Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pramogos TV antena
2015-03-02 11:41
Jos tėvas nusižudė, motiną pasiglemžė liga, įbrolis nuskendo. Penkiolikos metų ji buvo prievartaujama. „Lietuvos ryto" televizijos laidų vedėja Daiva Žeimytė (35 m.) po šių likimo smūgių ir pati buvo praradusi norą gyventi, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. „Nedaug trūko, kad manęs būtų nelikę“, – prisipažino žinoma žurnalistė.
Gyvenimo būdas Likimai
2015-02-28 12:15
Rubrikoje „Likimai“ rasite istorijų ir apie daiktų likimus. Daiktų, kurie jau baigė savo gyvenimo kelią. Jie dar šalia mūsų, daugelis dar prisimena, kaip jais naudotis, kai kurie prie jų arba su jais praleido didelę gyvenimo dalį, bet naujos technologijos ir nauji įpročiai juos pastūmėjo į šalį – galbūt visiems laikams, o galbūt tik laikinai. A.Užkalnio nuomonę apie tai, kas yra kino žurnalas ir kodėl jo reikėjo, kai dar reklama nebuvo visagalė, rasite „Lietuvos ryto“ priede „Gyvenimo būdas“.
Pramogos Kelionės ir pomėgiai
2015-02-26 18:00
Po 30 metų pertraukos į televizijos eterį triukšmingai sugrįžusios estafetės „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs.“ greitai įsibėgėjo. Laidos filmavimo aikštelėje neblėsta vaikų kalbos ir dalinimasis įspūdžiais.
Sportas Krepšinis
2015-02-26 22:30
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pristatė pasiruošimo planą 2015 metų Europos čempionatui. Spaudos konferencijoje trumpai buvo aptarta ir sunkiai suvokiama, bet teoriškai reali galimybė – Jono Valančiūno ir Donato Motiejūno kvietimas į šauktinių tarnybą.
Pramogos TV antena
2015-02-26 15:15
Šį vakarą, 21.30 val., „Lietuvos ryto" televizijos laida „Taip gyvena žvaigždės“ nebus linksma. Laidos pavadinimas ir formatas įpareigoja rodyti tikrą, nepagražintą mūsų garsenybių gyvenimą, o jos herojus aktorius Saulius Siparis padiktavo neįprastai liūdną, draminę nuotaiką.
Pramogos TV antena
2015-02-26 15:15
„Lietuvos ryto" televizijos laidos „Lietuva tiesiogiai“ vedėja Daiva Žeimytė ekrane visuomet atrodo tvirta, ryžtinga ir nebijanti paklausti net pačių nepatogiausių klausimų. Tačiau nedaugelis žino, kad Daivai likimas nepagailėjo skaudžių netekčių ir išbandymų. „Tos visos nelaimės mane padarė atšiaurią. Atsirado labai daug baimių, kurių neišsigydysiu niekada“, – sako D. Žeimytė.
Sportas Tai bent!
2015-02-26 06:56
Nuo šio rudens Lietuvoje ketinama grąžinti šauktinių tarnybą, į kurią būtų kviečiami 19-26 metų vyrai. Kaip tai gali atsiliepti Lietuvos sportininkams? Remiantis valstybės gynimo tarybos pristatytu planu, į kariuomenę galėtų būti pašaukti ir du NBA rungtyniaujantys lietuviai – Jonas Valančiūnas bei Donatas Motiejūnas, praneša „Lietuvos ryto" televizija.
Stilius Karamelė
2015-02-25 16:19
Po vidurnakčio pasipylę sveikinimai iš visų pasaulio kampelių, pasiruošimas pokalbiui prieš televizijos kameras nuo 7 valandos ryto ir kito interviu su pasaulinio garso legenda Montserrat Caballe pabaiga vėlyvą vakarą Barselonoje. Taip įtemptai prabėgo pastarasis operos dainininkės Nomedos Kazlauskaitės-Kazlaus gimtadienis.
Pasaulis Konfliktai ir saugumas
2015-02-24 13:57
Prorusiški separatistai antradienį paskelbė pradedantys atitraukti sunkiąją ginkluotę nuo fronto linijos Rytų Ukrainoje, bet Kijevo kariškiai, kurie sakė savo sunkiųjų ginklų neatitrauksiantys, kol nesiliaus apšaudymas iš priešo pusės, pranešė apie naujus bombardavimus.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-02-23 13:58
Teisėsaugai pradėjus tyrimą dėl galimo smurto Vilijampolės socialinės globos namuose, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos komisija darbą sustabdė.
Sportas Krepšinis
2015-02-23 21:05
Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandų mūšį dėl LKF trofėjaus „Žalgirio“ arenoje sekmadienio vakarą stebėjo maždaug 5 tūkstančiai žiūrovų. Tai – ne korektūros klaida, o net Arvydą Sabonį nustebinęs keistas faktas, privertęs legendą tik gūžčioti pečiais žvelgiant į tuščius tribūnų plotus.
Kultūra Scena
2015-02-22 09:00
Šiemet sukanka trisdešimt metų nuo Vytauto Kernagio įkurto Dainos teatro pirmosios premjeros. Ta proga V.Kernagio fondas išleido Dainos teatro kūrinių keturių plokštelių rinkinį, kurį galima įsigyti Vilniau knygų mugės Muzikos salėje. Be to, planuojama sukurti filmą apie V.Kernagį, o spalio mėnesį turėtų pasirodyti spektaklis. Norėdami priminti Dainos teatro atsiradimą ir kūrybinę veiklą, spausdiname trečią ištrauką iš Rūtos Oginskaitės knygos apie V.Kernagį „Nes nežinojau, kad tu nežinai“ (leidykla „Tyto alba“).
Lietuvos diena Aktualijos
2015-02-20 16:32
Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus nepasirodys Vilniaus knygų mugėje, kurioje turėjo pristatyti naujausią savo atsiminimų knygą „Pareigos, kurios nesibaigia. Prezidento dienoraščiai“. V.Adamkų į patalą netikėtai paguldė liga. Pirmadienį, per Vasario 16-osios iškilmių renginius, prezidentas smarkiai peršalo. Nepasveikęs iki penktadienio, V.Adamkus pranešė į Knygų mugę neatvyksiantis.
Pramogos TV antena
2015-02-20 13:51
„Eurovizijos“ organizatoriai sulaukė oficialaus prašymo iš kompozitoriaus Vytauto Bikaus, kuris kartu su LRT projekto „Auksinis balsas“ atradimu vadinama dainininke Monika Liu sukūrė dainą „This Time“.
Pramogos TV antena
2015-02-20 10:43
Nuobodžiu jos gyvenimo niekaip nepavadinsi. Baigusi žurnalistiką, dirbusi televizijos žinių laidoje, rengusi anuomet labai populiarią publicistikos laidą „Be tabu“, vėliau žurnalistiką iškeitusi į viešuosius ryšius, o pernai – viešuosius ryšius į „Lietuvos ryto" televizijos laidos „Viskas bus gerai“ vedėjos sofutę, šviesiaplaukė Raminta Stanaitytė dar yra ir puiki mama – augina tris vaikus.
Pramogos TV antena
2015-02-20 10:28
Tikri liudijimai apie tai, kaip tremtyje gyvenę lietuviai, beviltiškai susirgę, susapnuodavo seniai mirusius artimuosius ir šie pranešdavo, kokiomis žolelėmis gydytis.
Lietuvos diena Studijos
2015-02-20 11:51
„Facebook“ galėjo iš viso nesukurti“, – prasitarė Klaipėdos „Vyturio“ pagrindinės mokyklos penktokė. Jos klasė dalyvauja televizijos žaidime „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“. Mergaitė kelis kartus per savaitę lanko lengvosios atletikos treniruotes. Kaip ir nemaža dalis jos klasės draugų, laiko internetui ji beveik neturi.
Lietuvos diena Studijos
2015-02-19 12:18
Kai į Kairių pagrindinės mokyklos sporto salę suguža penktokai, čia pasigirsta skambi skanduotė: „Žaisim, bėgsim, prakaituosim ir niekam nepasiduosim.“ Taip į vieną komandą susibūrę klasės draugai sau pakelia nuotaiką prieš jų laukiančią treniruotę. Kairių pagrindinės mokyklos penktos klasės mokiniai nusprendė dalyvauti televizijos žaidime „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“. Ir ne šiaip dalyvauti, o tapti projekto nugalėtojais.
Pramogos TV antena
2015-02-19 10:27
„Aš nelaikau savęs dizaineriu, greičiau visapusišku stilistu, kuris pats sukuria rūbą, makiažą, šukuoseną ir aksesuarus, o ne tik ima drabužius iš parduotuvių ir juos suderina“, – sakė savamokslis rūbų kūrėjas, nėrinių karaliumi tituluojamas Liutauras Salasevičius. Jis jau kovo 13-ąją, penktadienį, pristatys naujausią savo kolekciją, kurioje žada pateikti ne vieną staigmeną.
Pramogos TV antena
2015-02-19 10:16
Jau šį vakarą 21.30 val. laidoje „Taip gyvena žvaigždės“ „Lietuvos ryto" televizijos žiūrovai turės išskirtinę galimybę pamatyti, kaip laidos „Taip gyvena žvaigždės“ praleido visą dieną su muzikantu, žurnalistu, televizijos ir renginių vedėju, taip pat atsikuriančios legendinės grupės „Bavarija“ nariu Juozu Liesiu.

Populiariausi per 24 val.