Snoras

Komentarai
2015-07-01 06:42
Tamsi, paslaptinga ir vis dar iki galo neišaiškinta „Snoro“ istorija pasiekė bent jau tarpinį finišą. Europos Sąjungos Teisingumo Teismo 2015-06-25 sprendimas sumalė į miltus Lietuvos valdžios argumentus esą „Snoro“ indėlių sertifikatų ir obligacijų turėtojams nepriklauso jokia kompensacija bankui bankrutavus. Su tokiu valdžios „palaiminimu“ po „Snoro“ bankroto nusavintos tūkstančių žmonių obligacijos ir indėlių sertifikatai, vaizdžiai kalbant, liko viena iš labiausiai kraujuojančių „Snoro“ katastrofos žaizdų.
Būstas Nekilnojamasis turtas
2015-06-29 06:20
Apleistą sklypą Algirdo gatvėje juosianti aukšta tvora – ne kliūtis benamiams. Nepjaunamoje žolėje išminti takai, vedantys link kadaise buvusio gražaus, bet dabar griūvančio namo. Teisingumo tarnai laukia, kol Anglijoje gyvenantis R.Baranauskas bus grąžintas Lietuvai, bet jo turtu pasirūpinti neketina. Niekam jis nerūpėjo ir anksčiau, po „Snoro“ griūties. Svarbu buvo kuo greičiau atimti. Taip atrodo pačiame sostinės centre esantis turtas, priklausantis buvusio banko „Snoras“ valdybos pirmininkui R.Baranauskui ir jo žmonai Sigitai.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-05-21 16:35
Jungtinės Karalystės Karūnos prokuratūra informavo Lietuvos Respublikos generalinę prokuratūrą apie tai, kad įtariamieji 57-erių lietuvis Raimondas Baranauskas ir 39-erių metų Rusijos pilietis Vladimiras Antonovas pateikė prašymus priimti jų skundus aukštesniam teismui. Minėti prašymai pateikti po to, kai prieš dvi savaites Jungtinės Karalystės Aukštasis teismas nusprendė atmesti įtariamųjų teiktą apeliacinį skundą dėl jiems nepalankaus pirmos instancijos teismo sprendimo, paskelbto 2014 metų sausio mėnesį.
Verslas Rinkos pulsas
2015-05-15 12:27
Vilniaus miesto apylinkės teismas gegužės pradžioje priėmė neskundžiamą nutartį. Ji patvirtino praėjusių metų spalio 7 dieną sudarytą bankrutuojančio banko „Snoras“ ir audito bendrovės „Ernst & Young Baltic“ taikos sutartį dėl klausimų, susijusių su banko auditais, kuriuos „Ernst & Young Baltic“ atliko iki „Snoro“ nacionalizavimo.
Lietuvos diena
2015-05-13 09:29
Iš Lietuvos banko – į statybas Norvegijoje. Toks buvusio Lietuvos banko Komercinių bankų priežiūros departamento direktoriaus Kazimiero Ramono likimas. Kokie buvo bankų žlugimo užkulisiai reportaže papasakojo K. Ramonas. Laidą „Patriotai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį nuo 21:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-05-13 10:25
Iš Lietuvos banko – į statybas Norvegijoje. Toks buvusio Lietuvos banko Komercinių bankų priežiūros departamento direktoriaus Kazimiero Ramono likimas. Bet pokalbis su juo – ne apie statybas, o apie bankų uždarymo užkulisius. Buvęs Lietuvos banko Komercinių bankų priežiūros departamento direktorius K.Ramonas – vienintelis asmuo, jau nuteistas dėl „Snoro“ ir Ūkio banko žlugimo.
Patriotai
2015-05-12 22:31
Laidą „Patriotai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį nuo 21:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Lietuvos diena
2015-05-06 17:14
Londono apeliacinis teismas paskelbė – žlugusio banko „Snoras“ savininkai Raimondas Baranauskas ir Vladimiras Antonovas turi būti išduoti Lietuvai. Tai jau antras buvusiems bankininkams nepalankus nuosprendis, tačiau šie jį skųsti galės Aukščiausiame Jungtinės Karalystės teisme. Buvę „Snoro“ šeimininkai Lietuvoje įtariami pasisavinę beveik 500 mln. eurų banko turto.
Lietuvos diena
2015-05-06 13:35
Londono apeliacinis teismas paskelbė – žlugusio banko „Snoras“ savininkai Raimondas Baranauskas ir Vladimiras Antonovas turi būti išduoti Lietuvai. Tai jau antras buvusiems bankininkams nepalankus nuosprendis, tačiau šie jį skųsti galės Aukščiausiame Jungtinės Karalystės teisme. Buvę „Snoro“ šeimininkai Lietuvoje įtariami pasisavinę beveik 500 mln. eurų banko turto.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-05-06 21:27
Jungtinės Karalystės aukštasis teismas trečiadienį paskelbė sprendimą dėl buvusių žlugusio banko „Snoras“ akcininkų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko ekstradicijos. Teismas atmetė kaltinamųjų skundą, tačiau jiems buvo palikta teisė šį sprendimą skųsti Aukščiausiajam Jungtinės Karalystės teismui. V.Antonovas ir R.Baranauskas praėjusių metų sausį apskundė jiems nepalankų Londono Vestminsterio magistrato teismo sprendimą.
Verslas Rinkos pulsas
2015-05-05 13:11
Bankrutuojančio banko „Snoras“ bankroto administratorius atgavo 760 tūkst. eurų už investicijų bendrovę „China Window Capital“. Ją anksčiau valdė Kinijoje likviduota bendrovė „Finasta Holdings“. Po „Snoro“ bankroto „China Window Capital“ jokios veiklos nevykdė. Teigiama, kad procesas Kinijoje buvo gana sklandus, didesnių problemų atliekant formalumus nekilo.
Verslas Mano pinigai
2015-03-27 11:42
Lietuvos apeliaciniam teismui atmetus 262 bankrutavusio banko „Snoras“ investuotojų apeliacinį skundą pripažinti juos indėlininkais ir atgauti iki 100 tūkst. eurų siekiančią draudimo išmoką, Investuotojų asociacijos vienijami ieškovai nesutinka su tokiu Europos Sąjungos teisės ir jos pagrindu priimtos nacionalinės teisės aiškinimu, todėl ruošiasi kreiptis į Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-03-13 15:50
Buvęs komercinių bankų „prižiūrėtojas“ Kazimieras Ramonas pripažintas kaltu, sudaręs galimybę dabar jau bankrutavusiam bankui „Snoras“ ilgą laiką slėpti informaciją apie tikrąją jo turto padėtį.
Verslas Rinkos pulsas
2015-03-06 12:28
BAB banko „Snoras“ bankroto administratoriaus Gintaro Adomonio komanda pertvarkė banko valdymo struktūrą. Nuo vasario 1 dienos banko departamentų skaičius sumažintas nuo 9 iki 4, o darbuotojų skaičius sumažintas nuo 117 iki 101.
Verslas Mano pinigai
2015-02-27 18:40
Bankrutavusio banko „Snoras“ pažadais patikėję ir šio banko indėlių sertifikatus įsigiję žmonės turi didesnes, nei iki šiol, galimybes atgauti prarastus pinigus. Sertifikatų savininkai jau gali tikėtis jiems naudingo sprendimo, – viltį kursto net tik Europos Sąjungos Teisingumo Teismo (ESTT) generalinio advokato pozicija, bet ir jiems palankios Lietuvos banko išvados.
Verslas Rinkos pulsas
2015-02-27 13:56
Banko „Snoras“ indėlių sertifikatus įsigiję žmonės turi didesnes nei iki šiol galimybes atgauti minėtame banke prarastus pinigus. Pagrindą nuo „Snoro“ bankroto nukentėjusiems indėlių sertifikatų savininkams tikėtis jiems naudingo sprendimo, sudaro net tik ES Teisingumo Teismo (ESTT) generalinio advokato pozicija, tačiau ir jiems palanki Lietuvos banko pozicija.

Populiariausi per 24 val.