Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pramogos TV antena
2014-04-19 09:07
Televizijos seriale „Anna German” legendinę tragiško likimo dainininkę suvaidino Vilniuje gimusi ir augusi aktorė Joanna Moro (29 m.), šiuo metu gyvenanti Lenkijoje.
Pramogos TV antena
2014-04-18 20:39
„Vandeniai neturi laiko meilei ir vaikams. Mano toks horoskopas – reikia džiaugtis, jog dar dvi dukras turiu“, – atvirai prisipažįsta garsiausia šalies astrologė Palmira Kelertienė. Tam pritaria ir abi astrologės dukros Aouma ir Artė. Merginos šypsosi, kad norėdamos pabendrauti su mama, turi užsirašyti į konsultaciją. Intriguojantis „Kitoks pokalbis“ su P. Kelertiene – jau šį vakarą 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Pramogos TV antena
2014-04-18 12:56
„Jeigu netekėjusi mergina dovanoja margutį jai patinkančiam vaikinui, tikėtina, kad per metus tarp jų atsiras meilės ryšys. Yra daug burtų ir žaidimų su margučiais, galinčių padėti nuspėti meilės reikalus ir net ją privilioti“, – atskleidžia žiniuonė Judita Kaminskienė didįjį penktadienį 20.50 val. laidoje „Pasaulis X“.
Pramogos TV antena
2014-04-18 12:28
„Lietuvos ryto“ TV parengė savo žiūrovams staigmeną. Per Šv. Velykas televizija parodys milžiniško populiarumo užsienyje sulaukusią biografinę dramą apie Rusijos estrados karalienę Anną German, kurią įkūnijo stulbinamai į ją panaši Lietuvos lenkaitė Joanna Moro. „Tai nuostabus, puikus ir sudėtingas vaidmuo, – džiaugėsi Vilniuje užaugusi J. Moro ir sakė, kad šis vaidmuo pakeitė jos gyvenimą. – Kai kurios aktorės tokios galimybės laukia visą gyvenimą. Esu dėkinga likimui, kad turėjau tokią progą.“
Gyvenimo būdas Likimai
2014-04-17 13:11
Veiklus, džiaugsmingas, paslaugus, įkvepiantis viltį. Tokį Biržų kleboną Dalių Tubį atsimena dauguma parapijos gyventojų. Marios gėlių ir žvakelių per jo laidotuves liudijo jų meilę ir susižavėjimą. Tačiau tik nedaugelis žinojo, kas iš tiesų dedasi 49–erių Biržų Šv.Jono Krikštytojo bažnyčios klebono širdyje. Kai kurie biržiečiai net netiki tyrėjų atskleista informacija, kad per kraupią avariją D.Tubys buvo stipriai išgėręs. Jo kraujyje buvo rasta 2,5 promilės alkoholio. Tai kunigo pažįstamiems atrodo neįmanoma. Tiesa, ne visiems.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-04-17 11:05
Praėjusią savaitę visą Lietuvą sukrėtė kovinio filmo scenarijų primenanti drama atokiame Antanašės kaime (Rokiškio raj.), kai granata ginkluotas vyras grasino susisprogdinsiąs, bet buvo išgelbėtas drąsių pareigūnų, rizikavusių savo sveikata ir gyvybe. Jau šį vakarą 21.00 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ žiūrovai išvys unikalią, kelias valandas trukusios specialios „Aro“ operacijos video medžiagą ir išskirtinius liudijimus.
Pasaulis Stichijos ir nelaimės
2014-04-17 08:56
Irano valstybinė televizija skelbia, jog pietines šalies provincijas supurtė nestiprus 5,3 balo pagal Richterio skalę žemės drebėjimas, rašo AP.
Sportas Startai
2014-04-15 12:54
Vienintelis NHL rungtyniaujantis lietuvis Dainius Zubrus po devynerių metų pertraukos grįžta į šalies ledo ritulio rinktinę ir atstovaus jai per pasaulio čempionato 1B grupės kovas Vilniuje.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-04-15 12:05
Siekdama susigrąžinti savo mylimą vaiką į „Patriotų“ laidą kreipėsi jauna moteris. Ji tikina, kad FNTT pareigūnu dirbantis buvęs vyras pavogė judviejų dukrą ir neleidžia jai pamatyti savo vaiko. Mamos kova dėl mažametės dukros – jau šį vakarą 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-04-15 07:47
Lietuvai nesiseka iškeldinti Rusijos diplomatų iš prezidentų rezidencijų pašonės Turniškėse. Nors čia ambasadoriai jau seniai negyvena, tačiau kai kurie politikai neabejoja, kad rusai palankią kaimynystę gali išnaudoti žvalgybai. Derybos dėl rusų iškeldinimo iš Turniškių prasidėjo prieš kelerius metus, tačiau iki šiol dėl skirtingų nuomonių Lietuvai ir Rusijai sutarti nepavyksta, praneša „Lietuvos ryto" televizija.
Pasaulis Įvykiai
2014-04-15 05:48
Įtampa rytinėje Ukrainos dalyje nenumaldomai didėja. Separatistai Slovjanske pareiškė, kad neketina pasiduoti be kovos ir kreipėsi į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, prašydami padėti jiems apsiginti nuo Ukrainos vyriausybės pajėgų. Tuo tarpu nepatenkinti Ukrainos valdžios pasyvumu Kijevo gyventojai pirmadienio vakarą surengė protestą prie Aukščiausiosios Rados.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-04-14 17:18
Teisingumo ministerija sugalvojo, kaip papildomai nubausti kalinius – uždrausti jiems dalyvauti rinkimuose. Per artėjančius prezidento rinkimus nuteistieji galės balsuoti, nes įstatymo pataisos dar tik rengiamos. Teisės balsuoti, jeigu tam bus pritarta, netektų už sunkius nusikaltimus bausmę atliekantys asmenys.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-04-14 11:19
Sotūs, šiltai apsirengę, pasididinę algas politikai jau ne pirmą mėnesį kalba – krizė baigėsi. O daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų Europai skundžiasi, kad mėnesio pajamų neužtenka net patiems būtiniausiems poreikiams patenkinti. Likus mažiausiai savaitei iki menkaverčio atlyginimo ar skurdžios pašalpos, jie nebeturi ko padėti ant stalo, o besikaupiančios skolos už komunalines paslaugas yra savaime suprantamas ir neišvengiamas dalykas.
Pasaulis Įvykiai
2014-04-14 08:15
Ukrainos specialiosioms pajėgoms sekmadienį šalies rytuose esančiame Slaviansko mieste susišaudžius su ginkluotais prorusiškais aktyvistais, žuvo mažiausiai vienas saugumo pareigūnas, o dar penki buvo sužeisti. Tai pirmas toks aukų pareikalavęs kruvinas incidentas, apie kurį pranešama, Rytų Ukrainoje, kur ginkluoti prorusiški vyrai pastarosiomis dienomis užėmė virtinę teisėsaugos institucijų pastatų.
Gyvenimo būdas Sveikata
2014-04-13 23:29
117 kilogramų. Tiek Rasa Masevičienė svėrė pernai prieš trisdešimtąjį gimtadienį. Išbandžiusi beveik viską – sportą, dietas, badavimą ir net uždraustas tabletes – jauna moteris ryžosi skrandžio apylankos operacijai. To, ką teko iškęsti, Rasa nelinkėtų net didžiausiam priešui, bet dabar ji plačiai šypsosi. Per aštuonis mėnesius moteriai pavyko atsikratyti 40 kilogramų.
Sportas Krepšinis
2014-04-11 15:51
Ramios dienos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate artėja į pabaigą. Jau šį savaitgalį naujojoje Palangos arenoje keturios stipriausios pirmenybių komandos kovos finalo ketverto turnyre dėl nugalėtojų titulo ir galimybės kitą sezoną rungtyniauti Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).
Pramogos TV antena
2014-04-11 15:05
Žurnalistė, kelių kulinarijos knygų autorė Beata Nicholson sako, kad iš prigimties yra pozityvi ir visada geros nuotaikos. „Kai būna bloga diena, reikia išsiplauti grindis ar pagulėti ant grindų. Toks mano receptas labai padeda“, – netikėtu geros nuotaikos receptu „Lietuvos ryto“ TV laidoje „Viskas bus gerai“ dalijosi moteris.
Sportas Startai
2014-04-10 17:32
Ramūnas Vyšniauskas pasiryžo padėti štangą į šalį ir daugiau dėmesio skirti šeimai. 37 metų sunkiaatletis atsisveikina su profesionalo karjera, per kurią visko buvo tiek daug: pergalių, traumų ir nesusipratimų.
Pramogos TV antena
2014-04-10 13:15
„Ir dabar būna, girdžiu kalbant, neva ko toje Šiaulių buitininkų mokykloje galima buvo išmokti, nieko ten gero neduoda. Tokiu atveju sakau: pats tu asilas, jei nieko neišmoksti. Niekas nieko gyvenime neduoda. Viską reikia pasiimti. Aš žinojau, ko ten einu, ir ėmiau iš visų viską, ką tik jie galėjo man duoti”, – apie nelengvą kelią į profesinę viršūnę „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ kalba garsenybių kirpėjas stilistas Kęstas Rimdžius.
Sportas Startai
2014-04-09 21:28
Garsiausias Lietuvos sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas vėl nustebino: jis paskutinę akimirką nusprendė nedalyvauti Europos čempionate Izraelyje, nors prieš savaitę dar kūrė toli siekiančius planus siekti startuoti 2016 metų Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse, kurios jam būtų buvusios penktosios.