Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvos diena Aktualijos
2014-07-21 16:37
Buvusių žlugusio banko „Snoras“ akcininkų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko skundą dėl pirmosios instancijos teismo sprendimo, kuriuo jis sutiko Lietuvai išduoti buvusius banko akcininkus, kaltinamus iššvaisčius beveik 2 mlrd. litų vertės turto, Jungtinės Karalystės aukštasis teismas pradės nagrinėti ketvirtadienį.
Verslas Rinkos pulsas
2014-07-21 15:48
Vilniaus senamiestyje, Gaono gatvėje, planavo įsikurti vienas pagrindinių bankrutavusio banko „Snoras" akcininkų. Nesuskubo. Jie taip ir liko nebaigti įrengti. Šiuo metu jie jau turi naują šeimininką. „Snoro“ bankroto administratorius užbaigė antrųjų bankui priklausiusių išskirtinių apartamentų Vilniaus senamiestyje pardavimo sandorį. 284 kv. m apartamentai parduoti už 3,3 mln. litų.
Verslas Rinkos pulsas
2014-07-17 15:05
Bankrutavusio „Snoro“ pastatas Rygoje, kuriame buvo įsikūrusi „Latvijas Krajbanka“ centrinė būstinė, parduodamas didžiausią kainą pasiūliusiam neįvardijamam pirkėjui, ketvirtadienį pranešė bankroto administratorius.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-07-17 12:05
Iš valstybės atlyginimą gaunantis Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas trečiadienį pusę darbo dienos praleido teisme gindamas asmeninius interesus. Bet tai bankininkui – nė motais. Jis dar kartą užsispyrė įrodyti tai, ką paneigė jau du teismai. Lietuvos banko valdybos pirmininkas V.Vasiliauskas, regis, neturi laiko ruoštis įvesti šalyje eurą. Jis vaikštinėja po teismus lyg po savo darbovietę ir verčia teisėjus spręsti rebusą, pavadintą „kas kam ką sakė“. Vilniaus miesto apylinkės teisme bankininkas dabar grumiasi dėl vieno sakinio.
Vasara Verta aplankyti
2014-07-09 17:37
„Siūlau visiems pasivaikščioti po Druskininkų mišką. Būtina dviračiais numinti iki įspūdingojo Raigardo slėnio ir aplankyti M. K. Čiurlionio muziejų, nes Čiurlionis ir Druskininkai – neatsiejami. Tik gaila, kad muziejus dabar gana apleistas. Norintiems paragauti dzūkiškų patiekalų, siūlau nesukti galvos – viskas, kas iš grybų, tas dzūkiška. Niekur Lietuvoje nėra tiek miško gėrybių kiek čia...“ - sako politikė Irena Degutienė.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-07-09 14:49
Ikiteisminiam tyrimui dėl bankrutavusio banko „Snoras“ Generalinei prokuratūrai skirta dar 205 tūkst. litų.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-07-08 16:02
Teisėsaugos pareigūnai reikalauja nedelsiant inicijuoti tarnybinį patikrinimą dėl Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovo Kęstučio Jucevičiaus ir kol kas nušalinti jį nuo pareigų. Antradienį Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) išplatino pareiškimą reaguodamas į dienraščio „Lietuvos rytas“ straipsnį apie svarbaus pareigūnų korupcinę veiklą.
Būstas Nekilnojamasis turtas
2014-07-07 11:47
„Snoro“ bankroto administratorius parduoda bankui „Snoras“ priklausantį pastatą, esantį pačioje Latvijos sostinės senamiesčio širdyje – Katedros aikštėje. Keturių aukštų pastato bendras plotas siekia 4709 kv. m, jis pastatytas 1435 kv. m žemės sklype, pastatui priklauso 3 automobilių statymo vietos, įskaitant vietas garaže.
Verslas Rinkos pulsas
2014-07-04 11:00
„Snoro“ bankroto administratoriams niekaip nepavyksta parduoti žlugusios spaustuvės „Diena Media Print“, kuri vis dar veikia. Per trejus metus pradinė pardavimo kaina sumenko daugiau nei perpus – nuo 35 iki 13,9 milijono litų. Šalia Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos pastatytą spaustuvę „Diena Media Print“ į finansinę prarają ėmė vilkti ilgalaikiai ir trumpalaikiai įsipareigojimai bei mokėtinos sumos.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-06-25 10:36
Generalinė prokuratūra stabdo tyrimą dėl informacijos apie bankrutavusio banko „Snoras“ nutekinimą, kol nebus gauta naujos informacijos. Tai BNS patvirtino Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokuroras Sergejus Stulginskis.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-06-20 18:10
Buvusio didžiausio bankrutavusi „Snoro“ banko akcininko Vladimiro Antonovo šeima privalo grąžinti bankui daugiau kaip 20 mln. litų negrąžintos paskolos, delspinigių ir palūkanų, nutarė teismas. Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį patenkino „Snoro“ prašymą priteisti iš V.Antonovo šeimos 5,858 mln. eurų (20,225 mln. litų), BNS patvirtino V.Antonovo advokatė Aušra Ižičkienė.
Komentarai
2014-06-20 06:41
Kas pagaliau atsakys už privirtą košę, kurios vis daugėja. Ar tie, kurių rankomis ji yra maišoma, ar ta, kuri ją ir užvirė, o dabar mėgina vaizduoti, jog yra „ne prie ko“?
Lietuvos diena Aktualijos
2014-06-11 12:43
Ignalinos atominės elektrinės uždarymas, Visagino elektrinės projektas ir banko „Snoras“ likvidavimas tapo aukso kasyklomis užsienio konsultantams ir Lietuvos advokatams. Vaikų psichiatro Lino Slušnio vadovaujama Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija (LŽLEK) dienraščius „Lietuvos rytas“ ir „Respublika“ paskelbė neetiškais dėl buvusių „Snoro“ administratorių Simono Freakley ir Neilo Cooperio skundų.
Būstas Architektūra
2014-05-31 10:36
Vieni buvusių banko „Snoras“ savininkų apartamentai gulė po aukciono plaktuku ir buvo parduoti. Dar dveji apartamentai laukia pirkėjo. Prestižinėje Vilniaus senamiesčio vietoje, vadinamajame Gaono komplekse, galima įsigyti 284 ir 104 kv. metrų butus. Vieta ir pro didžiųjų apartamentų langus atsiveriantys vaizdai įspūdingi. Tiesa, daugeliui įspūdį daro ir kainos: už mažąjį butą prašoma 1,415 mln., už didįjį – 3,63 mln. litų. Tačiau nekilnojamo turto specialistai sako, jog prekė to verta. Pažiūrėkite – įvertinsite patys.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-05-27 12:26
„Ištekėjusi už Lietuvos.“ Tai – Ramūno Bogdano, dešiniųjų patriarcho Vytauto Landsbergio buvusio patarėjo, metafora apie Dalią Grybauskaitę. Bet tame žodžių žaisme buvo esminė klaida: jos karjeroje visuomet svarbesnis buvo postas. 58 metų vieniša karjeros valdininkė D.Grybauskaitė kieta ranka toliau valdys Lietuvą. Tai lėmė sekmadienio rinkimai, rašo „Lietuvos rytas“. Vieni apžvalgininkai pranašauja, jog šis prezidentės penkmetis bus skirtas didiems darbams, kad D.Grybauskaitės pavardei atsirastų vietos istorijos vadovėliuose. Kiti numoja ranka: subrendęs žmogus retai keičiasi, o paskutinė kadencija neskatina politiko siekti populiarumo, todėl niekas iš esmės nesikeis.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-05-23 13:40
Kodėl laikraščiai, kitaip nei oficiali Prezidentūros pozicija rašantys apie mįslingą „Snoro“ bankrotą, patiria neregėtas represijas? Gal atsakymo pėdsakai veda į netikėtą trikampį: Dalia Grybauskaitė-Vytautas Landsbergis-Linas Slušnys? V.Landsbergis, su žmona Gražina daugiau nei prieš du dešimtmečius įkūręs fondą ir padėjęs ten Sausio 13-ąją tėvynę gynusiai lietuvių tautai skirtą 3 milijonų Norvegijos kronų (apie milijoną JAV dolerių) vertės premiją, atsisakė paaiškinti, kiek pinigų fonde yra šiuo metu. Tarp tų, kurie valdo norvegų lietuviams suaukotus pinigus, – ne tik V.Landsbergio žmona, bet ir duktė Birutė Cechanavičienė, kelios profesoriaus kaimynės ir kolegės.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-05-22 06:56
Kol įstatymo pataisos, varžančios galimybę vilkinti baudžiamųjų bylų nagrinėjimą, neįsigaliojo, dėl piktnaudžiavimo teisiamas buvęs Šiaulių miesto meras Genadijus Mikšys, atrodo, suspės išsisukti. G.Mikšio advokatui pavyko ne tik 5 mėnesiams nukelti bylos nagrinėjimo pradžią. Iki rugsėjo viduryje vyksiančio kito teismo posėdžio jau bus suėjusi senatis nuo nusikaltimo padarymo, todėl Šiaulių politikas išvengs ir teistumo.
Verslas Rinkos pulsas
2014-05-21 12:02
Aukcione parduodamas „Snorui“ priklausantis modernus biurų pastatas, esantis Rygos verslo ir finansų rajone. Pirminė buvusios „Krajbanka“ būstinės pardavimo kaina siekia beveik 40 mln. litų
Verslas Rinkos pulsas
2014-05-20 08:38
Per 5000 litų. Tai bene mažiausia pradinė kaina, kurią ketinama paskelbti aukcione, per kurį bus parduoti bankrutavusio banko „Snoras“ kolekcijos paveikslai. Kolekciją sudaro 27 lietuvių ir užsienio dailininkų kūriniai. Visi paveikslai parduodami atskirai, bendra pradinė meno kūrinių pardavimo kaina per 140 tūkst. litų.
Verslas Rinkos pulsas
2014-05-14 16:11
Švedijos kapitalo investicijų bendrovė „East Capital Explorer“ iš įmonės „Nekilnojamojo turto gama“ perka biurų kompleksą Vilniaus verslo uostą, įsikūrusį dešiniajame Neries krante Vilniuje.