ŽmonėsTV antena
2015-10-02 13:53
Šeštadienį, 19.30 val., „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovų dėmesiui – kontraversiška „Ginčo“ laida apie pranašus, ekstrasensus, būrėjus ir jų galias. Laidos metu vedėjas Kristupas Krivickas sumanė atlikti eksperimentą, ir šalia savęs pasikvietė žinomą chiromantę Vandą Darjiną. Ryžtingai ištiesęs jai savo ranką vedėjas paprašė, kad ji išklotų viską, ką mato.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-10-02 15:31
Jau dvejus metus Seimo pirmininko kėdėje sėdinti, bet populiarumu pasigirti negalinti Loreta Graužinienė bando ieškoti būdų, kaip labiau patraukti dėmesį – ryžosi šiek tiek pakeisti savo komandą. L.Graužinienė prieš būsimus Seimo rinkimus bandys save pateikti naujai – tuo rūpinsis naujasis jos patarėjas, žinomas viešųjų ryšių specialistas Rosvaldas Gorbačiovas, rašo „Lietuvos rytas“. Seimo pirmininkės dvylikos asmenų komandoje yra ir daugiau pokyčių – ją paliko už melagingus parodymus teista Zinaida Pagirskienė, o buvusi patarėja vidaus politikai Asta Medžiuolienė tapo padėjėja.
SportasKitos naujienos
2015-10-02 20:46
Klaipėdoje, kur gyvena labiausiai tituluoti šalies sunkiaatlečiai, dopingo kontrolieriams tenka būti budriems. Šios sporto šakos atstovai jau keturiskart įkliuvo dėl draudžiamų preparatų vartojimo.
ŽmonėsTV antena
2015-10-01 10:12
„Daug aiškiau, kai per gimtadienį dovanų gauni dulkių siurblį. Jis arba patinka, arba ne“, – juokauja grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas. Dulkių siurblių ir senamadiškų servizų jubiliejaus proga Maksas ir dvidešimtmetį švenčianti jo grupė negavo. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Muzikinis gimtadienis“ biplanams savo dainas dovanojo Baiba Skurstenė-Serdiukė ir Sasha Song. Bėda tik, kad energingieji grupės vyrukai niekaip negalėjo apsispręsti, kieno dainos jiems labiau patinka.
StiliusStiprioji lytis
2015-10-01 14:35
Viename didžiausių pasaulio didmiesčių tykios Lietuvos gyventojui, o dar menininkui, turėtų būti nejauku. Tačiau Vilnių į Maskvą iškeitęs dailininkas Vladimiras Mackevičius energija žaižaruoja lyg tos žarijos, per kurias kartkartėmis vaikšto. Tai ne metafora, iš tikrųjų vaikšto Pamaskvyje – susikūrė ten draugų ratą ir gyvenimą tokį, kokio nori, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.
ŽmonėsTV antena
2015-09-29 19:42
Šeštadienį per „Lietuvos ryto“ televiziją laidoje „Užmirštas grožis“ ne tik iki ašarų graudinanti vienišos šešių vaikų mamos istorija, bet ir nepakartojama, pribloškianti pirmoji grožio patirtis. Iki šiol niekuomet nesėdėjusi plaukų stilisto kėdėje, nedariusi jokio makiažo 32 metų Jūratė Stupakienė iš Širvintų rajono Šešuolėlių kaimo laidos vedėjui Juozui Gaižauskui prisipažino, kad apie panašias grožio procedūras tik pasvajojanti, nes vargani socialinės pašalpos pinigai šešis vaikus auginančiai mamai skirti kukliam pragyvenimui, bet ne kosmetikos priemonėms.
SportasKrepšinis
2015-09-29 08:44
Iš Kauno „Žalgirio“ į „Lietuvos rytą“ persikėlęs Artūras Gudaitis tikisi į Lietuvos sostinę sugrąžinti pergales. Pagrindinis 208 cm ūgio krepšininko tikslas – su Vilniaus ekipa iškovoti LKL čempionų žiedus. Galingais dėjimais pasižymintis krepšininkas viliasi, kad akiai patrauklus krepšinis bus ir vienas pagrindiniu artėjančio sezono Vilniaus „Lietuvos ryto“ bruožų.
ŽmonėsTV antena
2015-09-27 20:28
Kai anksčiau septynis kartus buvai nominuotas „Emmy“ apdovanojimui, negali būti garantuotas, kad aštuntą kartą jo niekas nenušvilps iš panosės. Atrodo, būtent tokia abejonė perskrodė Joną Hammą (44 m.), kai jis išgirdo, kad pagaliau pelnė geriausio draminio serialo aktoriaus statulėlę, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
SportasKrepšinis
2015-09-28 15:20
Ilga ir varginanti Europos krepšinio čempionato karuselė išsunkė Joną Kazlauską. Lietuvos rinktinės treneris komandą nuvedė iki pat finalo, kur įveikti puikiai pasirodžiusių ispanų nepavyko. Tačiau Lietuvos krepšinio gerbėjai garsiai dėkojo J.Kazlauskui ir ekipai už dar vieną Europos sidabrą bei su didžiulėmis viltimis žvelgė į 2016 metų Rio de Žaneiro žaidynes. Būtent paklaustas apie jas J.Kazlauskas ir sukėlė suirutę.
ŽmonėsTV antena
2015-09-28 11:26
Eterio chuliganas Jeremy Clarksonas (55 m.) vėl pasirodys BBC ekrane, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Buvęs laidos „Aukščiausia pavara“ („Top Gear“) vedėjas stos prie viktorinos „Ką tau pasakyti“ („Have I Got News for You“) vairo.
ŽmonėsTV antena
2015-09-26 20:28
Kažkada išėjusį į gatvę jį apspisdavo būriai vaikų. Buvusios populiarios TV laidos „Kibir tele vibir“ vedėjas Kastytis Stumbrys-Vaiduoklis (57 m.) šiandien mina darbo biržos slenkstį ir slaugo prie patalo prikaustytą savo žmoną, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
SveikataLigos ir gydymas
2015-09-26 09:47
Jau rytoj, šeštadienį, 21.30 val., žiūrovai pirmą kartą išvys didžiąją „Lietuvos ryto“ televizijos premjerą – daugybę žiūrovų simpatijų pelniusią laidą „Ginčas“.
ŽmonėsTV antena
2015-09-25 11:20
„Tai bus šešioliktasis mano gimtadienis“, – „Lietuvos ryto“ televizijos muzikiniame šou „Muzikinis gimtadienis“ koketavo dainininkė Liveta Kazlauskienė. „O man sueis šešiais metais daugiau“, – žmonai pritarė vyras, dainininkas Petras Kazlauskas.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-09-24 22:37
Jauna šeima, įsikūrusi atokiame Naujienos kaimo (Marijampolės savivaldybė) pakraštyje, vos neprarado namų, kai dėl trumpo elektros jungimosi, užsidegė pastato kampas.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-09-24 15:06
Jau nuo vasaros britų ir lietuvių kino komanda stebi Lietuvos pasiruošimą gynybai. Dragūnų batalione Klaipėdoje tarptautinė menininkų komanda įamžina pirmuosius savo noru atlikti karinę tarnybą pareiškusius savanorius.
ŽmonėsTV antena
2015-09-24 17:52
Naujajame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone „Čia ir dabar“ startuoja dar viena premjerinė laida – „Užmirštas grožis“.
ŽmonėsTV antena
2015-09-23 13:14
„Visą vasarą auginau daržoves, o rudenį atėjau į televiziją“, – juokauja radijo ir televizijos laidų vedėja Livija Gradauskienė. Aštrialiežuvė pleputė savo sąmoju nuo rudens džiugins „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovus. Livija, o taip pat „žasas“ Marijus Berenis bei kompozitorius, dainininkas, džiazo mokyklos įkūrėjas Artūras Novikas tapo originalaus muzikinio šou „Muzikinis gimtadienis“, kuris bus rodomas kiekvieną penktadienį 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ TV, komisijos nariais.
SveikataLigos ir gydymas
2015-09-21 14:20
Jau rugsėjo 21 dieną kartu su „Lietuvos ryto“ televizijos sezono startu, startuoja ir projektas – RŪTA. Tai socialinė lrytas.lt portalo bei televizijos iniciatyva siekiant suteikti psichologinę pagalbą onkologiniams ligoniams bei susirgusių žmonių artimiesiems.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2015-09-17 12:34
Į jubiliejinę, 5-ąją UNICEF misiją, organizuojamą kartu su TV3 televizija, tolimoje Afrikos valstybėje – Mozambike – išvykę dainininkas Merūnas Vitulskis ir UNICEF Geros valios ambasadorė, aktorė Virginija Kochanskytė lanko skurdžiai gyvenančius Mozambiko vaikus bei šeimas
Lietuvos dienaAktualijos
2015-09-15 19:16
Valdžios rezervatu vadinamosiose Turniškėse gyvenanti prezidento Algirdo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė garbinga kaimynyste greičiausiai mėgaujasi paskutines dienas.

Populiariausi per 24 val.