Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslas Mano pinigai
2014-04-16 12:17
Investuotojų asociacijos suburta neįregistruotos "Snoro” akcijų emisijos pirkėjų grupė kreipėsi į teismą, prašydama juos pripažinti indėlininkais, nes "Snoras” neįvykdė prievolės grąžinti lėšas Lietuvos bankui atsisakius išduoti leidimą padidinti "Snoro" įstatinį kapitalą.
Verslas Rinkos pulsas
2014-03-31 14:37
Vienintelė Lietuvoje cemento gamybos bendrovė „Akmenės cementas“ artimiausiu metu baigs naujos 375 mln. litų vertės gamybos linijos bandymus. Pasak įmonės vadovo Artūro Zarembos, naujos linijos statyba užtruko kiek ilgiau nei planuota, nes procesas - labai sudėtingas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-28 15:58
Žlugusio banko „Snoras“ bankroto administratorius Neilas Cooperis teigia, jog jis bendradarbiauja su Lietuvos teisėsauga dėl atliekamo tyrimo, susijusio „Snoro“ bankrotu. N.Cooperio atstovai penktadienį išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog prieš dvi savaites Vilniuje N.Cooperis buvo susitikęs su tyrimą atliekančiais pareigūnais ir atsakė į jų klausimus.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-26 13:21
Iš Lietuvos staiga išvykęs ir per saugų atstumą nuo teisėsaugos atsidūręs buvęs bankrutuojančio „Snoro“ administratorius britas Neilas Cooperis, atrodo, norėtų taikiai užglaistyti savo veiklą šiame banke, rašo „Lietuvos rytas“. Lietuvoje prieštaringai vertinamas N.Cooperis kol kas vengia tiesioginės akistatos su galimai neteisėtų banko operacijų bylą tiriančiais pareigūnais.
Verslas Rinkos pulsas
2014-03-18 13:05
Už pasirašytas bankrutavusio banko „Snoras" akcijas pinigus sumokėję, tačiau akcijų taip ir negavę investuotojai prašo jiems išmokėti draudimo išmokas už „Snore" dingusias lėšas. Indėlių ir investicijų draudimui atsisakius mokėti iki 100 tūkst. eurų siekiančias draudimo išmokas, bus kreipiamasi į teismą.
Verslas Rinkos pulsas
2014-03-18 07:23
Antradienį į susirinkimą Kauno „Girstučio“ rūmuose renkasi bankrutavusio Ūkio banko kreditoriai, kuriems teks išspręsti vieną svarbiausių klausimų – išrinkti kreditorių komitetą, kuriame turėtų būti 7 nariai.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-13 16:21
Jungtinės Karalystės aukštasis teismas liepos pabaigoje pradės nagrinėti buvusių žlugusio banko „Snoras“ akcininkų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko skundą dėl pirmosios instancijos teismo sprendimo, kuriuo jis sutiko Lietuvai išduoti buvusius banko akcininkus, kaltinamus iššvaisčius beveik 2 mlrd. litų vertės turto.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-12 14:38
Prokurorai tikisi, kad apie atsistatydinimą paskelbęs žlugusio „Snoro“ banko bankroto administratorius Neilas Cooperis, kuriam pareikšti įtarimai, atvyks į Lietuvą, sako Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-07 13:19
Šiaulių arenos valdymo ir priežiūros skandalų virtinėje - atpildo metas. Šiaulių prokurorai perdavė teismui bylą, kurioje kaltinamieji - buvęs meras Genadijus Mikšys, buvęs administracijos direktorius Vladas Damulevičius ir arenos valdytojas Gintaras Radavičius. G.Mikšys ir G.Radavičius kaltinami piktnaudžiavimu, o V.Damulevičius – tarnybos pareigų neatlikimu. Šį ikiteisminį tyrimą kartu atliko Šiaulių apygardos prokuratūra ir STT Šiaulių valdyba.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-05 16:17
Seimo komitetas prokurorų prašys informacijos apie įtarimus žlugusio „Snoro“ banko bankroto administratoriui Neilui Cooperiui. Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas bei Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija prokurorus kvies į artimiausią posėdį.
Verslas Rinkos pulsas
2014-03-05 16:12
Visi svarbiausi šalies vadovai iš anksto buvo informuoti apie dabar jau bankrutavusio banko „Snoras“ sunkumus, tačiau jokių priemonių nebuvo imtasi beveik dvejus metus, sako parlamentinio Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-05 15:42
Teismas pripažino kaltu buvusį Lietuvos banko Kredito įstaigų priežiūros departamento direktorių Kazimierą Ramoną. Anot teismo, jis sudarė galimybę „Snoro“ bankui ilgą laiką slėpti informaciją apie tikrąją turto padėtį.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-25 06:39
Prokurorai svarsto galimybę areštuoti dalį žlugusio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio turto, tačiau jam kol kas neįstengia įteikti net įtarimų. Britui atostogos svarbiau už apklausas. Bankrutuojančio banko „Snoras“ bylą tiriantys pareigūnai į pensiją pasitraukusiam jo administratoriui N.Cooperiui negali nei įteikti įtarimų, nei iškviesti jo į apklausą. Vilniaus apygardos prokuratūra gavo Jungtinės Karalystės piliečio raštą, kad jis atostogauja ir yra išvykęs iš Lietuvos iki kovo vidurio.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-24 21:33
Bankrutuojančio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio pasitraukimas iš pareigų praėjusią savaitę užminė daug mįslių. Viena jų: ar britas iš tiesų traukiasi į užtarnautą poilsį, ar bėga nuo atsakomybės? N.Cooperio netikėto pasitraukimo priežastis šią savaitę gvildeno „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Sąmokslo teorija“. Joje dalyvavo „Snoro“ bankroto aplinkybes tyrusios specialiosios Seimo komisijos vadovas Valentinas Mazuronis, šiai komisijai priklausęs buvęs parlamentaras Žilvinas Šilgalis bei Seimo narys, buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio skyriaus viršininkas Povilas Urbšys.
Verslas Rinkos pulsas
2014-02-24 15:25
Bankrutavusio banko „Snoras“ kreditorių komitetas prašo banko administratoriaus Neilo Cooperio pasiaiškinti dėl galbūt neteisėtai atliktų dviejų banko operacijų, kurių bendra suma siekia daugiau nei 1,2 mln. litų.
Verslas Rinkos pulsas
2014-02-22 15:43
Dvejus metus dirbantis ir netrukus iš pareigų pasitrauksiantis bankrutavusio banko „Snoras“ administratorius Neilas Cooperis atsidūrė teisėsaugos akiratyje. Tarptautinės konsultacijų bendrovės „Zolfo Cooper“ atstovas įtariamas galbūt neteisėtai atlikęs dvi banko operacijas, kurių bendra suma siekia daugiau nei 1,2 mln. litų.
Kultūra Literatūra
2014-02-18 11:00
Grybauskaitės ir ją išrinkusios tautos „medaus mėnuo“ truko beveik dvejus metus. Prezidentūros viešųjų ryšių tarnybai pavyko susitarti su beveik visomis didžiosiomis žiniasklaidos priemonėmis dėl žaidimo taisyklių, kurių pagrindinė bylojo: „Kritikuokite visus, išskyrus Prezidentę.“ Tačiau 2011 metų vasarą prasidėjo nevaldomi procesai.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-17 20:29
Su kyšininkavimu lietuviai dažniausiai susiduria sveikatos priežiūros įstaigose, bendraudami su policijos ar savivaldos pareigūnais. Tai liudija tarptautiniai tyrimai. Bet ar tikrai didžiausia korupcija klesti ten? Ar stambiausios korupcijos nedangsto valdžia? Tokį klausimą žiūrovams ir savo pašnekovams „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Sąmokslo teorija“ pateikė jos vedėjas Arnas Klivečka. Žurnalistą nustebino pareigūnų svarstymai, esą Lietuvos gyventojų suvokimas apie smarkiai mūsų šalyje paplitusią korupciją tėra jų fantazijos vaisiai.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-15 15:23
Bankrutuojančio banko „Snoras“ administratorius Neilas Cooperis iš pareigų traukiasi dėl amžiaus ar dėl galimų įtarimų? Prokurorai dar tebesiaiškina, ar pinigai neišplaukė iš jau uždaryto banko. Lietuvoje prieštaringai vertinamas banko „Snoras“ administratorius britas N.Cooperis namo išvyksta nesulaukęs Generalinės prokuratūros atsakymo, ar jam perėmus bankrutuojančio banko valdymą tikrai nebuvo vykdomos neteisėtos finansinės operacijos.
Verslas Rinkos pulsas
2014-02-14 07:17
Lietuvoje prieštaringai vertinamas bankrutuojančio banko „Snoras“ administratorius 66 metų Neilas Cooperis traukiasi iš pareigų. Kuo jis įsiminė? N.Cooperis baigia karjerą ir tarptautinėje konsultacijų bendrovėje „Zolfo Cooper“, o vėliau šiais metais išeis į pensiją. Kol bus patvirtintas naujas „Snoro“ administratorius, britas toliau eis pareigas.