Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-21 06:36
Su Šiaulių arena susijusių skandalų pynę papildė dar viena gija. Kasmet dosnias išmokas už arenos valdymą gaunančios įmonės vadovas pareiškė neketinąs keisti sutrūnijusių vamzdžių. Teigiama, kad per septynerius metus surūdijo dalis karšto vandens vamzdynų, o 300 metrų ilgio trasos keitimo darbai kainuosią 140 tūkstančių litų.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-07 10:04
Kaltas ne tas, kuris pasakė, o tas, kuris pakartojo. Tokią tiesą teismui bandęs įrodyti Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas turės atverti piniginę – sumokės ir „Lietuvos rytui“, ir jo vyriausiajam redaktoriui, rašo „Lietuvos rytas“. Trys teismo procesai ir 6700 litų. Tiek Lietuvos banko valdytojas V.Vasiliauskas paaukojo tam, kad pagaliau išgirstų, jog kalbos, kad banko „Snoras“ vadovams jis liepė atsisakyti „Lietuvos ryto“ akcijų, žemina jo garbę ir orumą. Tokią išvadą vakar padarė Vilniaus miesto apylinkės teismas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-06 14:53
Skolų kamuojama Vilniaus valdžia pratęsė 104,588 mln. eurų (361,121 mln. litų) vertės paskolų konkursus ankstesnėms paskoloms refinansuoti. Savivaldybės atstovas BNS teigė, kad paskolų konkursai pratęsti, nes nesulaukta bankų pasiūlymų.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-02 14:14
Generalinė prokuratūra ketvirtadienį paskelbė, kad sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutuojančios AB banko „Snoras“ bankroto administratoriaus Neilo Cooperio veiksmų yra teisėtas ir teisingas.
Verslas Mano pinigai
2014-10-01 07:30
„Snoro“ bankroto aidas nenutilo: žmonės vis dar mėgina atgauti banke laikytus indėlių. Tarp vėluojančiųjų – ir emigrantai, turintys savo atstovus Lietuvoje. Draudimo išmoką buvę „Snoro“ indėlininkai gali atsiimti iki 2016-ųjų rudens.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-21 12:05
Ištraukė sveiką koją iš vienos kilpos, bet užsinėrė kitą. Tokia nesėkmė užgriuvo prokurorų pamalonintą banko „Snoras“ administratorių Neilą Cooperį, kuriam dabar gali tekti atsakyti už melagingus liudijimus. Prokurorams nutraukus ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko galimo didelės vertės turto iššvaistymo, šiuo nusikaltimu įtartas N.Cooperis, regis, per anksti ėmė džiaugtis pergale. Britų ekspertui į akis ėmė žvelgti nauji nemalonumui.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-19 08:11
Seimo komisiją klaidinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas įsitikinęs, kad meluoti turi ir kiti. Todėl per teismus reikalauja paneigti jam nemalonius faktus, kurie buvo išsakyti Seime. Prokurorams nutraukus laikinojo „Snoro“ administratoriaus Neilo Cooperio bylą, aiškėja, kad Lietuvos banko vadovas V.Vasiliauskas Seimo laikinajai tyrimo komisijai kalbėjo netiesą.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-17 13:11
Teisiamųjų suolo dėl prieš kelerius metus padarytos avarijos išvengusiam ir po ilgų priverstinių atostogų į darbą grįžusiam Generalinės prokuratūros vadovui Dariui Valiui ir vėl gali tekti prašyti nušalinti jį nuo pareigų. Taip gali nutikti, jeigu būtų patenkintas Seimo Antikorupcijos komisijos vadovo Vitalijaus Gailiaus reikalavimas iškelti D.Valiui bylą už pareigų neatlikimą dėl neatsargumo, jei valstybei buvo padaryta didelė žala. Baudžiamasis kodeksas už tai numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-17 10:19
Keistas prokurorų sprendimas atleisti nuo atsakomybės buvusį banko „Snoras“ administratorių Neilą Cooperį pribloškė politikus, bet generalinis prokuroras Darius Valys ir šį kartą bando nusiplauti rankas, rašo „Lietuvos rytas“. Į Seimą aiškintis dėl prokuroro Lino Kuprusevičiaus skandalingo sprendimo iškviestas D.Valys vakar atsitvėrė tylos siena ir bandė vaizduoti esąs „ne prie ko“. Prokuratūros vadovas pranešė nurodęs aukštesniajam prokurorui patikrinti nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą teisėtumą ir pagrįstumą. Taip D.Valys esą nusprendė atsižvelgdamas į tai, kad tyrimo rezultatai yra svarbūs didelei visuomenės daliai, ypač banko kreditoriams.
Verslas Rinkos pulsas
2014-09-16 16:46
Generalinis prokuroras Darius Valys nurodė išsiaiškinti, ar sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio veiksmų buvo pagrįstas.
Komentarai
2014-09-14 09:00
Visų lygybė prieš įstatymą – kertinis teisinės valstybės akmuo. Tačiau ar jis tikrai yra Lietuvos valstybės pamatuose? Juk čia tiems, kurie yra lygesni už kitus, šis principas negalioja.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-11 11:48
Seimo frakcija „Tvarka ir teisingumas“ į artimiausia Seimo posėdį kviečia generalinį prokurorą Darių Valį pasiaiškinti apie nutrauktą ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio veiklos.
Komentarai
2014-09-11 07:10
Vieno ar kito įstatymo nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Tačiau ši Lietuvos Konstitucijoje įtvirtinta ir visame civilizuotame pasaulyje pripažinta nuostata mūsų šalyje buvo panaikinta. Tai padarė Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras L.Kuprusevičius.
Komentarai
2014-09-10 11:22
Prokurorų priimtas sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus veiklos mažų mažiausiai keistas. Pažymima, kad virš milijono litų pervedimas buvo neteisėtas, o kaltų tarsi ir nėra. Priminsiu, kad pinigai buvo pervesti į tuometinės Seimo pirmininkės I.Degutienės sūnaus įmonės sąskaitą.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-09-09 16:54
Operacijos, kai sustabdžius banko „Snoras“ veiklą, jo bankroto administratorius Neilas Cooperis atliko dviejų įmonių pinigines operacijas, buvo klaida, sako Vilniaus apygardos prokuroras.
Auto Rinka
2014-08-13 17:30
Švediškų automobilių gamintoja „Saab“ sulaukė dar vieno smūgio. Naujasis įmonės savininkas „National Electric Vehicle of Sweden“ (NEVS) atsidūrė prie bankroto slenksčio.
Verslas Rinkos pulsas
2014-08-11 09:28
"Snoro" indėlininkų ir kreditorių asociacija oficialiu raštu kreipėsi į bankrutavusio banko „Snoras" bankroto administratorių reikalaudama atsakyti, ar jis rengiasi pateikti pretenzijas audito kompanijai „Ernst & Young Baltic", dėl kurios klaidinamų išvadų nukentėjo daugybė banko „Snoras" kreditorių, fizinių ir juridinių asmenų, patikėjusių savo lėšas-investicijas būtent šiam bankui.
Verslas Rinkos pulsas
2014-08-06 13:41
Vilniaus apygardos teismas išnagrinėjo ir patenkino 26 ieškovų ieškinį atsakovui bankui „Snoras“ ir trečiajam asmeniui VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ dėl obligacijų pasirašymo sutarčių ir indėlio sertifikato įsigijimo sutarčių pripažinimo negaliojančiomis.
Verslas Rinkos pulsas
2014-08-04 16:25
Žiniasklaidos bendrovei „Diena Media News“ teisme nepavyko įrodyti, jog ji negali sumokėti 1,054 mln. litų skolos įmonei „Snoras Distressed Assets“, jeigu jos mokėjimas nebus išskaidytas per 18 mėnesių. „Diena Media News“ vadovė sako, jog teismo sprendimas tikriausiai bus skundžiamas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-08-04 14:36
Jungtinės Karalystės aukštasis teismas buvusių žlugusio banko „Snoras“ akcininkų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko skundą dėl jų ekstradicijos toliau nagrinės gruodį. Generalinės prokuratūros atstovė spaudai Rita Stundienė BNS informavo, kad kitas posėdis numatytas gruodžio 1 dieną. Ji negalėjo patikslinti, ar tą dieną bus skelbiamas sprendimas.

Populiariausi per 24 val.