Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-21 12:05
Ištraukė sveiką koją iš vienos kilpos, bet užsinėrė kitą. Tokia nesėkmė užgriuvo prokurorų pamalonintą banko „Snoras“ administratorių Neilą Cooperį, kuriam dabar gali tekti atsakyti už melagingus liudijimus. Prokurorams nutraukus ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko galimo didelės vertės turto iššvaistymo, šiuo nusikaltimu įtartas N.Cooperis, regis, per anksti ėmė džiaugtis pergale. Britų ekspertui į akis ėmė žvelgti nauji nemalonumui.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-19 08:11
Seimo komisiją klaidinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas įsitikinęs, kad meluoti turi ir kiti. Todėl per teismus reikalauja paneigti jam nemalonius faktus, kurie buvo išsakyti Seime. Prokurorams nutraukus laikinojo „Snoro“ administratoriaus Neilo Cooperio bylą, aiškėja, kad Lietuvos banko vadovas V.Vasiliauskas Seimo laikinajai tyrimo komisijai kalbėjo netiesą.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-17 13:11
Teisiamųjų suolo dėl prieš kelerius metus padarytos avarijos išvengusiam ir po ilgų priverstinių atostogų į darbą grįžusiam Generalinės prokuratūros vadovui Dariui Valiui ir vėl gali tekti prašyti nušalinti jį nuo pareigų. Taip gali nutikti, jeigu būtų patenkintas Seimo Antikorupcijos komisijos vadovo Vitalijaus Gailiaus reikalavimas iškelti D.Valiui bylą už pareigų neatlikimą dėl neatsargumo, jei valstybei buvo padaryta didelė žala. Baudžiamasis kodeksas už tai numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-17 10:19
Keistas prokurorų sprendimas atleisti nuo atsakomybės buvusį banko „Snoras“ administratorių Neilą Cooperį pribloškė politikus, bet generalinis prokuroras Darius Valys ir šį kartą bando nusiplauti rankas, rašo „Lietuvos rytas“. Į Seimą aiškintis dėl prokuroro Lino Kuprusevičiaus skandalingo sprendimo iškviestas D.Valys vakar atsitvėrė tylos siena ir bandė vaizduoti esąs „ne prie ko“. Prokuratūros vadovas pranešė nurodęs aukštesniajam prokurorui patikrinti nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą teisėtumą ir pagrįstumą. Taip D.Valys esą nusprendė atsižvelgdamas į tai, kad tyrimo rezultatai yra svarbūs didelei visuomenės daliai, ypač banko kreditoriams.
Verslas Rinkos pulsas
2014-09-16 16:46
Generalinis prokuroras Darius Valys nurodė išsiaiškinti, ar sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio veiksmų buvo pagrįstas.
Komentarai
2014-09-14 09:00
Visų lygybė prieš įstatymą – kertinis teisinės valstybės akmuo. Tačiau ar jis tikrai yra Lietuvos valstybės pamatuose? Juk čia tiems, kurie yra lygesni už kitus, šis principas negalioja.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-11 11:48
Seimo frakcija „Tvarka ir teisingumas“ į artimiausia Seimo posėdį kviečia generalinį prokurorą Darių Valį pasiaiškinti apie nutrauktą ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio veiklos.
Komentarai
2014-09-11 07:10
Vieno ar kito įstatymo nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Tačiau ši Lietuvos Konstitucijoje įtvirtinta ir visame civilizuotame pasaulyje pripažinta nuostata mūsų šalyje buvo panaikinta. Tai padarė Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras L.Kuprusevičius.
Komentarai
2014-09-10 11:22
Prokurorų priimtas sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus veiklos mažų mažiausiai keistas. Pažymima, kad virš milijono litų pervedimas buvo neteisėtas, o kaltų tarsi ir nėra. Priminsiu, kad pinigai buvo pervesti į tuometinės Seimo pirmininkės I.Degutienės sūnaus įmonės sąskaitą.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-09 16:54
Operacijos, kai sustabdžius banko „Snoras“ veiklą, jo bankroto administratorius Neilas Cooperis atliko dviejų įmonių pinigines operacijas, buvo klaida, sako Vilniaus apygardos prokuroras.
Auto Rinka
2014-08-13 17:30
Švediškų automobilių gamintoja „Saab“ sulaukė dar vieno smūgio. Naujasis įmonės savininkas „National Electric Vehicle of Sweden“ (NEVS) atsidūrė prie bankroto slenksčio.
Verslas Rinkos pulsas
2014-08-11 09:28
"Snoro" indėlininkų ir kreditorių asociacija oficialiu raštu kreipėsi į bankrutavusio banko „Snoras" bankroto administratorių reikalaudama atsakyti, ar jis rengiasi pateikti pretenzijas audito kompanijai „Ernst & Young Baltic", dėl kurios klaidinamų išvadų nukentėjo daugybė banko „Snoras" kreditorių, fizinių ir juridinių asmenų, patikėjusių savo lėšas-investicijas būtent šiam bankui.
Verslas Rinkos pulsas
2014-08-06 13:41
Vilniaus apygardos teismas išnagrinėjo ir patenkino 26 ieškovų ieškinį atsakovui bankui „Snoras“ ir trečiajam asmeniui VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ dėl obligacijų pasirašymo sutarčių ir indėlio sertifikato įsigijimo sutarčių pripažinimo negaliojančiomis.
Verslas Rinkos pulsas
2014-08-04 16:25
Žiniasklaidos bendrovei „Diena Media News“ teisme nepavyko įrodyti, jog ji negali sumokėti 1,054 mln. litų skolos įmonei „Snoras Distressed Assets“, jeigu jos mokėjimas nebus išskaidytas per 18 mėnesių. „Diena Media News“ vadovė sako, jog teismo sprendimas tikriausiai bus skundžiamas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-08-04 14:36
Jungtinės Karalystės aukštasis teismas buvusių žlugusio banko „Snoras“ akcininkų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko skundą dėl jų ekstradicijos toliau nagrinės gruodį. Generalinės prokuratūros atstovė spaudai Rita Stundienė BNS informavo, kad kitas posėdis numatytas gruodžio 1 dieną. Ji negalėjo patikslinti, ar tą dieną bus skelbiamas sprendimas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-07-30 09:34
Lietuvos prokurorų viltys iš užsienio parsigabenti „Snoro“ banko savininkus atidedamos iki žiemos, o Ūkio banko savininką – neribotam laikui. Atrodo, skandalingai pradėtos istorijos grimzta į užmarštį.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-07-21 16:37
Buvusių žlugusio banko „Snoras“ akcininkų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko skundą dėl pirmosios instancijos teismo sprendimo, kuriuo jis sutiko Lietuvai išduoti buvusius banko akcininkus, kaltinamus iššvaisčius beveik 2 mlrd. litų vertės turto, Jungtinės Karalystės aukštasis teismas pradės nagrinėti ketvirtadienį.
Verslas Rinkos pulsas
2014-07-21 15:48
Vilniaus senamiestyje, Gaono gatvėje, planavo įsikurti vienas pagrindinių bankrutavusio banko „Snoras" akcininkų. Nesuskubo. Jie taip ir liko nebaigti įrengti. Šiuo metu jie jau turi naują šeimininką. „Snoro“ bankroto administratorius užbaigė antrųjų bankui priklausiusių išskirtinių apartamentų Vilniaus senamiestyje pardavimo sandorį. 284 kv. m apartamentai parduoti už 3,3 mln. litų.
Verslas Rinkos pulsas
2014-07-17 15:05
Bankrutavusio „Snoro“ pastatas Rygoje, kuriame buvo įsikūrusi „Latvijas Krajbanka“ centrinė būstinė, parduodamas didžiausią kainą pasiūliusiam neįvardijamam pirkėjui, ketvirtadienį pranešė bankroto administratorius.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-07-17 12:05
Iš valstybės atlyginimą gaunantis Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas trečiadienį pusę darbo dienos praleido teisme gindamas asmeninius interesus. Bet tai bankininkui – nė motais. Jis dar kartą užsispyrė įrodyti tai, ką paneigė jau du teismai. Lietuvos banko valdybos pirmininkas V.Vasiliauskas, regis, neturi laiko ruoštis įvesti šalyje eurą. Jis vaikštinėja po teismus lyg po savo darbovietę ir verčia teisėjus spręsti rebusą, pavadintą „kas kam ką sakė“. Vilniaus miesto apylinkės teisme bankininkas dabar grumiasi dėl vieno sakinio.

Populiariausi per 24 val.