog „Houston Rockets“ krepšininkas galės žaisti šių metų Europos pirmenybėse. Lietuvos rinktinė į treniruočių stovyklą rinksis liepos viduryje, kai pradės ruoštis rugsėjo 5 dieną prasidėsiančiam Europos čempionatui.

Populiariausi per 24 val.