Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Komentarai
2014-08-22 07:44
Rytoj Lietuva minės 25-ąsias Baltijos kelio metines. Ką šis įvykis reiškia dabar – ar tai tik smulkus epizodas naujausių laikų Baltijos šalių istorijoje, kuris probėgšmais minimas mokykliniuose vadovėliuose, o gal šventumo aureole gaubiama data, kuriai pagarbiai lenkiasi tauta? Per ketvirtį amžiaus po Baltijos kelio, kai ypatingo dvasinio pakilimo apimti lietuviai, latviai ir estai demonstravo vienybę siekdami laisvės ir nepriklausomybės, neatpažįstamai pasikeitė gyvenimas, visuomenė ir net patys anuomet į gyvąją grandinę susijungę žmonės. Tačiau ar pasikeitusi visuomeninė atmosfera, atslūgusi Baltijos tautų vienybės dvasia jau nurašo šį įvykį į istorijos archyvus ir suteikia teisę jį pamiršti?
Lietuvos diena Aktualijos
2014-08-19 18:51
Lietuvos lenkų rinkimų akcija antradienį pareiškė, kad iš pareigų atleidžiamas energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius vėl gali būti pakartotinai teikiamas į šias pareigas. „Neatmestina galimybė, kad po rugpjūčio 25 dienos šalies premjeras, pasiekęs susitarimą su LLRA, pakartotinai teiks J.Neverovičiaus kandidatūrą į energetikos ministro pareigas“, - teigiama partijos pranešime spaudai.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-08-19 18:29
Politikos ekspertai teigia, kad energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus atleidimas gali paskatinti Lietuvos lenkų rinkimų akciją palikti valdančiąją koaliciją, tačiau tai neturėtų didelės įtakos Vyriausybės veiklai. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) politologė Jūratė Novagrockienė BNS sakė, kad LLRA po sprendimo atleisti J.Neverovičių „turi galimybę politiškai pašantažuoti partnerius“ grasindama pasitraukti iš koalicijos. Tačiau, anot jos, net jei toks sprendimas būtų priimtas, tai koalicijos darbui iš esmės neturėtų didesnio poveikio.
Gyvenimo būdas Skonis
2014-08-19 13:38
Geriausio pasaulyje kulinarinio žurnalo autoriai - VMG komanda - pristatė naują laidų sezoną „VMG Vasara" tiesiai iš Vilniaus Katedros aikštės. Šįkart siūlome fetos ir špinatų šaltsriubės su duonos traškučiais receptą. Kulinarinių iškylų laida „VMG vasara" rodoma pirmadieniais 19:50 val. per „Lietuvos ryto" televiziją.
Sportas Krepšinis
2014-08-19 07:35
Ambicingi ir tikintys, kad atneš džiugių pokyčių – tokiomis mintimis Vilniaus „Lietuvos ryto“ naujokai Travisas Leslie ir Billy Baronas atvyko į Lietuvą. B.Baronas pirmą kartą gyvenime pamatė Vilnių, o T.Leslie čia jau svečiavosi, kai vilkėjo „Šiaulių“ klubo marškinėlius.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2014-08-18 15:03
Daugybė vyrų buvo pasirengę pulti po kojomis gražiausiai Indijos kino žvaigždei. Tačiau ji siekė užkariauti žymiausio šalies aktoriaus širdį. Kai jis nusigręžė, žudikiško keršto planui mergina pasirinko dėl jos galvą pametusį karatė meistrą. Jis savo sumanymą ryžosi įgyvendinti filmavimo kamerų ir prožektorių akivaizdoje.
Pramogos TV antena
2014-08-18 11:49
Dėl savo provokacijų radijo eteryje humoristams Jonui Nainiui (31 m.) ir Rolandui Mackevičiui (30 m.) yra tekę aiškintis policijos pareigūnams. Dėl jų juokų yra išsiskyrusi ne viena įsimylėjėlių pora. Netrukus pokštininkai šėlios ir televizijos ekranuose.
Pasaulis Rytai-Vakarai
2014-08-16 15:58
Kaip vertinti Rusijos prezidento Vladimiro Putino veiksmus? Ar jis nuspėjamas, ar vis dėlto ne? Dabar jau buvęs JAV ambasadorius Maskvoje Michaelas McFaulas Kremliaus carą atsimena tik su siaubu. Į Maskvą dirbti JAV ambasadoriumi M.McFaulas su žmona ir dviem sūnumis atvyko 2012 metų sausį. Amerikoje gerbiamas Stanfordo universiteto politologas pirmąją Baracko Obamos kadenciją praleido Vašingtone, kur patarinėjo prezidentui Rusijos klausimais. Bet po ketverių metų jį nuspręsta išsiųsti į frontą.
Sportas Futbolas
2014-08-15 08:37
Lietuvos futbolo federacijai (LFF) nubaudus Gargždų „Bangą“ už manipuliacijas rungtynių rezultatais, prieš klubo investuotojus iš Rusijos sukilo Gargždų futbolo bendruomenė.
Pramogos TV antena
2014-08-14 11:53
Lera (aktorė Anastasija Panina) po motinos mirties užaugino savo jaunesniąją seserį Nastią. Ji iš paskutiniųjų stengėsi, kad mergaitė būtų sveika ir laiminga. Tačiau tam išsipildyti nebuvo lemta – Nastia miršta. Taip prasideda ukrainiečių melodrama „Šviesos lašas“, kurią per Žolinės šventę rodo „Lietuvos ryto“ televizija.
Auto Naujienos
2014-08-13 22:03
Atostogauti į Lietuvą grįžęs emigrantas sako net nenumanęs, kad tėvynėje bus apiplėštas ir paliktas be pinigų. Žinomoje automobilių nuomos kompanijoje mašiną išsinuomavęs Vitalijus Ponelis skundžiasi, kad tą pačią sumą turėjo sumokėti ne litais, kaip tikėjosi, o svarais sterlingų.
Komentarai
2014-08-10 12:12
Kadangi gyvenu visiškai viena, televizorius mano namuose yra tarsi gyvas žmogus. Kai jis įjungtas, dažnai pagalvoju, kad esu ne viena, kad kažkas yra šalia. Vis dėlto pastaruoju metu labiau džiaugiuosi gyvai bendraudama su draugais.
Sportas Startai
2014-08-07 08:02
Londono olimpiadoje sidabrą iškovojęs kanojininkas Jevgenijus Šuklinas išvyko į pasaulio čempionatą Maskvoje turėdamas aiškų tikslą – aplenkti visus varžovus 200 m sprinto distancijoje.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-08-06 16:47
Buvusiam Gruzijos vadovui Michailui Saakašviliui tėvynėje vienas po kito reiškiami kaltinimai - piktnaudžiavimu valdžia, turto nusavinimu. Šią savaitę Gruzijos teisėsauga M.Saakašviliui iškėlė dar vieną bylą, kurioje jis kaltinamas įsakęs sumušti opozicijos veikėją. Šis verslo reikalų Lietuvoje turintis milijonierius „Lietuvos ryto“ televizijai teigė, kad bylos M.Saakašviliui laukė daugiau nei devynerius metus.
Pramogos TV antena
2014-08-05 18:38
Konkurse „Mis Lietuva 2014“ – kardinalios permainos. Dvi merginos neteko galimybės tęsti tolimesnės kovos dėl grožio karūnos ir dalyvauti didžiajame konkurso finale. Iškritusių merginų vietas finalininkių dvyliktuke užėmė naujos gražuolės, kurios kitoms dalyvėms ketina sudaryti stiprią konkurenciją.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-08-05 17:50
Lietuvą apėmęs karštis neaplenkia ir šalies įkalinimo įstaigų. Kokia temperatūra tvyro nuteistųjų gyvenamose patalpose, netikrinama. Panevėžio pataisos namų vadovų teigimu, administracinėse patalpose tvyro 32 laipsnių karštis, skelbia „Lietuvos ryto" televizija.
Gyvenimo būdas Skonis
2014-08-03 12:45
Geriausio pasaulyje kulinarinio žurnalo autoriai - VMG komanda - pristatė naują laidų sezoną „VMG Vasara" tiesiai iš Vilniaus Katedros aikštės. Šįkart siūlome gaivių vasaros gėrimų, kurie jus atgaivins karštą dieną, receptus.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-08-02 18:53
Gintaro luitą „Saulės akmenį“ prieš dvylika metų pavogęs Linas Mileška perėjo į puolimą – apkaltino pareigūnus pasisavinus du jo žiedus. Iki šiol savo kaltę neigęs vyras „Lietuvos rytui“ išklojo visą tiesą apie vadinamąją amžiaus vagystę. Apie paslaptingąjį „Saulės akmens“ vagį L.Milešką, iš kurio tyrėjai taip nieko ir neišgavo, nebuvo girdėti daugiau nei dešimt metų. Vyras į viešumą vėl iškilo, kai pernai susiruošę atgauti prieš 11 metų per kratą iš jo paimtus keturis žiedus.
Pasaulis Konfliktai ir saugumas
2014-08-01 15:27
Penktadienį nuo 5 val. Grinvičo (8 val. Lietuvos) laiku įsigaliojo 72 valandas truksiančios paliaubos tarp Izraelio ir palestiniečių islamistų judėjimo „Hamas“, o diplomatai viliasi, kad jos atvers kelią susitarti dėl ilgesnio kovos veiksmų nutraukimo.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-08-01 06:32
Prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą dėl garsaus aktoriaus 75 metų Petro Dimšos pernai liepą sukelto eismo įvykio, kuris baigėsi menininko 24 metų Šarūno Surblio mirtimi. Tai praneša „Lietuvos ryto“ televizija. Nelaimė įvyko pernai liepos 17-ąją sostinės Oslo gatvėje, kai P.Dimšos vairuojamas „Volkswagen Polo“ partrenkė dviračiu važiavusį jaunuolį.

Populiariausi per 24 val.